О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года N 459. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2008 года N 1061.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.11.2008 N 1061 (порядок введения в действие см. п.4 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 429 "Об утверждении ставок платы за пользование животным миром" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N  11, ст. 109) следующие изменения:
1) ставки платы за пользование видами животных, являющихся объектами рыболовства, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) в ставках платы за пользование видами животных, используемых в иных хозяйственных целях (кроме охоты и рыболовства), утвержденных указанным постановлением:
в разделе "Водные беспозвоночные животные":
в графе "Ставки платы, в тенге":
в графе 4 "за один килограмм":
в строке, порядковый номер 1, цифры "10" заменить цифрами "100";
в строке, порядковый номер 2, цифру "3" заменить цифрами "15";
в строке, порядковый номер 3, цифры "10" заменить цифрами "50";
в строке, порядковый номер 4, цифру "3" заменить цифрами "15";
в строке, порядковый номер 5, цифру "1" заменить цифрой "5".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2004 года N 459
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2002 года N 429
Ставки платы за пользование видами животных,
являющихся объектами рыболовства
____________________________________________________________________
N !                                   ! Ставки платы, в тенге за
п/п!      Водные животные              ! один килограмм
--------------------------------------------------------------------
1 !               2                   !           3
--------------------------------------------------------------------
1. В промысловых и научных целях
1   Осетровые                                    90
2   Сельди (пузанок, бражниковская,
черноспинка)                                 50

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 сәуiрдегi N 429 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі N 459 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1061 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1061 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Жануарлар дүниесiн пайдаланғаны үшiн төлем ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 сәуiрдегi N 429 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 11, 109-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) осы қаулымен бекiтiлген балық аулау объектiлерi болып табылатын жануарлар түрлерiн пайдаланғаны үшiн төлем ставкалары осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген өзге шаруашылық мақсаттарда (аңшылық пен балық аулаудан басқа) пайдаланылатын жануарлар түрлерiн пайдаланғаны үшiн төлем ставкаларында:
"Судағы омыртқасыз жануарлар" бөлiмiнде:
"Төлем ставкалары, теңгемен" деген бағанда:
"бiр килограмы үшiн" деген 4-бағандағы:
реттiк нөмiрi 1 жолдағы "10" деген сан "100" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2 жолдағы "3" деген сан "15" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 3 жолдағы "10" деген сан "50" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 4 жолдағы "3" деген сан "15" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5 жолдағы "1" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi және жариялануға тиіс.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 23 сәуірдегі
N 459 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 15 сәуiрдегi
N 429 қаулысымен бекiтiлген
Балық аулау объектілерi болып табылатын жануарлар түрлерiн
пайдаланғаны үшiн төлем ставкалары
___________________________________________________________________
Рет|                                          |Төлем ставкалары,
N  |     Су жануарлары                        |бiр килограмм үшiн
|                                          |теңгемен
___________________________________________________________________
1                  2                              3
___________________________________________________________________
1. Кәсiпшілiк және ғылыми мақсатта
___________________________________________________________________
1   Бекiре балықтар                                          90
2   Майшабақтар (қарынсау, бражников, қара жон)              50

3   Радужная форель                              50
4   Ленок                                        50
5   Сиговые (рипус, ряпушка, пелядь,
чир, муксун)                                 50
6   Хариус                                       50
7   Чехонь                                       50
8   Кефаль                                       50
9   Буффало                                      50
10   Белый амур                                   50
11   Жерех                                        50
12   Маринка                                      50
13   Сазан, карп                                  50
14   Судак                                        50
15   Берш                                         50
16   Толстолобик                                  50
17   Вобла                                        25
18   Щука                                         20
19   Голавль                                      20
20   Шемая                                        20
21   Подуст                                       20
22   Осман                                        20
23   Змееголов                                    20
24   Камбала                                      20
25   Сом                                          20
26   Налим                                        10
27   Килька                                        5
28   Лещ (кроме балхашского и алакольского)        5
29   Тюлень                                  2250 за одну особь
30   Длиннопалый рак (кроме туркестанского
подвида)                                     50
Мелкий частик
31   Лещ балхашский и алакольский                2,5
32   Плотва                                       10
33   Линь                                         10
34   Язь                                          10
35   Карась                                       10
36   Окунь (кроме балхаш-илийской популяции)      10
37   Елец обыкновенный и таласский                10
38   Красноперка                                  10
39   Густера                                      10

3   Құбылмалы бахтах                                         50
4   Майқан                                                   50
5   Ақсаха балықтар (көкшұбар, көкшарбы, пайда,
шыр, мұқсын)                                             50
6   Хариусы                                                  50
7   Қылышбалық                                               50
8   Тiкендi балық                                            50
9   Буффало                                                  50
10  Ақ амур                                                  50
11  Ақмарқа                                                  50
12  Шармай                                                   50
13  Сазан, тұқы                                              50
14  Көксерке                                                 50
15  Берiш                                                    50
16  Дөңмаңдай                                                50
17  Қаракөз                                                  25
18  Шортан                                                   20
19  Тұрпа балық                                              20
20  Май балық                                                20
21  Қызылкөз                                                 20
22  Көкбас                                                   20
23  Жыланбас балық                                           20
24  Түйетабан                                                20
25  Жайын                                                    20
26  Нәлiм                                                    10
27  Шабақ                                                     5
28  Табан (балқаш және алакөл популяциясынан басқасы)         5
29  Итбалық                                           2250 (бiр
дарағы үшiн)
30  Ұзын саусақты шаян (түркiстандық түрiнен басқасы)        50
___________________________________________________________________
Ұсақ шағын балықтар
___________________________________________________________________
31  Балқаш және алакөл табаны                                2,5
32  Торта                                                    10
33  Онғақ                                                    10
34  Аққайран                                                 10
35  Мөңке                                                    10
36  Алабұға (балқаш-іле популяциясынан басқасы)              10
37  Кәдiмгi және таластық тарақ балық                        10
38  Қызыл қанат                                              10
39  Балпан балық                                             10

40   Востробрюшка                                 10
41   Белоглазка                                   10
42   Синец                                        10
2. При проведении спортивно-любительского (рекреационного)
рыболовства с изъятием рыб и на основе принципа "поймал-отпустил"
1. Для граждан Республики Казахстан с изъятием рыб
1   Белуга                                  7500 за одну особь
2   Осетровые                               1875 за одну особь
3   Крупный частик                                60
4   Сиговые, лососевые                           155
5   Щука, карась и мелкий частик                  40
6   Рак                                       15 за одну особь
2. Для иностранных граждан с изъятием рыб
1   Крупный частик                                625
2   Белуга                                 61875 за одну особь
3   Осетровые                              15470 за одну особь
4   Сиговые и лососевые                          1125
5   Щука, карась и мелкий частик                  375
3. Для иностранных граждан на основе принципа
"поймал-отпустил"
1   Крупный частик                                125
2   Осетровые                               5813 за одну особь
3   Сиговые и лососевые                           325
4   Щука, карась и мелкий частик                   80
____________________________________________________________________

40  Бiлеу балық                                              10
41  Айнакөз                                                  10
42  Көктран                                                  10
___________________________________________________________________
2. Балықты қайтарып алу және "ұстау-қоя беру"
қағидаты негiзiнде спорттық-әуесқойлық (рекреациялық)
балық аулау кезiнде
___________________________________________________________________
1. Қазақстан Республикасының азаматтары үшін, балықтарды
қайтарып ала отырып
___________________________________________________________________
1   Қортпа                                           7500 бiр
дарағы үшiн
2   Бекiре балықтары                                 1875 бiр
дарағы үшiн
3   Iрi шағын балықтар                                       60
4   Ақсаха және албырт балықтар                              155
5   Шортан, мөңке ұсақ шағын балықтар                        40
6   Шаян                                             15 (бiр дарағы
үшiн)
___________________________________________________________________
2. Шетелдiк азаматтар үшiн, балықтарды қайтарып ала отырып
___________________________________________________________________
1   Iрi шағын балықтар                                       625
2   Қортпа                                           61875 бiр
дарағы үшiн
3   Бекiре балықтары                                 15470 бiр
дарағы үшiн
4   Ақсаха және албырт балықтар                              1125
5   Шортан, мөңке ұсақ шағын балықтар                        375
___________________________________________________________________
3. Шетелдiк азаматтар үшін, "ұстау-қоя беру" қағидаты негізiнде
___________________________________________________________________
1   Iрi шағын балықтар                                       125
2   Бекiре балықтары                                 5813 бiр
дарағы үшiн
3   Ақсаха және албырт балықтар                              325
4   Шортан, мөңке ұсақ шағын                                 80
балықтар
__________________________________________________________________