О переименовании государственных учреждений - территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2004 года N 695
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 8 к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2004 года N 695
Перечень переименовываемых государственных учреждений -
территориальных органов Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2. Аккольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3. Аршалынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
4. Астраханский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
5. Атбасарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
6. Буландинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
7. Зерендинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
8. Енбекшильдерский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
9. Ерейментауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiн қайта атау, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 маусымдағы N 695 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органдары-мемлекеттiк мекемелерi қайта аталсын.
2. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
3. Осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысына
1-қосымша
Қайта аталатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi аумақтық органдары-мемлекеттiк мекемелерінің тiзбесi
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментi
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Аршалы аудандық қазынашылық бөлiмi
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Астрахан аудандық қазынашылық бөлiмi
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Атбасар аудандық қазынашылық бөлiмi
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бұланды аудандық қазынашылық бөлiмi
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зерендi аудандық қазынашылық бөлiмi
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Еңбекшiлдер аудандық қазынашылық бөлiмi
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ерейментау аудандық қазынашылық бөлiмi

10. Егиндыкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
11. Есильский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
12. Жаксинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
13. Жаркаинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
14. Коргалжинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
15. Сандыктауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
16. Степногорский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
17. Шортандинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
18. Щучинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
19. Целиноградский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
20. Департамент казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
21. Алгинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
22. Айтекебийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
23. Байганинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
24. Иргизский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
25. Каргалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
26. Мугалжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Егiндiкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Есiл аудандық қазынашылық бөлiмi
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жақсы аудандық қазынашылық бөлiмi
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жарқайың аудандық қазынашылық бөлiмi
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қорғалжын аудандық қазынашылық бөлiмi
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сандықтау аудандық қазынашылық бөлiмi
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Степногорск қалалық қазынашылық бөлiмi
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шортанды аудандық қазынашылық бөлiмi
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Щучье аудандық қазынашылық бөлiмi
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Целиноград аудандық қазынашылық бөлiмi
20. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментi
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алға аудандық қазынашылық бөлiмi
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Әйтеке би аудандық қазынашылық бөлiмi
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Байғанин аудандық қазынашылық бөлiмi
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ырғыз аудандық қазынашылық бөлiмi
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарғалы аудандық қазынашылық бөлiмi
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мұғалжар аудандық қазынашылық бөлiмi

27. Мартукский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
28. Темирский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
29. Уилский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
30. Хромтауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства - Министерства финансов Республики Казахстан
31. Хобдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
32. Шалкарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
33. Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
34. Алакольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
35. Аксуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
36. Балхашский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
37. Енбекшиказахский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
38. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
39. Илийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
40. Карасайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
41. Капшагайский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
42. Каратальский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
43. Кербулакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мартөк аудандық қазынашылық бөлiмi
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Темiр аудандық қазынашылық бөлiмi
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ойыл аудандық қазынашылық бөлiмi
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Хромтау аудандық қазынашылық бөлiмi
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қобда аудандық қазынашылық бөлiмi
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шалқар аудандық қазынашылық бөлiмi
33. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментi
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алакөл аудандық қазынашылық бөлiмi
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақсу аудандық қазынашылық бөлімі
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Балқаш аудандық қазынашылық бөлімі
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Еңбекшiқазақ аудандық қазынашылық бөлімі
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық бөлiмi
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Iле аудандық қазынашылық бөлiмi
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарасай аудандық қазынашылық бөлiмi
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қапшағай қалалық қазынашылық бөлiмi
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қаратал аудандық қазынашылық бөлiмi
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Кербұлақ аудандық қазынашылық бөлiмi

44. Коксуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
45. Панфиловский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
46. Райымбекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
47. Саркандский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
48. Талгарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
49. Ескельдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
50. Текелийский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
51. Уйгурский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
52. Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
53. Жылыойский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
54. Индерский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
55. Исатайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
56. Кызылкогинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
57. Курмангазинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
58. Макатский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
59. Махамбетский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
60. Департамент казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Көксу аудандық қазынашылық бөлiмi
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Панфилов аудандық қазынашылық бөлiмi
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Райымбек аудандық қазынашылық бөлiмi
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарқанд аудандық қазынашылық бөлiмi
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Талғар аудандық қазынашылық бөлiмi
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ескелдi аудандық қазынашылық бөлiмi
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Текелi қалалық қазынашылық бөлiмi
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұйғыр аудандық қазынашылық бөлiмi
52. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментi
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жылыой аудандық қазынашылық бөлiмi
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Индер аудандық қазынашылық бөлiмi
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Исатай аудандық қазынашылық бөлiмi
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қызылқоға аудандық қазынашылық бөлiмi
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Құрманғазы аудандық қазынашылық бөлiмi
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мақат аудандық қазынашылық бөлiмi
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Махамбет аудандық қазынашылық бөлiмi
60. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi

61. Абайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
62. Аягузский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
63. Бескарагайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
64. Бородулихинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
65. Глубоковский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
66. Жарминский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
67. Зайсанский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
68. Зыряновский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
69. Катон-Карагайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
70. Кокпектинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
71. Курчатовский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
72. Курчумский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
73. Риддерский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
74. Семипалатинский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
75. Тарбагатайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Абай аудандық қазынашылық бөлiмi
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық басқармасының Аягөз аудандық қазынашылық бөлiмi
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бесқарағай аудандық қазынашылық бөлiмi
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бородулихин аудандық қазынашылық бөлiмi
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Глубоков аудандық қазынашылық бөлiмi
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жарма аудандық қазынашылық бөлiмi
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зайсан аудандық қазынашылық бөлiмi
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зыряновск қалалық қазынашылық бөлiмi
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Катон-Қарағай аудандық қазынашылық бөлiмi
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Көкпектi аудандық қазынашылық бөлiмi
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Курчатов қалалық қазынашылық бөлiмi
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Күршiм аудандық қазынашылық бөлiмi
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Риддер қалалық қазынашылық бөлiмі
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Семей қалалық қазынашылық бөлiмі
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тарбағатай аудандық қазынашылық бөлiмi

76. Урджарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
77. Уланский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
78. Шемонайхинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
79. Департамент казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
80. Байзакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
81. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
82. Жуалынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
83. Кордайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
84. Отдел казначейства района Турара Рыскулова Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
85. Меркенский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
86. Мойынкумский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
87. Сарысуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
88. Таласский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
89. Шуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
90. Департамент казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
91. Акжаикский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
92. Бурлинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Үржар аудандық қазынашылық бөлiмi
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігiнің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұлан аудандық қазынашылық бөлiмi
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Шемонайхы аудандық қазынашылық бөлiмі
79. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаменті
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық басқармасының Байзақ аудандық қазынашылық бөлiмі
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық қазынашылық бөлімі
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жуалы аудандық қазынашылық бөлiмі
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментінің Қордай аудандық қазынашылық бөлiмі
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментінің Тұрар Рысқұлов аудандық қазынашылық бөлiмi
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мерке аудандық қазынашылық бөлiмi
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Мойынқұм аудандық қазынашылық бөлiмi
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарысу аудандық қазынашылық бөлiмi
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Талас аудандық қазынашылық бөлiмi
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шу аудандық қазынашылық бөлiмi
90. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақжайық аудандық қазынашылық бөлiмi
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бөрлi аудандық қазынашылық бөлiмi

93. Жангалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
94. Жанибекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
95. Зеленовский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
96. Каратобинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
97. Казталовский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
98. Сырымский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
99. Таскалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
100. Теректинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
101. Бокейординский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
102. Чингирлауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
103. Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
104. Абайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
105. Актогайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
106. Балхашский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
107. Бухар-Жирауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
108. Жанааркинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Жаңақала аудандық қазынашылық бөлiмi
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жәнiбек аудандық қазынашылық бөлiмi
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зеленов аудандық қазынашылық бөлiмi
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қаратөбе аудандық қазынашылық бөлiмi
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қазталов аудандық қазынашылық бөлiмi
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сырым аудандық қазынашылық бөлiмi
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тасқала аудандық қазынашылық бөлiмi
100. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Tepeкті аудандық қазынашылық бөлiмi
101. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бөкейорда аудандық қазынашылық бөлiмi
102. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шыңғырлау аудандық қазынашылық бөлiмi
103. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментi
104. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Абай аудандық қазынашылық бөлiмi
105. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлiмi
106. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Балқаш қалалық қазынашылық бөлiмi
107. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бұқар Жырау аудандық қазынашылық бөлiмi
108. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңаарқа аудандық қазынашылық бөлiмi

109. Жезказганский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
110. Каркаралинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
111. Каражалский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
112. Нуринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
113. Осакаровский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
114. Октябрьский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
115. Приозерский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
116. Саранский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
117. Сатпаевский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
118. Темиртауский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
119. Улытауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
120. Шахтинский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
121. Шетский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
122. Департамент казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
123. Аральский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
124. Байконырский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

109. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жезқазған қалалық қазынашылық бөлiмi
110. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарқаралы аудандық қазынашылық бөлiмi
111. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қаражал қалалық қазынашылық бөлiмi
112. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазына~нылық департаментiнiң Нұра аудандық қазынашылық бөлiмi
113. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментінің Осакаров аудандық қазынашылық бөлiмi
114. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Октябрь аудандық қазынашылық бөлiмi
115. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Приозерск қалалық қазынашылық бөлiмi
116. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Саран қалалық қазынашылық бөлiмi
117. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сәтпаев қалалық қазынашылық бөлiмi
118. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Темiртау қалалық қазынашылық бөлiмi
119. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұлытау аудандық қазынашылық бөлiмi
120. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шахтинск қалалық қазынашылық бөлiмi
121. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шет аудандық қазынашылық бөлiмi
122. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiне Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментi
123. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Арал аудандық қазынашылық бөлiмi
124. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Байқоңыр қалалық қазынашылық бөлiмi

125. Жалагашский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
126. Жанакорганский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
127. Казалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
128. Кармакшинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
129. Сырдарьинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
130. Шиелийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
131. Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
132. Алтынсаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
133. Амангельдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
134. Аркалыкский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
135. Аулиекольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
136. Денисовский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
137. Жангельдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
138. Житикаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
139. Камыстинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
140. Карабалыкский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

125. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жалағаш аудандық қазынашылық бөлiмi
126. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңақорған аудандық қазынашылық бөлiмi
127. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қазалы аудандық қазынашылық бөлiмi
128. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қармақшы аудандық қазынашылық бөлiмi
129. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сырдария аудандық қазынашылық бөлiмi
130. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шиелi аудандық қазынашылық бөлiмi
131. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментi
132. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алтынсарин аудандық қазынашылық бөлiмi
133. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Амангелдi аудандық қазынашылық бөлiмi
134. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Арқалық қалалық қазынашылық бөлiмi
135. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Әулиекөл аудандық қазынашылық бөлiмi
136. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Денисов аудандық қазынашылық бөлiмi
137. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жангелдi аудандық қазынашылық бөлiмi
138. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жетiқара аудандық қазынашылық бөлiмi
139. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қамысты аудандық қазынашылық бөлiмi
140. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарабалық аудандық қазынашылық бөлiмi

141. Карасуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
142. Костанайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
143. Лисаковский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
144. Мендыгаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
145. Наурзумский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
146. Рудненский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
147. Сарыкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
148. Тарановский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
149. Узынкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
150. Федоровский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
151. Департамент казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
152. Бейнеуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
153. Жана-Озенский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
154. Каракиянский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
155. Мангистауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
156. Тупкараганский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

141. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарасу аудандық қазынашылық бөлiмi
142. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Қостанай аудандық қазынашылық бөлiмi
143. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Лисаков қалалық қазынашылық бөлiмi
144. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Меңдiқара аудандық қазынашылық бөлiмi
145. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Наурызым аудандық қазынашылық бөлiмi
146. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігi Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Рудный қалалық қазынашылық бөлiмi
147. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Сарыкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
148. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Таранов аудандық қазынашылық бөлiмi
149. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұзынкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
150. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Федоров аудандық қазынашылық бөлiмi
151. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментi
152. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бейнеу аудандық қазынашылық бөлiмі
153. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментінің Жаңаөзен қалалық қазынашылық бөлiмi
154. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарақиян аудандық қазынашылық бөлiмi
155. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Маңғыстау аудандық қазынашылық бөлiмi
156. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түпқараған аудандық қазынашылық бөлiмi

157. Департамент казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
158. Аксуский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
159. Актогайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
160. Баянаульский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
161. Железинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
162. Иртышский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
163. Качирский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
164. Лебяжинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
165. Майский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
166. Павлодарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
167. Успенский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
168. Щербактинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
169. Экибастузский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
170. Департамент казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
171. Акжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
172. Аккайынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

157. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментi
158. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақсу қалалық қазынашылық бөлiмi
159. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлiмi
160. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Баянауыл аудандық қазынашылық бөлiмi
161. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Железин аудандық қазынашылық бөлiмi
162. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ертiс аудандық қазынашылық бөлiмi
163. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қашыр аудандық қазынашылық бөлiмi
164. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Лебяжье аудандық қазынашылық бөлiмi
165. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Май аудандық қазынашылық бөлiмi
166. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Павлодар аудандық қазынашылық бөлiмi
167. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Өспен аудандық қазынашылық бөлiмi
168. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шарбақты аудандық қазынашылық бөлiмi
169. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Екiбастұз қалалық қазынашылық бөлiмi
170. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
171. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақжар аудандық қазынашылық бөлiмi
172. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Аққайың аудандық қазынашылық бөлiмi

173. Айыртауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
174. Отдел казначейства района Магжана Жумабаева Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
175. Есильский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
176. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
177. Кызылжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
178. Мамлютский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
179. Шал акына районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
180. Тимирязевский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
181. Тайыншинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
182. Уалихановский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
183. Отдел казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
184. Департамент казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
185. Арысский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
186. Байдибекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
187. Казыгуртский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

173. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Айыртау аудандық қазынашылық бөлiмi
174. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мағжан Жұмабаев ауданының қазынашылық бөлiмi
175. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Есiл аудандық қазынашылық бөлiмi
176. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық бөлiмi
177. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қызылжар аудандық қазынашылық бөлiмi
178. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Мамлют аудандық қазынашылық бөлiмi
179. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шалақын аудандық қазынашылық бөлiмi
180. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тимирязев аудандық қазынашылық бөлiмi
181. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Тайыншы аудандық қазынашылық бөлiмi
182. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Уәлихан аудандық қазынашылық бөлiмi
183. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданның қазынашылық бөлiмi
184. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
185. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Арыс қалалық қазынашылық бөлiмi
186. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бәйдiбек аудандық қазынашылық бөлiмi
187. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қазығұрт аудандық қазынашылық бөлiмi

188. Кентауский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
189. Мактааральский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
190. Ордабасынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
191. Отрарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
192. Сайрамский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
193. Сарыагашский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
194. Созакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
195. Толебийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
196. Туркестанский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
197. Тюлькубасский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
198. Шардаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
199. Департамент казначейства по городу Алматы Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
200. Алмалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
201. Бостандыкский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
202. Турксибский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
203. Департамент казначейства по городу Астане Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2004 года N 695
Изменения и дополнения, которые
вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан

188. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Кентау қалалық қазынашылық бөлiмі
189. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мақтаарал аудандық қазынашылық бөлiмi
190. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ордабасы аудандық қазынашылық бөлiмi
191. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Отырар аудандық қазынашылық бөлiмi
192. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сайрам аудандық қазынашылық бөлiмi
193. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарыағаш аудандық қазынашылық бөлiмi
194. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Созақ аудандық қазынашылық бөлiмi
195. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Төлеби аудандық қазынашылық бөлiмi
196. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түркiстан қалалық қазынашылық бөлiмi
197. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түлкiбас аудандық қазынашылық бөлiмi
198. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шардара аудандық қазынашылық бөлiмi
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментi
200. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алмалы аудандық қазынашылық бөлiмi
201. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бостандық аудандық қазынашылық бөлiмi
202. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түркiсиб аудандық қазынашылық бөлiмi
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Астана қаласы бойынша қазынашылық департаментi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар

1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. (Пункт 2 утратил силу постановлением Правительства РК от 26 апреля 2006 года N 326 ).
3. (Пункт 3 утратил силу постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 ).
4. (Исключен - постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387 (порядок введения в действие см. п.10 ).
5. (Исключен - постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387 (порядок введения в действие см. п.10 ).
6. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2007  N 551 (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
7. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.10.2008  N 920 (порядок введения в действие см. п.3 ).
8. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009 и подлежит официальному опубликованию ).
9. (Пункт утратил силу постановлением Правительства РК от 15 октября 2007 г. N  950 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
10. (Пункт 10 утратил силу постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1134 )
11. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 25, ст. 260):
в Правилах учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слово "подразделения" заменить словом "органы";
в пункте 4 слова "и сроки, установленные" заменить словами ", сроки и по форме, установленным";
в пункте 9:
в абзаце первом слова "по истечении 30 дней со дня получения вступившего" заменить словами "не позднее двух месяцев со дня вступления";
в абзаце втором слово "обязан" заменить словом "может";
в пункте 15:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Дальнейшее использование, в том числе реализация, имущества производятся с соблюдением следующего порядка:";
абзац четвертый подпункта 1) исключить;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) иное Имущество реализуется на аукционах по английскому и голландскому методу торгов. Имущество, выставляемое на продажу впервые, реализуется по английскому методу торгов, в случае признания аукциона несостоявшимся, вторые и последующие торги могут проводиться по голландскому методу. При проведении торгов по английскому и голландскому методам стартовая цена не может быть ниже оценочной стоимости имущества. При голландском методе торгов минимальная цена устанавливается комиссией, состав и функции которой определяются Министерством финансов Республики Казахстан.";
абзац предпоследний исключить;
пункт 17 изложить в следующей редакции:

1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.26. N 326 (қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1119 қаулысымен.
4. Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 Қаулысымен.
5. Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 Қаулысымен.
6. (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.30. N 551 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен).
7. (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2008.10.06 N 920 Қаулысымен).
8. Ескерту. 8-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
9. Ескерту. 9-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.15. N 950 қаулысымен.
10.<*>
Ескерту. 10-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134 қаулысымен .
11. "Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 шілдедегі N 833 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 25, 260-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрi пайдалану ережесiнде:
2-тармақта "бөлiмшелерi" деген сөз "органдары" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақта "және мерзiмдерде" деген сөздер ", мерзiмдерде және нысан бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақта:
бiрiншi абзацта "30 күн өткеннен кейiн" деген сөздер "екi айдан кешiктiрмей" деген сөздермен ауыстырылсын;
екiншi абзацта "беругe мiндеттi" деген сөздер "бepe алады" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мүлiктi одан әрi пайдалану, оның iшiнде сату мынадай тәртiптi сақтай отырып жүргiзiледi:";
1) тармақшаның төртiншi абзацы алынып тасталсын;
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) өзге де Мүлiк аукциондарда сауда-саттықтың ағылшындық немесе голландтық әдiсiмен сатылады. Сатуға бiрiншi рет қойылатын мүлiк сауда-саттықтың ағылшындық әдiсiмен сатылады, аукцион болмаған деп танылған жағдайда екiншi және кейiнгi сауда-саттықтар голландтық әдiспен жүргiзiлуi мүмкiн. Сауда-саттықты ағылшындық және голландтық әдiстермен жүргiзген кезде бастапқы баға мүлiктi бағалау құнынан төмен болмайды. Сауда-саттықтың голландтық әдiсi кезiнде ең төменгі бағаны құрамы мен функциясын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі анықтайтын комиссия белгілейдi.";
соңғының алдындағы абзац алынып тасталсын;
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"17. Драгоценные металлы, драгоценные камни и изделия из них направляются и сдаются в Центр.";
в пункте 18 после слов "с внутренним швом," дополнить словами "опломбируются или";
дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
"18-1. Порядок транспортировки, приема, учета, оценки, хранения и реализации, драгоценных металлов, драгоценных камней и изделий из них, обращенных (поступивших) в собственность государства по отдельным основаниям, устанавливается Министерством финансов Республики Казахстан по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Имущество в виде денег зачисляется в доход государственного бюджета. Иностранная валюта зачисляется в доход государственного бюджета по рыночному курсу обмена валют, определенному на день совершения операции, через филиалы Национального Банка Республики Казахстан. Порядок приема, хранения, реализации неконвертируемой иностранной валюты, обращенной в собственность государства по отдельным основаниям, а также зачисление денег, полученных от их реализации, в государственный бюджет устанавливаются Национальным Банком Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан.       Передача имущества в виде денег в Национальный Банк и его филиалы производится органом, изъявшим такое имущество, с направлением уполномоченному органу уведомления о передаче с указанием суммы, времени передачи и получателя имущества.";
дополнить пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. Экспертиза, оценка и хранение подарков из драгоценных металлов специального государственного фонда до их реализации осуществляются Центром.";
в пункте 25 первое предложение изложить в следующей редакции:
"Продовольственное сырье, пищевые продукты, не соответствующие требованиям нормативных документов к их качеству и безопасности; табачные изделия и прочие изделия, содержащие табак, не установленного происхождения, не соответствующие требованиям законодательства Республики Казахстан и санитарно-эпидемиологическим правилам и нормам и гигиеническим нормативам, реализуемые без акцизных марок, а также незначительные партии товаров, по которым проведение санитарно-эпидемиологической экспертизы экономически не целесообразно, уничтожаются комиссией, создаваемой уполномоченным органом или органом, уполномоченным управлять коммунальной собственностью, в соответствии с законодательством.";
дополнить пунктом 25-1 следующего содержания:
"25-1. Разукомплектованные транспортные средства, объекты промышленного и иного оборудования, незавершенного строительства либо другое имущество, схожее по существу, могут оцениваться и реализовываться как запасные части или лом черных и цветных металлов.";
в приложении 1 к указанным Правилам:

"17. Бағалы металдар, асыл тастар мен олардан жасалған бұйымдар Орталыққа жiберiледi және тапсырылады.";
18-тармақта "(құндылық сипатына қарай)" деген сөздерден кейiн "пломбылануы немесе" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 18-1-тармақпен толықтырылсын:
"18-1. Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгіне айналдырылған (түскен) бағалы металдарды, асыл тастар мен олардан жасалған бұйымдарды тасымалдау, қабылдау, есепке алу, бағалау, сақтау мен сату тәртiбiн Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен келiсiм бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлейді";
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Ақша түрiндегі мүлiк мемлекеттiк бюджет кiрiсiне есептеледi. Шетел валютасы Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң филиалдары арқылы операция жасау күнi белгiленген валюта айырбастаудың нарықтық бағамы бойынша мемлекеттiк бюджет кiрiсiне есептеледi. Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған, айырбасталмайтын шетел валютасын қабылдау, сақтау, сату, сондай-ақ оларды сатудан түскен ақшаны мемлекет бюджетiне есептеу тәртiбiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келiсiм бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi белгiлейдi.
Ақша түрiндегi мүлiктi Ұлттық Банкке және олардың филиалдарына берудi уәкiлетті органға мүлiктiң сомасын, беру уақыты мен алушыны көрсете отырып, беру туралы хабарламаны жiберiп осындай мүлiктi алған орган жүргiзедi.";
мынадай мазмұндағы 23-1-тармақпен толықтырылсын:
"23-1. Арнайы мемлекеттiк қордың бағалы металдардан жасалған сыйлықтарын сараптауды, бағалауды және сақтауды оларды сатқанға дейiн Орталық жүзеге асырады.";
25-тармақта бiрiншi сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Олардың сапасы мен қауiпсiздiгiне нормативтiк құжаттардың талаптарына сәйкес келмейтін азық-түлiк шикiзатын, тамақ өнiмдерiн; шыққан елi белгіленбеген, Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарына және санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларға және гигиеналық нормативтерге сәйкес келмейтiн, акциздiк таңбаларсыз сатылатын темекi өнiмдерiн және құрамында темекi бар өзге де бұйымдарды, сондай-ақ санитарлық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу экономикалық жағынан тиiмдi емес тауарлардың азғантай партияларын заңнамаға сәйкес уәкiлеттi орган немесе коммуналдық меншiктi басқаруға уәкiлеттi орган құрған комиссия жояды.";
мынадай мазмұндағы 25-1-тармақпен толықтырылсын:
"25-1. Бөлшектелген көлiк құралдары, өнеркәсiптiк және өзге жабдық, құрылысы аяқталмаған объектiлер не мәнi жағынан ұқсас басқа мүлiк қосалқы бөлшектер немесе қара және түсті металдардың сынықтары ретiнде бағаланады және сатылады.";
көрсетiлген ережеге 1-қосымшада:

в таблице раздела "Опись и оценка имущества" графу 6 "Первоначальная оценка оценщика за единицу 2 " исключить;
в сноске к указанному приложению строку " 2 Данная графа заполняется на основании заключения оценщика." исключить.
12. (Пункт 12 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 )
13. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 33, ст. 359):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) (исключен)
2) (исключен)
3) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета.";
дополнить приложением согласно приложению 6 к настоящему постановлению. <*>
Сноска. В пункт 13 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1127 .
14. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 1250 "О переименовании отдельных государственных учреждений Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 42, ст. 424):
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) "Лениногорский районный отдел казначейства" в "Риддерский городсксой отдел казначейства".
15. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.10.2004 N 1115 .
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2004 года N 695
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 мая 1999 года N 626
Перечень государственных учреждений -
территориальных органов Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2. Аккольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3. Аршалынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
4. Астраханский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
5. Атбасарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

"Мүлiктi тізiмдеу және бағалау" деген бөлiмнiң кестесiнде "Баға берушiнiң бiрлiктi алғашқы бағалауы 2 " деген 6-баған алынып тасталсын;
көрсетiлген қосымшаға сiлтемеде " 2 Бұл баған баға берушiнiң қорытындысы негiзiнде толтырылады." деген жол алынып тасталсын.
12. <*>
Ескерту. 12-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1119 қаулысымен.
13. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 33, 359-құжат):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса берiлiп отырған:
1)(алынып тасталды)
2)(алынып тасталды)
3) Комитеттің аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi бекiтiлсiн.";
осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын;
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1127 қаулысымен.
14. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң жекелеген мемлекеттік мекемелерiн қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қарашадағы N 1250 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 42, 424-құжат):
1-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Лениногор аудандық қазынашылық бөлiмi" "Риддер қалалық қазынашылық бөлiмi" болып қайта аталсын.".
15. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1115 , өзгерту енгізілді - 2008.04.24 N 387 Қаулыларымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 24 мамырдағы
N 626 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Қазынашылық комитетiнiң құрылымы
Басшылық
Жиынтық қаржылық жоспарды қалыптастыру және республикалық бюджеттiң шығыстарын қаржыландыру басқармасы
Бюджет жөнiндегi бухгалтерлiк есеп пен есептiлiк басқармасы
Бюджеттердiң атқарылуын ұйымдастыру және бухгалтерлiк есеп басқармасы
Қолма-қол ақша және мемлекеттiк мiндеттемелердi есепке алу басқармасы
Ұйымдастыру және кадр жұмыстары басқармасы
Төлем операциялары басқармасы
Түсiмдердi бөлу басқармасы
Қазынашылық жүйесiн сүйемелдеу және технологиялық қамтамасыз ету басқармасы
Iшкi бақылау басқармасы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 24 мамырдағы
N 626 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Қазынашылық комитетi аумақтық органдары-мемлекеттiк
мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментi
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Аршалы аудандық қазынашылық бөлiмi
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Астрахан аудандық қазынашылық бөлiмi
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Атбасар аудандық қазынашылық бөлiмi

6. Буландинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
7. Зерендинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
8. Енбекшильдерский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
9. Ерейментауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
10. Егиндыкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
11. Есильский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
12. Жаксинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
13. Жаркаинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
14. Коргалжинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
15. Сандыктауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
16. Степногорский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
17. Шортандинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
18. Щучинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
19. Целиноградский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
20. Департамент казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
21. Алгинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
22. Айтекебийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бұланды аудандық қазынашылық бөлiмi
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зерендi аудандық қазынашылық бөлiмi
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Еңбекшiлдер аудандық қазынашылық бөлiмi
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ерейментау аудандық қазынашылық бөлiмi
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Егiндiкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Есiл аудандық қазынашылық бөлiмi
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жақсы аудандық қазынашылық бөлiмi
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi-Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жарқайың аудандық қазынашылық бөлiмi
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қорғалжын аудандық қазынашылық бөлiмi
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сандықтау аудандық қазынашылық бөлiмi
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Степногорск қалалық қазынашылық бөлiмi
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шортанды аудандық қазынашылық бөлiмi
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Щучье аудандық қазынашылық бөлiмi
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Целиноград аудандық қазынашылық бөлiмi
20. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментi
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алға аудандық қазынашылық бөлiмi
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Әйтеке би аудандық қазынашылық бөлiмi

23. Байганинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
24. Иргизский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
25. Каргалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
26. Мугалжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
27. Мартукский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
28. Темирский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
29. Уилский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
30. Хромтауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
31. Хобдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
32. Шалкарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
33. Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
34. Алакольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
35. Аксуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
36. Балхашский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
37. Енбекшиказахский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
38. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
39. Илийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Байғанин аудандық қазынашылық бөлiмi
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ырғыз аудандық қазынашылық бөлiмi
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарғалы аудандық қазынашылық бөлiмi
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мұғалжар аудандық қазынашылық бөлiмi
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мартөк аудандық қазынашылық бөлiмi
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Темiр аудандық қазынашылық бөлiмi
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ойыл аудандық қазынашылық бөлiмi
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Хромтау аудандық қазынашылық бөлiмi
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қобда аудандық қазынашылық бөлiмi
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шалқар аудандық қазынашылық бөлiмi
33. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментi
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алакөл аудандық қазынашылық бөлiмi
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақсу аудандық қазынашылық бөлiмi
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Балқаш аудандық қазынашылық бөлiмi
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Еңбекшiқазақ аудандық қазынашылық бөлiмi
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық бөлiмi
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Iле аудандық қазынашылық бөлiмi

40. Карасайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
41. Капшагайский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
42. Каратальский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
43. Кербулакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
44. Коксуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
45. Панфиловский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
46. Райымбекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
47. Саркандский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
48. Талгарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
49. Ескельдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
50. Текелийский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
51. Уйгурский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
52. Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
53. Жылыойский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
54. Индерский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
55. Исатайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
56. Кзылкогинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарасай аудандық қазынашылық бөлiмi
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қапшағай қалалық қазынашылық бөлiмi
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық қазынашылық бөлiмi
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Кербұлақ аудандық қазынашылық бөлiмi
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Көксу аудандық қазынашылық бөлiмi
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Панфилов аудандық қазынашылық бөлiмi
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Райымбек аудандық қазынашылық бөлiмi
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарқанд аудандық қазынашылық бөлiмi
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Талғар аудандық қазынашылық бөлiмi
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ескелдi аудандық қазынашылық бөлiмi
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментінің Текелi қалалық қазынашылық бөлiмi
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұйғыр аудандық қазынашылық бөлiмi
52. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментi
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жылыой аудандық қазынашылық бөлiмi
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Индер аудандық қазынашылық бөлiмi
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Исатай аудандық қазынашылық бөлiмi
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қызылқоға аудандық қазынашылық бөлiмi

73. Риддерский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
74. Семипалатинский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
75. Тарбагатайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
76. Урджарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
77. Уланский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
78. Шемонайхинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
79. Департамент казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
80. Байзакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
81. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
82. Жуалынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
83. Кордайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
84. Отдел казначейства района Турара Рыскулова Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
85. Меркенский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
86. Мойынкумский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
87. Сарысуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
88. Таласский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Риддер қалалық қазынашылық бөлiмi
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Семей қалалық қазынашылық бөлiмi
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тарбағатай аудандық қазынашылық бөлiмi
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Үржар аудандық қазынашылық бөлiмi
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұлан аудандық қазынашылық бөлiмi
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шемонайхы аудандық қазынашылық бөлiмi
79. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментi
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық басқармасының Байзақ аудандық қазынашылық бөлiмi
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық бөлiмi
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жуалы аудандық қазынашылық бөлiмi
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментінің Қордай аудандық қазынашылық бөлiмi
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тұрар Рысқұлов аудандық қазынашылық бөлiмi
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мерке аудандық қазынашылық бөлiмi
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мойынқұм аудандық қазынашылық бөлiмi
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарысу аудандық қазынашылық бөлiмi
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Талас аудандық қазынашылық бөлiмi

89. Шуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
90. Департамент казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
91. Акжаикский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
92. Бурлинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
93. Жангалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
94. Жанибекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
95. Зеленовский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
96. Каратобинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
97. Казталовский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
98. Сырымский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
99. Таскалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
100. Теректинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
101. Бокейординский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
102. Чингирлауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
103. Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
104. Абайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шу аудандық қазынашылық бөлiмi
90. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақжайық аудандық қазынашылық бөлiмi
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бөрлi аудандық қазынашылық бөлiмi
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңақала аудандық қазынашылық бөлiмi
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жәнiбек аудандық қазынашылық бөлiмi
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зеленов аудандық қазынашылық бөлiмi
96. Қазақстан Республикасы Қажы министрлiгінің Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қаратөбе аудандық қазынашылық бөлiмi
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитет Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қазталов аудандық қазынашылық бөлiмi
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сырым аудандық қазынашылық бөлiмi
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тасқала аудандық қазынашылық бөлімі
100. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Tepeкті аудандық қазынашылық бөлiмi
101. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бөкейорда аудандық қазынашылық бөлiмi
102. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шыңғырлау аудандық қазынашылық бөлiмi
103. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментi
104. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Абай аудандық қазынашылық бөлiмi

105. Актогайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
106. Балхашский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
107. Бухар-Жирауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
108. Жанааркинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
109. Жезказганский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
110. Каркаралинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
111. Каражалский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
112. Нуринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
113. Осакаровский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
114. Октябрьский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
115. Приозерский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
116. Саранский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
117. Сатпаевский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
118. Темиртауский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
119. Улытауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
120. Шахтинский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

105. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлiмi
106. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Балқаш қалалық қазынашылық бөлiмi
107. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бұқар Жырау аудандық қазынашылық бөлiмi
108. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңаарқа аудандық қазынашылық бөлiмi
109. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жезқазған қалалық қазынашылық бөлiмi
110. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарқаралы аудандық қазынашылық бөлiмi
111. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қаражал қалалық қазынашылық бөлiмi
112. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Нұра аудандық қазынашылық бөлiмi
113. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Осакаров аудандық қазынашылық бөлiмi
114. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Октябрь аудандық қазынашылық бөлiмі
115. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Приозерск қалалық қазынашылық бөлiмi
116. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментінің Саран қалалық қазынашылық бөлiмі
117. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сәтпаев қалалық қазынашылық бөлiмi
118. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Темiртау қалалық қазынашылық бөлiмi
119. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұлытау аудандық қазынашылық бөлiмi
120. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шахтинск қалалық қазынашылық бөлiмi

138. Житикаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
139. Камыстинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
140. Карабалыкский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
141. Карасуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
142. Костанайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
143. Лисаковский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
144. Мендыгаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
145. Наурзумский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
146. Рудненский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
147. Сарыкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
148. Тарановский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
149. Узынкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
150. Федоровский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
151. Департамент казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
152. Бейнеуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
153. Жана-Озенский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

138. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жетiқара аудандық қазынашылық бөлiмi
139. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қамысты аудандық қазынашылық бөлiмi
140. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарабалық аудандық қазынашылық бөлiмi
141. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарасу аудандық қазынашылық бөлiмi
142. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қостанай аудандық қазынашылық бөлiмi
143. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Лисаков қалалық қазынашылық бөлiмi
144. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Меңдiқара аудандық қазынашылық бөлiмi
145. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Наурызым аудандық қазынашылық бөлiмi
146. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Рудный қалалық қазынашылық бөлiмi
147. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Сарыкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
148. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Таранов аудандық қазынашылық бөлiмi
149. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұзынкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
150. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Федоров аудандық қазынашылық бөлiмi
151. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаменті
152. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бейнеу аудандық қазынашылық бөлiмi
153. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңаөзен қалалық қазынашылық бөлiмi

154. Каракиянский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
155. Мангистауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
156. Тупкараганский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
157. Департамент казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
158. Аксуский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
159. Актогайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
160. Баянаульский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
161. Железинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
162. Иртышский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
163. Качирский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
164. Лебяжинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
165. Майский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
166. Павлодарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
167. Успенский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
168. Щербактинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
169. Экибастузский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

154. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарақиян аудандық қазынашылық бөлiмi
155. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Маңғыстау аудандық қазынашылық бөлiмi
156. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түпқараған аудандық қазынашылық бөлiмi
157. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментi
158. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақсу қалалық қазынашылық бөлiмi
159. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлiмi
160. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Баянауыл аудандық қазынашылық бөлiмi
161. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Железин аудандық қазынашылық бөлiмi
162. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ертiс аудандық қазынашылық бөлiмi
163. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қашыр аудандық қазынашылық бөлiмi
164. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Лебяжье аудандық қазынашылық бөлiмi
165. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Май аудандық қазынашылық бөлiмi
166. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Павлодар аудандық қазынашылық бөлiмi
167. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Өспен аудандық қазынашылық бөлiмi
168. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шарбақты аудандық қазынашылық бөлiмi
169. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Екiбастұз қалалық қазынашылық бөлiмi

170. Департамент казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
171. Акжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
172. Аккайынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
173. Айыртауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
174. Отдел казначейства района Магжана Жумабаева Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
175. Есильский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
176. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
177. Кызылжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
178. Мамлютский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
179. Шал акына районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
180. Тимирязевский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
181. Тайыншинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
182. Уалихановский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
183. Отдел казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
184. Департамент казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

170. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
171. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақжар аудандық қазынашылық бөлiмi
172. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Аққайың аудандық қазынашылық бөлiмi
173. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Айыртау аудандық қазынашылық бөлiмi
174. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының қазынашылық бөлiмі
175. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Есiл аудандық қазынашылық бөлімi
176. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық бөлiмi
177. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қызылжар аудандық қазынашылық бөлiмi
178. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мамлют аудандық қазынашылық бөлiмi
179. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнің Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шал ақын аудандық қазынашылық бөлімi
180. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тимирязев аудандық қазынашылық бөлiмi
181. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тайыншы аудандық қазынашылық бөлiмi
182. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Уәлихан аудандық қазынашылық бөлiмi
183. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданның қазынашылық бөлiмi
184. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi

185. Арысский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
186. Байдибекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
187. Казыгуртский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
188. Кентауский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
189. Мактааральский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
190. Ордабасынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
191. Отрарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
192. Сайрамский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
193. Сарыагашский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
194. Созакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
195. Толебийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
196. Туркестанский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
197. Тюлькубасский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
198. Шардаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
199. Департамент казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
200. Алмалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

185. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Арыс қалалық қазынашылық бөлiмi
186. Қазақстан Республикасының Қажы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бәйдiбек аудандық қазынашылық бөлiмі
187. Қазақстан Республикасының Қажы министрлігі Қазынашылық комитетінің Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қазығұрт аудандық қазынашылық бөлiмi
188. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Кентау қалалық қазынашылық бөлiмi
189. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Мақтаарал аудандық қазынашылық бөлiмi
190. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ордабасы аудандық қазынашылық бөлiмi
191. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Отырар аудандық қазынашылық бөлiмi
192. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сайрам аудандық қазынашылық бөлiмi
193. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарыағаш аудандық қазынашылық бөлiмi
194. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Созақ аудандық қазынашылық бөлiмi
195. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Төлеби аудандық қазынашылық бөлiмi
196. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түркiстан қалалық қазынашылық бөлiмi
197. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түлкiбас аудандық қазынашылық бөлiмi
198. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Шардара аудандық қазынашылық бөлiмi
199. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментi
200. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алмалы аудандық қазынашылық бөлiмi

201. Бостандыкский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
202. Турксибский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
203. Департамент казначейства по городу Астане Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2004 года N 695
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2002 года N 674
Структура Комитета финансового контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
Руководство
Управление организационной и кадровой работы
Управление методологии, планирования, отчетности и анализа
Управление экспертизы и внутреннего контроля
Управление контроля исполнения республиканского бюджета
Управление контроля исполнения местных бюджетов
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2004 года N 695
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 октября 2002 года N 1102
Перечень государственных учреждений -
территориальных органов Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Налоговый комитет по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2. Налоговый комитет по городу Степногорску Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3. Налоговый комитет по Аккольскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
4. Налоговый комитет по Астраханскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
5. Налоговый комитет по Атбасарскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

201. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бостандық аудандық қазынашылық бөлiмi
202. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түркiсиб аудандық қазынашылық бөлiмi
203. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Астана қаласы бойынша қазынашылық департаментi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 19 маусымдағы
N 674 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Қаржы бақылау комитетiнiң
құрылымы
Басшылық
Ұйымдастыру және кадр жұмыстары басқармасы
Әдiснама, жоспарлау, есептілік және талдау басқармасы
Сараптау және iшкi бақылау басқармасы
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау басқармасы
Жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуын бақылау басқармасы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 9 қазандағы
N 1102 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Салық комитетінiң
құрылымы
Басшылық
Iрi салық төлеушілерге әкiмшiлiк жүргiзу және мониторингi басқармасы
Салықтық әкімшілiк жүргізу басқармасы
Әдiснама басқармасы
Халықаралық салық салу басқармасы
Iшкi жұмыстар басқармасы
Кiрiстердi талдау және ағымдағы болжау басқармасы
Ақпараттық технологиялар басқармасы
Ұйымдастыру-қаржылық қамтамасыз ету басқармасы
Салық апелляциялары басқармасы
Өндiрiстiк емес төлемдер басқармасы
Заң басқармасы
Акциздерге әкiмшiлiк жүргiзу басқармасы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 9 қазандағы
N 1102 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi аумақтық органдары-мемлекеттік мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық комитетi
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Степногорск қаласы бойынша Салық комитетi
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Ақкөл ауданы бойынша Салық комитетi
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Астрахан ауданы бойынша Салық комитетi
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Атбасар ауданы бойынша Салық комитетi

6. Налоговый комитет по Сандыктаускому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
7. Налоговый комитет по Аршалынскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
8. Налоговый комитет по Ерейментаускому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
9. Налоговый комитет по Егиндыкольскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
10. Налоговый комитет по Коргалджинскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
11. Налоговый комитет по Буландынскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
12. Налоговый комитет по Целиноградскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
13. Налоговый комитет по Шортандинскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
14. Налоговый комитет по Жаркаинскому району Налогового комитета Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
15. Налоговый комитет по Есильскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
16. Налоговый комитет по Жаксынскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
17. Налоговый комитет по Зерендинскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
18. Налоговый комитет по Щучинскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
19. Налоговый комитет по Енбекшильдерскому району Налогового комитета по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
20. Налоговый комитет по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
21. Налоговый комитет по городу Актобе Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
22. Налоговый комитет по Алгинскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Сандықтау ауданы бойынша Салық комитетi
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Аршалы ауданы бойынша Салық комитетi
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Ерейментау ауданы бойынша Салық комитетi
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Егiндiкөл ауданы бойынша Салық комитетi
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетінің Қорғалжын ауданы бойынша Салық комитетi
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Бұланды ауданы бойынша Салық комитетi
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Целиноград ауданы бойынша Салық комитетi
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Шортанды ауданы бойынша Салық комитеті
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Жарқайың ауданы бойынша Салық комитетi
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Есiл ауданы бойынша Салық комитетi
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Жақсы ауданы бойынша Салық комитетi
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Зерендi ауданы бойынша Салық комитетi
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Щучье ауданы бойынша Салық комитетi
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық комитетiнiң Еңбекшілдер ауданы бойынша Салық комитетi
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетi
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетінің Ақтөбе қаласы бойынша Салық комитеті
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Алға ауданы бойынша Салық комитетi

23. Налоговый комитет по Байганинскому району Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
24. Налоговый комитет по Айтекебийскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
25. Налоговый комитет по Иргизскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
26. Налоговый комитет по Каргалинскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
27. Налоговый комитет по Мартукскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
28. Налоговый комитет по Мугалжарскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
29. Налоговый комитет по Темирскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
30. Налоговый комитет по Уилскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
31. Налоговый комитет по Хобдинскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
32. Налоговый комитет по Хромтаускому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
33. Налоговый комитет по Шалкарскому району Налогового комитета по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
34. Налоговый комитет по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
35. Налоговый комитет по городу Капшагай Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
36. Налоговый комитет по городу Текели Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
37. Налоговый комитет по Балхашскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
38. Налоговый комитет по Жамбылскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
39. Налоговый комитет по Илийскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
40. Налоговый комитет по Карасайскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Байғанин ауданы бойынша Салық комитетi
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Әйтеке би ауданы бойынша Салық комитетi
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Ырғыз ауданы бойынша Салық комитеті
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Қарғалы ауданы бойынша Салық комитетi
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Мартөк ауданы бойынша Салық комитетi
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мұғалжар ауданы бойынша Салық комитетi
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Темiр ауданы бойынша Салық комитетi
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Ойыл ауданы бойынша Салық комитетi
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Қобда ауданы бойынша Салық комитетi
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Хромтау ауданы бойынша Салық комитеті
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық комитетiнiң Шалқар ауданы бойынша Салық комитетi
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетi
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Қапшағай қаласы бойынша Салық комитетi
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Текелi қаласы бойынша Салық комитетi
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Балхаш ауданы бойынша Салық комитетi
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық комитетi
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Iле ауданы бойынша Салық комитетi
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Қарасай ауданы бойынша Салық комитетi

41. Налоговый комитет по Райымбекскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
42. Налоговый комитет по Талгарскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
43. Налоговый комитет по Уйгурскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
44. Налоговый комитет по Енбекшиказахскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
45. Налоговый комитет по Аксускому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
46. Налоговый комитет по Алакольскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
47. Налоговый комитет по Каратальскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
48. Налоговый комитет по Кербулакскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
49. Налоговый комитет по Коксускому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
50. Налоговый комитет по Панфиловскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
51. Налоговый комитет по Саркандскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
52. Налоговый комитет по Ескельдинскому району Налогового комитета по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
53. Налоговый комитет по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
54. Налоговый комитет по Курмангазинскому району Налогового комитета по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
55. Налоговый комитет по Индерскому району Налогового комитета по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
56. Налоговый комитет по Исатайскому району Налогового комитета по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
57. Налоговый комитет по Кызылкугинскому району Налогового комитета по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Райымбек ауданы бойынша Салық комитетi
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Талғар ауданы бойынша Салық комитетi
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Ұйғыр ауданы бойынша Салық комитетi
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Еңбекшiқазақ ауданы бойынша Салық комитетi
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Ақсу ауданы бойынша Салық комитетi
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Алакөл ауданы бойынша Салық комитетi
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Қаратал ауданы бойынша Салық комитетi
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Кербұлақ ауданы бойынша Салық комитеті
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Көксу ауданы бойынша Салық комитетi
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Панфилов ауданы бойынша Салық комитетi
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Сарқанд ауданы бойынша Салық комитетi
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық комитетiнiң Ескелдi ауданы бойынша Салық комитетi
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық комитетi
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық комитетiнiң Құрманғазы ауданы бойынша Салық комитетi
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық комитетiнiң Индер ауданы бойынша Салық комитетi
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық комитетінiң Исатай ауданы бойынша Салық комитетi
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық комитетiнiң Қызылқоға ауданы бойынша Салық комитетi

58. Налоговый комитет по Макатскому району Налогового комитета по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
59. Налоговый комитет по Махамбетскому району Налогового комитета по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
60. Налоговый комитет по Жылыойскому району Налогового комитета по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
61. Налоговый комитет по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
62. Налоговый комитет по городу Усть-Каменогорск Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
63. Налоговый комитет по Зыряновскому району - городу Зыряновску Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
64. Налоговый комитет по городу Риддер Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
65. Налоговый комитет по городу Курчатову Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
66. Налоговый комитет по городу Семипалатинску Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
67. Налоговый комитет по Катон-Карагайскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
68. Налоговый комитет по Глубоковскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
69. Налоговый комитет по Зайсанскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
70. Налоговый комитет по Курчумскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
71. Налоговый комитет по Уланскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
72. Налоговый комитет по Шемонайхинскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
73. Налоговый комитет по Абайскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық комитетiнiң Мақат ауданы бойынша Салық комитетi
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық комитетiнiң Махамбет ауданы бойынша Салық комитетi
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық комитетiнiң Жылыой ауданы бойынша Салық комитетi
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитеті
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Өскемен қаласы бойынша Салық комитетi
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Зыряновск қаласының Салық комитетінің Зыряновск ауданы бойынша Салық комитеті
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Риддер қаласы бойынша Салық комитетi
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Курчатов қаласы бойынша Салық комитетi
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Семей қаласы бойынша Салық комитетi
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Катон-Қарағай ауданы бойынша Салық комитетi
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Глубоков ауданы бойынша Салық комитетi
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Зайсан ауданы бойынша Салық комитетi
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Күршім ауданы бойына Салық комитетi
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Ұлан ауданы бойынша Салық комитетi
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Шемонайхы ауданы бойынша Салық комитетi
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Абай ауданы бойынша Салық комитеті

74. Налоговый комитет по Аягузскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
75. Налоговый комитет по Бескарагайскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
76. Налоговый комитет по Бородулихинскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
77. Налоговый комитет по Жарминскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
78. Налоговый комитет по Кокпектинскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
79. Налоговый комитет по Урджарскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
80. Налоговый комитет по Тарбагатайскому району Налогового комитета по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
81. Налоговый комитет по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
82. Налоговый комитет по Жамбылскому району Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
83. Налоговый комитет по Жуалынскому району Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
84. Налоговый комитет по Кордайскому району Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
85. Налоговый комитет по району имени Турара Рыскулова Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
86. Налоговый комитет по Меркенскому району Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
87. Налоговый комитет по Мойынкумскому району Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
88. Налоговый комитет по Байзакскому району Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
89. Налоговый комитет по Шускому району Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
90. Налоговый комитет по Сарысускому району Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетінің Аягөз ауданы бойынша Салық комитетi
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Бесқарағай ауданы бойынша Салық комитетi
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Бородулихин ауданы бойынша Салық комитетi
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Жарма ауданы бойынша Салық комитетi
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Көкпектi ауданы бойынша Салық комитетi
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Үржар ауданы бойынша Салық комитетi
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Тарбағатай ауданы бойынша Салық комитетi
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық комитетi
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық комитетi
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Жуалы ауданы бойынша Салық комитетi
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Қордай ауданы бойынша Салық комитетi
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Тұрар Рысқұлов ауданы бойынша Салық комитетi
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Мерке ауданы бойынша Салық комитетi
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Мойынқұм ауданы бойынша Салық комитетi
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Байзақ ауданы бойынша Салық комитетi
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетінiң Шу ауданы бойынша Салық комитетi
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Сарысу ауданы бойынша Салық комитетi

91. Налоговый комитет по Таласскому району Налогового комитета по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
92. Налоговый комитет по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
93. Налоговый комитет по Бурлинскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
94. Налоговый комитет по Жанибекскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
95. Налоговый комитет по Жангалинскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
96. Налоговый комитет по Зеленскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
97. Налоговый комитет по Казталовскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
98. Налоговый комитет по Сырымскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
99. Налоговый комитет по Таскалинскому району Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
100. Налоговый комитет по Теректинскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
101. Налоговый комитет по Бокейординскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
102. Налоговый комитет по Акжаикскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
103. Налоговый комитет по Чингирлаускому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
104. Налоговый комитет по Каратюбинскому району Налогового комитета по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
105. Налоговый комитет по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
106. Налоговый комитет по городу Караганда Налогового комитета Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
107. Налоговый комитет по городу Жезказган Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық комитетiнiң Талас ауданы бойынша Салық комитетi
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетi
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Бөрлi ауданы бойынша Салық комитетi
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Жәнiбек ауданы бойынша Салық комитетi
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Жаңақала ауданы бойынша Салық комитетi
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Зеленов ауданы бойынша Салық комитетi
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Қазталов ауданы бойынша Салық комитетi
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Сырым ауданы бойынша Салық комитетi
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Тасқала ауданы бойынша Салық комитетi
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Теректi ауданы бойынша Салық комитетi
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Бөкейорда ауданы бойынша Салық комитетi
102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Ақжайық ауданы бойынша Салық комитетi
103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Шыңғырлау ауданы бойынша Салық комитетi
104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Қаратөбе ауданы бойынша Салық комитетi
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетi
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Қарағанды қаласы бойынша Салық комитетi
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Жезқазған қаласы бойынша Салық комитеттi

108. Налоговый комитет по городу Сарань Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
109. Налоговый комитет по городу Темиртау Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
110. Налоговый комитет по городу Шахтинску Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
111. Налоговый комитет по городу Балхаш Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
112. Налоговый комитет по городу Приозерск Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
113. Налоговый комитет по городу Каражал Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
114. Налоговый комитет по городу Сатпаеву Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
115. Налоговый комитет по району имени Казыбек би Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
116. Налоговый комитет по Октябрьскому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
117. Налоговый комитет по Каркалинскому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
118. Налоговый комитет по Нуринскому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
119. Налоговый комитет по Осакаровскому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
120. Налоговый комитет по Бухар-Жыраускому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
121. Налоговый комитет по Актогайскому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
122. Налоговый комитет по Жанааркинскому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
123. Налоговый комитет по Улытаускому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
124. Налоговый комитет по Шетскому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Саран қаласы бойынша Салық комитетi
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Темiртау қаласы бойынша Салық комитетi
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Шахтинск қаласы бойынша Салық комитетi
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Балқаш қаласы бойынша Салық комитетi
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Приозерск қаласы бойынша Салық комитетi
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Қаражал қаласы бойынша Салық комитетi
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Сәтпаев қаласы бойынша Салық комитетi
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Қазыбек би ауданы бойынша Салық комитетi
116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Октябрь ауданы бойынша Салық комитетi
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнің Қарқаралы ауданы бойынша Салық комитетi
118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Нұра ауданы бойынша Салық комитетi
119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Осакаров ауданы бойынша Салық комитетi
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Бұқар Жырау ауданы бойынша Салық комитетi
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Ақтоғай ауданы бойынша Салық комитетi
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Жаңаарқа ауданы бойынша Салық комитетi
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Ұлытау ауданы бойынша Салық комитетi
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Шет ауданы бойынша Салық комитеті

125. Налоговый комитет по Абайскому району Налогового комитета по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
126. Налоговый комитет по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
127. Налоговый комитет по Аральскому району Налогового комитета по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
128. Налоговый комитет по Казалинскому району Налогового комитета по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
129. Налоговый комитет по Кармакшинскому району Налогового комитета по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
130. Налоговый комитет по Жалагашскому району Налогового комитета по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
131. Налоговый комитет по Сырдарьинскому району Налогового комитета по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
132. Налоговый комитет по Шиелийскому району Налогового комитета по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
133. Налоговый комитет по Жанакорганскому району Налогового комитета по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
134. Налоговый комитет по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
135. Налоговый комитет по городу Костанай Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
136. Налоговый комитет по городу Лисаковску Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
137. Налоговый комитет по городу Рудному Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
138. Налоговый комитет по городу Аркалыку Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
139. Налоговый комитет по Алтынсаринскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
140. Налоговый комитет по Мендыкаринскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
141. Налоговый комитет по Житикаринскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық комитетiнiң Абай ауданы бойынша Салық комитетi
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық комитетi
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық комитетiнiң Арал ауданы бойынша Салық комитетi
128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық комитетiнің Қазалы ауданы бойынша Салық комитетi
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық комитетiнiң Қармақшы ауданы бойынша Салық комитетi
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық комитетiнiң Жалағаш ауданы бойынша Салық комитетi
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық комитетiнiң Сырдария ауданы бойынша Салық комитетi
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық комитетiнiң Шиелi ауданы бойынша Салық комитеті
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық комитетiнiң Жаңақорған ауданы бойынша Салық комитетi
134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетi
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Қостанай қаласының Салық комитетi
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Лисаковск қаласының Салық комитетi
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Рудный қаласы бойынша Салық комитетi
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Арқалық қаласы бойынша Салық комитетi
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Алтынсарин ауданы бойынша Салық комитетi
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Меңдiқара ауданы бойынша Салық комитетi
141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Жетiқара ауданы бойынша Салық комитетi

142. Налоговый комитет по Камыстинскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
143. Налоговый комитет по Карасускому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
144. Налоговый комитет по Карабалыкскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
145. Налоговый комитет по Костанайскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
146. Налоговый комитет по Узункольскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
147. Налоговый комитет по Наурзумскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
148. Налоговый комитет по Денисовскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
149. Налоговый комитет по Аулиекольскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
150. Налоговый комитет по Тарановскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
151. Налоговый комитет по Сарыкольскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
152. Налоговый комитет по Федоровскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
153. Налоговый комитет по Амангельдинскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
154. Налоговый комитет по Жангильдинскому району Налогового комитета по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
155. Налоговый комитет по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
156. Налоговый комитет по городу Жанаозену Налогового комитета по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
157. Налоговый комитет по Бейнеускому району Налогового комитета по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
158. Налоговый комитет по Каракиянскому району Налогового комитета по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Қамысты ауданы бойынша Салық комитетi
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Қарасу ауданы бойынша Салық комитетi
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Қарабалық ауданы бойынша Салық комитетi
145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Қостанай ауданы бойынша Салық комитетi
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Ұзынкөл ауданы бойынша Салық комитетi
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнің Наурызым ауданы бойынша Салық комитетi
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Денисов ауданы бойынша Салық комитетi
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Әулиекөл ауданы бойынша Салық комитетi
150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Таранов ауданы бойынша Салық комитетi
151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Сарыкөл ауданы бойынша Салық комитетi
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Федоров ауданы бойынша Салық комитетi
153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Амангелдi ауданы бойынша Салық комитетi
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық комитетiнiң Жангелдi ауданы бойынша Салық комитетi
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық комитетi
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық комитетiнiң Жаңаөзен қаласының Салық комитетi
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық комитетiнiң Бейнеу ауданы бойынша Салық комитеті
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық комитетiнiң Қарақиян ауданы бойынша Салық комитетi

159. Налоговый комитет по Мангистаускому району Налогового комитета по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
160. Налоговый комитет по Тупкараганскому району Налогового комитета по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
161. Налоговый комитет по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
162. Налоговый комитет по городу Павлодару Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
163. Налоговый комитет по городу Аксу Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
164. Налоговый комитет по городу Экибастузу Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
165. Налоговый комитет по Актогайскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
166. Налоговый комитет по Баянаульскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
167. Налоговый комитет по Железинскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
168. Налоговый комитет по Иртышскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
169. Налоговый комитет по Качирскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
170. Налоговый комитет по Лебяжинскому району Налогового комитета Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
171. Налоговый комитет по Майскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
172. Налоговый комитет по Павлодарскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
173. Налоговый комитет по Успенскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
174. Налоговый комитет по Шербактинскому району Налогового комитета по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
175. Налоговый комитет по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
176. Налоговый комитет по Кызылжарскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық комитетiнiң Маңғыстау ауданы бойынша Салық комитетi
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық комитетiнiң Түпқараған ауданы бойынша Салық комитетi
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетi
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Павлодар қаласының Салық комитетi
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Ақсу қаласының Салық комитетi
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Екiбастұз қаласы бойынша Салық комитетi
165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Ақтоғай ауданы бойынша Салық комитетi
166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Баянауыл ауданы бойынша Салық комитетi
167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Железин ауданы бойынша Салық комитетi
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Ертiс ауданы бойынша Салық комитетi
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Қашыр ауданы бойынша Салық комитетi
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облыстық Салық комитетiнiң Лебяжье ауданы бойынша Салық комитетi
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Май ауданы бойынша Салық комитетi
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Павлодар ауданы бойынша Салық комитетi
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Успен ауданы бойынша Салық комитетi
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық комитетiнiң Шарбақты ауданы бойынша Салық комитеті
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетi
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Қызылжар ауданы бойынша Салық комитетi

177. Налоговый комитет по району имени Магжана Жумабаева Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
178. Налоговый комитет по Жамбылскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
179. Налоговый комитет по Есильскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
180. Налоговый комитет по Мамлютскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
181. Налоговый комитет по району Шал акына Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
182. Налоговый комитет по Аккайынскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
183. Налоговый комитет по Тимирязевскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
184. Налоговый комитет по Айыртаускому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
185. Налоговый комитет по Акжарскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
186. Налоговый комитет по Тайыншинскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
187. Налоговый комитет по Уалихановскому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
188. Налоговый комитет по району имени Габита Мусрепова Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
189. Налоговый комитет по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
190. Налоговый комитет по городу Шымкент Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
191. Налоговый комитет по городу Арыс Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
192. Налоговый комитет по городу Кентау Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша Салық комитетi
178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық комитетi
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Есiл ауданы бойынша Салық комитетi
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Мамлют ауданы бойынша Салық комитетi
181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Шал ақын ауданы бойынша Салық комитетi
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Аққайың ауданы бойынша Салық комитетi
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Тимирязев ауданы бойынша Салық комитетi
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетінің Айыртау ауданы бойынша Салық комитетi
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Ақжар ауданы бойынша Салық комитетi
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Тайыншы ауданы бойынша Салық комитетi
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Уәлиханов ауданы бойынша Салық комитеті
188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Ғабит Мүсiрепов ауданы бойынша Салық комитетi
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетi
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Шымкент қалалық Салық комитетi
191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Арыс қаласы бойынша Салық комитетi
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Кентау қаласы бойынша Салық комитетi

193. Налоговый комитет по городу Туркестан Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
194. Налоговый комитет по Байдибекскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
195. Налоговый комитет по Ордабасинскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
196. Налоговый комитет по Мактааральскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
197. Налоговый комитет по Отрарскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
198. Налоговый комитет по Казгуртскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
199. Налоговый комитет по Толебийскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
200. Налоговый комитет по Сайрамскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
201. Налоговый комитет по Сарыагашскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
202. Налоговый комитет по Сузакскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
203. Налоговый комитет по Тюлькубаскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
204. Налоговый комитет по Шардаринскому району Налогового комитета по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
205. Налоговый комитет по городу Астана Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
206. Налоговый комитет по Алматинскому району Налогового комитета по городу Астана Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
207. Налоговый комитет по Сарыаркинскому району Налогового комитета по городу Астана Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
208. Налоговый комитет по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
209. Налоговый комитет по Алмалинскому району Налогового комитета по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Түркiстан қаласы бойынша Салық комитетi
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Байдiбек ауданы бойынша Салық комитетi
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитеті Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Ордабасы ауданы бойынша Салық комитетi
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитеті Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Мақтаарал ауданы бойынша Салық комитетi
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Отырар ауданы бойынша Салық комитетi
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Қазығұрт ауданы бойынша Салық комитетi
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнің Төлеби ауданы бойынша Салық комитетi
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Сайрам ауданы бойынша Салық комитетi
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Сарыағаш ауданы бойынша Салық комитетi
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Созақ ауданы бойынша Салық комитетi
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнiң Түлкібас ауданы бойынша Салық комитетi
204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық комитетiнің Шардара ауданы бойынша Салық комитетi
205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Астана қаласы бойынша Салық комитетi
206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Астана қаласы бойынша Салық комитетінiң Алматы ауданы бойынша Салық комитетi
207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Астана қаласы бойынша Салық комитетiнiң Сарыарқа ауданы бойынша Салық комитеті
208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық комитетi
209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық комитетiнiң Алмалы ауданы бойынша Салық комитетi

210. Налоговый комитет по Ауэзовскому району Налогового комитета по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
211. Налоговый комитет по Бостандыкскому району Налогового комитета по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
212. Налоговый комитет по Жетысускому району Налогового комитета по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
213. Налоговый комитет по Медеускому району Налогового комитета по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
214. Налоговый комитет по Турксибскому району Налогового комитета по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
215. Налоговый комитет "Астана-жана кала" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
216. Межрегиональный налоговый комитет N 1 Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
217. Налоговый комитет "Морпорт Актау" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
218. Налоговый комитет "Парк информационных технологий" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2004 года N 695
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 ноября 2002 года N 1268
Структура Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан
Руководство
Управление анализа и мониторинга несостоятельных предприятий
Управление по контролю за проведением процедур банкротства
Управление юридической службы
организационно-финансовый отдел
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2004 года N 695
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1995 года N 1391 "Об утверждении Порядка сдачи, выдачи, расчетов и реализации ценностей, сдаваемых в правительственный (бюджетный) резерв" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 33, ст. 424).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1029 "О мерах по активизации деятельности по финансово-экономическому оздоровлению предприятий, предупреждению банкротства, ликвидации несостоятельных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 261).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 года N 394 "О дополнительных мерах по активизации деятельности по финансово-экономическому оздоровлению предприятий, предупреждению банкротства, ликвидации несостоятельных предприятий" (СAПП Республики Казахстан, 1998 г., N 13, ст. 112).

210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық комитетiнiң Әуезов ауданы бойынша Салық комитетi
211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық комитетiнiң Бостандық ауданы бойынша Салық комитетi
212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық комитетiнiң Жетiсу ауданы бойынша Салық комитетi
213. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық комитетiнiң Медеу ауданы бойынша Салық комитеті
214. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық комитетiнің Түрiксiб ауданы бойынша Салық комитетi
215. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi "Астана - жаңа қала" Салық комитетi
216. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi Өңiраралық N 1 Салық комитетi
217. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi "Ақтау теңiз порты" Салық комитеті
218. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi "Ақпараттық технологиялар паркі" Салық комитеті
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 28 қарашадағы
N 1268 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетiнiң құрылымы
Басшылық
Дәрменсiз кәсiпорындарды талдау және мониторингі басқармасы
Банкроттық рәсiмдердiң жүргiзiлуiн бақылау жөнiндегi басқарма
Заң қызметi басқармасы
Ұйымдастыру-қаржы бөлiмi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 маусымдағы
N 695 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшiн
жойған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Үкiмет (бюджет) резервiне өткiзілетiн құндылықтарды өткiзу, беру, есеп айырысу мен сату тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 27 қазандағы N 1391 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 33, 424-құжат).
2. "Кәсiпорындарды қаржы-экономикалық сауықтыру, банкроттықтың алдын aлу, дәрменсiз кәсiпорындарды тарату жөнiндегi қызметті жандандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1029 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 261-құжат).
3. "Кәсiпорындарды қаржы-экономикалық сауықтыру, дәрменсiз кәсiпорындардың банкроттығын, оларды таратудың алдын алу жөнiндегі қызметтi жандандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 394 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 13, 112-құжат).

4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1998 года N 729 "О представлении уполномоченным органом интересов государства в процедурах банкротства и во внесудебной процедуре ликвидации" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 26, ст. 220).
5. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года N 31 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 9).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2000 года N 1235 "Некоторые вопросы Министерства государственных доходов Республики Казахстан".

4. "Банкроттық рәсiмдерiнде және соттан тысқары тарату рәсiмiнде уәкiлеттi органның мемлекет мүдделерiн бiлдiруi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 1 тамыздағы N 729 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 26, 220-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 қаңтардағы N 31 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 1, 9-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 11 тамыздағы N 1235 қаулысы .