О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 54 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 617
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 393. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года N 381.
Сноска. Постановление Правительства РК от 8 апреля 2004 года N 393 утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 54 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности" следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации  Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности" на 2003-2004 годы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 7, исключить.
2. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 617 "Об утверждении Программы инновационного развития Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 17, ст. 220).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 мамырдағы N 617 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 393 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 381 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23 N 381 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі 2003-2004 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 7-жол алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасының инновациялық даму бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 мамырдағы N 617 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 17, 220-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі