О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года N 171
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2005 года N 265. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года N 171 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Культурное наследие" на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 8, ст. 98) следующие дополнения и изменения:
в подпункте 2) пункта 2 и в пункте 4 после слова "культуры" дополнить словами
", информации и спорта";
пункт 5 исключить;
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Культурное наследие" на 2004-2006 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1:
в графе 4 слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в графе 7 цифры "10,0" заменить цифрами "22,3";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Городище   Инфор-  МКИС   20    -       3,0      -        Рес-
Койлык,     мация          июля                            пуб-
IX-XIII     Прави-         и 20                            ли-
века        тель-          янва-                           кан-
ству           ря                              ский
еже-                            бюд-
годно                           жет  ";
строку, порядковый номер 2, дополнить абзацем следующего содержания:
"Здание     Инфор-  МКИС   20    -       8,0      -        Рес-
бывшего     мация          июля                            пуб-
офицер-     Прави-         и                               ли-
ского       тель-          20                              кан-
собрания    ству           янва-                           ский
в Алматы,                  ря                              бюд-
XIX век                    еже-                            жет
годно                                ";
в строке, порядковый номер 3:
в графе 4 слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в графе 7 цифры "25,0" заменить цифрами "29,6";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Башня      Инфор-  МКИС   20    -       3,6      -        Рес-
Балгасуна,  мация          июля                            пуб-
XV-XVI      Прави-         и 20                            ли-
века        тель-          ян-                             кан-
ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет ";
в строке, порядковый номер 4:
в графе 4 слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 171 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 наурыздағы N 265 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004-2006 жылдарға арналған "Мәдени мұра" мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 171  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 8, 98-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтың 2) тармақшасындағы және 4-тармақтағы "Мәдениет" деген сөзден кейін ", ақпарат және спорт" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекiтiлген 2004-2006 жылдарға арналған "Мәдени мұра" мемлекеттiк бағдарламасын іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
4-бағандағы "Мәдениетмині" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "10,0" деген сандар "22,3" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қойлық        Үкiметке  МАСМ     Жыл       -  3,0  -  Республикалық
қалашығы,      ақпарат            сайын                бюджет
IX-XIII                           20 шiлде
ғасырлар                          және
20 қаңтар                       ";
реттік нөмiрi 2-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Алматыдағы    Үкiметке  MACM     Жыл       -  8,0  - Республикалық
бұрынғы        ақпарат            сайын               бюджет
офицерлер                         20 шiлде
жиналысының                       және
ғимараты,                         20 қаңтар
XIX ғасыр                                                         ";
реттiк нөмiрi 3-жолда:
4-бағандағы "Мәдениетминi" деген сөз "MACM" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "25,0" деген сандар,"29,6" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Балғасұн      Үкiметке  MACM     Жыл       -  3,6  -  Республикалық
мұнарасы,      ақпарат           сайын                 бюджет
XV-XVI                           20 шiлде
ғасырлар                         және
20 қаңтар                       ";
реттiк нөмiрi 4-жолда:
4-бағандағы "Мәдениетминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в графе 7 цифры "11,9" заменить цифрами "5,0";
в строке, порядковый номер 5:
в графе 4 слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в графе 7 цифры "5,0" и "10,0" исключить;
в строке, порядковый номер 6:
в графе 4, в абзаце втором слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в графе 7 цифры "7,0" заменить цифрами "14,0";
дополнить абзацами следующего содержания:
"Мавзолей   Инфор-  МКИС   20    -       9,1     *         Рес-
Шокай       мация          июля                            пуб-
Датки,      Прави-         и 20                            ли-
XIX век     тель-          ян-                             кан-
ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет
Мечеть-     Инфор-  МКИС   20    -       2,5      -        Рес-
медресе     мация          июля                            пуб-
Каракожа,   Прави-         и 20                            ли-
XIX-XX      тель-          ян-                             кан-
века        ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет ";
в строке, порядковый номер 7:
в графе 4 слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в графе 7 цифры "8,0" заменить цифрами "12,0";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Здание     Инфор-  МКИС   20    -       3,0      -        Рес-
первого     мация          июля                            пуб-
военного    Прави-         и 20                            ли-
училища     тель-          ян-                             кан-
в г.        ству           варя                            ский
Уральске,                  еже-                            бюд-
XIX век                    годно                           жет ";
в строке, порядковый номер 8:
в графе 4 слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в графе 7 цифры "12,0" и "6,0" заменить соответственно цифрами "21,8" и "13,2";
дополнить абзацами следующего содержания:
"Рестав-    Инфор-  МКИС   20    -       9,8      *        Рес-
рация       мация          июля                            пуб-
мавзолея    Прави-         и 20                            ли-
Окшы-Ата    тель-          ян-                             кан-
ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет
Мавзолей    Инфор-  МКИС   20    -       1,5     *         Рес-
Кара-сопы,  мация          июля                            пуб-
XVIII-XIX   Прави-         и 20                            ли-
века        тель-          ян-                             кан-
ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет
Мавзолей    Инфор-  МКИС   20    -       1,0     -         Рес-
Макултам,   мация          июля                            пуб-
XIX век     Прави-         и 20                            ли-
тель-          ян-                             кан-
ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет
Мавзолей    Инфор-  МКИС   20    -       1,0     -         Рес-
Молла-      мация          июля                            пуб-
Калан,      Прави-         и 20                            ли-
XVI век     тель-          ян-                             кан-
ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет";
в строке, порядковый номер 9:
в графе 4 слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";

7-бағандағы "11,9" деген сандар "5,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмір 5-жолда:
4-бағандағы "Мәдениетминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "5,0" және "10,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6-жолда:
4-бағанда екiншi абзацтағы "Мәдениетминi" деген сөз "MACM" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "7,0" деген сандар "14,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Шоқай         Үкiметке  МАСМ     Жыл       -  9,1  *  Республикалық
Датқа          ақпарат            сайын                бюджет
кесенесi,                         20 шілде
XIX ғасыр                         және
20 қаңтар
Қарақожа       Үкiметке  МАСМ     Жыл       -  2,5  -  Республикалық
мешіт-         ақпарат            сайын                бюджет
медресесi,                        20 шілде
XIX-XX                            және
ғасырлар                          20 қаңтар                       ";
реттiк нөмiрi 7-жолда:
4-бағандағы "Мәдениетминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "8,0" деген сандар "12,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Орал          Үкiметке  МАСМ     Жыл сайын -  3,0  -  Республикалық
қаласындағы    ақпарат            20 шiлде             бюджет
бірiншi                           және
әскери                            20 қаңтар
училищенiң
ғимараты,
XIX ғасыр                                                         ";
реттік нөмiрi 8-жолда:
4-бағандағы "Мәдениетминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "12,0" және "6,0" сандар тиiсiнше "21,8" және "13,2" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Оқшы ата      Үкiметке  МАСМ     Жыл       -  9,8  *  Республикалық
кесенесін      ақпарат            сайын                бюджет
қайта                             20 шiлде
жаңарту                           және
20 қаңтар
Қара-сопы      Үкіметке  МАСМ     Жыл       -  1,5  *  Республикалық
кесенесi,      ақпарат            сайын                бюджет
ХVІІІ-ХІХ                         20 шiлде
ғасырлар                          және
20 қаңтар
Мақұлтам       Үкiметке  МАСМ     Жыл       -  1,0  -  Республикалық
кесенесi,      ақпарат            сайын                бюджет
XIX ғасыр                         20 шiлде
және
20 қаңтар
Молла-         Үкiметке  МАСМ     Жыл       -  1,0  -  Республикалық
Қалан          ақпарат            сайын                бюджет
кесенесi,                         20 шiлде
XVI ғасыр                         және
20 қаңтар                       ";
реттiк нөмірі 9-жолда:
4-бағандағы "Мәдениетминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в графе 7 цифры "8,0" заменить цифрами "5,4";
в строке, порядковый номер 10:
в графе 4, абзацах втором, третьем и четвертом слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в графе 7 цифры "14,0" исключить;
цифры "15,54" и "7,0" заменить соответственно цифрами "5,9" и "15,2";
дополнить абзацами следующего содержания:
"Мечеть-    Инфор-  МКИС   20    -       2,0      -        Рес-
медресе     мация          июля                            пуб-
Шаян        Прави-         и 20                            ли-
XIX век     тель-          ян-                             кан-
ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет
Памятники   Инфор-  МКИС   20    -       1,2      -        Рес-
древнего    мация          июля                            пуб-
городища    Прави-         и 20                            ли-
Сайрам      тель-          ян-                             кан-
ству           варя                            ский
еже-                            бюд-
годно                           жет
Ремонт      Инфор-  МКИС   20    -       2,0      -        Рес-
кровли,     мация          июля                            пуб-
отдельных   Прави-         и 20                            ли-
участков    тель-          ян-                             кан-
облицовки   ству           варя                            ский
и отделки                  еже-                            бюд-
мавзолея                   годно                           жет
Х.А. Яссауи                                                     ";
в строке, порядковый номер 25:
графу 7 дополнить цифрами "31,301";
дополнить строкой, порядковый номер 27-1, следующего содержания:
"27-1       Инфор-  МКИС   20    -       5,0      -        Рес-
Уточне-     мация          июля                            пуб-
ние и       Прави-         и 20                            ли-
пересмотр   тель-          ян-                             кан-
имеющихся   ству           варя                            ский
списков                    еже-                            бюд-
памятников                 годно                           жет
истории и
культуры
Казахстана,
подготовка
материалов
для изда-
ния Госу-
дарствен-
ного списка
памятников
истории и
культуры
всемирного,
республи-
канского
и местного
значения                                                        ";
в строке, порядковый номер 32:
в графе 7 цифры "6,0" исключить;
в строке, порядковый номер 33:
в графе 7 цифры "6,0" исключить;
в строке, порядковый номер 34:
в графе 7 цифры "6,0" исключить;

7-бағандағы "8,0" деген сандар "5,4" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 10-жолда:
4-бағандағы екінші, үшiнші және төртіншi абзацтарда "Мәдениетминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
7-бағандағы "14,0" деген сандар алынып тасталсын;
"15,54" және "7,0" деген сандар тиісiнше "5,9" және "15,2" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Шаян мешіт-   Үкiметке  MACM     Жыл       -  2,0  -  Республикалық
медресесі,     ақпарат            сайын                бюджет
XIX ғасыр                         20 шiлде
және
20 қаңтар
Ежелгi         Үкіметке  МАСМ     Жыл       -  1,2  -  Республикалық
Сайрам         ақпарат            сайын                бюджет
қалашығының                       20 шiлде
ескерткiштері                     және
20 қаңтар
Қ.А. Яссауи    Үкiметке  МАСМ     Жыл       -  2,0  -  Республикалық
кесенесiнiң    ақпарат            сайын                бюджет
күмбезін,                         20 шілде
қаптамасы                         және
мен                               20 қаңтар
әрленуiнiң
жекелеген
учаскелерін
жөндеу                                                            ";
реттiк нөмiрi 25-жолда:
7-баған "31,301" деген сандармен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 27-1-жолмен толықтырылсын:
"27-1          Үкіметке  МАСМ     Жыл       -  5,0  -  Республикалық
Қазақстанның   ақпарат            сайын                бюджет
тарихы мен                        20 шiлде
мәдениеті                         және
ескерткіште-                      20 қаңтар
рінің
қолда бар
тiзiмдерiн
нақтылау және
қайта қарау,
Бүкiләлемдiк,
республикалық
және жергілiктi
маңызы бар
тарих және
мәдениет
ескерткіште-
рiнің
мемлекеттiк
тізiмін басып
шығару үшiн
материалдар
дайындау                                                          ";
реттiк нөмiрi 32-жолда:
7-бағандағы "6,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмірі 33-жолда:
7-бағандағы "6,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 34-жолда:
7-бағандағы "6,0" деген сандар алынып тасталсын;

дополнить строкой, порядковый номер 34-1, следующего содержания:
"34-1       Инфор-  МКИС   20    -       24,8     -        Рес-
Нацио-      мация          июля                            пуб-
нальный     Прави-         и 20                            ли-
центр       тель-          ян-                             кан-
археогра-   ству           варя                            ский
фии и ис-                  еже-                            бюд-
точнико-                   годно                           жет
ведения                                                         ";
в строке, порядковый номер 36:
в графе 7 цифры "37,8" заменить цифрами "44,106";
в строке, порядковый номер 37:
в графе 7 цифры "5,074" заменить цифрами "6,214";
в строке, порядковый номер 39:
в графе 7 цифры "40,689" заменить цифрами "44,966";
в строке, порядковый номер 40:
в графе 7 цифры "10,262" заменить цифрами "10,975";
в строке, порядковый номер 41:
в графе 7 цифры "13,01" заменить цифрами "13,723";
в строке, порядковый номер 51:
в графе 7 цифры "5,363" заменить цифрами "9,687";
в строке, порядковый номер 52:
в графе 7 цифры "3,0" заменить цифрами "3,238";
в строке, порядковый номер 53:
в графе 7 цифры "3,0" заменить цифрами "3,143";
в строке, порядковый номер 62:
в графе 7 цифры "12,271" заменить цифрами "13,934";
в строке, порядковый номер 65:
в графе 7 цифры "1,5" заменить цифрами "1,738";
в строке, порядковый номер 67:
в графе 7 цифры "5,25" заменить цифрами "5,488";
в строке, порядковый номер 68:
в графе 7 цифры "1,0" заменить цифрами "1,238";
в строке, порядковый номер 69:
в графе 7 цифры "27,6" заменить цифрами "28,669";
в строке, порядковый номер 71:
в графе 7 цифры "16,449" заменить цифрами "16,734";
в строке, порядковый номер 72:
в графе 7 цифры "8,0" заменить цифрами "8,285";
в строках, порядковые номера 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29:
в графе 4 слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в строках, порядковые номера 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76:
в графе 4 слово "Мининформ" заменить аббревиатурой "МКИС";
в строках, порядковые номера 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76:
в графе 3 слово "Минкультуры" заменить словом "Правительству";
в строках, порядковые номера 51, 55:
абзац первый графы 3 исключить;
в графе 4 слова "Мининформ", "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";

мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 34-1-жолмен толықтырылсын:
"34-1          Үкiметке  МАСМ     Жыл       -  24,8 -  Республикалық
Археография    ақпарат            сайын                бюджет
және                              20 шiлде
деректану                         және
ұлттық                            20 қаңтар
орталығы
";
реттік нөмiрi 36-жолда:
7-бағандағы "37,8" деген сандар "44,106" деген сандармен ауыстырылсын;
peттік нөмiрi 37-жолда:
7-бағандағы "5,074" деген сандар "6,214" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 39-жолда:
7-бағандағы "40,689" деген сандар "44,966" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірi 40-жолда:
7-бағандағы "10,262" деген сандар "10,975" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірi 41-жолда:
7-бағандағы "13,01" деген сандар "13,723" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 51-жолда:
7-бағандағы "5,363" деген сандар "9,687" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 52-жолда:
7-бағандағы "3,0" деген сандар "3,238" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірi 53-жолда:
7-бағандағы "3,0" деген сандар "3,143" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірі 62-жолда:
7-бағандағы "12,271" деген сандар "13,934" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірі 65-жолда:
7-бағандағы "1,5" деген сандар "1,738" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 67-жолда:
7-бағандағы "5,25" деген сандар "5,488" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрі 68-жолда:
7-бағандағы "1,0" деген сандар "1,238" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 69-жолда:
7-бағандағы "27,6" деген сандар "28,669" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 71-жолда:
7-бағандағы "16,449" деген сандар "16,734" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 72-жолда:
7-бағандағы "8,0" деген сандар "8,285" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29-жолдарда:
4-бағандағы "Мәдениетминi" деген сөз "MACM" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмірлері 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76-жолдарда:
4-бағандағы "Ақпаратминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмірлерi 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76-жолдарда:
3-бағандағы "Мәдениетминiне" деген сөз "Үкiметке" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмірлері 51, 55-жолдарда:
3-бағанның бiрiншi абзацы алынып тасталсын;
4-бағандағы "Ақпаратминi", "Мәдениетминi" деген сөздер "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в строках, порядковые номера 68, 73, 77, 78:
абзац первый в графах 3, 4 и 5 исключить;
в графе 4 абзаце втором слово "Минкультуры" заменить аббревиатурой "МКИС";
в разделе I. "Воссоздание историко-культурных, архитектурных и археологических памятников национальной истории":
строку "Всего" изложить в следующей редакции:
"Всего:  752,468   222,35   286,118    244,0";
в разделе II. "Создание целостной системы изучения культурного наследия казахского народа":
строку "Всего" изложить в следующей редакции:
"Всего:  259,675   96,087  102,048   61,54";
в разделе III. "Разработка серий изданий национальной и мировой научной мысли, культуры и литературы":
строку "Всего" изложить в следующей редакции:
"Всего: млн. тн.  1039,13    323,222    361,253    354,655*";
строку "Итого: млн. тн." изложить в следующей редакции:
"Итого:  млн.тн.   2051,273     641,659    749,419    660,195*".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрлерi 68, 73, 77, 78-жолдарда:
3, 4 және 5-бағандардың бiріншi абзацы алынып тасталсын;
4-бағанда екiншi абзацтағы "Мәдениетминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Ұлттық тарихтың тарихи-мәдени, сәулет және археология ескерткіштерiн қайта жаңғырту" деген I бөлiмде:
"Барлығы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 752,468  222,35  286,118  244,0";
"Қазақ халқының мәдени мұрасын зерттеудiң бiртұтас жүйесiн жасау" деген II бөлiмде:
"Барлығы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: 259,675  96,087  102,048  61,54";
"Ұлттық және әлемдiк ғылыми ой-сана, мәдениет және әдебиет басылымдарының серияларын әзірлеу" деген III бөлімде:
"Барлығы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлығы: млн.тң. 1039,13  323,222  361,253  354,655*";
"Жиыны: млн.тң." деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жиыны: млн.тң. 2 051,273  641,659  749,419  660,195*".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі