О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 712-1 и от 1 марта 2004 года N 256
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1257
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 712-1 "Об утверждении Плана мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 30, ст. 290):
в Плане мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Стратегии индустриально- инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "6. Механизмы взаимодействия государственных органов с частным сектором":
строку, порядковый номер 6.4, изложить в следующей редакции:
"6.4   Содействовать в   Информация      МИТ, акимы     IV квартал
оказании          Правительству   областей,      2004 г. ";
информационно-    Республики      гг. Алматы и
консалтинговых,   Казахстан       Астаны
обучающих услуг
по развитию
предпринимательства
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 256 "Об утверждении Плана действий по реализации первоочередных задач индустриально-инновационной политики на 2004 год" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 11, ст. 136):
в Плане действий по реализации первоочередных задач индустриально-инновационной политики на 2004 год, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Институциональное обеспечение":
в подразделе "2.2. Сервисные институты развития (АО "Центр маркетинговых и аналитических исследований", АО "Центра инжиниринга и трансферта технологий", ЗАО "Казахстанское контрактное агентство", ЗАО "Республиканский информационно-выставочный центр")":
слова "ЗАО "Республиканский информационно-выставочный центр" исключить;
строку, порядковый номер 2.2.5, изложить в следующей редакции:
"2.2.5  Содействовать в  Информация       МИТ, акимы      Декабрь ".
оказании         Правительству    областей,
информационно-   Республики       гг. Алматы и
консалтинговых,  Казахстан        Астаны
обучающих услуг
по развитию
предпринимательства
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 шілдедегі N 712_1 және 2004 жылғы 1 наурыздағы N 256 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1257 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясын іске асыру жөніндегі 2003-2005 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 шілдедегі N 712_1 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 30, 290-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясын іске асыру жөніндегі 2003-2005 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"6. Мемлекеттік органдардың жеке секторлармен өзара іс-қимыл тетіктері" деген бөлімде:
реттік нөмірі 6.4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.4 Кәсіпкерлікті Қазақстан ИСМ, 2004
дамыту жөніндегі Республикасының облыстардың, жылғы
ақпараттық- Үкіметіне ақпарат Астана және ІV тоқсан";
консалтингтік, Алматы
оқыту қызметтерін қалаларының
көрсетуге әкімдері
жәрдемдесу
2) "Индустриялық-инновациялық саясаттың бірінші кезектегі міндеттерін іске асыру жөніндегі 2004 жылға арналған іс-қимыл жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 наурыздағы N 256 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 11, 136-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Индустриялық-инновациялық саясаттың бірінші кезектегі міндеттерін іске асыру жөніндегі 2004 жылға арналған іс-қимыл жоспарында:
"2. Институционалдық қамтамасыз ету" деген бөлімде:
"2.2. Сервистік даму институттары ("Маркетингтік және талдамалық зерттеулер орталығы" АҚ, "Инжиниринг және технологиялар трансферті орталығы" АҚ, "Қазақстанның келісім-шарт агенттігі" ЖАҚ, "Республикалық ақпараттық-көрме орталығы" ЖАҚ) деген бөлімшеде:
"Республикалық ақпараттық-көрме орталығы" ЖАҚ" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 2.2.5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.2.5. Кәсіпкерлікті Қазақстан ИСМ, Желтоқсан".
дамыту жөніндегі Республикасының облыстардың,
ақпараттық- Үкіметіне ақпарат Астана және
консалтингтік, Алматы
оқыту қалаларының
қызметтерін әкімдері
көрсетуге
жәрдемдесу
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі