О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года № 1428
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2004 года № 575. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1227
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.10.2011 № 1227.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года N 1428 "О назначении полномочного представителя Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам охраны промышленной собственности и Административном совете Евразийской патентной организации" следующее изменение:
в абзаце втором пункта 1 слова "Ыбырайым Нурлана Мухтарбекулы" заменить словами "Амиргалиева Азамата Халимеденовича".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 9 қарашадағы N 1428 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 мамырдағы N 575 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1227 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.28 № 1227 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiптiк меншiктi қорғау мәселелерi жөнiндегi мемлекетаралық кеңестегi және Еуразия патенттiк ұйымының әкiмшiлiк кеңесiндегi өкiлеттi өкілiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 9 қарашадағы N 1428  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың екiншi абзацында "Нұрлан Мұхтарбекұлы Ыбырайым" деген сөздер "Азамат Халимеденұлы Әмiрғалиев" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi