О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2004 года N 1292. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 декабря 2004 года N 1324 (P041324) (вводится в действие с 1.01.2005г.).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2004 № 1324 (вводится в действие с 01.01.2005).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985 "О лимитах штатной численности аппаратов акимов областей (города республиканского значения, столицы), районов (городов областного значения) и предельном числе заместителей акима области (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения)" следующие дополнения и изменения:
1) в заголовке и пункте 2:
после слов "районов (городов областного значения)" дополнить словами ", поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов";
после слов "района (города областного значения)" дополнить словами ", поселка, аула (села), аульного (сельского) округа";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Численность аппаратов акимов (ед.)":
в строке "Акмолинская" цифры "69" заменить цифрами "71";
в строке "Актюбинская" цифры "66" заменить цифрами "68";
в строке "Атырауская" цифры "55" заменить цифрами "57";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "63" заменить цифрами "66";
в строке "Карагандинская" цифры "77" заменить цифрами "78";
в строке "Кызылординская" цифры "62" заменить цифрами "63";
в строке "Мангистауская" цифры "47" заменить цифрами "48";
в строке "Южно-Казахстанская" цифры "85" заменить цифрами "87;
в строке "Павлодарская" цифры "69" заменить цифрами "71";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "67" заменить цифрами "70";
в строке "г. Астана" цифры "142" заменить цифрами "144";
в строке "Итого" цифры "1397" заменить цифрами "1418";
3) в приложении 2 к указанному постановлению:
в заголовке:
после слов "районов (городов областного значения)" дополнить словами ", поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов";
после слов "района (города областного значения)" дополнить словами ", поселка, аула (села), аульного (сельского) округа";
строку:
"Районы
до 50 17 2

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 21 шілдедегі N 985 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 желтоқсандағы N 1292 Қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысымен (2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының Үкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана), аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкiмдерiнiң аппараттары штат санының лимиттерi және облыс (республикалық маңызы бар қала, астана), аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмi орынбасарларының шектi саны туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 шiлдедегi N 985  қаулысына  мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) тақырыпта және 2-тармақта:
"аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)" деген сөздерден кейiн ", кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтер" деген сөздермен толықтырылсын;
"аудан (облыстық маңызы бар қала)" деген сөздерден кейiн ", кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Әкiмдер аппараттарының саны (бiрлiк)" деген бағанда:
"Ақмола" деген жолдағы "69" деген сандар "71" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе" деген жолдағы "66" деген сандар "68" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "55" деген сандар "57" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "63" деген сандар "66" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "77" деген сандар "78" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда" деген жолдағы "62" деген сандар "63" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "47" деген сандар "48" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан" деген жолдағы "85" деген сандар "87" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "69" деген сандар "71" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстiк Қазақстан" деген жолдағы "67" деген сандар "70" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолдағы "142" деген сандар "144" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "1397" деген сандар "1418" деген сандармен ауыстырылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
тақырыпта:
"Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)" деген сөздерден кейiн ", кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтер" деген сөздермен толықтырылсын;
"аудан (облыстық маңызы бар қала)" деген сөздерден кейiн ", кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтiң" деген сөздермен толықтырылсын;
мына:
"Аудандар
50-ге дейiн                   17             2

свыше 50 18-20 3";
изложить в следующей редакции:
"Поселок, аул (село), аульный (сельский) округ
до 1,5 не более 4
от 1,5 до 3 4-5
от 3 до 5 5-6
от 5 до 10 6-8 1
от 10 до 20 8-10 1
свыше 20 10-12 1
Районы
до 50 17 2
свыше 50 18-20 3";
примечание изложить в следующей редакции:
"Примечание: аппарат акима аула (села) при численности населения менее 0,5 тыс. чел. не образуется. Численность аппаратов акимов городов представлена без учета аппаратов акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов, находящихся на территории данной городской администрации".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

50-ден жоғары                 18-20          3";
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ
1,5-ке дейiн                  4-тен аспайды
1,5-тен 3-ке дейiн            4-5
3-тен 5-кe дейiн              5-6
5-тен 10-ға дейiн             6-8            1
10-нан 20-ға дейiн            8-10           1
20-дан астам                  10-12          1
Аудандар
50-ге дейiн                   17             2
50-ден жоғары                 18-20          3";
ескерту мынадай редакцияда жазылсын:
"Ескерту: халықтың саны 0,5 мың адамнан аз болған жағдайда ауыл (село) әкiмiнiң аппараты құрылмайды. Қалалар әкімдері аппараттарының саны осы қалалық әкiмшiлiктiң аумағындағы кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтер әкiмдерiнiң аппараттары ескерілмей берілген.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi