О направлении представителей Республики Казахстан в Правление Международного Фонда спасения Арала и в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2004 года N 416. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2009 года № 967
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.06.2009 № 967 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Направить от Республики Казахстан полномочными представителями:
в Правление Международного Фонда спасения Арала - Есимова Ахметжана Смагуловича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан;
в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала:
Нурушева Алмабека Нурушевича - директора Исполнительной дирекции филиала Международного Фонда спасения Арала в Республике Казахстан;
Кутжанова Абдуманапа Кутжановича - главного инженера объекта совместного предприятия "Mott McDonalds - TemelSu" плотины Северного Аральского моря и комплекса сооружения гидроузла "Аклак" (Мотт МакДоналдс - Темелсу)";
в Ревизионную комиссию Международного Фонда спасения Арала - Сутулова Федора Федоровича - председателя Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Отозвать полномочного представителя Республики Казахстан Оспанова Медета Оспановича из Исполнительного комитета Международного Фонда спасения Арала.
3. Уполномочить Есимова Ахметжана Смагуловича вести переговоры и подписывать документы по вопросам, касающимся деятельности Международного Фонда спасения Арала.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 836 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление Международного Фонда спасения Арала и в Исполнительный Комитет Международного Фонда спасения Арала".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының өкiлдерiн Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына және Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетiне жiберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 сәуірдегі N 416 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республиасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 маусымдағы N 967 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республиасы Үкіметінің 2009.06.23 N 967 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасынан мына өкiлеттi өкiлдер жiберiлсiн:
Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi Ахметжан Смағұлұлы Есiмов;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетiне:
Қазақстан Республикасындағы Халықаралық Аралды құтқару қоры филиалы Атқарушы дирекциясының директоры Алмабек Нұрышұлы Нұрышев;
Солтүстiк Арал теңiзi бөгетiндегi "Mott McDonalds - TemelSu" бiрлескен кәсiпорны объектiсiнiң және "Ақлақ" су торабы құрылыс кешенiнiң (Мотт МакДоналдс - Темелсу) бас инженерi Әбдiманап Құтжанұлы Құтжанов;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясына - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қаржы бақылау комитетiнiң төрағасы Федор Федорович Сутулов.
2. Қазақстан Республикасының өкiлеттi өкiлi Медет Оспанұлы Оспанов Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетiнен керi қайтарылсын.
3. Ахметжан Смағұлұлы Eciмовкe Халықаралық Аралды құтқару қорының қызметiне қатысты мәселелер бойынша келiссөздер жүргізуге және құжаттарға қол қоюға өкiлеттiк берiлсiн.
4. "Қазақстан Республикасының өкiлдерiн Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына және Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетiне жiберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 шiлдедегі N 836 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі