О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 287
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 725
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 287 "Об утверждении Плана мероприятий на 2003-2006 годы по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 12, ст. 158) следующее дополнение:
в Плане мероприятий на 2003-2006 годы по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3.1.4., графу 4 изложить в следующей редакции:
"МИТ, МЭБП, МСХ, НБ (по согласованию), МФ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 287 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 шілдедегі N 725 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының қаржы секторын дамытудың тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2003-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 287  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 12, 158-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының қаржы секторын дамытудың тұжырымдамасын iске асыру бойынша 2003-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 3.1.4-жолда 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, ЭБЖМ, AШM, ҰБ (келiсiм бойынша), ҚарМ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі