О Рябченко О.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 1149
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить Рябченко Олега Григорьевича от должности первого вице-министра информации Республики Казахстан в связи с реорганизацией данного Министерства.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

О.Г.Рябченко туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 1149 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Қазақстан Республикасы Ақпарат министрлiгiнің қайта ұйымдастырылуына байланысты Олег Григорьевич Рябченко осы Министрліктің бірінші вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi