О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1112
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2005 года N 220. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2014 года № 938
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938.
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года "О пожарной безопасности" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1112 "Вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г, N 40, ст. 523) следующее дополнение:
в Положении о Комитете по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 9 дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"согласовывает проекты стандартов, норм и правил, устанавливающих требования пожарной безопасности, а также проектные решения на строительство объектов, на которые отсутствуют эти нормы и правила.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1112 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 наурыздағы N 220 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 938 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.
"Өрт қауiпсiздiгi туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 22 қарашадағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1112  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 40, 523-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi туралы ережеде:
9-тармақтың 3) тармақшасы мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"өрт қауiпсiздiгiнiң талаптарын белгiлейтiн стандарттардың, нормалар мен ережелердiң жобаларын, сондай-ақ осындай нормалары мен ережелері жоқ объектiлердi салуға арналған жобалық шешiмдердi келiседi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі