О Сариевой Р.Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2004 года N 1162
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить Сариеву Рысты Халесовну от должности председателя Комитета по управлению архивами и документацией Министерства культуры Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Р.Х.Сариева туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қарашадағы N 1162 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Рысты Халесқызы Сариева Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Мұрағаттар және құжаттаманы басқару жөніндегі комитетінің төрайымы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі