О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2004 года N 582
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение Президента Республики Казахстан О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Дунаева                 - Министра финансов Республики Казахстан
Армана Галиаскаровича
Као Стефано             - генерального производственного директора
по разведке и добыче компании "Эни"
Сайденова               - Председателя Национального Банка
Анвара Галимуллаевича     Республики Казахстан
Хитча Джеймса           - управляющего партнера компании
"Бейкер и Маккензи СНГ Лтд."
строку:
"Тиллерсон Рекс         - старший вице-президент корпорации
"ЭксонМобил"
изложить в следующей редакции:
"Тиллерсон Рекс         - президент и член правления корпорации
"ЭксонМобил";
вывести из состава указанного Совета: Гутброда Макса, Досаева Ерболата Аскарбековича, Марченко Григория Александровича.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 582 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң дербес құрамына:
Дунаев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Арман Ғалиасқарұлы
Као Стефано            - "Эни" компаниясының барлау және өндiру
жөнiндегі бас өндiрiстік директоры
Сәйденов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Әнуар Ғалимоллаұлы       төрағасы
Хитч Джеймс            - "Бейкер және Маккензи ТМД Лтд"
компаниясының басқарушы серiктесi
енгiзiлсiн;
"Тиллерсон Рекс        - "ЭксонМобил" корпорациясының аға
вице-президентi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиллерсон Рекс        - "ЭксонМобил" корпорациясының президентi
және басқарма мүшесi";
көрсетiлген Кеңестiң құрамынан: Гутброд Макс, Досаев Ерболат Асқарбекұлы, Марченко Григорий Александрович шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi