О Сагинтаеве Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 991
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича Председателем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Б.Ә. Сағынтаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 991 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі