О реорганизации государственного учреждения "Управление внутренних дел города Жезказгана Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 652
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Управление внутренних дел города Жезказгана Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" путем выделения из его состава государственного учреждения "Отдел внутренних дел города Сатпаев Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгiнiң Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Iшкі істер басқармасы" мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 652 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Iшкi iстер басқармасы" мемлекеттік мекемесi оның құрамынан "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттік мекемесiн бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) мекеменiң әдiлет органдарында мемлекеттік тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрі