О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 931
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 159. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2009 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.03.2009 N 235 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 931 "Об утверждении перечня государственных органов, которым разрешается создание служб внутреннего контроля" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 33, ст. 446) следующее дополнение:
перечень государственных органов, которым разрешается создание служб внутреннего контроля, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 12-1, следующего содержания:
"12-1. Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 931 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 159 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 235 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ішкі бақылау қызметтерін құруға рұқсат етілетін мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 931  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 33, 446-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ішкі бақылау қызметтерін құруға рұқсат етілетін мемлекеттік органдардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 12-1-жолмен толықтырылсын:
"12-1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі