О продлении сроков действия аккредитивов Министерству внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2004 года N 525
В соответствии с Правилами финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии о продлении сроков действия аккредитивов до 1 июля 2004 года, открытых Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан:
Министерству внутренних дел Республики Казахстан в соответствии с договорами NN 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 635 от 2 декабря 2003 года, заключенными с ТОО "Victory LTD" и NN 573, 575 от 31 октября 2003 года, N 589 от 14 ноября 2003 года, заключенными с ТОО "ОТС Network" по бюджетным программам 014 "Государственная программа борьбы с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма", 207 "Материально-техническое оснащение саперных подразделений", 104 "Государственная программа борьбы с наркоманией и наркобизнесом".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 15 марта 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне аккредитивтердің қолданылу мерзімдерін ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 мамырдғы N 525 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 шілдедегі N 832  қаулысымен бекітілген Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер үшін бюджеттің атқарылуы және есептілік нысандарын жүргізу (мерзімдік және жылдық) жөніндегі қаржылық рәсімдердің ережесіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық комитеті ашқан:
014 "Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де көріністеріне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы", 207 "Саперлік бөлімшелерді материалдық-техникалық жарақтандыру", 104 "Нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы" бюджеттік бағдарламалары бойынша "Victory LTD" ЖШС-мен жасасқан 2003 жылғы 2 желтоқсандағы NN 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 635 және "OTC Network" ЖШС-мен жасасқан 2003 жылғы 31 қазандағы N 573, 575, 2003 жылғы 14 қарашадағы N 589 шарттарға сәйкес Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне аккредитивтердің қолданылу мерзімдерін 2004 жылғы 1 шілдеге дейін ұзарту туралы Республикалық бюджет комиссиясының ұсынысына келісім берілсін.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 15 наурыздан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі