Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам присвоения классных чинов, воинских и специальных званий, права ношения форменной одежды военнослужащими и сотрудниками иных государственных органов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2004 года N 710
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам присвоения классных чинов, воинских и специальных званий, права ношения форменной одежды военнослужащими и сотрудниками иных государственных органов", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 491.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне сыныптық шендер, әскери және арнаулы атақтар беру, әскери қызметшілердiң және өзге де мемлекеттік органдар қызметкерлерiнiң нысанды киiм киiп жүру құқығы мәселелерi бойынша толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентiнен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 710 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 29 сәуiрдегі N 491 қаулысымен енгiзілген "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне сыныптық шендер, әскери және арнаулы атақтар беру, әскери қызметшiлердiң және өзге де мемлекеттік органдар қызметкерлерiнiң нысанды киiм киiп жүру құқығы мәселелерi бойынша толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентiнен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі