2. Государственным органам в месячный срок привести в соответствие с настоящим Указом свои ведомственные (отраслевые) перечни сведений, подлежащих засекречиванию.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

2. Мемлекеттiк органдар бiр ай мерзiмде өздерінің құпияландыруға жататын мәлiметтердiң ведомстволық (салалық) тiзбелерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi