О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 681
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменения в постановление Президента
Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134
Постановляю:
1. Внести в  постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 6, ст. 76) следующее изменение:
в пункт 1 цифры "50" заменить цифрами "80".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 681 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiне қарауына енгiзiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнің 1993 жылғы
5 наурыздағы N 1134 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 6, 76-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақта "50" деген сандар "80" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi