О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 343
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменения в постановление
Президента Республики Казахстан
от 5 марта 1993 года N 1134
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 6, ст. 76; 2004 г., N 27, ст. 343) следующее изменение:
в пункте 1 цифры "80" заменить цифрами "1080".
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2005 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 343 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентінің
1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134 қаулысына
өзгерiс енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнің стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 1993 ж., N 6, 76-құжат; 2004 ж., N 27, 343-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақта "80" деген сандар "1080" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті