О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2004 года N 768
В соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан от 9 июня 2004 года N 1382 "О реорганизации Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 и признании утратившим силу  Указа Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 22 января 1999 года N 29 и признании утратившим силу Указа
Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141
В соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан от 9 июня 2004 года N 1382 "О реорганизации Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" постановляю:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2001 г., N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 132; N 16, ст. 160; 2004 г., N 13, ст. 166; N 21, ст. 267) следующее изменение:
в приложении 1 к названному Указу:
строку
"Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции          573
в том числе территориальные органы                   408"
исключить.
2. Признать утратившим силу  Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 250; N 41, ст. 427; 2004 г., N 21, ст. 267).
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерiс енгізу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 шілдедегі N 768 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiн қайта ұйымдастыру туралы" 2004 жылғы 9 маусымдағы N 1382  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына өзгерiс енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141  Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентiнің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы
22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерiс енгiзу және Қазақстан
Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 20 маусымдағы
N 1141 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөнiндегi агенттігін қайта ұйымдастыру турады" 2004 жылғы 9 маусымдағы N 1382  Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2001 ж., N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 132-құжат; N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат; N 21, 267-құжат) мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
аталған Жарлықтың 1-қосымшасында:
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестiкті қорғау жөнiндегi агенттігi   573
оның iшiнде аумақтық органдар                           408"
деген жол алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттігінің мәселелерi" туралы 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141  Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 27, 250-құжат; N 41, 427-құжат; 2004 ж., N 21, 267-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi