О Нуркадилове З.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2004 года N 313
В соответствии с подпунктом 9 пункта 5 Положения о порядке прохождения государственной службы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Нуркадилова Заманбека Калабаевича от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

З.Қ.Нұрқаділов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 наурыздағы N 313 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығымен бекітілген мемлекеттік қызмет өткеру тәртібі туралы ереже 5-тармағының 9-тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Заманбек Қалабайұлы Нұрқаділов Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі