О Налибаеве А.З.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2004 года N 1244
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Налибаева Абдукалыка Закировича председателем Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ә.З.Нәлiбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қарашадағы N 1244 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Әбдiқалық Зәкiрұлы Нәлiбаев Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі