О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года N 283. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 марта 2006 года N 222 (P060222)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 365) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "1. Региональная политика":
заголовок подраздела 1.2. изложить в следующей редакции:
"1.2. Жилищно-коммунальная сфера";
в строке, порядковый номер 1.2.2., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2004 года";
строку, порядковый номер 1.2.3., исключить;
в разделе "2. Индустриально-инновационная политика":
в подразделе "2.1. Минерально-сырьевой комплекс":
в строке, порядковый номер 2.1.3.:
в графе 2 слова "на 2004-2030 годы" заменить словами "на 2004-2015 годы";
в подразделе "2.3. Обрабатывающая промышленность":
в строке, порядковый номер 2.3.4.:
в графе 2 слова "на 2005-2010 годы (I этап - 2005-2007 годы, II этап - 2008-2010 годы)" заменить словами "на 2006-2010 годы (I этап - 2006-2008 годы, II этап - 2009-2010 годы)";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2005 года";
в подразделе "2.4. Строительство":
строку, порядковый номер 2.4.1., изложить в следующей редакции:
"2.4.1. Разработать    Проект              МЭБП, МИТ, МФ,  IV
Программу        постановления       МЮ, Нацбанк (по квартал
развития         Правительства       согласованию),  2004
жилищного        Республики          АИС, АЗР, АО    года
строительства    Казахстан           "Жилищный
и жилищно-                           строительный
коммунальной                         сберегательный
сферы                                банк Казах-
на 2005-2007                         стана" (по
годы                                 согласованию),
ЗАО "Казах-
станская ипо-
течная компа-
ния" (по сог-
ласованию)               ";
в строке, порядковый номер 2.4.2., графу 4 изложить в следующей редакции:
"Нацбанк (по согласованию), АРНФРФО (по согласованию), МИТ, МФ, МЭБП";
в подразделе "2.6. Научно-технологическая и инновационная политика":
в строке, порядковый номер 2.6.7., графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проект нормативного правового акта";
раздел "3. Аграрная политика":

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 283 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.31. N 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 365-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
"1. Өңiрлiк саясат" деген бөлiмде:
1.2-бөлiмшенiң тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2. Тұрғын үй-коммуналдық сала";
реттiк нөмiрi 1.2.2-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы I тоқсан";
реттiк нөмiрi 1.2.3-жол алынып тасталсын;
"2. Индустриялық-инновациялық саясат" деген бөлімде:
"2.1. Минералдық шикізат кешенi" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 2.1.3-жолда:
2-бағандағы "2004-2030 жылдарға арналған" деген сөздер "2004-2015 жылдарға арналған" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2.3. Өңдеу өнеркәсiбi" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 2.3.4-жолда:
2-бағандағы "2005-2010 жылдарға арналған бағдарламасын әзiрлеу (I кезең - 2005-2007 жылдар, II кезең - 2008-2010 жылдар) деген сөздер "2006-2010 жылдарға арналған бағдарламасын әзiрлеу (I кезең - 2006-2008 жылдар, II кезең - 2009-2010 жылдар)" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы IV тоқсан";
"2.4. Құрылыс" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 2.4.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.4.1. Тұрғын үй         Қазақстан        ЭБЖМ, ИСМ,        2004
құрылысын және    Республикасының  ҚарМ, ӘдМ,        жылғы
тұрғын үй-        Үкiметi          Ұлттық Банк       IV
коммуналдық       қаулысының       (келiсiм          тоқсан
саласын дамытудың жобасы           бойынша),
2005-2007                          АБА, ЖРА,
жылдарға арналған                  "Қазақстанның
бағдарламасын                      тұрғын үй
әзiрлеу                            құрылыс
жинақ банкi"
АҚ (келiсiм
бойынша),
"Қазақстандық
ипотекалық
компания"
ЖАҚ (келiсiм
бойынша               ";
реттiк нөмiрi 2.4.2-жолда 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлттық Банк (келісiм бойынша), ҚНРА (келiсiм бойынша), ИСМ, ҚарМ, ЭБЖМ";
"2.6. Ғылыми-технологиялық және инновациялық саясат" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 2.6.7-жолда 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нормативтiк құқықтық кесiмнiң жобасы";
"3. Аграрлық саясат" деген бөлiм:

дополнить строкой, порядковый номер 3.11., следующего содержания:
"3.11. Разработать Прог-    Проект поста-  АЗР             IV
рамму развития       новления Пра-                  квартал
геодезии и карто-    вительства                     2004
графии на 2005-2007  Республики                     года";
годы                 Казахстан
в разделе "4. Инфраструктурная политика":
в строке, порядковый номер 4.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2006 года";
в строке, порядковый номер 4.3., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2005 года";
в строке, порядковый номер 4.5., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2006 года";
строки, порядковые номера 4.7. и 4.14., исключить;
в разделе "5. Торговая политика":
в подразделе "5.1. Внешняя торговля":
в строках, порядковые номера 5.1.1., 5.1.2., 5.1.3. и 5.1.4., графу 4 дополнить аббревиатурой "АТК";
в строке, порядковый номер 5.1.5.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Проводить комплексный анализ последствий вступления Казахстана в ВТО";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал, ежегодно";
в разделе "6. Социальная политика":
в подразделе "6.1. Образование":
в строках, порядковые номера 6.1.2. и 6.1.6., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2004 года";
в строке, порядковый номер 6.1.11., в графе 2 слова ", создать высшие элитные учебные заведения" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 6.1.13., следующего содержания:
"6.1.13. Создать высшие     Информация     МОН              Ежегод-
элитные учебные       Правительству                   но, на-
заведения             Республики                      чиная с
Казахстан                       2004
года";
в подразделе "6.2. Здравоохранение":
в строке, порядковый номер 6.2.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2004 года";
строку, порядковый номер 6.2.6., исключить;
в строках, порядковые номера 6.2.8., 6.2.12. и 6.2.15., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в подразделе "6.4. Социальная защита населения":
в строке, порядковый номер 6.4.2., графу 4 изложить в следующей редакции:
"МТСЗН, МФ, МЭБП, АРНФРФО (по согласованию), Нацбанк (по согласованию)";
в подразделе "6.5. Культура":
строку, порядковый номер 6.5.2., изложить в следующей редакции:
"6.5.2. Разработать         Проект Указа   Минкультуры,    IV
Государственную       Президента     Мининформ       квартал
программу             Республики                     2003
"Культурное           Казахстан                      года";
наследие" на
2004-2006 годы"
в строке, порядковый номер 6.5.5., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";

мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 3.11-жолмен толықтырылсын:
"3.11. Геодезия мен    Қазақстан             ЖРА         2004
картографияны   Республикасының                   жылғы
дамытудың 2005- Үкiметi                           IV
2007 жылдарға   қаулысының                        тоқсан";
арналған        жобасы
бағдарламасын
әзiрлеу
"4. Инфрақұрылым саясаты" деген бөлімде:
реттiк нөмiрi 4.1-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрi 4.3-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрi 4.5-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрлерi 4.7. және 4.14-жолдар алынып тасталсын;
"5. Сауда саясаты" деген бөлiмде:
"5.1. Сыртқы сауда" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрлерi 5.1.1., 5.1.2., 5.1.3. және 5.1.4-жолдарда 4-баған "КБА" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 5.1.5-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның ДСҰ-ға кiруi салдарына кешендi талдау жүргiзу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жыл сайын, IV тоқсан";
"6. Әлеуметтік саясат" деген бөлiмде:
"6.1. Бiлiм бepу" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрлерi 6.1.2. және 6.1.6.-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы I тоқсан";
реттiк нөмiрi 6.1.11.-жолда 2-бағандағы ", элиталық жоғары оқу орындарын құру" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 6.1.13-жолмен толықтырылсын:
"6.1.13. Таңдаулы жоғары      Қазақстан            БҒМ    2004
оқу орындарын        Республикасының             жылдан
құру                 Үкiметiне ақпарат           бастап жыл
сайын";
"6.2. Денсаулық сақтау" деген бөлімшеде:
реттiк нөмiрi 6.2.1.-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы I тоқсан";
реттік нөмiрi 6.2.6-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 6.2.8., 6.2.12. және 6.2.15.-жолдарда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
"6.4. Халықты әлеуметтiк қорғау" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 6.4.2-жолда 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"EXҚМ, ҚарМ, ЭБЖМ, ҚНРА (келiсiм бойынша), Ұлттық Банк (келiсiм бойынша)";
"6.5. Мәдениет" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 6.5.2.-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.5.2. "Мәдени мұра"      Қазақстан        Мәдениетминi,   2003
2004-2006 жыл.     Республикасының  Ақпаратминi     жылғы
дарға арналған     Президентi                       IV
мемлекеттiк        Жарлығының                       тоқсан";
бағдарламасын      жобасы
әзiрлеу
реттiк нөмiрi 6.5.5.-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";

строку, порядковый номер 6.5.6., исключить;
в строке, порядковый номер 6.5.8., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2004 года";
в разделе "7. Государственное регулирование":
в подразделе "7.1. Профессиональное Правительство":
в строке, порядковый номер 7.1.12., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2004 года";
в подразделе "7.2. Определение и разграничение функций и полномочий государственных органов управления":
в строке, порядковый номер 7.2.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2004 года";
в подразделе "7.3. Управление государственными активами":
строку, порядковый номер 7.3.3., исключить;
в строке, порядковый номер 7.3.4., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал, ежегодно";
в подразделе "7.4. Ценовая и тарифная политика":
в строке, порядковый номер 7.4.3., графу 4 изложить в следующей редакции:
"АРЕМ (по согласованию), МЮ, МВД, АБЭКП, АРНФРФО (по согласованию), Нацбанк (по согласованию), Генпрокуратура (по согласованию)";
в подразделе "7.5. Охрана окружающей среды и природопользование":
в строках, порядковые номера 7.5.6. и 7.5.17., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2004 года";
в разделе "8. Законотворческая деятельность":
в строке, порядковый номер 8.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал, 2003-2005 годы";
в строке, порядковый номер 8.2., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в разделе "9. Финансовая и налогово-бюджетная политика":
в подразделе "9.1. Денежно-кредитная политика":
в строках, порядковые номера 9.1.1. и 9.1.3., графу 4 дополнить аббревиатурой "АРНФРФО (по согласованию)";
в подразделе "9.3. Бюджетная политика":
в строке, порядковый номер 9.3.1., графу 4 изложить в следующей редакции:
"МЭБП, Нацбанк (по согласованию), АРНФРФО (по согласованию), министерства и агентства, национальные компании (по согласованию)";
в строке, порядковый номер 9.3.2.:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Информация Правительству Республики Казахстан";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Июль, декабрь 2004-2006 годы";
в строке, порядковый номер 9.3.6.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать Правила оценки эффективности бюджетных программ";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"II квартал 2004 года";
дополнить строкой, порядковый номер 9.3.9., следующего содержания:
"9.3.9. Внести изменения и  Проект         МФ              I
дополнения в поста-   постановления                  квартал
новление Правитель-   Правительства                  2004
ства Республики       Республики                     года
Казахстан от 25       Казахстан
июля 2002 года
N 832  "Об утверждении
Правил финансовых
процедур по исполне-
нию бюджета и ведению
форм отчетности
(периодической и
годовой) для государ-
ственных учреждений,
содержащихся за счет
государственного
бюджета"                                                   ";
в подразделе "9.4. Инвестиционная политика":

реттік нөмiрi 6.5.6.-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6.5.8.-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы I тоқсан";
"7. Мемлекеттік peттеу" деген бөлiмде:
"7.1. Кәсiби Үкімет" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 7.1.12.-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы І тоқсан";
"7.2. Мемлекеттік басқару органдарының функциялары мен өкiлеттiктерiн айқындау және ажырату" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 7.2.1-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы I тоқсан";
"7.3. Мемлекеттiк активтердi басқару" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 7.3.3-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 7.3.4.-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жыл сайын, I тоқсан";
"7.4. Баға және тариф саясаты" деген бөлiмшеде:
реттік нөмірi 7.4.3.-жолда 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"TMPA (келiсiм бойынша), ӘдМ, ІІМ, ЭСЖҚА, ҚНРА (келiсiм бойынша), Ұлттық Банк (келісiм бойынша), Бас прокуратура (келiсiм бойынша)";
"7.5. Қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрлерi 7.5.6. және 7.5.17.-жолдарда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы I тоқсан";
"8. Заң шығару қызметi" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 8.1-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003-2005 жылдар, IV тоқсан";
реттiк нөмiрлерi 8.2-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
"9. Қаржы және салық-бюджет саясаты" деген бөлiмде:
"9.1. Ақша-кредит саясаты" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрлерi 9.1.1. және 9.1.3-жолдарда 4-баған "ҚНРА (келiсiм бойынша)" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
"9.3. Бюджет саясаты" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 9.3.1-жолда 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭБЖМ, Ұлттық Банк (келiсiм бойынша), ҚНРА (келiсiм бойынша), министрлiктер мен агенттiктер, ұлттық компаниялар (келiсiм бойынша)";
реттiк нөмiрi 9.3.2-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004-2006 жылдар, шiлде, желтоқсан";
реттiк нөмірi 9.3.6-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалардың тиiмдiлiгiн бағалау ережесiн әзiрлеу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы II тоқсан";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 9.3.9-жолмен толықтырылсын:
"9.3.9. Мемлекеттiк бюд.     Қазақстан         ҚарМ    2004 жылғы
жет есебiнен ұста.   Республикасының           I тоқсан
латын мемлекеттiк    Үкiметi
мекемелер үшiн       қаулысының
бюджеттiң атқары.    жобасы
луы және есептiлiк
нысандарын жүргi.
зу (мерзiмдiк және
жылдық) жөнiндегі
қаржылық рәсiм.
дердiң ережесiн
бекiту туралы"
Қазақстан
Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы
25 шiлдедегi N 832
қаулысына
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу                                                ";
"9.4. Инвестициялық саясат" деген бөлiмшеде:

строку, порядковый номер 9.4.2., исключить;
в разделе "10. Обеспечение безопасности государства, укрепление правопорядка и борьба с преступностью":
в строке, порядковый номер 10.9., в графе 4 аббревиатуру "МЮ" заменить аббревиатурой "МВД";
графу 5 изложить в следующей редакции:
квартал 2004 года";
в строках, порядковые номера 10.11. и 10.13., в графе 4 аббревиатуру "АФП" заменить аббревиатурой "АБЭКП";
в строке, порядковый номер 10.12., графу 4 изложить в следующей редакции:
"АБЭКП, АРНФРФО (по согласованию), Нацбанк (по согласованию)";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"II квартал 2004 года";
дополнить строками, порядковые номера 10.16. и 10.17., следующего содержания:
"10.16. Разработать         Проект         Верховный Суд   IV
Государственную       Указа          (по             квартал
программу по          Президента     согласованию),  2004
совершенствованию     Республики     Генпрокуратура  года;
судебной системы на   Казахстан      (по
2005-2007 годы                       согласованию),
МЭБП
10.17. Подготовить          Предложения    МЮ              II
предложения по        Правительству                  квартал
созданию в уголовно-  Республики                     2004
исполнительной сис-   Казахстан                      года
теме службы государ-
ственного санитарно-
эпидемиологического
надзора за ситуацией
в учреждениях,
исполняющих наказа-
ние и содержание
под стражей подозре-
ваемых и обвиняемых
в совершении
преступлений                                               ";
примечание к указанному Плану дополнить строками следующего содержания:
"АРНФРФО - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых операций;
АБЭКП - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрi 9.4.2-жол алынып тасталсын;
"10. Мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, құқықтық тәртiптi нығайту және қылмысқа қарсы күрес" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 10.9.-жолда 4-бағандағы "ӘдМ" деген аббревиатура "IIM" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы I тоқсан";
реттік нөмiрлерi 10.11. және 10.13-жолдарда 4-бағандағы "ҚПА" деген аббревиатура "ЭСЖҚА" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10.12-жолда 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭСЖҚА, ҚНР (келісім бойынша), Ұлттық Банк (келiсiм бойынша)";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы ІІ тоқсан";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 10.16 және 10.17-жолдармен толықтырылсын:
"10.16. Сот жүйесiн       Қазақстан           Жоғарғы       2004
жетiлдiру         Республикасының     Сот (келiсiм  жылғы
жөнiндегi         Президентi          бойынша),     IV
2005-2007         Жарлығының жобасы   Бас           тоқсан;
жылдарға                              прокуратура
арналған                              (келiсiм
мемлекеттiк                           бойынша),
бағдарлама                            ЭБЖМ
әзiрлеу
10.17.  Қылмыстық         Қазақстан           ӘдМ          2004
атқару            Республикасының                  жылғы
жүйесiнде         Үкiметiне                        II тоқсан
қылмыстар         ұсыныстар
жасауға
күдiктiлер мен
айыптылардың
жазасын өтейтiн
және қамауда
ұстайтын
мекемелердегi
жағдайды
мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиология.
лық қадағалау
қызметiн құру
жөнiнде
ұсыныстар
дайындау                                                  ";
көрсетiлген Жоспарға ескерту мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ҚНРА - Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгi;
ЭСЖҚА - Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі