О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2005 года N 509
В соответствии с  Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и   Законом Республики Казахстан от 16 мая 2005 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
после цифры "6" дополнить цифрами "6-1";
после цифр "57" дополнить цифрами "57-1";
после цифр "71" дополнить цифрами "71-1";
цифры "123" исключить;
после цифр "141" дополнить цифрами "141-1, 141-2, 141-3";
после цифр "173" дополнить цифрами "173-1";
цифры "199" исключить;
после цифр "214" дополнить цифрами "214-1";
после цифр "235" дополнить цифрами "235-1";
цифры "237" исключить;
после цифр "248" дополнить цифрами "248-1";
после цифр "249" дополнить цифрами "249-1";
после цифр "272" дополнить цифрами "272-1";
после цифр "279" дополнить цифрами "279-1";
после цифр "299" дополнить цифрами "299-1";
после цифр "307" дополнить цифрами "307-1";
после цифр "402" дополнить цифрами "402-1";
по Администрации Президента Республики Казахстан:
в приложении 1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 864543 тысячи тенге (восемьсот шестьдесят четыре миллиона пятьсот сорок три тысячи тенге).";
в приложении 2 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 70980 тысяч тенге (семьдесят миллионов девятьсот восемьдесят тысяч тенге).";
в приложении 3 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 73183 тысячи тенге (семьдесят три миллиона сто восемьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 4 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 109985 тысяч тенге (сто девять миллионов девятьсот восемьдесят пять тысяч тенге).";
по Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан:
в приложении 5 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 мамырдағы N 509 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi  Бюджет кодексiне және "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 16 мамырдағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"6" деген саннан кейiн "6-1" деген сандармен толықтырылсын;
"57" деген сандардан кейiн "57-1" деген сандармен толықтырылсын;
"71" деген сандардан кейiн "71-1" деген сандармен толықтырылсын;
"123" деген сандар алынып тасталсын;
"141" деген сандардан кейiн "141-1", "141-2", "141-3" деген сандармен толықтырылсын;
"173" деген сандардан кейiн "173-1" деген сандармен толықтырылсын;
"199" деген сандар алынып тасталсын;
"214" деген сандардан кейiн "214-1" деген сандармен толықтырылсын;
"235" деген сандардан кейiн "235-1" деген сандармен толықтырылсын;
"237" деген сандар алынып тасталсын;
"248" деген сандардан кейiн "248-1" деген сандармен толықтырылсын;
"249" деген сандардан кейiн "249-1" деген сандармен толықтырылсын;
"272" деген сандардан кейiн "272-1" деген сандармен толықтырылсын;
"279" деген сандардан кейiн "279-1" деген сандармен толықтырылсын;
"299" деген сандардан кейiн "299-1" деген сандармен толықтырылсын;
"307" деген сандардан кейiн "307-1" деген сандармен толықтырылсын;
"402" деген сандардан кейiн "402-1" деген сандармен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Президентінiң Әкiмшiлiгi бойынша:
көрсетілген қаулыға  1-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 864543 мың теңге (сегiз жүз алпыс төрт миллион бес жүз қырық үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 70980 мың теңге (жетпiс миллион тоғыз жүз сексен мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 73183 мың теңге (жетпiс үш миллион бір жүз сексен үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 109985 мың теңге (бір жүз тоғыз миллион тоғыз жүз сексен бес мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы бойынша:
көрсетiлген қаулыға  5-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 5636279 тысяч тенге (пять миллиардов шестьсот тридцать шесть миллионов двести семьдесят девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
строку, порядковый номер 2, дополнить абзацами следующего содержания:
"Проведение спортивно-оздоровительных мероприятий.
Приобретение юбилейных медалей и документов к ним, монет, значков в честь празднования 10-летия Парламента Республики Казахстан.";
строку, порядковый номер 4, дополнить пунктами 3 и 4 следующего содержания:
"3. Приобретение арочных металлодетекторов в количестве 5 штук для здания Мажилиса Парламента Республики Казахстан;
4. Приобретение автомашин: легковых - 10 единиц, автобусов - 3 единицы.";
дополнить приложением 6-1 к указанному постановлению согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
по Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
в приложении 7 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1083463 тысячи тенге (один миллиард восемьдесят три миллиона четыреста шестьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 8 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 92628 тысяч тенге (девяносто два миллиона шестьсот двадцать восемь тысяч тенге).";
в приложении 9 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 251444 тысячи тенге (двести пятьдесят один миллион четыреста сорок четыре тысячи тенге).";
по Национальному центру по правам человека:
в приложении 10 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 26368 тысяч тенге (двадцать шесть миллионов триста шестьдесят восемь тысяч тенге).";
по Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан:
в приложении 11 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 319901 тысяча тенге (триста девятнадцать миллионов девятьсот одна тысяча тенге).";
в приложении 13 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 607464 тысячи тенге (шестьсот семь миллионов четыреста шестьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 14 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 118120 тысяч тенге (сто восемнадцать миллионов сто двадцать тысяч тенге).";
в пункте 2 после слов "О физической культуре и спорте";" дополнить словами " статья 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике;";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Перечисление трансфертов Республиканскому колледжу спорта для выплаты денежных компенсаций на проезд обучающимся по государственному образовательному заказу в период зимних и летних каникул.";
в приложении 16 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 5636279 мың теңге (бес миллиард алты жүз отыз алты миллион екi жүз жетпiс тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттік нөмiрi 2-жол мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Спорттық-сауықтыру іс-шараларын жүргiзу.
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 10 жылдығын мерекелеу құрметiне мерейтойлық медальдар мен оларға құжаттар, монеталар, омырауға тағатын белгiлер сатып алу.";
реттік нөмiрi 4-жол мынадай мазмұндағы 3 және 4-тармақтармен толықтырылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң ғимараты үшін саны 5 дана аркалы металл детекторларын сатып алу.
4. Автомашиналар сатып алу: жеңiл көлiк - 10 бiрлiк, автобустар - 3 бiрлiк.";
осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 6-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi бойынша:
көрсетілген қаулыға  7-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1083463 мың теңге (бiр миллиард сексен үш миллион төрт жүз алпыс үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 8-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 92628 мың теңге (тоқсан екі миллион алты жүз жиырма сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 9-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 251444 мың теңге (екі жүз елу бiр миллион төрт жүз қырық төрт мың теңге).";
Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық орталық бойынша:
көрсетiлген қаулыға  10-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 26368 мың теңге (жиырма алты миллион үш жүз алпыс сегiз мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі бойынша :
көрсетiлген қаулыға  11-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 319901 мың теңге (үш жүз он тоғыз миллион тоғыз жүз бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 13-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 607464 мың теңге (алты жүз жетi миллион төрт жүз алпыс төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 14-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 118120 мың теңге (бір жүз он сегiз миллион бiр жүз жиырма мың теңге).";
2-тармақта "4 және 28-баптары," деген сөздерден кейiн "Мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі Заңының  6-бабы " деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қысқы және жазғы демалыс кезеңiнде мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша оқитындардың жол жүруiне ақшалай өтемақы төлеу үшiн Республикалық спорт колледжiне трансферттер аудару.";
көрсетiлген қаулыға 16-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 136035 тысяч тенге (сто тридцать шесть миллионов тридцать пять тысяч тенге).";
в приложении 17 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 533477 тысяч тенге (пятьсот тридцать три миллиона четыреста семьдесят семь тысяч тенге).";
в приложении 18 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 382743 тысячи тенге (триста восемьдесят два миллиона семьсот сорок три тысячи тенге).";
в приложении 20 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 130502 тысячи тенге (сто тридцать миллионов пятьсот две тысячи тенге).";
в приложении 21 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 964065 тысяч тенге (девятьсот шестьдесят четыре миллиона шестьдесят пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "Международный конкурс "Опералия" заменить словами "Фестиваль классического искусства "Опералия";
после слов "Жас-Канат";" дополнить абзацами следующего содержания:
"Международный конкурс "Азия Дауысы";
Фестиваль "Алматы - моя первая любовь";";
после слов "Дни культуры Узбекистана в Казахстане;" дополнить абзацем следующего содержания:
"Проведение Международной научно-практической конференции на антиядерную тематику;";
после слов "Фестиваль искусства и спорта казахской молодежи, проживающей в странах Европы" дополнить абзацами следующего содержания:
"Всемирный курултай казахов;
Презентация кинопроекта "Кочевник";
Концертная программа, посвященная юбилейной сессии Ассамблеи народов Казахстана;";
слова "Организация и проведение в Музее искусств Азии "Гиме" (город Париж) выставки "Древнее золото Казахстана" заменить словами "Проведение казахстанской выставки в Парижской галерее "Лафайет";
в приложении 22 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2324846 тысяч тенге (два миллиарда триста двадцать четыре миллиона восемьсот сорок шесть тысяч тенге).";
в приложении 23 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Проведение технического надзора за ходом строительства.";
в приложении 24 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2628241 тысяча тенге (два миллиарда шестьсот двадцать восемь миллионов двести сорок одна тысяча тенге).";
в приложении 26 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 527881 тысяча тенге (пятьсот двадцать семь миллионов восемьсот восемьдесят одна тысяча тенге).";
в приложении 27 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 136035 мың теңге (бір жүз отыз алты миллион отыз бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 17-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 533477 мың теңге (бec жүз отыз үш миллион төрт жүз жетпiс жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 18-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 382743 мың теңге (үш жүз сексен екi миллион жетi жүз қырық үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 20-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 130502 мың теңге (бір жүз отыз миллион бес жүз екi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 21-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 964065 мың теңге (тоғыз жүз алпыс төрт миллион алпыс бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"Опералия" халықаралық байқауы" деген сөздер "Опералия" классикалық өнер фестивалi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жас қанат жас орындаушылар байқауы;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Азия Дауысы" халықаралық байқауы;
"Алматы - менiң алғашқы махаббатым" фестивалi;";
"Өзбекстанның Қазақстандағы мәдениет күндерi;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ядролық қаруға қарсы тақырыпта халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткiзу;";
"Еуропа елдерiнде тұратын қазақ жастарының өнер және спорт фестивалi;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақтардың дүниежүзілiк құрылтайы;
"Көшпенділер" киножобасының тұсаукесерi;
Қазақстан халықтары Ассамблеясының мерейтойлы сессиясына арналған концерттік бағдарлама;";
"Гиме" Азия өнер музейiндегi (Париж қ.) "Қазақстанның ежелгi алтыны" көрмесiн ұйымдастыру мен өткiзу" деген сөздер "Лафайет" Париж галереясында қазақстандық көрме өткiзу;" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 22-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2324846 мың теңге (екi миллиард үш жүз жиырма төрт миллион сегiз жүз қырық алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 23-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Құрылыс барысына техникалық қадағалау жүргізу.";
көрсетiлген қаулыға 24-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2628241 мың теңге (екi миллиард алты жүз жиырма сегіз миллион екi жүз қырық бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 26-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 527881 мың теңге (бec жүз жиырма жетi миллион сегiз жүз сексен бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 27-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 23642 тысячи тенге (двадцать три миллиона шестьсот сорок две тысячи тенге).";
в приложении 28 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8811839 тысяч тенге (восемь миллиардов восемьсот одиннадцать миллионов восемьсот тридцать девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 3, после слов "организация сурдоперевода и субтитрирования информационных программ на государственном и русском языках" дополнить словами "организация и проведение двух прямых эфиров и телевизионного моста с участием Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А.";
в приложении 29 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 717956 тысяч тенге (семьсот семнадцать миллионов девятьсот пятьдесят шесть тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 после слов "Юбилейная литература" дополнить словами ", в том числе к 10-летию Конституции Республики Казахстан, к 10-летию Ассамблеи народов Казахстана, разработка дизайна и выпуск поздравительных писем участникам Великой Отечественной войны от имени Главы государства";
в приложении 30 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 152678 тысяч тенге (сто пятьдесят два миллиона шестьсот семьдесят восемь тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6:
после слов "(8 заседаний);" дополнить абзацами следующего содержания:
"Выездные встречи членов Национальной комиссии по вопросам демократии и гражданского общества при Президенте Республики Казахстан в регионах для проведения всенародного обсуждения Общенациональной программы политических реформ;
Конференция по Общенациональной программе политических реформ Послания Президента народу Казахстана;
круглые столы по координации всенародного обсуждения Общенациональной программы политических реформ;
проведение экспертных работ и социологических исследований;";
после слов "XI сессия Ассамблеи народов Казахстана;" дополнить словами "Проведение II Гражданского форума.";
в приложении 35 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2705784 тысячи тенге (два миллиарда семьсот пять миллионов семьсот восемьдесят четыре тысячи тенге).";
пункт 2 после слов "О республиканском бюджете на 2005 год";" дополнить словами " Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы";";

"1. Құны: 23642 мың теңге (жиырма үш миллион алты жүз қырық екi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 28-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8811839 мың теңге (сегіз миллиард сегіз жүз он бiр миллион сегіз жүз отыз тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 3-жолдағы "ақпараттық бағдарламалардың мемлекеттік және орыс тілдерiндегі сурдоаудармасын және субтитрлеудi ұйымдастыру" деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасының Президентi H.Ә.Назарбаевтың қатысуымен екi тiкелей эфир және телевизиялық көпiрiн ұйымдастыру және өткiзу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 29-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 717956 мың теңге (жетi жүз он жетi миллион тоғыз жүз елу алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында "Мерейтойлық басылымдар;" деген сөздерден кейiн ", оның iшiнде Қазақстан Республикасы Конституциясының 10 жылдығына, Қазақстан халықтары Ассамблеясының 10 жылдығына, Мемлекет басшысы атынан Ұлы Отан Соғысына қатысушыларға құттықтау хаттардың дизайнын әзiрлеу және басып шығару;" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 30-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 152678 мың теңге (бiр жүз елу екi миллион алты жүз жетпiс сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"(8 отырыс)." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Саяси реформалардың жалпыұлттық бағдарламаларын жалпыхалықтық талқылау жүргiзу үшiн өңiрлерде Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Демократия және азаматтық қоғам мәселелерi жөнiндегi ұлттық комиссия мүшелерiнiң көшпелi кездесулерi;
Президенттiң Қазақстан халқына Жолдауы саяси реформаларының жалпыұлттық бағдарламалары жөнiндегі конференция;
Саяси реформалардың жалпыұлттық бағдарламаларын жалпыхалықтық талқылауды үйлестiру жөніндегі дөңгелек үстелдер;
сараптама жұмыстарын және әлеуметтiк зерттеулер жүргізу;";
"Қазақстан халықтары ассамблеясының XI сессиясы;" деген сөздерден кейiн "II Азаматтық форум өткiзу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 35-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2705784 мың теңге (екi миллиард жетi жүз бес миллион жетi жүз сексен төрт мың теңге).";
2-тармақ "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ;" деген сөздерден кейiн ""Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570  Жарлығы " деген сөздермен толықтырылсын;

графу 5 таблицы пункта 6 дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Строительство теннисного корта в городе Астане (заключение Государственной экспертизы от 22 декабря 2004 года N 2-702/04).";
по Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
приложение 37 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
приложение 42 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в приложении 44 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 476500 тысяч тенге (четыреста семьдесят шесть миллионов пятьсот тысяч тенге).";
в приложении 45 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 75786 тысяч тенге (семьдесят пять миллионов семьсот восемьдесят шесть тысяч тенге).";
в приложении 46 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1437375 тысяч тенге (один миллиард четыреста тридцать семь миллионов триста семьдесят пять тысяч тенге).";
в приложении 48 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 855780 тысяч тенге (восемьсот пятьдесят пять миллионов семьсот восемьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 слова "функциональной диагностики и эндоскопии - 4 наименований 8 единиц," заменить словами "функциональной диагностики и эндоскопии - 5 наименований 9 единиц,";
в приложении 52 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "31", "12" заменить соответственно цифрами "69", "18";
после слов "Приобретение компьютерной техники в комплекте - 6 единиц, организационной техники - 2 единицы," дополнить словами "ноутбуки - 3 единицы, фотоаппарат цифровой - 2 единицы, видеокамера - 1 единица, цифровая видеокамера - 1 единица, копировальный аппарат - 3 единицы, телевизор - 1 единица, бумагоуничтожающая машина - 3 единицы,";
в приложении 53 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "вооружения - 16 наименований в количестве 468 единиц; боеприпасов - 6 наименований" заменить словами "вооружения - 17 наименований в количестве 518 единиц; боеприпасов - 7 наименований";
слова "спецкримтехники - 34 наименования в количестве 506 единиц" заменить словами "спецкримтехники - 39 наименований в количестве 523 единицы";
слова "автотранспорта - 5 наименований в количестве 48 единиц" заменить словами "автотранспорта - 6 наименований в количестве 49 единиц";
по Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
в приложении 54 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Астана қаласында теннис кортын салу (Мемлекеттік сараптаманың 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 2-702/04 қорытындысы).";
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  37-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 42-қосымша осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 44-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 476500 мың теңге (төрт жүз жетпiс алты миллион бес жүз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 45-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 75786 мың теңге (жетпiс бес миллион жетi жүз сексен алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 46-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1437375 мың теңге (бір миллиард төрт жүз отыз жетi миллион үш жүз жетпiс бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 48-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 855780 мың теңге (сегiз жүз елу бес миллион жеті жүз сексен мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "функционалдық диагностика мен эндоскопия бөлiмшесiне - 4 атаулы 8 бiрлiк," деген сөздер "функционалдық диагностика мен эндоскопия бөлiмшесiне - 5 атаулы 9 бiрлiк," деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 52-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"31", "12" деген сандар тиiсiнше "69", "18" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиынтықтағы компьютерлiк техника - 6 бiрлiк, ұйымдық техника - 2 бiрлiк," деген сөздерден кейiн "ноутбук - 3 бiрлiк, цифрлы фотоаппарат - 2 бiрлiк, бейнекамера - 1 бiрлiк, цифрлы бейнекамера - 1 бiрлiк, көшiру аппараты - 3 бiрлiк, теледидар - 1 бiрлiк, қағаз жоятын машина - 3 бiрлiк," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 53-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"16 атаулы саны 468 бiрлiк қару-жарақ, 6 атаулы оқ-дәрi," деген сөздер "17 атаулы саны 518 бiрлiк қару-жарақ, 7 атаулы оқ-дәрi," деген сөздермен ауыстырылсын;
"34 атаулы саны 506 бiрлiк ұйымдық арнайы криминалистикалық техника" деген сөздер "39 атаулы саны 523 бiрлiк ұйымдық арнайы криминалистикалық техника" деген сөздермен ауыстырылсын;
"5 атаулы саны 48 бiрлiк автокөлiк" деген сөздер "6 атаулы саны 49 бiрлiк автокөлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  54-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2723132 тысячи тенге (два миллиарда семьсот двадцать три миллиона сто тридцать две тысячи тенге).";
в приложении 55 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11075739 тысяч тенге (одиннадцать миллиардов семьдесят пять миллионов семьсот тридцать девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 6, в подпункте 2), слова "автомобиль Нива - 1 единица, ГАЗ-33082 - 5 единиц," заменить словами "автомобиль Нива Ваз 21310 - 7 единиц,";
в приложении 57 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8071 тысяча тенге (восемь миллионов семьдесят одна тысяча тенге).";
дополнить приложением 57-1 к указанному постановлению согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
в приложении 58 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 202440 тысяч тенге (двести два миллиона четыреста сорок тысяч тенге).";
в приложении 59 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10514 тысяч тенге (десять миллионов пятьсот четырнадцать тысяч тенге).";
в приложении 60 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4860165 тысяч тенге (четыре миллиарда восемьсот шестьдесят миллионов сто шестьдесят пять тысяч тенге).";
строку, порядковый номер 4, таблицы пункта 6 исключить;
по Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
в приложении 63 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8500548 тысяч тенге (восемь миллиардов пятьсот миллионов пятьсот сорок восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, цифры "299" заменить цифрами "321";
в строке, порядковый номер 6:
цифры "553" заменить цифрами "558";
дополнить абзацами следующего содержания:
"- проведение мероприятий по разъяснению и пропаганде положений Послания Главы государства народу Казахстана, в том числе публикация соответствующих тематических PR-материалов в крупнейших зарубежных средствах массовой информации;
- установка монумента Независимости Казахстана в США.";
в приложении 64 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1553926 тысяч тенге (один миллиард пятьсот пятьдесят три миллиона девятьсот двадцать шесть тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить строкой, порядковый номер 6, следующего содержания:
"6         104 Содержание    Содержание Полномочного  В те-  Министерство
аппарата      представителя            чение  иностранных
Полномочного  Республики Казахстан     вто-   дел Респуб-
представителя в Постоянном Совете      рого   лики Казах-
Республики    при Организации          полу-  стан
Казахстан в   Договора о коллективной  годия
Постоянном    безопасности и его
Совете Орга-  аппарата
низации до-
говора о
коллективной
безопасности                                             ";
в приложении 67 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 2723132 мың теңге (екі миллиард жетi жүз жиырма үш миллион бiр жүз отыз екі мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 55-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11075739 мың теңге (он бiр миллиард жетпiс бес миллион жетi жүз отыз тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 6-жолдағы 2) тармақшада "Нива автомобилi - 1 бiрлiк, ГАЗ - 33082 - 5 бiрлiк" деген сөздер "Нива Ваз 21310 автомобилi - 7 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 57-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8071 мың теңге (сегiз миллион жетпiс бiр мың теңге).";
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 57-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 58-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 202440 мың теңге (екi жүз екi миллион төрт жүз қырық мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 59-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10514 мың теңге (он миллион бес жүз он төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 60-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4860165 мың теңге (төрт миллиард сегіз жүз алпыс миллион бiр жүз алпыс бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрi 4-жолы алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  63-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8500548 мың теңге (сегiз миллиард бес жүз миллион бес жүз қырық сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда "299" деген сандар "321" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолда:
"553" деген сандар "558" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"- Мемлекет басшысының Қазақстан халқына  Жолдауының ережелерiн түсiндiру және насихаттау жөніндегi iс-шаралар өткiзу, оның iшiнде тиiсті тақырыптық PR-материалдарын шетелдiк iрi бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау;
- АҚШ-та Қазақстан Тәуелсiздiгiнiң монументiн тұрғызу.";
көрсетілген қаулыға 64-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1553926 мың теңге (бір миллиард бес жүз елу үш миллион тоғыз жүз жиырма алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 6-жолмен толықтырылсын:
"6      104   Ұжымдық      Ұжымдық қауiпсiздiк Екiншi Қазақстан
қауiпсiздiк  туралы шарт ұйымы   жарты  Республикасы
туралы шарт  жанындағы Тұрақты    жыл   Сыртқы iстер
ұйымы        Кеңестегi Қазақстан iшiнде министрлігі
жанындағы    Республикасының
Тұрақты      өкiлетті өкiлін
Кеңестегі    және оның
Қазақстан    аппаратын ұстау.
Республи-
касы
өкiлетті
өкiлінің
аппаратын
ұстау.                                             ";
көрсетiлген қаулыға 67-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 695429 тысяч тенге (шестьсот девяносто пять миллионов четыреста двадцать девять тысяч тенге).";
в приложении 68 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 280935 тысяч тенге (двести восемьдесят миллионов девятьсот тридцать пять тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Расходы, связанные с подготовкой и проведением празднования 10-летия принятия Конституции Республики Казахстан и Международной Бизнес Конференции Азиатского Общества.";
дополнить приложением 71-1 к указанному постановлению согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
по Министерству обороны Республики Казахстан:
в приложении 72 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 35503411 тысяч тенге (тридцать пять миллиардов пятьсот три миллиона четыреста одиннадцать тысяч тенге).";
в приложении 73 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8405376 тысяч тенге (восемь миллиардов четыреста пять миллионов триста семьдесят шесть тысяч тенге).";
в приложении 76 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 171522 тысячи тенге (сто семьдесят один миллиард пятьсот двадцать две тысячи тенге).";
в приложении 78 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2729645 тысяч тенге (два миллиарда семьсот двадцать девять миллионов шестьсот сорок пять тысяч тенге).";
в приложении 80 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 347417 тысяч тенге (триста сорок семь миллионов четыреста семнадцать тысяч тенге).";
в приложении 81 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3229573 тысячи тенге (три миллиарда двести двадцать девять миллионов пятьсот семьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 82 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1218514 тысяч тенге (один миллиард двести восемнадцать миллионов
пятьсот четырнадцать тысяч тенге).";
по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в приложении 85 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5618594 тысячи тенге (пять миллиардов шестьсот восемнадцать миллионов пятьсот девяносто четыре тысячи тенге).";
в приложении 86 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 211728 тысяч тенге (двести одиннадцать миллионов семьсот двадцать восемь тысяч тенге).";
в приложении 87 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 695429 мың теңге (алты жүз тоқсан бес миллион төрт жүз жиырма тоғыз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 68-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 280935 мың теңге (екі жүз сексен миллион тоғыз жүз отыз бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының  Конституциясы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге және Азия Қоғамының Халықаралық Бизнес Конференциясын дайындауға және өткiзуге байланысты шығыстар.";
осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 71-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  72-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 35503411 мың теңге (отыз бес миллиард бес жүз үш миллион төрт жүз он бір мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 73-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8405376 мың теңге (сегiз миллиард төрт жүз бес миллион үш жүз жетпiс алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 76-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 171522 мың теңге (бір жүз жетпiс бір миллион бес жүз жиырма екі мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 78-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2729645 мың теңге (екі миллиард жетi жүз жиырма тоғыз миллион алты жүз қырық бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 80-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 347417 мың теңге (үш жүз қырық жетi миллион төрт жүз он жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 81-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3229573 мың теңге (үш миллиард екі жүз жиырма тоғыз миллион бес жүз жетпiс үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 82-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1218514 мың теңге (бір миллиард екі жүз он сегiз миллион бес жүз он төрт мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  85-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5618594 мың теңге (бес миллиард алты жүз он сегiз миллион бес жүз тоқсан төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 86-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 211728 мың теңге (екi жүз он бiр миллион жеті жүз жиырма сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 87-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2786076 тысяч тенге (два миллиарда семьсот восемьдесят шесть миллионов семьдесят шесть тысяч тенге).";
в приложении 88 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 776420 тысяч тенге (семьсот семьдесят шесть миллионов четыреста двадцать тысяч тенге).";
в приложении 90 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8101211 тысяч тенге (восемь миллиардов сто один миллион двести одиннадцать тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" заменить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов";
в приложении 91 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 103916 тысяч тенге (сто три миллиона девятьсот шестнадцать тысяч тенге).";
в приложении 92 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 38665 тысяч тенге (тридцать восемь миллионов шестьсот шестьдесят пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 3, слова "Проведение аудита средств гранта" исключить;
в приложении 93 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 49747 тысяч тенге (сорок девять миллионов семьсот сорок семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строку, порядковый номер 2, дополнить абзацем следующего содержания:
"Оплата разового комиссионного сбора (0,5 % от суммы займа) за предоставление займа.";
в приложении 94 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5509099 тысяч тенге (пять миллиардов пятьсот девять миллионов девяносто девять тысяч тенге).";
в приложении 95 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4721167 тысяч тенге (четыре миллиарда семьсот двадцать один миллион сто шестьдесят семь тысяч тенге).";
в приложении 97 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 314967 тысяч тенге (триста четырнадцать миллионов девятьсот шестьдесят семь тысяч тенге).";
в приложении 98 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 2, слова "Разработка схемы комплексного использования и охраны водных ресурсов бассейна реки Ишим." заменить словами "Разработка схем комплексного использования и охраны водных ресурсов бассейна рек Ишим, Тобол, Торгай с Иргизом.";
в пункте 7:
слова "наличие схем комплексного использования и охраны водных ресурсов бассейна рек Ишим и" заменить словами "наличие схемы комплексного использования и охраны водных ресурсов бассейна реки";
после слов "и региональных программ;" дополнить словами "начало разработки схем комплексного использования и охраны водных ресурсов бассейна рек Ишим, Тобол, Торгай с Иргизом;";
в приложении 99 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 2786076 мың теңге (екi миллиард жетi жүз сексен алты миллион жетпiс алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 88-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 776420 мың теңге (жетi жүз жетпiс алты миллион төрт жүз жиырма мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 90-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8101211 мың теңге (сегiз миллиард бір жүз бір миллион екі жүз он бір мың теңге).";
2-тармақта "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттің атқарылуы және есептілiк нысандарын жүргізу (мерзімдік және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсімдердің ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегі N 832  қаулысы " деген сөздер "Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысы " деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 91-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 103916 мың теңге (бір жүз үш миллион тоғыз жүз он алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 92-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 38665 мың теңге (отыз сегiз миллион алты жүз алпыс бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 3-жолда "Грант қаражатына аудит өткізу" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 93-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 49747 мың теңге (қырық тоғыз миллион жетi жүз қырық жетi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттік нөмiрi 2-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қарыз бергенi үшiн бір жолғы комиссиялық алымды (қарыз сомасының 0,5%-ы төлеу.";
көрсетiлген қаулыға 94-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5509099 мың теңге (бес миллиард бес жүз тоғыз миллион тоқсан тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 95-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4721167 мың теңге (төрт миллиард жетi жүз жиырма бiр миллион бір жүз алпыс жетi мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 97-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 314967 мың теңге (үш жүз он төрт миллион тоғыз жүз алпыс жетi мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 98-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттік нөмiрi 2-жолда "Есiл өзенi бассейнiнiң су ресурстарын кешендi пайдалану және қорғау тәсiмін әзiрлеу:" деген сөздер "Есiл, Тобыл, Ырғызбен бiрге Торғай өзендерi бассейнiнiң су ресурстарын кешендi пайдалану және қорғау схемаларын әзiрлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Халықтың экономика салаларының қажеттiктерiн қамтамасыз ету үшiн су тұтыну лимиттерін белгілеу кезiнде ғылыми негiзделген нормативтік құқықтық құжат ретiнде Есiл мен Ертiс өзендерi бассейндерiнiң су ресурстарын кешендік пайдалану және қорғау тәсiмдердiң" деген сөздер "Халықтың және экономика салаларының қажеттіктерiн қамтамасыз ету үшiн су тұтыну лимиттерін белгiлеу кезiнде ғылыми негiзделген нормативтiк құқықтық құжат ретiнде Ертiс өзенi бассейнi су ресурстарын кешендi пайдалану және қорғау схемасының" деген сөздермен ауыстырылсын, "бар болуы;" деген сөздерден кейiн "Есіл, Тобыл, Ырғызбен бiрге Торғай өзендерi бассейнiнiң су ресурстарын кешендi пайдалану және қорғау сызбаларын әзiрлеудi бастау;" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 99-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 545622 тысячи тенге (пятьсот сорок пять миллионов шестьсот двадцать две тысячи тенге).";
в приложении 100 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 813041 тысяча тенге (восемьсот тринадцать миллионов сорок одна тысяча тенге).";
в приложении 101 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2917764 тысячи тенге (два миллиарда девятьсот семнадцать миллионов семьсот шестьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 102 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 313163 тысячи тенге (триста тринадцать миллионов сто шестьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 103 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4010320 тысяч тенге (четыре миллиарда десять миллионов триста двадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2:
слова "По проекту "Развитие водоснабжения и канализации сельских территорий": проведение строительных работ в рамках компонента "Физическая инфраструктура".",       "приобретение оргтехники и оборудования", исключить;
в строке, порядковый номер 4:
слова "поиск утечек водопроводной сети, установка водомеров в городах Казалинске и Новоказалинске" исключить;
после слов "оплата налогов и пошлин по контракту на строительные работы" дополнить словами "; оплата 10 % стоимости строительных работ и эксплуатационной поддержки";
после слов "проведение государственной экспертизы проекта" дополнить словами "строительно-монтажные работы по проекту в с. Остоган района Шал акын Северо-Казахстанской области";
в строке, порядковый номер 5:
слова "оплата налогов и пошлин", "приобретение оргтехники и офисного оборудования", "оплата налогов и пошлин по приобретаемому оборудованию и оргтехники", исключить;
в строке, порядковый номер 6:
слова "Консультационные услуги для планирования, тендера. По проекту "Водоснабжение сельских населенных пунктов в Республике Казахстан": приобретение специального бурового оборудования и материалов; обучение местных специалистов на данном оборудовании", исключить;
в приложении 104 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1252026 тысяч тенге (один миллиард двести пятьдесят два миллиона двадцать шесть тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6, дополнить словами "Оплата налогов и прочих расходов инвестиционных проектов по реконструкции гидротехнических сооружений, включая оплату НДС, за поставленное оборудование в 2004 году.";
в приложении 105 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 545622 мың теңге (бес жүз қырық бес миллион алты жүз жиырма екі мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 100-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 813041 мың теңге (сегiз жүз он үш миллион қырық бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 101-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2917764 мың теңге (екi миллиард тоғыз жүз он жетi миллион жетi жүз алпыс төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 102-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 313163 мың теңге (үш жүз он үш миллион жүз алпыс үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 103-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4010320 мың теңге (төрт миллиард он миллион үш жүз жиырма мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
"Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және канализацияны дамыту" жобасы бойынша: "Физика инфрақұрылымы" компонент шеңберiнде құрылыс жұмыстарын жүргізу.", "оргтехникалар мен жабдықтар сатып алу," деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 4-жолда:
"cу құбырлары желiсiнiң су ысырап болуын тауып алу, Қазалы мен Жаңа қазалы қалаларында су өлшеуiштердi орнату;" деген сөздер алынып тасталсын;
"құрылыс жұмыстары келiсiм-шартына салықтар мен баждарды төлеу" деген сөздерден кейiн "; құрылыс жұмыстары және пайдаланушылық қолдау құнының 10% төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
"жобаны мемлекеттiк сараптамадан өткiзу" деген сөздерден кейiн "Солтүстiк Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Астоған ауылындағы жоба бойынша құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргiзу" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолда:
"салықтар мен баждарды төлеу", "оргтехниканы және офис жабдығын сатып алу", "сатып алынатын жабдық пен оргтехника бойынша салық пен баждарды төлеу" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6-жолда:
"Жоспарлау және тендер үшiн кеңесшiлердiң қызметi", "Қазақстан Республикасында ауылдық елдi мекендердi сумен жабдықтау" жобасы бойынша: арнайы бұрғылау жабдықтары мен материалдар aлу; жергiлiкті мамандарды арнайы жабдықтау" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 104-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1252026 мың теңге (бір миллиард екi жүз елу екі миллион жиырма алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны "Салықтарды және 2004 жылы берiлген жабдықтар үшiн ҚҚС төлеудi қоса алғанда, гидротехникалық құрылыстарды қайта жаңарту жөнiндегi өзге де инвестициялық жобалардың басқа шығыстарын төлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 105-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 43095 тысяч тенге (сорок три миллиона девяносто пять тысяч тенге).";
в приложении 107 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1872868 тысяч тенге (один миллиард восемьсот семьдесят два миллиона восемьсот шестьдесят восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строку, порядковый номер 6, дополнить абзацем следующего содержания:
"Выполнение работ по озеленению зоны города Астаны в целях реализации программы "Жасыл Ел" на 2005-2007 годы";
в приложении 109 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 586823 тысячи тенге (пятьсот восемьдесят шесть миллионов восемьсот двадцать три тысячи тенге).";
в приложении 110 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 47907 тысяч тенге (сорок семь миллионов девятьсот семь тысяч тенге).";
в приложении 111 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2093258 тысяч тенге (два миллиарда девяносто три миллиона двести пятьдесят восемь тысяч тенге).";
в приложении 112 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 337698 тысяч тенге (триста тридцать семь миллионов шестьсот девяносто восемь тысяч тенге).";
в таблице пункта 6:
строку, порядковый номер 2, исключить;
в графе 5, в строке, порядковый номер 3, слова "Оплата части софинансирования по контрактам на строительные работы в рамках проекта;" исключить;
в приложении 114 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 24784700 тысяч тенге (двадцать четыре миллиарда семьсот восемьдесят четыре миллиона семьсот тысяч тенге).";
таблицу пункта 6 дополнить строкой, порядковый номер 8, следующего содержания:
"8   106   Внедрение и     Создание 131 сельского  В те-    Министерство
развитие        информационно-консуль-  чение    сельского
информационной  тационного центра в     второго  хозяйства
инфраструктуры  районных центрах        полуго-  Республики
на селе         республики; приобре-    дия      Казахстан
тение материально-
технических средств
для областных пред-
ставительств АО
"Казагромаркетинг"                          ";
в приложении 115 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 37567 тысяч тенге (тридцать семь миллионов пятьсот шестьдесят семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 3, после слов "операционных расходов." дополнить словами "Оплата услуг международных консультантов для реализации проекта по компонентам: социальной и институциональной оценки; финансово-экономического анализа; вовлечения сообществ.";
в  приложении 120 к указанному постановлению:

"1. Құны: 43095 мың теңге (қырық үш миллион тоқсан бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 107-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1872868 мың теңге (бір миллиард сегіз жүз жетпiс екi миллион сегiз жүз алпыс сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 6-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2005-2007 жылдарға арналған "Жасыл Ел" бағдарламасын iске асыру мақсатында Астана қаласының аймағын көгалдандыру жөнiндегi жұмысты орындау";
көрсетiлген қаулыға 109-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 586823 мың теңге (бес жүз сексен алты миллион сегiз жүз жиырма үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 110-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 47907 мың теңге (қырық жетi миллион тоғыз жүз жетi мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 111-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2093258 мың теңге (екі миллиард тоқсан үш миллион екi жүз елу сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 112-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 337698 мың теңге (үш жүз отыз жетi миллион алты жүз тоқсан сегiз мың теңге).";
6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 2-жолы алынып тасталсын;
5-бағандағы реттік нөмiрi 3-жолда "Жоба шеңберiнде құрылыс жұмыстарының келiсiм-шарттары бойынша бiрлесе қаржыландырудың бөлігін төлеу;" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 114-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 24784700 мың теңге (жиырма төрт миллиард жетi жүз сексен төрт миллион жетi жүз мың теңге).";
6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 8-жолмен толықтырылсын:
"8      106   Ауылға       Республиканың       Екiншi Қазақстан
ақпараттық   аудандық            жарты  Республикасы
инфрақұры-   орталықтарында      жыл    Ауыл
лымды        131 селолық         ішінде шаруашылығы
енгізу және  ақпараттық-                министрлігі
дамыту       консультациялық
орталықтар құру;
"Қазагромаркетинг"
АҚ облыстық өкіл-
діктерi үшін
материалдық-техни-
калық құралдар
сатып алу                             ";
көрсетілген қаулыға 115-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 37567 мың теңге (отыз жетi миллион бес жүз алпыс жетi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 3-жолда "ақы төлеу." деген сөздерден кейiн "Құрауыштар бойынша жобаны iске асыру үшiн халықаралық консультанттардың қызметтерiне ақы төлеу: әлеуметтiк және институционалдық бағалау; қаржы-экономикалық талдау; қоғамдастықтардың назарын аудару.";
көрсетiлген қаулыға 120-қосымшада:

в графе 5 таблицы пункта 6 цифру "8" заменить цифрами "16";
в приложении 122 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 86614 тысяч тенге (восемьдесят шесть миллионов шестьсот четырнадцать тысяч тенге).";
строку, порядковый номер 2, таблицы пункта 6 исключить;
приложение 123 к указанному постановлению исключить;
в приложении 125 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 200270 тысяч тенге (двести миллионов двести семьдесят тысяч тенге).";
по Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
в приложении 126 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1119010 тысяч тенге (один миллиард сто девятнадцать миллионов десять тысяч тенге).";
в приложении 127 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 209038486 тысяч тенге (двести девять миллиардов тридцать восемь миллионов четыреста восемьдесят шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 2:
после слов "пенсионных выплат" дополнить словами "и базовой пенсионной выплаты.";
слово "пенсий" исключить;
в приложении 132 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3622775 тысяч тенге (три миллиарда шестьсот двадцать два миллиона семьсот семьдесят пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "235000" заменить цифрами "248731";
в приложении 136 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 44638 тысяч тенге (сорок четыре миллиона шестьсот тридцать восемь тысяч тенге).";
в приложении 137 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6163020 тысяч тенге (шесть миллиардов сто шестьдесят три миллиона двадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
после слов "Обеспечение выплаты пенсий" дополнить словами "и базовой пенсионной выплаты.";
после слова "мебели," дополнить словами "программного обеспечения "Базовая пенсионная выплата" - 1 комплект,";
в приложении 138 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 49239 тысяч тенге (сорок девять миллионов двести тридцать девять тысяч тенге).";
в приложении 140 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 414500 тысяч тенге (четыреста четырнадцать миллионов пятьсот тысяч тенге).";
дополнить приложениями 141-1, 141-2, 141-3 к указанному постановлению согласно приложениям 6, 7, 8 к настоящему постановлению;
в приложении 142 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "8" деген сан "16" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 122-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 86614 мың теңге (сексен алты миллион алты жүз он төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрi 2-жолы алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 123-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 125-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 200270 мың теңге (екi жүз миллион екі жүз жетпiс мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  126-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1119010 мың теңге (бір миллиард бiр жүз он тоғыз миллион он мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 127-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 209038486 мың теңге (екi жүз тоғыз миллиард отыз сегiз миллион төрт жүз сексен алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 2-жолда:
"зейнетақы төлемдерiн" деген сөздерден кейiн "және базалық зейнетақы төлемiн" деген сөздермен толықтырылсын;
"Зейнетақы" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 132-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3622775 мың теңге (үш миллиард алты жүз жиырма екi миллион жетi жүз жетпiс бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "235000" деген сандар "248731" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 136-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 44638 мың теңге (қырық төрт миллион алты жүз отыз сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 137-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6163020 мың теңге (алты миллиард бiр жүз алпыс үш миллион жиырма мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"зейнетақы төлемдерiн" деген сөздерден кейiн "және базалық зейнетақы төлемiн" деген сөздермен толықтырылсын;
"жиһаз" деген сөзден кейiн ", бағдарламалық қамтамасыз ету "Базалық зейнетақы төлемi" - 1 жиынтық," деген сөздермен толықтырылсын";
көрсетiлген қаулыға 138-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 49239 мың теңге (қырық тоғыз миллион екі жүз отыз тоғыз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 140-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 414500 мың теңге (төрт жүз он төрт миллион бес жүз мың теңге).";
осы қаулыға 6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес көрсетiлген қаулыға 141-1, 141-2, 141-3-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 142-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2051 тысяча тенге (два миллиона пятьдесят одна тысяча тенге).";
в приложении 143 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7144 тысячи тенге (семь миллионов сто сорок четыре тысячи тенге).";
в приложении 147 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11382902 тысячи тенге (одиннадцать миллиардов триста восемьдесят два миллиона девятьсот две тысячи тенге).";
по Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
в приложении 150 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1099321 тысяча тенге (один миллиард девяносто девять миллионов триста двадцать одна тысяча тенге).";
в приложении 151 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 39206937 тысяч тенге (тридцать девять миллиардов двести шесть миллионов девятьсот тридцать семь тысяч тенге).";
пункт 2 после слов "Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" дополнить словами " Закон Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года "О ратификации Соглашения Истисна'А между Республикой Казахстан и Исламским Банком Развития по реконструкции последнего участка автодороги Караганда - Астана (секция IV между Вишневкой и Астаной)";  Закон Республики Казахстан от 30 марта 2001 года "О ратификации Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Саудовским Фондом Развития (проект "Дорога Караганда - Астана"), совершенного 5 числа месяца Шабан 1421 года Хиджры, соответствующего 1 ноябрю 2000 года";";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 2:
цифры "10244658" заменить цифрами "10112419";
в пункте 1 цифры "3711687" заменить цифрами "5616992";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Реабилитация автодороги Алматы - Астана - 1087632 тыс. тенге, в том числе:
2.1. Реабилитация автодороги Алматы - Караганда - Астана - Боровое на участке Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда - 782600 тыс. тенге: услуги консультанта по надзору за строительством, реконструкция автодороги согласно детальному проекту и контрактам с подрядчиками, приобретение оборудования.
2.2. Осакаровка - Вишневка - 231751 тыс. тенге:
надзор за строительством, реконструкция автодороги согласно детальному проекту и контрактам с подрядчиками.
2.3. Вишневка - Астана - 73281 тыс. тенге: приобретение оборудования.";
в пункте 3 цифры "2925848" заменить цифрами "3277795";
в пункте 3.1 цифры "125115" заменить цифрами "513215";
в пункте 3.2 цифры "2800733" заменить цифрами "2764581";

"1. Құны: 2051 мың теңге (екi миллион елу бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 143-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7144 мың теңге (жетi миллион бiр жүз қырық төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 147-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11382902 мың теңге (он бiр миллиард үш жүз сексен екi миллион тоғыз жүз екi мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi бойынша:
көрсетілген қаулыға  150-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1099321 мың теңге (бір миллиард тоқсан тоғыз миллион үш жүз жиырма бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 151-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 39206937 мың теңге (отыз тоғыз миллиард екi жүз алты миллион тоғыз жүз отыз жетi мың теңге).";
2-тармақта "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ;" деген сөздерден кейiн Қазақстан Республикасы мен Ислам Даму Банкi арасындағы Қарағанды - Астана автожолының соңғы учаскесiн (Вишневка мен Астана арасындағы IV секция) қайта жаңарту жөнiндегi Истисна'А келiсiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 13 қарашадағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы мен Сауд Даму Қоры арасындағы, 2000 жылғы 1 қарашаға сәйкес келетiн, Қыжыраның 1421 жылғы Шабан айының 5 күнi жасалған заем туралы келiсiмдi ("Қарағанды - Астана жолының" жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 наурыздағы  Заңы ;" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттік нөмiрi 2-жолда:
"10244658" деген сандар "10112419" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "3711687" деген сандар "5616992" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Алматы - Астана автожолын оңалту - 1087632 мың теңге, оның iшiнде:
2.1. Алматы - Гүлшат және Ақшатау - Қарағанды учаскесiндегi Алматы - Қарағанды - Астана - Бурабай автожолын оңалту - 782600 мың теңге: құрылысты қадағалау жөнiндегi консультанттың қызметтерi, мердігерлермен егжей-тегжейлi жобаға және келiсiм-шарттарға сәйкес автожолды қайта жаңарту, жабдықтар сатып алу.
2.2. Осакаровка - Вишневка - 231751 мың теңге:
құрылысты қадағалау, мердiгерлермен егжей-тегжейлi жобаға және келiсiм-шарттарға сәйкес автожолды қайта жаңарту.
2.3. Вишневка - Астана - 73281 мың теңге: жабдықтар сатып алу.";
3-тармақтағы "2925848" деген сандар "3277795" деген сандармен ауыстырылсын;
3.1-тармақтағы "125115" деген сандар "513215" деген сандармен ауыстырылсын;
3.2-тармақтағы "2800733" деген сандар "2764581" деген сандармен ауыстырылсын;

в пункте 4 цифры "2919649" заменить цифрами "130000";
в строке, порядковый номер 3:
цифры "377", "17782579", "10522621" заменить соответственно цифрами "404,3", "16402738", "8652239";
пункт 1 дополнить абзацами следующего содержания:
"реконструкция автодороги Ушарал - Достык - 5,3 км (км 31-103) на сумму 200000 тыс. тенге;
завершение строительства автодороги Риддер - граница Российской Федерации - 22 км (км 169-191) на сумму 290541 тыс. тенге.";
дополнить пунктом 2 следующего содержания:
"2. Проектно-изыскательские работы на реконструкцию автомобильных дорог республиканского значения - на сумму 200800 тыс. тенге, в том числе по:
автодороге Астана - Костанай - Челябинск 161 км (км 1002-1247 частично) на сумму 66800 тыс. тенге;
автодороге Таскескен - Бахты (граница КНР) 187 км на сумму 84000 тыс. тенге;
автодороге Аксай - Чунджа - Кольжат на участке Чунджа - Кольжат 110 км на сумму 50000 тыс. тенге.
Геологические и геодезические изыскания, инструментальное обследование автодороги; разработка проектно-сметной документации на реконструкцию автодорог и аварийные участки, тиражирование документации, проведение государственной и экологической экспертизы.";
в строке, порядковый номер 4:
цифры "11311939" заменить цифрами "12490980";
в пункте 1 цифры "8996643" заменить цифрами "10827383";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Реабилитация автодороги Алматы - Астана - 309499 тыс. тенге, в том числе:
2.1. Реабилитация автодороги Алматы - Караганда - Астана - Боровое на участке Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда - 146387 тыс. тенге: выплата налогов, связанных с приобретением оборудования; оплата услуг технических переводчиков в соответствии с условиями контракта, с учетом социального налога, выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог; реконструкция автодороги согласно детальному проекту и контрактам с подрядчиками.
2.2. Реабилитация автодороги Алматы - Караганда - Астана - Боровое на участке Гульшад - Акчатау - 121680 тыс. тенге:
реконструкция автодороги и выплата налогов, связанных со строительными работами.
2.3. Осакаровка - Вишневка - 30440 тыс. тенге:
выплата налогов, связанных с надзором; выплата налогов, связанных с реконструкцией дорог на участке Осакаровка - Вишневка;
2.4. Вишневка - Астана - 10992 тыс. тенге: выплата налогов, связанных с приобретением оборудования.";
в пункте 3 цифры "1048213" заменить цифрами "1185098";
в пункте 3.1 цифры "44250" заменить цифрами "181135";

4-тармақтағы "2919649" деген сандар "130000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
"377", "17782579", "10522621" деген сандар тиiсiнше "404,3", "16402738", "8652239" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"200000 мың теңге сомаға Үшарал - Достық - 5,3 км (31-103 км) автожолын қайта жаңарту;
"290541 мың теңге сомаға Риддер - Ресей Федерациясының шекарасы - 22 км (169-191 км) автожолының құрылысын аяқтау;";
мынадай мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. 200800 мың теңге сомаға - республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңартуға арналған жобалау-зерттеу жұмыстары, оның iшiнде мыналар бойынша:
66800 мың теңге сомаға Астана - Қостанай - Челябинск 161 км (1002-1247 км iшiнара) автожолы;
84000 мың теңге сомаға Таскескен - Бахты (ҚХР шекарасы) 187 км автожолын;
50000 мың теңге сомаға Шонжы - Көлжат учаскесiндегi 110 км Ақсай - Шонжы - Көлжат автожолы.
Геологиялық және геодезиялық iздестiрулер, автожолдарды инструменталдық зерттеу; автожолдарды қайта жаңартуға және авариялық учаскелердi қайта жаңартуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу, құжаттамалардың таралымын көбейту, мемлекеттiк және экологиялық сараптама жүргiзу.";
реттік нөмiрi 4-жолда:
"11311939" деген сандар "12490980" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "8996643" деген сандар "10827383" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Алматы - Астана автожолын оңалту - 309499 мың теңге, оның iшiнде:
2.1. Алматы - Гүлшат және Ақшатау - Қарағанды учаскесiндегi Алматы - Қарағанды - Астана - Бурабай автожолын оңалту - 146387 мың теңге: жабдықтар сатып алуға байланысты салықтарды төлеу; әлеуметтiк салықты ескере отырып, келiсiм-шарт талаптарына сәйкес техникалық аудармашылардың қызметтерiне ақы төлеу, жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу; мердiгерлермен егжей-тегжейлi жобаға және келісім-шарттарға сәйкес автожолды қайта жаңарту.
2.2. Гүлшат - Ақшатау учаскесiндегi Алматы - Қарағанды - Астана - Бурабай автожолын оңалту - 121680 мың теңге:
автожолдарды оңалту және құрылыс жұмыстарына байланысты салықтарды төлеу.
2.3. Осакаровка - Вишневка - 30440 мың теңге:
қадағалауға байланысты салықтарды төлеу; Осакаровка - Вишневка учаскесiндегі жолдарды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу.
2.4. Вишневка - Астана - 10992 мың теңге: жабдықтарды сатып алуға байланысты салықтарды төлеу.";
3-тармақтағы "1048213" деген сандар "1185098" деген сандармен ауыстырылсын;
3.1-тармақтағы "44250" деген сандар "181135" деген сандармен ауыстырылсын;

в пункте 4 цифры "1158292" заменить цифрами "169000";
в пункте 7 цифры "377" заменить цифрами "404,3";
в приложении 152 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 1:
в разделе I:
цифры "68", "3773851" заменить соответственно цифрами "82,55" и "3960146";
после слов "и проведение проектно-изыскательских работ на капитальный ремонт" дополнить словами "автомобильных дорог республиканского значения - 162 км и";
в пункте 7 после слов "на капитальный ремонт 3 мостов;" дополнить абзацем следующего содержания:
"проектно-изыскательские работы на капитальный ремонт 162 км автодороги Карабутак - Комсомольская - Денисовка - Рудный - Костанай;";
дополнить пунктами 9, 10, 11 следующего содержания:
"9. Кызылординская область - ликвидация последствий паводковых разрушений на автодороге "Кызылорда - Жалагаш - Самара - Шымкент" км 9,7-21,40 (выборочно), км 35,4-39,9 (выборочно) итого 5,15 км;
10. Павлодарская область - завершение капитального ремонта участка Шидерты - Экибастуз 7 км;
11. Северо-Казахстанская область - капитальный ремонт автодороги "Екатеринбург - Алматы" км 792-795 (2,4 км).";
в разделе II:
цифры "2147,2", "7544373" заменить соответственно цифрами "2188,2", "7358078";
в пункте 6 цифры "140" заменить цифрами "181";
в пункте 7 цифры "68", "2147,2" заменить соответственно цифрами "82,55", "2188,2";
после слов ", проведение проектно-изыскательских работ на капитальный ремонт" дополнить словами "162 км автомобильных дорог республиканского значения и";
слова "Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса" заменить словами "Комитета развития транспортной инфраструктуры";
в приложении 153 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1119054 тысячи тенге (один миллиард сто девятнадцать миллионов пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 154 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 2:
цифры "1424037" заменить цифрами "1222037";
в строке, порядковый номер 3:
слова "от 1 июля 2003 года N 262 ПИР об утверждении рабочего проекта)" заменить словами "от 14 января 2005 года N 12-ПИР "О переутверждении ВПП международного аэропорта Актобе" (корректировка)";
в строке, порядковый номер 4:
цифры "1025245", "725245" заменить соответственно цифрами "856245" и "556245";
в приложении 157 к указанному постановлению:
название паспорта республиканской бюджетной программы 009 изложить в следующей редакции:
"Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям";

4-тармақтағы "1158292" деген сандар "169000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "377" деген сандар "404,3" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 152-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы peттiк нөмiрi 1-жолда:
І бөлiмде:
"68", "3773851" деген сандар тиiсiнше "82,55" және "3960146" деген сандармен ауыстырылсын;
"күрделi жөндеуге арналған жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу" деген сөздердiң алдынан "және 162 км - республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтағы "3 көпiрдi күрделi жөндеу;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қарабұтақ - Комсомольская - Денисовка - Рудный - Қостанай автожолының 162 км күрделi жөндеуге арналған жобалау-iздестiру жұмыстары;";
мынадай мазмұндағы 9, 10, 11-тармақтармен толықтырылсын:
"9. Қызылорда облысы - жиыны 5,15 км 9,7-21,40 (iрiктеп) км, 35,4 - 39,9 (iрiктеп) км "Қызылорда - Жалағаш - Самара - Шымкент" автожолындағы тасқын су бұзған салдарларды жою.
10. Павлодар облысы - 7 км Шiдертi - Екібастұз учаскесін күрделi жөндеудi аяқтау;
11. Солтүстік Қазақстан облысы - 792-795 (2,4 км) км "Екатеринбург - Алматы" автожолын күрделi жөндеу.";
II бөлiмде:
"2147,2", "7544373" деген сандар тиiсiнше "2188,2", "7358078" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "140" деген сандар "181" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "68", "2147,2" деген сандар тиiсiнше "82,55", "2188,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 көпiрдi" деген сөздердiң алдынан "162 км республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын және" деген сөздермен толықтырылсын;
"Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiнiң" деген сөздер "Көлiк инфрақұрылымын дамыту комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 153-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1119054 мың теңге (бiр миллиард бір жүз он тоғыз миллион елу төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 154-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 2-жолда:
"1424037" деген сандар "1222037" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
"жұмыс жобасын бекiту туралы 2003 жылғы 1 шілдедегі N 262 ЖIЖ)" деген сөздер "Ақтөбе халықаралық әуежайының IЖӨ қайта бекiту туралы" 2005 жылғы 14 қаңтардағы N 12 ЖIЖ (түзету)" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолда:
"1025245", "725245" деген сандар тиiсiнше "856245" және "556245" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 157-қосымшада:
009 республикалық бюджеттік бағдарлама паспортының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темiр жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау";

графу 4 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям";
в приложении 164 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 14419318 тысяч тенге (четырнадцать миллиардов четыреста девятнадцать миллионов триста восемнадцать тысяч тенге).";
в приложении 165 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 238931 тысяча тенге (двести тридцать восемь миллионов девятьсот тридцать одна тысяча тенге).";
по Министерству финансов Республики Казахстан:
в приложении 166 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 23513814 тысяч тенге (двадцать три миллиарда пятьсот тринадцать миллионов восемьсот четырнадцать тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6, в строке, порядковый номер 6, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение, доставка и установка оборудования для бесперебойного электроснабжения аппаратно-телекоммуникационного комплекса интегрированной информационной системы казначейства.";
в приложении 167 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12100 тысяч тенге (двенадцать миллионов сто тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 54 "О привлечении займа Азиатского Банка Развития для финансирования отраслевого проекта "Водоснабжение и канализации сельских территорий" исключить;
в графе 5 таблицы пункта 6 слово "девяти" заменить словом "восьми";
дополнить приложением 173-1 к указанному постановлению согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
в приложении 174 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 15758913 тысяч тенге (пятнадцать миллиардов семьсот пятьдесят восемь миллионов девятьсот тринадцать тысяч тенге).";
в приложении 175 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6550604 тысячи тенге (шесть миллиардов пятьсот пятьдесят миллионов шестьсот четыре тысячи тенге).";
в пункте 2 слова "постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88 "Об утверждении Правил погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии" заменить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов";
в приложении 177 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

6-тармақ кестесiнiң 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтiк маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темiр жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау";
көрсетiлген қаулыға 164-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 14419318 мың теңге (он төрт миллиард төрт жүз он тоғыз миллион үш жүз он сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 165-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 238931 мың теңге (екi жүз отыз сегiз миллион тоғыз жүз отыз бiр мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  166-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 23513814 мың теңге (жиырма үш миллиард бес жүз он үш миллион сегіз жүз он төрт мың теңге).";
реттiк нөмiрi 6-жолдағы 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынандай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазынашылықтың кiрiктiрiлген ақпараттық жүйесiнiң аппараттық-телекоммуникациялық кешенiн үздiксiз электрмен жабдықтау үшiн жабдықтар сатып aлу, жеткiзу және орнату.";
көрсетiлген қаулыға 167-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12100 мың теңге (он екі миллион бiр жүз мың теңге).";
2-тармақтағы "Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және кәрiздеу" салалық жобасын қаржыландыру үшiн Азия Даму Банкiнiң қарызын тарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 54  қаулысы " деген сөздер алынып тасталсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "тоғыз" деген сөз "сегiз" деген сөзбен ауыстырылсын;
осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес көрсетілген қаулыға 173-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 174-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 15758913 мың теңге (он бес миллиард жетi жүз елу сегiз миллион тоғыз жүз он үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 175-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6550604 мың теңге (алты миллиард бес жүз елу миллион алты жүз төрт мың теңге).";
2-тармақтағы "Yкiметтiк заемдарды, жергiлiктi атқарушы органдардың заемдарын және мемлекеттiк кепiлдiктерi бар мемлекеттік емес заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 88  қаулысы " деген сөздер "Республикалық және жергілiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысы " деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 177-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 30075730 тысяч тенге (тридцать миллиардов семьдесят пять миллионов семьсот тридцать тысяч тенге).";
в пункте 2 слова "постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2000 года N 874 "Об утверждении Правил осуществления правительственного заимствования и заимствования местными исполнительными органами Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88 "Об утверждении Правил погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" заменить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов";
в приложении 180 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 270968 тысяч тенге (двести семьдесят миллионов девятьсот шестьдесят восемь тысяч тенге).";
в приложении 181 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 50997 тысяч тенге (пятьдесят миллионов девятьсот девяносто семь тысяч тенге).";
в приложении 183 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 25287 тысяч тенге (двадцать пять миллионов двести восемьдесят семь тысяч тенге).";
в приложении 190 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 13657725 тысяч тенге (тринадцать миллиардов шестьсот пятьдесят семь миллионов семьсот двадцать пять тысяч тенге).";
по Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
в приложении 193 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 525360 тысяч тенге (пятьсот двадцать пять миллионов триста шестьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 5:
после слов "компьютеров - 10 штук" дополнить словами ", модулей памяти для серверов
информационных систем - 4 штуки";
после слов "и другого оборудования - 200 единиц" дополнить словами ", а также систем кондиционирования и бесперебойного электропитания";
после слов "программными продуктами министерства" дополнить словами "и зала заседаний Республиканской бюджетной комиссии";
приложение 199 к указанному постановлению исключить;
в приложении 202 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 30075730 мың теңге (отыз миллиард жетпiс бес миллион жетi жүз отыз мың теңге).";
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының үкiметтік қарыз алуын және жергiлiктi атқарушы органдарының қарыз алуын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 8 маусымдағы N 874  қаулысы ; "Үкiметтiк заемдарды, жергілiктi атқарушы органдардың заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 88  қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептілік нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсімдердің ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832  қаулысы " деген сөздер "Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысы " деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 180-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 270968 мың теңге (екi жүз жетпіс миллион тоғыз жүз алпыс сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 181-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 50997 мың теңге" (елу миллион тоғыз жүз тоқсан жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 183-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 25287 мың теңге (жиырма бес миллион екi жүз сексен жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 190-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 13657725 мың теңге (он үш миллиард алты жүз елу жетi миллион жетi жүз жиырма бес мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  193-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 525360 мың теңге (бес жүз жиырма бес миллион үш жүз алпыс мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 5-жолда:
"10 бiрлiктен кем емес компьютерлер" деген сөздерден кейiн ", ақпараттық жүйелер серверлерi үшiн сақтау модульдерi - 4 дана" деген сөздермен толықтырылсын;
"200 бiрлiк телекоммуникациялық және басқа жабдығына" деген сөздерден кейiн ", сондай-ақ кондиционерлер мен үздiксiз электрмен қоректендiру жүйесiне" деген сөздермен толықтырылсын;
"бағдарламалық өнiмдерiмен" деген сөздерден кейiн "және Республикалық бюджет комиссиясының отырыс залымен" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 199-қосымша алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 202-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 1373887 тысяч тенге (один миллиард триста семьдесят три миллиона восемьсот восемьдесят семь тысяч тенге).";
по Министерству юстиции Республики Казахстан:
в приложении 206 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3833228 тысяч тенге (три миллиарда восемьсот тридцать три миллиона двести двадцать восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, в подпункте 8) цифры "9000" заменить цифрами "50000";
в строке, порядковый номер 6:
цифры "10" заменить цифрами "25";
после слов "Мини-АТС на 16 номеров - 1 единица" дополнить словами ", системы ограничения доступа - 1 единица, системы автоматики ворот - 1 единица";
в приложении 207 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 623096 тысяч тенге (шестьсот двадцать три миллиона девяносто шесть тысяч тенге).";
в приложении 208 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10459420 тысяч тенге (десять миллиардов четыреста пятьдесят девять миллионов четыреста двадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "микроскоп бинокулярный - 10 штук" заменить словами "микроскоп бинокулярный - 18 штук";
слова "бактерицидная лампа - 5 штук" заменить словами "бактерицидная лампа - 7 штук";
после слов "анаэростат - 1 штука" дополнить словами ", компьютеры - 58 штук, источников бесперебойного питания - 58 штук, принтера - 58 штук, антивирусной программы - 58 лицензий, накопители - 58 штук,";
после слов "государственной экспертизы" дополнить словами ", аренда помещений.";
в приложении 210 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 139954 тысячи тенге (сто тридцать девять миллионов девятьсот пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 212 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 144636 тысяч тенге (сто сорок четыре миллиона шестьсот тридцать шесть тысяч тенге).";
в приложении 213 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "Приобретение компьютерного оборудования: персональных компьютеров в количестве 50 штук, источников бесперебойного питания - 51 штука, принтеров - 50 штук," заменить словами "Приобретение компьютерного оборудования: персональных компьютеров в количестве 64 штуки, источников бесперебойного питания - 65 штук, принтеров - 64 штуки,";
дополнить приложением 214-1 к указанному постановлению согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
в приложении 216 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 1373887 мың теңге (бір миллиард үш жүз жетпiс үш миллион сегiз жүз сексен жетi мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға  206-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3833228 мың теңге (үш миллиард сегіз жүз отыз үш миллион екi жүз жиырма сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда 8) тармақшадағы "9000" деген сандар "50000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолда:
"10" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
"кiшi АТС үшін 16 нөмiрге қосымша ақы төлеу - 1 бiрлiк," деген сөздерден кейiн "қолжетімдiлiктi шектеу жүйесi - 1 бiрлiк, қақпалар автоматикасы жүйесi - 1 бiрлiк" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 207-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 623096 мың теңге (алты жүз жиырма үш миллион тоқсан алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 208-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10459420 мың теңге (он миллиард төрт жүз елу тоғыз миллион төрт жүз жиырма мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"бинокулярлық микроскоп - 10 дана" деген сөздер "бинокулярлық микроскоп - 18 дана" деген сөздермен ауыстырылсын;
"бактерицидтiк лампа - 5 дана" деген сөздер "бактерицидтiк лампа - 7 дана" деген сөздермен ауыстырылсын;
"анаэростат - 1 дана" деген сөздерден кейiн ", компьютерлер - 58 дана, үздiксiз қоректендiру көздерi - 58 дана, принтерлер - 58 дана, вирусқа қарсы бағдарлама - 58 лицензия, жинақтаушылар - 58 дана," деген сөздермен толықтырылсын;
"және солар бойынша мемлекеттiк сараптама өткiзу" деген сөздерден кейiн "үй-жайларды жалға алу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 210-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 139954 мың теңге (бір жүз отыз тоғыз миллион тоғыз жүз елу төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 212-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 144636 мың теңге (бiр жүз қырық төрт миллион алты жүз отыз алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 213-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"50 дана санында дербес компьютерлер, үздiксiз қоректендiру көздерi - 51 дана, принтерлер - 50 дана," деген сөздер "саны 64 дана дербес компьютер, үздiксiз қоректендiру көздерi - 65 дана, принтерлер - 64 дана," деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 214-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 216-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2324016 тысяч тенге (два миллиарда триста двадцать четыре миллиона шестнадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 слова ", микроскоп бинокулярный - 3 единицы," заменить словами ", микроскоп бинокулярный - 13 единиц,";
в приложении 219 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 226625 тысяч тенге (двести двадцать шесть миллионов шестьсот двадцать пять тысяч тенге).";
в приложении 220 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 21069 тысяч тенге (двадцать один миллион шестьдесят девять тысяч тенге).";
по Министерству образования и науки Республики Казахстан:
в приложении 222 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 567552 тысячи тенге (пятьсот шестьдесят семь миллионов пятьсот пятьдесят две тысячи тенге).";
в пункте 4 слова "промежуточной аттестации" заменить словами "промежуточного государственного контроля";
в пункте 5 слова "промежуточной аттестации" заменить словами "промежуточного государственного контроля";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 7:
абзацы второй и третий исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"Организация промежуточного государственного контроля обучающихся на основе комплексного тестирования в организациях образования.";
в приложении 223 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6461352 тысячи тенге (шесть миллиардов четыреста шестьдесят один миллион триста пятьдесят две тысячи тенге).";
в приложении 224 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5291 тысяча тенге (пять миллионов двести девяносто одна тысяча тенге).";
в приложении 226 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 320948 тысяч тенге (триста двадцать миллионов девятьсот сорок восемь тысяч тенге).";
в приложении 228 к указанному постановлению:
в пункте 5 после слов "обеспечение издания, переиздания" дополнить словами "и
транспортировки";
графе 5 таблицы пункта 6 после слов "Издание, переиздание, разработка," дополнить словом "транспортировка";
в приложении 229 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1357403 тысячи тенге (один миллиард триста пятьдесят семь миллионов четыреста три тысячи тенге).";
в приложении 230 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 376395 тысяч тенге (триста семьдесят шесть миллионов триста девяносто пять тысяч тенге).";
в пункте 5 поле слов "универсиадах; организация" дополнить словами "отдыха и";

"1. Құны: 2324016 мың теңге (екi миллиард үш жүз жиырма төрт миллион он алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "бинокулярлық микроскоп - 3 бiрлiк" деген сөздер "бинокулярлық микроскоп - 13 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 219-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 226625 мың теңге (екi жүз жиырма алты миллион алты жүз жиырма бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 220-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 21069 мың теңге (жиырма бiр миллион алпыс тоғыз мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  222-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 567552 мың теңге (бес жүз алпыс жетi миллион бес жүз елу екi мың теңге).";
4-тармақтағы "аралық aттecтaттaу" деген сөздер "аралық мемлекеттік бақылау" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақта "аралық аттестациядан" деген сөздер "аралық мемлекеттiк бақылаудан" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттік нөмiрi 7-жолда:
екiншi және үшiншi абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Білiм беру ұйымдарында кешендi тестілеу негiзiнде оқитындарды аралық мемлекеттік бақылауды ұйымдастыру.";
көрсетілген қаулыға 223-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6461352 мың теңге (алты миллиард төрт жүз алпыс бiр миллион үш жүз елу екі мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 224-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5291 мың теңге (бес миллион екi жүз тоқсан бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 226-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 320948 мың теңге (үш жүз жиырма миллион тоғыз жүз қырық сегiз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 228-қосымшада:
5-тармақтағы "басып шығару" деген сөздерден кейiн "және тасымалдау," деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "әзiрлеу," деген сөзден кейiн "тасымалдау," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 229-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1357403 мың теңге (бір миллиард үш жүз елу жетi миллион төрт жүз үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 230-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 376395 мың теңге (үш жүз жетпiс алты миллион үш жүз тоқсан бес мың теңге).";
5-тармақтағы "балалардың" деген сөзден кейiн "демалысын және" деген сөздермен толықтырылсын;

в графе 5 таблицы пункта 6 слова "Организация культурного досуга детей;" заменить словами "Организация отдыха и культурного досуга детей;";
в приложении 231 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2772909 тысяч тенге (два миллиарда семьсот семьдесят два миллиона девятьсот девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "начало строительство образовательного центра для детей сирот с обучением на казахском языке" заменить словами "перечисление капитальных трансфертов Республиканскому учебно-оздоровительному центру "Бобек" на начало строительство образовательного центра для детей сирот с обучением на казахском языке";
дополнить абзацем следующего содержания:
"строительство комплекса сооружений Республиканской школы-интерната с углубленным изучением казахского языка и литературы в городе Алматы (бассейн со спортивным залом).";
пункт 7 дополнить словами ", завершение строительства комплекса сооружений Республиканской школы-интерната с углубленным изучением казахского языка и литературы в городе Алматы (бассейн со спортивным залом).";
в приложении 233 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 628570 тысяч тенге (шестьсот двадцать восемь миллионов пятьсот семьдесят тысяч тенге).";
в пункте 2 после слов "Об образовании", дополнить словами " статья 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике.";
в пункте 5 после слов "особое значение" дополнить словами ", компенсация расходов на проезд обучающимся по государственному заказу";
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "концертный рояль - 1 штука, фортепьяно - 24 штуки" заменить словами "музыкальные инструменты - 25 штук";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Перечисление трансфертов республиканским организациям среднего профессионального образования для выплаты денежных компенсаций на проезд обучающимся по государственному образовательному заказу в период зимних и летних каникул.";
в приложении 234 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 105251 тысяча тенге (сто пять миллионов двести пятьдесят одна тысяча тенге).";
в таблице пункта 6:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Проведение прикладных научных исследований в области образования. Количество проектов - 16.
Проведение прикладных научных исследований в области образования по совершенствованию научно-методических основ коррекционно-педагогической и социальной поддержки детей с ограниченными возможностями в развитии. Количество проектов - 1.";
графу 7 дополнить словами "Национальный научно-практический центр коррекционной педагогики";
в приложении 235 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "балалар мен жастардың мәдени демалыстарын ұйымдастыру;" деген сөздерден кейiн "балалар мен жастардың демалысын және мәдени демалыстарын ұйымдастыру;" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 231-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2772909 мың теңге (екі миллиард жетi жүз жетпiс екi миллион тоғыз жүз тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"жетiм балалар үшiн қазақ тiлiнде оқытатын бiлiм орталығын салуды бастау;" деген сөздер "Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығына жетiм балалар үшiн қазақ тiлiнде оқытатын бiлiм беру орталығын салуды бастауға күрделi трансферттер аудару" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Алматы қаласында қазақ тілi мен әдебиетiн тереңдетіп оқытатын республикалық мектеп-интернаты құрылыс кешенiн (спорт залы бар бассейн) салу.";
7-тармақ "Алматы қаласында қазақ тiлi мен әдебиетiн тереңдетіп оқытатын республикалық мектеп-интернаты құрылысы кешенiн (спорт залы бар бассейн) салуды аяқтау." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 233-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 628570 мың теңге (алты жүз жиырма сегiз миллион бес жүз жетпiс мың теңге).";
2-тармақтағы "37-баптары," деген сөздерден кейiн "Мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегi  Заңы ," деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтағы "даярлауға" деген сөзден кейiн ", мемлекеттiк тапсырыс бойынша оқитындардың жол жүру шығыстарын өтеуге" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"концерт роялi - 1 дана, фортепьяно - 24 дана" деген сөздер "музыкалық аспаптар - 25 дана" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қысқы және жазғы демалыс кезеңiнде мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша оқитындарға жол жүруге ақшалай өтемақы төлеу үшiн республикалық кәсiптiк орта бiлiм беру ұйымдарына трансферттер аудару.";
көрсетiлген қаулыға 234-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 105251 мың теңге (бiр жүз бес миллион екi жүз елу бiр мың теңге).";
6-тармақтың кестесiнде:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бiлiм саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргiзу. Жобалар саны - 16.
Бiлiм саласында даму мүмкiндiгi шектеулi балаларды түзету-педагогикалық және әлеуметтiк қолдаудың ғылыми-әдiстемелiк негiздерiн жетiлдiру жөнінде қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргiзу. Жобалар саны - 1.";
7-баған "Түзету педагогикасының ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 235-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 3399396 тысяч тенге (три миллиарда триста девяносто девять миллионов триста девяносто шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 2, цифры "43209" заменить цифрами "26604";
дополнить приложением 235-1 к указанному постановлению согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
в приложении 236 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1186782 тысячи тенге (один миллиард сто восемьдесят шесть миллионов семьсот восемьдесят две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "3", "4", заменить соответственно цифрами "4", "24";
слова "оргтехника - 11 штук" заменить словами "компьютеры и оргтехника - 105 штук";
приложение 237 к указанному постановлению исключить;
в приложении 238 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 194941 тысяча тенге (сто девяносто четыре миллиона девятьсот сорок одна тысяча тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Проведение капитального ремонта в соответствии с утвержденной проектно-сметной документацией и государственной экспертизой.";
в приложении 239 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 21467998 тысяч тенге (двадцать один миллиард четыреста шестьдесят семь миллионов девятьсот девяносто восемь тысяч тенге).";
в пункте 2 после слов "Об образовании" дополнить словами " статья 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике";";
в пункте 5 после слов "учебного процесса;" дополнить словами "компенсация расходов на проезд обучающимся по государственному заказу;";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, цифры "55943" заменить цифрами "72549";
в строке, порядковый номер 3, цифры "42903" заменить цифрами "55473";
в строке, порядковый номер 6:
цифры "89" заменить цифрами "109";
после слов "качественного образовательного процесса." дополнить словами "Приобретение нематериальных активов.";
в строке, порядковый номер 8:
слова "Расходы по организации и проведению комплексного тестирования претендентов на международную стипендию "Болашак"." заменить словами "Командировки и служебные разъезды за пределы страны, связанные с реализацией программы "Болашак"; расходы, связанные с тестированием зарубежными экспертными комиссиями претендентов стипендии "Болашак" на владение ими иностранным языком.";
цифры "86" заменить цифрами "1500";

"1. Құны: 3399396 мың теңге (үш миллиард үш жүз тоқсан тоғыз миллион үш жүз тоқсан алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 2-жолдағы "43209" деген сандар "26604" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 235-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 236-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1186782 мың теңге (бiр миллиард бiр жүз сексен алты миллион жетi жүз сексен екi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"3", "4" деген сандар тиiсiнше "4", "24" деген сандармен ауыстырылсын;
"техникалық құрал-жабдықтар - 11 дана" деген сөздер "компьютерлер және оргтехникасы - 105 дана" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 237-қосымша алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 238-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 194941 мың теңге (бір жүз тоқсан төрт миллион тоғыз жүз қырық бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттама мен мемлекеттiк сараптамаға сәйкес күрделi жөндеу жүргізу.";
көрсетiлген қаулыға 239-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 21467998 мың теңге (жиырма бiр миллиард төрт жүз алпыс жетi миллион тоғыз жүз тоқсан сегіз мың теңге).";
2-тармақтағы "46-баптары;" деген сөздерден кейiн "Мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шiлдедегі  Заңы ;" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтағы "iшiнара өтеу;" деген сөздерден кейiн "мемлекеттік тапсырыс бойынша оқитындарға жол жүру шығыстарын өтеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "55943" деген сандар "72549" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "42903" деген сандар "55473" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 6-жолда:
"89" деген сандар "109" деген сандармен ауыстырылсын;
"сапалы бiлiм беру процесiмен байланысты шығыстардың бәрiн төлеудi қарастыратын консерваторияны қаржыландыру." деген сөздерден кейiн "Материалдық емес активтер сатып алу." деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 8-жолда:
"Болашақ" халықаралық стипендиясына үмiткерлердi кешендiк тестiлеуден енгізудi ұйымдастыру жөнiндегi шығыстар." деген сөздер "Болашақ" бағдарламасын iске асыруға байланысты елден тысқары жерлерге iссапарлар мен қызметтік жол жүру; "Болашақ" стипендиясына үмiткерлердi олардың шетел тiлiн меңгергенiне шетелдiк сараптама комиссияларының тестілеуiне байланысты шығыстар.";
"86" деген сандар "1500" деген сандармен ауыстырылсын;

графу 7 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 8, дополнить словами "АО "Центр международных программ";
таблицу пункта 6 дополнить строкой, порядковый номер 15, следующего содержания:
"15        113  Выплата     Перечисление трансфер-   В       Министерство
компенса-   тов высшим учебным       тече-   образования
ций на      заведениям для выплаты   ние     и науки
проезд      денежных компенсаций на  года    Республики
обучаю-     проезд обучающимся по            Казахстан,
щимся из    государственному обра-           Казахская
числа       зовательному заказу в            национальная
молодежи    период зимних и                  академия
в высших    летних каникул,                  музыки,
учебных     выплата денежных                 Казахская
заведе-     компенсаций на проезд            национальная
ниях по     обучающимся по                   академия
государ-    государственному                 искусств
ственному   образовательному                 имени Т.К.
образова-   заказу в период зимних           Жургенева,
тельному    и летних каникул                 Казахская
заказу                                       национальная
консервато-
рия имени
Курмангазы
";
в приложении 240 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12791 тысяча тенге (двенадцать миллионов семьсот девяносто одна тысяча тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение основных средств: оргтехника - 30 штук.";
в приложении 242 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 163368 тысяч тенге (сто шестьдесят три миллиона триста шестьдесят восемь тысяч тенге).";
в приложении 243 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 194790 тысяч тенге (сто девяносто четыре миллиона семьсот девяносто тысяч тенге).";
в приложении 244 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 751484 тысячи тенге (семьсот пятьдесят один миллион четыреста восемьдесят четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 слово "стратегии" заменить словами "методологических основ";
в приложении 246 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 485638 тысяч тенге (четыреста восемьдесят пять миллионов шестьсот тридцать восемь тысяч тенге).";
в таблице пункта 6:
в графе 5 слова "Организация и проведение тестирования." заменить словами "Организация питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования.";
в графе 7 слова ", акимы областей" исключить;
в приложении 247 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

6-тармақ кестесiнiң реттік нөмiрi 8-жолындағы 7-баған "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 15-жолмен толықтырылсын:
"15     113   Жастар       Қысқы және жазғы    Жыл    Қазақстан
қатарынан    демалыс кезеңiнде   бойы   Республикасы
мемлекеттік  мемлекеттік білім          Білім және
бiлiм беру   беру тапсырысы             ғылым
тапсырысы    бойынша оқитын-            министрлігі,
бойынша      дарға жол жүруге           Қазақ ұлттық
жоғары оқу   ақшалай өтемақы            музыка
орындарында  төлеу үшін жоғары          академиясы,
оқитындарға  оқу орындарына             Т.К.Жүргенов
жол жүруге   трансферттер               атындағы Қазақ
өтемақы      аудару, қысқы және         ұлттық өнер
төлеу        жазғы демалыс              академиясы,
кезеңiнде мемле-           Құрманғазы
кеттік білім беру          атындағы Қазақ
тапсырысы бойынша          ұлттық
оқитындарға жол            консерва-
жүруге ақшалай             ториясы
өтемақы төлеу                         ";
көрсетiлген қаулыға 240-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12791 мың теңге (он екі миллион жетi жүз тоқсан бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Негiзгi құралдар сатып алу: оргтехникасы - 30 дана.";
көрсетiлген қаулыға 242-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 163368 мың теңге (бір жүз алпыс үш миллион үш жүз алпыс сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 243-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 194790 мың теңге (бір жүз тоқсан төрт миллион жетi жүз тоқсан мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 244-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 751484 мың теңге (жетi жүз елу бiр миллион төрт жүз сексен төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "бiлiм берудi дамыту стратегиясын" деген сөздер "білім берудi дамытудың әдiснамалық негiздер стратегиясын" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 246-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 485638 мың теңге (төрт жүз сексен бес миллион алты жүз отыз сегiз мың теңге).";
6-тармақтың кестесiнде:
5-бағандағы "Тестiлеудi ұйымдастыру мен өткiзу." деген сөздер "Балалардың тамақтануын, тұруын және оларды тестiлеу пункттерiне жеткiзудi ұйымдастыру." деген сөздермен ауыстырылсын;
7-бағандағы ", облыстардың әкiмдерi" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 247-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2947277 тысяч тенге (два миллиарда девятьсот сорок семь миллионов двести семьдесят семь тысяч тенге).";
в приложении 248 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2251428 тысяч тенге (два миллиарда двести пятьдесят один миллион четыреста двадцать восемь тысяч тенге).";
дополнить приложениями 248-1, 249-1 к указанному постановлению согласно приложениям 12 и 13 к настоящему постановлению;
в приложении 254 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 430997 тысяч тенге (четыреста тридцать миллионов девятьсот девяносто семь тысяч тенге).";
в приложении 256 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 547600 тысяч тенге (пятьсот сорок семь миллионов шестьсот тысяч тенге).";
пункт 5 дополнить словами "; предоставление студентам в период каникул работы в стройотрядах по возведению жилья; осуществление программы озеленения страны "Жасыл Ел" с привлечением студентов";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацами следующего содержания:
"Развитие деятельности студенческих и молодежных трудовых отрядов "Жасыл Ел" для реализации инициативы озеленения "Жасыл Ел".
Обеспечение экипировкой членов студенческих строительных отрядов в целях реализации инициативы озеленения "Жасыл Ел".
Проведение молодежных акций, посвященных пропаганде Послания Президента в молодежной среде.
Проведение тематических семинаров, посвященных перспективам реализации инициативы озеленения "Жасыл Ел".
Проведение круглых столов, посвященных роли инициативы озеленения "Жасыл Ел".";
пункт 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"Консолидация молодежи различных социальных слоев посредством создания общенационального молодежного дела, направленного на озеленение населенных пунктов и создание зеленых зон вдоль железнодорожных магистралей и автодорог республиканского значения.";
в приложении 257 к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании на космодроме "Байконур" космического ракетного комплекса "Байтерек" от __ "_______" N _" заменить словами " Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании на космодроме "Байконур" космического ракетного комплекса "Байтерек" от 21 декабря 2004 года";";
в приложении 258 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9107 тысяч тенге (девять миллионов сто семь тысяч тенге).";
по Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
в приложении 261 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 2947277 мың теңге (екi миллиард тоғыз жүз қырық жетi миллион екi жүз жетпiс жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 248-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2251428 мың теңге (екi миллиард екi жүз елу бiр миллион төрт жүз жиырма сегiз мың теңге).";
осы қаулыға 12 және 13-қосымшаларға сәйкес көрсетiлген қаулыға 248-1, 249-1-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 254-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 430997 мың теңге (төрт жүз отыз миллион тоғыз жүз тоқсан жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 256-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 547600 мың теңге (бес жүз қырық жетi миллион алты жүз мың теңге).";
5-тармақ "; демалыс кезеңiнде құрылыс жасақтарында студенттерге тұрғын үй тұрғызу бойынша жұмыстар ұсыну; студенттердi тартып "Жасыл Ел" елдi көгалдандыру бағдарламасын жүзеге асыру" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жасыл Ел" көгалдандыру бастамасын iске асыру үшiн "Жасыл Ел" студенттiк және жастар еңбек жасақтары қызметiн дамыту.
"Жасыл Ел" көгалдандыру бастамасын iске асыру мақсатында студенттiк құрылыс жасақтарының мүшелерiн киiм-кешекпен қамтамасыз ету.
Жастар ортасында Президенттiң  Жолдауын насихаттауға арналған жастар акциясын өткiзу.
"Жасыл Ел" көгалдандыру бастамасын iске асыру перспективаларына арналған тақырыптық семинарлар өткiзу.
"Жасыл Ел" көгалдандыру бастамасының рөлiне арналған дөңгелек үстелдер өткiзу.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Елдi мекендердi көгалдандыруға және темiр жол магистралi мен республикалық маңызы бар автожолдар бойында жасыл аймақтар құруға бағытталған жалпыұлттық жастар iсiн құру арқылы әртүрлi әлеуметтiк жiктердегi жастарды шоғырландыру.";
көрсетiлген қаулыға 257-қосымшада:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенiн құру туралы 2004 жылғы ________ N ______ келiсiм;" деген сөздер "2004 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясының Үкiметi арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағында "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенiн құру туралы  келiсiм ;" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 258-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9107 мың теңге (тоғыз миллион бiр жүз жеті мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  261-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 1397025 тысяч тенге (один миллиард триста девяносто семь миллионов двадцать пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 4 после слов "согласно утвержденному плану повышения квалификации" дополнить словами ", в том числе обучение государственному и английскому языкам";
в строке, порядковый номер 6, цифры "36" заменить цифрами "531";
в приложении 262 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 164722 тысячи тенге (сто шестьдесят четыре миллиона семьсот двадцать две тысячи).";
пункт 2 после слов "Об образовании";" дополнить словами " статья 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике";";
в пункте 5 после слов "с Государственным стандартом образования," дополнить словами "компенсация расходов на проезд обучающимся по государственному заказу,";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Перечисление трансфертов организациям образования, выполняющим государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием для выплаты денежных компенсаций на проезд обучающимся по государственному образовательному заказу в период зимних и летних каникул.";
в приложении 263 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2798215 тысяч тенге (два миллиарда семьсот девяносто восемь миллионов двести пятнадцать тысяч тенге).";
в пункте 2 после слов "статья 7 Закона Республики Казахстан от 4 июня 2003 года "О системе здравоохранения";" дополнить словами " статья 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике";";
пункт 5 после слов "обучающимся по государственным заказам;" дополнить словами "компенсация расходов на проезд обучающимся по государственному заказу;";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, цифры "7811" заменить цифрами "8317";
в строке, порядковый номер 4, слова "Контингент стипендиатов - 6382, в том числе интернов - 492." заменить словами "Среднегодовой контингент стипендиатов студентов и интернов - 6686.";
таблицу пункта 6 дополнить строкой, порядковый номер 10, следующего содержания:
"10   108   Выплата       Перечисление трансфертов    В те-  Министерство
компенсаций   высшим учебным заведениям   чение  здравоохра-
на проезд     для выплаты денежных        года   нения
обучающимся   компенсаций на проезд              Республики
из числа      обучающимся по государ-            Казахстан
молодежи в    ственному образователь-
высших        ному заказу в период
учебных       зимних и летних каникул
заведениях
по государ-
ственному
образова-
тельному
заказу                                                      ";
в приложении 264 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 1397025 мың теңге (бір миллиард үш жүз тоқсан жеті миллион жиырма бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 4-жолдағы "білiктiлiгiн арттыру" деген сөздерден кейiн ", оның iшiнде мемлекеттiк және ағылшын тілдерiне оқыту" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 6-жолдағы "36" деген сандар "531" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 262-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 164722 мың теңге (бір жүз алпыс төрт миллион жетi жүз жиырма екi мың теңге).";
2-тармақта "1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының  4 ,   8 ,   24,   35,   44-баптары ;" деген сөздерден кейiн "Мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шiлдедегi Заңының  6-бабы ;" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтағы "мамандарды даярлау," деген сөздерден кейiн "мемлекеттiк тапсырыс бойынша оқитындарға жол жүру шығыстарын өтеу," деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынандай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қысқы және жазғы демалыс кезеңдерiнде мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша оқитындарға жол жүруге ақшалай өтемақы төлеу үшiн орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орындайтын бiлiм беру ұйымдарына трансферттер аудару.";
көрсетiлген қаулыға 263-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2798215 мың теңге (екi миллиард жетi жүз тоқсан сегiз миллион екi жүз он бес мың теңге).";
2-тармақтағы "Денсаулық сақтау жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 маусымдағы Заңының  7-бабы ;" деген сөздерден кейiн "Мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегi Заңының  6-бабы ;" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ "стипендия төлеу," деген сөздерден кейiн "мемлекеттiк тапсырыс бойынша оқитындарға жол жүру шығыстарын өтеу," деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда "7811" деген сандар "8317" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолдағы "Стипендиаттардың контингентi - 6382, оның iшiнде интерндер - 492" деген сөздер "Студенттер мен интерндердiң орташа жылдық контингентi - 6686." деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтың кестесi мынадай редакциядағы реттiк нөмiрi 10-жолмен толықтырылсын:
"10     108   Жастар       Мемлекеттiк білім   Жыл    Қазақстан
ішінен       беру тапсырысы      бойы   Республикасы
мемлекеттік  негiзiнде білім            Денсаулық
бiлiм беру   алушыларға жазғы           сақтау
тапсырысы    және қысқы демалыс         министрлігі
бойынша      кезеңдерiнде жол
жоғары оқу   жүруге ақшалай
орындарында  төлемақы төлеу
оқитындарға  үшін жоғары оқу
жол жүруге   орындарына
өтемақы      трансферттер
төлеу        аудару                                ";
көрсетiлген қаулыға 264-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 156031 тысяча тенге (сто пятьдесят шесть миллионов тридцать одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 2, цифры "1369" заменить цифрами "1303";
в приложении 266 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1683604 тысячи тенге (один миллиард шестьсот восемьдесят три миллиона шестьсот четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строку, порядковый номер 5, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение здания для Северо-Западного регионального центра санитарно-
эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте в городе Астане.";
в приложении 267 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 292436 тысяч тенге (двести девяносто два миллиона четыреста тридцать шесть тысяч тенге).";
в приложении 268 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 37422 тысячи тенге (тридцать семь миллионов четыреста двадцать две тысячи тенге).";
в приложении 269 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1536484 тысячи тенге (один миллиард пятьсот тридцать шесть миллионов четыреста восемьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 270 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5397463 тысячи тенге (пять миллиардов триста девяносто семь миллионов четыреста шестьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 271 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 782783 тысячи тенге (семьсот восемьдесят два миллиона семьсот восемьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 272 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1324420 тысяч тенге (один миллиард триста двадцать четыре миллиона четыреста двадцать тысяч тенге).";
дополнить приложением 272-1 к указанному постановлению согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
в приложении 273 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 626723 тысячи тенге (шестьсот двадцать шесть миллионов семьсот двадцать три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "14933" заменить цифрами "14804";
в приложении 274 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3248 тысяч тенге (три миллиона двести сорок восемь тысяч тенге).";
в приложении 275 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 17077500 тысяч тенге (семнадцать миллиардов семьдесят семь миллионов пятьсот тысяч тенге).";

"1. Құны: 156031 мың теңге (бiр жүз елу алты миллион отыз бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 2-жолдағы "1369" деген сандар "1303" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 266-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1683604 мың теңге (бiр миллиард алты жүз сексен үш миллион алты жүз төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 5-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласында Солтүстiк-Батыс өңiрлiк әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы үшiн ғимарат сатып алу.";
көрсетiлген қаулыға 267-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 292436 мың теңге (екi жүз тоқсан екi миллион төрт жүз отыз алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 268-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 37422 мың теңге (отыз жетi миллион төрт жүз жиырма екi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 269-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1536484 мың теңге (бiр миллиард бес жүз отыз алты миллион төрт жүз сексен төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 270-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5397463 мың теңге (бес миллиард үш жүз тоқсан жетi миллион төрт жүз алпыс үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 271-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 782783 мың теңге (жетi жүз сексен екi миллион жетi жүз сексен үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 272-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1324420 мың теңге (бір миллиард үш жүз жиырма төрт миллион төрт жүз жиырма мың теңге).";
осы қаулыға 14-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 272-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 273-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 626723 мың теңге (алты жүз жиырма алты миллион жетi жүз жиырма үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "14933" деген сандар "14804" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 274-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3248 мың теңге (үш миллион екі жүз қырық сегіз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 275-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 17077500 мың теңге (он жетi миллиард жетпiс жетi миллион бес жүз мың теңге).";

в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "Республиканского научного центра нейрохирургии" дополнить словами "на 160 коек";
пункт 7 после слов "Республиканского научного центра нейрохирургии" дополнить словами "на 160 коек";
в приложении 276 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 726148 тысяч тенге (семьсот двадцать шесть миллионов сто сорок восемь тысяч тенге).";
в приложении 277 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8774 тысячи тенге (восемь миллионов семьсот семьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 279 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5170 тысяч тенге (пять миллионов сто семьдесят тысяч тенге).";
дополнить приложением 279-1 к указанному постановлению согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
в приложении 282 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 884420 тысяч тенге (восемьсот восемьдесят четыре миллиона четыреста двадцать тысяч тенге).";
в приложении 283 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 107052 тысячи тенге (сто семь миллионов пятьдесят две тысячи тенге).";
по Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
в приложении 294 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 586987 тысяч тенге (пятьсот восемьдесят шесть миллионов девятьсот восемьдесят семь тысяч тенге).";
дополнить приложением 299-1 к указанному постановлению согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
в приложении 300 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Завершение ликвидации рудника Курдай (месторождение Курдай);";
дополнить пунктами 4, 5, 6 следующего содержания:
"4. Ликвидация промплощадок месторождений Балкашинское, Дергачевское, Ольгинское и Аккан-Бурлук - начало работ.
5. Разработка рабочего проекта ликвидации Западного рудника (месторождение Кызылсай), с проведением государственной экспертизы.
6. Мониторинг законсервированных и ликвидированных рудников бывших Рудоуправлений N 4, N 5.";
в пункте 7:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) Завершение ликвидации рудника Курдай (месторождение Курдай). Объект будет ликвидирован и сдан Межведомственной комиссии;";
дополнить подпунктами 4), 5), 6) следующего содержания:
"4) Ликвидация промплощадок месторождений Балкашинское, Дергачевское, Ольгинское и Аккан-Бурлук - выполнение работ по зачистке загрязненных площадей и их подготовке к укрытию инертным грунтом;

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Астана қаласында" деген сөздерден кейiн "160 төсектік" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақ "Астана қаласында" деген сөздерден кейiн "160 төсектік" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 276-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 726148 мың теңге (жетi жүз жиырма алты миллион бiр жүз қырық сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 277-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8774 мың теңге (сегiз миллион жетi жүз жетпiс төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 279-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5170 мың теңге (бес миллион бiр жүз жетпiс мың теңге).";
осы қаулыға 15-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 279-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 282-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 884420 мың теңге (сегiз жүз сексен төрт миллион төрт жүз жиырма мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 283-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 107052 мың теңге (бiр жүз жетi миллион елу екi мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  294-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 586987 мың теңге (бес жүз сексен алты миллион тоғыз жүз сексен жетi мың теңге).";
осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 299-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 300-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қордай кенішін таратуды аяқтау (Қордай кен орны)";
мынадай мазмұндағы 4, 5, 6-тармақтармен толықтырылсын:
"4. Балқаш, Дергачевское, Ольгинское және Аққан-Бұрлық кен орындарының өнеркәсiп алаңдарын тарату - жұмыстардың басталуы.
5. Мемлекеттiк сараптаманы өткiзiп, Батыс кенiшiн (Қызылсай кен орны) таратудың жұмыс жобасын әзiрлеу.
6. Бұрынғы N 4, N 5 Кен басқармаларының тоқтап тұрған және таратылған кенiштерiне мониторинг.";
7-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Қордай кенішін таратуды аяқтау (Қордай кен орны). Объект таратылады және Ведомствоаралық комиссияға тапсырылады.";
мынадай мазмұндағы 4), 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) Балқаш, Дергачевское, Ольгинское және Аққан-Бұрлық кен орындарының өнеркәсіп алаңдарын тарату - ластанған алаңдарды тазарту және оларды инерттiк топырақпен жабуға дайындау жөнiндегі жұмыстарды орындау.

5) Рабочий проект ликвидации Западного рудника (месторождение Кызылсай), прошедший госэкспертизу;
6) Мониторинг законсервированных и ликвидированных четырех рудников бывших Рудоуправлений N 4, N 5.";
в приложении 304 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 72417 тысяч тенге (семьдесят два миллиона четыреста семнадцать тысяч тенге).";
дополнить приложением 307-1 к указанному постановлению согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
в приложении 313 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9676950 тысяч тенге (девять миллиардов шестьсот семьдесят шесть миллионов девятьсот пятьдесят тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Строительство новой двухтрансформаторной подстанции 35/6 кВ за территорией комплекса "Алмалы" с переустройством заходов существующих линий 35 и 6 кВ на новую подстанцию.";
в пункте 7 подпункт 3) дополнить словами ", выполнение объема строительно-монтажных работ по проекту "Строительство новой двухтрансформаторной подстанции 35/6 кВ за территорией комплекса "Алмалы" с переустройством заходов существующих линий 35 и 6 кВ на новую подстанцию";
в приложении 314 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1075175 тысяч тенге (один миллиард семьдесят пять миллионов сто семьдесят пять тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Перечисление средств АО "КазТрансГаз":
на компенсацию затрат по поставкам топлива за период январь - март 2004 года;
для покрытия разницы между ценой покупки топлива с учетом расходов на транспортировку и стоимостью топлива, необходимого для сохранения установленных тарифов, на вырабатываемую электроэнергию Жамбылской государственной районной электрической станции им. Т. И. Батурова с декабря 2004 года по март 2005 года согласно решению Правительства Республики Казахстан.";
по Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
в приложении 316 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1690800 тысяч тенге (один миллиард шестьсот девяносто миллионов восемьсот тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 8, слова "- содержание представителей Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан по вопросам ВТО в Постоянном Представительстве Республики Казахстан в Женеве;" исключить;
после слова "Интернет;" дополнить абзацами следующего содержания:
"услуги междугородней связи;
услуги по организации семинара и конференций по проведению разъяснительной работы по вступлению Казахстана в ВТО;";
в приложении 320 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

5) мемсараптамадан өткен Батыс кенiшiн (Қызылсай кен орны) таратудың жұмыс жобасы.
6) Бұрынғы N 4, N 5 Кен басқармаларының тоқтап тұрған және таратылған кенiштерiне мониторинг.";
көрсетiлген қаулыға 304-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 72417 мың теңге (жетпiс екi миллион төрт жүз он жетi мың теңге).";
осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес көрсетілген қаулыға 307-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 313-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9676950 мың теңге (тоғыз миллиард алты жүз жетпiс алты миллион тоғыз жүз елу мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Қолданыстағы желiлердiң 35 және 6 кВ кiре берiстерiн жаңа кiшi станцияға қайта орната отырып, "Алмалы" кешенi аумағының артынан 35/6 кВ жаңа қос трансформаторлы кiшi станция салу.";
7-тармақта 3) тармақша "Қолданыстағы желiлердiң 35 және 6 кВ кiре берiстерiн жаңа кiшi станцияға қайта орната отырып, "Алмалы" кешенi аумағының артынан 35/6 кВ жаңа қос трансформаторлы кiшi станция салу жобасы бойынша құрылыс-монтаж жұмыстарының көлемiн орындау" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 314-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1075175 мың теңге (бір миллиард жетпiс бес миллион бір жүз жетпiс бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚазТрансГаз" АҚ қаражатын аудару:
2004 жылғы қаңтар-наурыз кезеңiнде отын жеткiзу жөнiндегi шығындарды өтеуге;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмiне сәйкес 2004 жылғы желтоқсаннан бастап 2005 жылғы наурыз аралығында Т.И. Батуров атындағы Жамбыл мемлекеттiк аудандық электр станциясы өндiретiн электр энергиясына белгiленген тарифтердi сақтау үшiн қажетті отынды тасымалдау шығыстары мен оның бағасын ескере отырып, отын сатып алу бағасы арасындағы айырмашылықты жабу үшiн.";
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  316-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1690800 мың теңге (бір миллиард алты жүз тоқсан миллион сегіз жүз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттік нөмiрi 8-жолда "- Индустрия және сауда министрлiгiнiң Женевадағы Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкiлдігіндегі ДСҰ-ға кiру мәселелерi жөнiндегі өкiлдерiн қамту;" деген сөздер алынып тасталсын;
"Интернет;" деген сөзден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"халықаралық байланыс қызметтерi;
Қазақстанның ДСҰ-ға кiруi бойынша түсiндiру жұмыстарын жүргiзу жөнiндегі семинар мен конференциялар ұйымдастыру жөнiндегi қызметтер;";
көрсетiлген қаулыға 320-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 968802 тысячи тенге (девятьсот шестьдесят восемь миллионов восемьсот две тысячи тенге).";
в приложении 322 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 108235 тысяч тенге (сто восемь миллионов двести тридцать пять тысяч тенге).";
в приложении 329 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 26193456 тысяч тенге (двадцать шесть миллиардов сто девяносто три миллиона четыреста пятьдесят шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6, в строке, порядковый номер 2, слова "- приобретение лабораторного, метрологического, компьютерного, офисного оборудования и мебели." исключить;
в приложении 332 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11648 тысяч тенге (одиннадцать миллионов шестьсот сорок восемь тысяч тенге).";
в приложении 333 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11458600 тысяч тенге (одиннадцать миллиардов четыреста пятьдесят восемь миллионов шестьсот тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
слова "- Ликвидация накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией (приказ КДС МИТ РК от 29 октября 2003 года N 404 ПИР);" заменить словами "- Ликвидация накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией сооружения биологической очистки сточных вод КОС города Астаны и механического обезвоживания осадков (приказ КДС МИТ РК от 27 сентября 2004 года N 387 ПИР);";
в приложении 335 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11542500 тысяч тенге (одиннадцать миллиардов пятьсот сорок два миллиона пятьсот тысяч тенге).";
в пункте 5 после слов "АО "Фонд развития малого предпринимательства" дополнить словами "(далее - Фонд)";
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "1350", "600" заменить соответственно цифрами "11350", "4600";
после слов "кредитование субъектов малого предпринимательства в малых городах - 750 миллионов тенге." дополнить абзацами следующего содержания:
"предоставление микрокредитов, финансирование действующих и вновь создаваемых микрокредитных организаций - 3000 млн. тенге;
кредитование субъектов малого предпринимательства на основе проектного финансирования и финансового лизинга - 3000 млн. тенге.";
в подпункте 1) пункта 7:
слова "на сумму до 600 миллионов тенге" исключить;
слова "привлечет до 1200 миллионов тенге" заменить словами "приведет к увеличению числа";
дополнить абзацами пятым и шестым следующего содержания:
"охват большего количества субъектов малого предпринимательства финансовыми услугами АО "Фонд развития малого предпринимательства" за счет прямого микрокредитования;
увеличение количества микрокредитных организаций для обеспечения доступности кредитных ресурсов;";

"1. Құны: 968802 мың теңге (тоғыз жүз алпыс сегіз миллион сегіз жүз екi мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 322-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 108235 мың теңге (бір жүз сегiз миллион екi жүз отыз бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 329-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 26193456 мың теңге (жиырма алты миллиард бiр жүз тоқсан үш миллион төрт жүз елу алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 2-жолдағы "Зертханалық, метрологиялық, компьютерлiк, офистiк жабдықтарды және жиһаздарды сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 332-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11648 мың теңге (он бiр миллион алты жүз қырық сегiз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 333-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11458600 мың теңге (он бiр миллиард төрт жүз елу сегiз миллион алты жүз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"-Талдыкөл сарқынды су жинауышын қопсытумен бiрге жою (ҚР ИСМ ҚIК 2003 жылғы 29 қарашадағы N 404 ПИР бұйрығы);" деген сөздер "- Астана қаласы КТЖ-ның сарқынды суларын биологиялық тазарту және тұнбаларды механикалық құрғату құрылыстарын жаңартып, Талдыкөл сарқынды су жинауышын жою және (ҚР ИСМ ҚІК 2004 жылғы 27 қыркүйектегi N 387 ПИР бұйрығы);" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 335-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11542500 мың теңге (он бiр миллиард бес жүз қырық екі миллион бес жүз мың теңге).";
5-тармақтағы "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" ЖАҚ-тың" деген сөздерден кейiн "(бұдан әрi - Қор)" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"1350", "600" деген сандар тиiсiнше "11350", "4600" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шағын қалалардағы шағын кәсiпкерлiктiң субъектiлерiне кредит беру - 750 миллион теңге." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"шағын кредиттер беру, жұмыс iстеп тұрған және жаңадан құрылатын шағын кредит беру ұйымдарын қаржыландыру - 3000 млн. теңге;
жобалық қаржыландыру және қаржы лизингі негiзiнде шағын кәсiпкерлiк субъектілерiне кредит беру - 3000 млн. теңге.";
7-тармақтың 1) тармақшасында:
"600 миллион теңге сомасына дейiн" деген сөздер алынып тасталсын;
"1200 млн. теңгеге дейiн жеке инвесторлар тартады" деген сөздер "жеке инвесторлар санының ұлғаюына алып келедi" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бесiншi және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"шағын кәсiпкерлiк субъектілерiнiң көпшiлiгiн тiкелей шағын кредит беру жолымен "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" АҚ-тың қаржылық қызметтерiмен қамту;
кредит ресурстарына қол жетiмділiктi қамтамасыз ету үшін шағын кредит беру ұйымдарының санын ұлғайту;";

подпункт 2) пункта 7 дополнить абзацами четвертым, пятым, шестым, седьмым следующего содержания:
"развитие третьего уровня финансовой системы республики через создание и поддержку микрофинансовых организаций;
снижение рисков банков и других инвесторов, что повлечет удешевление стоимости кредитов для малого бизнеса;
создание финансовых условий для развития стартового производственного бизнеса сервисно-технологической направленности;
предоставление Фондом финансовых услуг, сопровождающих процесс развития малого бизнеса на всех его этапах: микрокредитование - проектное финансирование, финансовый лизинг - гарантирование;";
в приложении 338 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 104597 тысяч тенге (сто четыре миллиона пятьсот девяносто семь тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6, дополнить абзацем следующего содержания:
"проведение исследований в области туризма с привлечением международной консалтинговой компании.";
по Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан:
в приложении 339 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1606279 тысяч тенге (один миллиард шестьсот шесть миллионов двести семьдесят девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, цифру "6" заменить цифрой "7";
в строке, порядковый номер 6, после слов "в количестве 68 единиц" дополнить словами ", автомашин в количестве 2 единиц";
в приложении 343 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 164314 тысяч тенге (сто шестьдесят четыре миллиона триста четырнадцать тысяч тенге).";
в приложении 344 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1471271 тысяча тенге (один миллиард четыреста семьдесят один миллион двести семьдесят одна тысяча тенге).";
в приложении 346 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 489979 тысяч тенге (четыреста восемьдесят девять миллионов девятьсот семьдесят девять тысяч тенге).";
по Счетному комитету по контролю за исполнением республиканского бюджета:
в приложении 348 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 195914 тысяч тенге (сто девяносто пять миллионов девятьсот четырнадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 5, слова "Приобретение
вычислительной техники: сетевого принтера 1 единица, лазерных принтеров 30 единиц, рабочих станций пользователей 30 единиц." заменить словами "Приобретение вычислительной техники: сетевого принтера - 1 единица, лазерных принтеров - 30 единиц, рабочих станций пользователей - 35 единиц, ноутбуков - 20 единиц.";
по Комитету национальной безопасности Республики Казахстан:
в приложении 350 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы төртiншi, бесiншi, алтыншы, жетiншi абзацтармен толықтырылсын:
"шағын қаржы ұйымдарын құру және қолдау арқылы республиканың қаржы жүйесiнiң үшiншi деңгейiн дамыту;
банктер мен басқа да инвесторлардың тәуекелдерiн азайту, бұл шағын бизнес үшiн кредиттер құнының арзандауына алып келедi;
сервистiк-технологиялық бағыттағы бастапқы өндiрiстiк бизнесті дамыту үшiн қаржылық жағдайлар жасау;
Қордың шағын бизнестi дамыту процесiн оның барлық сатыларында сүйемелдейтiн қаржылық қызметтер көрсетуi: шағын кредит беру - жобалық қаржыландыру, қаржы лизингi - кепілдiк бepу;";
көрсетiлген қаулыға 338-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 104597 мың теңге (бiр жүз төрт миллион бес жүз тоқсан жетi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"халықаралық консалтингтiк компанияны тартып, туризм саласында зерттеулер жүргiзу.";
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi бойынша:
көрсетілген қаулыға  339-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1606279 мың теңге (бiр миллиард алты жүз алты миллион екi жүз жетпiс тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 6-жолдағы "зертханалық жабдықты" деген сөздерден кейiн "саны 2 бiрлiк автомашиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 343-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 164314 мың теңге (бiр жүз алпыс төрт миллион үш жүз он төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 344-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1471271 мың теңге (бір миллиард төрт жүз жетпiс бiр миллион екi жүз жетпiс бiр мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 346-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 489979 мың теңге (төрт жүз сексен тоғыз миллион тоғыз жүз жетпiс тоғыз мың теңге).";
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылайтын есеп комитетi бойынша:
көрсетiлген қаулыға  348-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 195914 мың теңге (бiр жүз тоқсан бес миллион тоғыз жүз он төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттiк нөмiрi 5-жолдағы "Техникалық құралдарды сатып алу: 1 бiрлiк жүйелiк лазерлiк принтер, 30 бiрлiк лазерлiк принтер, 30 бiрлiк қолданушылардың жұмыс станцияларын сатып алу." деген сөздер "Eceптeу техникасын сатып алу: желілік принтер - 1 бiрлiк, лазерлiк принтер - 30 бiрлiк, қолданушылардың жұмыс станциялары - 35 бiрлiк, ноутбуктер - 20 бiрлiк.";
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi бойынша:
көрсетiлген қаулыға  350-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 36741852 тысячи тенге (тридцать шесть миллиардов семьсот сорок один миллион восемьсот пятьдесят две тысячи тенге).";
по Верховному Суду Республики Казахстан:
в приложении 352 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9480472 тысячи тенге (девять миллиардов четыреста восемьдесят миллионов четыреста семьдесят две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 4:
слова "столов для зала пленарного заседания - 30 единиц," заменить словами "столов для зала пленарного заседания - 11 единиц,";
слова "угловых элементов для столов зала - 4 единицы," исключить;
после слов "машина МКСМ для уборки снега - 1 единица," дополнить словами "журнального стола - 1 единица, шкафа низкого - 1 единица, топа - 1 единица, мягкого уголка - 3 единицы.";
строку, порядковый номер 6, дополнить словами "Оплата услуг по содержанию и эксплуатации здания Верховного Суда.";
в приложении 353 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "источников бесперебойного питания - 16 единиц," дополнить словами "мониторов - 16 единиц,";
в приложении 354 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 62047 тысяч тенге (шестьдесят два миллиона сорок семь тысяч тенге).";
по Генеральной прокуратуре Республики Казахстан:
в приложении 356 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6136486 тысяч тенге (шесть миллиардов сто тридцать шесть миллионов четыреста восемьдесят шесть тысяч тенге).";
по Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи:
в приложении 359 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 169536 тысяч тенге (сто шестьдесят девять миллионов пятьсот тридцать шесть тысяч тенге).";
в приложении 360 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацами следующего содержания:
"комплекта антенн для анализатора спектра - 1 штука, в том числе: петлевой антенны на диапазон 1 кГц - 30 МГц; набора дипольных антенн на диапазон 30 мГц - 1  ГТц; двугорновой антенны на диапазон  1 ГТц - 18 ГГц; рупорной антенны  18ГГц-26,5ГГц для Северо-Казахстанской области;
измерителя мощности Е4418В - 2 штуки для Актюбинской и Мангистауской областей;
определителя координат GPS - 1 штука для Жамбылской области;
приемника IC-R3 с комплектом антенн SCAN - 200 и SCAN - 500 - 6 штук для Жамбылской, Мангистауской, Актюбинской, Южно-Казахстанской, Северо-Казахстанской, Карагандинской областей.";
в приложении 362 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 36741852 мың теңге (отыз алты миллиард жетi жүз қырық бiр миллион сегіз жүз елу екi мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты бойынша:
көрсетiлген қаулыға  352-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9480472 мың теңге (тоғыз миллиард төрт жүз сексен миллион төрт жүз жетпiс екi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттік нөмiрi 4-жолда:
"жалпы отырыс залына арналған столдарды 30 бiрлiк" деген сөздер "жалпы отырыс залына арналған столдарды 11 бiрлік" деген сөздермен ауыстырылсын;
"залдағы столдарға арналған бұрыштық жабдықтарды - 4 бiрлiк" деген сөздер алынып тасталсын;
"қар тазалауға арналған МҚСМ машинасын - 1 бiрлiк мөлшерiнде сатып алу" деген сөздерден кейiн ", журнал үстелi - 1 бiрлiк, аласа шкаф - 1 бiрлiк, топ - 1 бiрлiк, жұмсақ жиһаз - 3 бiрлiк" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жол "Жоғарғы Сот ғимаратын ұстау және пайдалану жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 353-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "16 бiрлiк үздiксiз қоректендiру көзiн," деген сөздерден кейiн "мониторлар - 16 бiрлiк," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 354-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 62047 мың теңге (алпыс екi миллион қырық жетi мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы бойынша:
көрсетiлген қаулыға  356-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6136486 мың теңге (алты миллиард бiр жүз отыз алты миллион төрт жүз сексен алты мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  359-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 169536 мың теңге (бір жүз алпыс тоғыз миллион бес жүз отыз алты мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 360-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Солтүстiк Қазақстан облысы үшiн спектр талдағышына арналған антенналар жиынтығы - 1 дана, оның iшiнде: 1 кГц - 30 МГц диапазонына тармақтау антеннасы, 30 мГц - 1 мГц диапазонына дипольдық антенналар жиыны; 1 ГГц - 18 ГГц диапазонына екiгорнды антенна; 18 ГГц - 26,5 ГГц рупорлық антенна;
Ақтөбе және Маңғыстау облыстары үшiн E4418B қуат өлшегiшi - 2 дана;
Жамбыл облысы үшiн GPS координатын анықтағыш - 1 дана;
Жамбыл, Маңғыстау, Ақтөбе, Оңтүстiк Қазақстан, Солтүстiк Қазақстан, Қарағанды облыстары үшiн SCAN-200 және SCAN-500 антенналар жиынтығымен 1C-R 3 қабылдағышы.";
көрсетiлген қаулыға 362-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 633126 тысяч тенге (шестьсот тридцать три миллиона сто двадцать шесть тысяч тенге).";
в приложении 364 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 слова "им. М.В. Хруничева - 35 человек." заменить словами "им. М.В. Хруничева, организация и проведение дистанционного обучения на объектах Общества - 35 человек.";
в приложении 371 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 70963 тысячи тенге (семьдесят миллионов девятьсот шестьдесят три тысячи тенге).";
по Агентству Республики Казахстан по статистике:
в приложении 372 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2213202 тысячи тенге (два миллиарда двести тринадцать миллионов двести две тысячи тенге).";
в приложении 376 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 81571 тысяча тенге (восемьдесят один миллион пятьсот семьдесят одна тысяча тенге).";
по Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы:
в приложении 377 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 272200 тысяч тенге (двести семьдесят два миллиона двести тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 3, после слов "в количестве 120 единиц" дополнить словами "; обеспечение деятельности Секретариатов дисциплинарного совета в количестве 105 единиц";
в строке, порядковый номер 5, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение для Секретариатов дисциплинарного совета: офисной мебели - 16 комплектов, копировальных аппаратов - 16 единиц, факсимильных аппаратов - 16 единиц, автомашин - 16 единиц.";
в строке, порядковый номер 6, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение для Секретариатов дисциплинарного совета компьютеров - 105 единиц, принтеров - 16 единиц, расходных материалов; услуг по техническому обслуживанию, вычислительной техники и услуг программистов, телекоммуникационные услуги.";
в приложении 378 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 70560 тысяч тенге (семьдесят миллионов пятьсот шестьдесят тысяч тенге).";
в приложении 380 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 229173 тысячи тенге (двести двадцать девять миллионов сто семьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 382 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 231161 тысяча тенге (двести тридцать один миллион сто шестьдесят одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "30" заменить цифрами "114";
по Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами:
в приложении 383 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 633126 мың теңге (алты жүз отыз үш миллион бiр жүз жиырма алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 364-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "қызметкерлерiн оқыту - 35 адам" деген сөздер "қызметкерлерiн оқыту, Қоғам объектілерiнде қашықтан оқытуды ұйымдастыру және жүргiзу - 35 адам." деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 371-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 70963 мың теңге (жетпiс миллион тоғыз жүз алпыс үш мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  372-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2213202 мың теңге (екi миллиард екі жүз он үш миллион екi жүз екi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 376-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 81571 мың теңге (сексен бір миллион бес жүз жетпiс бiр мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға  377-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 272200 мың теңге (екі жүз жетпiс екi миллион екі жүз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттік нөмiрi 3-жолдағы "120 аппаратын ұстау" деген сөздерден кейiн "; саны 105 бiрлiк Тәртiптiк кеңес хатшылықтарының қызметiн қамтамасыз ету" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Тәртіптік кеңес хатшылықтары үшiн: офистік жиһаз - 16 жиынтық, көшiру аппараттары - 16 бiрлiк, факсимильдi аппараттар - 16 бiрлiк, автомашиналар - 16 бiрлiк сатып алу.";
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Тәртiптік кеңес хатшылықтары үшiн компьютерлер - 105 бiрлiк, принтерлер - 16 бiрлiк, шығыс материалдарын; техникалық қызмет көрсету жөнiндегi қызметтер; есептеу техникасы мен бағдарламашылар қызметтерiн, телекоммуникациялық қызметтер сатып алу.";
көрсетілген қаулыға 378-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 70560 мың теңге (жетпiс миллион бес жүз алпыс мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 380-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 229173 мың теңге (екi жүз жиырма тоғыз миллион бiр жүз жетпiс үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 382-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 231161 мың теңге (екi жүз отыз бiр миллион бiр жүз алпыс бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "30" деген сандар "114" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгі бойынша:
көрсетiлген қаулыға  383-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 647293 тысячи тенге (шестьсот сорок семь миллионов двести девяносто
три тысячи тенге).";
в приложении 386 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 534389 тысяч тенге (пятьсот тридцать четыре миллиона триста восемьдесят девять тысяч тенге).";
по Агентству Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции):
в приложении 389 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3921483 тысячи тенге (три миллиарда девятьсот двадцать один миллион четыреста восемьдесят три тысячи тенге).";
в приложении 392 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 227980 тысяч тенге (двести двадцать семь миллионов девятьсот восемьдесят тысяч тенге).";
в приложении 393 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 369764 тысячи тенге (триста шестьдесят девять миллионов семьсот шестьдесят четыре тысячи тенге).";
по Конституционному Совету Республики Казахстан:
в приложении 395 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 116488 тысяч тенге (сто шестнадцать миллионов четыреста восемьдесят восемь тысяч тенге).";
по Республиканской гвардии Республики Казахстан:
в приложении 396 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1259978 тысяч тенге (один миллиард двести пятьдесят девять миллионов девятьсот семьдесят восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 в строке, порядковый номер 5, после слов "- мебель, хозяйственный и пожарный инвентарь для обеспечения 580 единиц военнослужащих срочной службы" дополнить словами "- электрический пищеварочный котел - 5 штук.";
в приложении 398 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 41583 тысячи тенге (сорок один миллион пятьсот восемьдесят три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 абзац:
"Приобретение:
- камера для хранения стерильных инструментов - 1 комплект;
- шкаф медицинский - 1 комплект;
- портативный РН-метр - 1 комплект;
- шкаф сушильно-стерилизационный - 1 комплект." изложить в следующей редакции:
"Приобретение:
камера для хранения стерильных инструментов - 2 комплекта;
шкаф медицинский - 2 комплекта;
портативный РН-метр - 1 комплект;
шкаф сушильно-стерилизационный - 2 комплекта.";
по Службе охраны Президента Республики Казахстан:
в приложении 400 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1345611 тысяч тенге (один миллиард триста сорок пять миллионов шестьсот одиннадцать тысяч тенге).";
по Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан:
в приложении 401 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 647293 мың теңге (алты жүз қырық жетi миллион екi жүз тоқсан үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 386-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 534389 мың теңге (бес жүз отыз төрт миллион үш жүз сексен тоғыз мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) бойынша:
көрсетiлген қаулыға  389-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3921483 мың теңге (үш миллиард тоғыз жүз жиырма бiр миллион төрт жүз сексен үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 392-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 227980 мың теңге (eкi жүз жиырма жетi миллион тоғыз жүз сексен мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 393-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 369764 мың теңге (үш жүз алпыс тоғыз миллион жетi жүз алпыс төрт мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi бойынша:
көрсетілген қаулыға  395-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 116488 мың теңге (бiр жүз он алты миллион төрт жүз сексен сегiз мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы бойынша:
көрсетiлген қаулыға  396-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1259978 мың теңге (бір миллиард екi жүз елу тоғыз миллион тоғыз жүз жетпiс сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында реттік нөмiрi 5-жолдағы "- мерзiмдi қызметтің 880 бiрлiк әскери қызметшiсiн қамтамасыз ету үшiн жиһазды, шаруашылық және өрт саймандарын" деген сөздерден кейiн "; - электрлiк тамақ пiсiретiн қазан - 5 дана";
көрсетілген қаулыға 398-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 41583 мың теңге (қырық бiр миллион бес жүз сексен үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнің 5-бағанында:
"Сатып алу:
- стерильденген аспаптарды сақтауға арналған камера - 1 жиынтық;
- медициналық шкаф - 1 жиынтық;
- портативті РН-метр - 1 жиынтық;
- кептiретiн-стерилизациялайтын шкаф - 1 жиынтық." деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"Сатып алу:
стерильденген аспаптарды сақтауға арналған камера - 2 жиынтық;
медициналық шкаф - 2 жиынтық;
портативтi РН-метр - 1 жиынтық;
кептiретiн-стерилизациялайтын шкаф - 2 жиынтық.";
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi бойынша:
көрсетілген қаулыға  400-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1345611 мың теңге (бiр миллиард үш жүз қырық бес миллион алты жүз он бiр мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы бойынша:
көрсетiлген қаулыға  401-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 932168 тысяч тенге (девятьсот тридцать два миллиона сто шестьдесят восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, цифры "46" заменить цифрами "51";
в строке, порядковый номер 4, после слов "тумб для телевизоров - 23 штуки" дополнить словами ", офисной мебели кресел - 25 штук, ковровые изделия - 20 штук; приобретение и установка конференц-системы в двух залах";
в строке, порядковый номер 5:
после слов "46 единиц" дополнить словами ", администрирование системы, системное обслуживание, администрирование сетей, установка и настройка оборудования, проектирование локально-вычислительной сети, оперативное и";
после слов "принтеров 3600 единиц," дополнить словами "монтаж СКС, обучение инженерно-технического персонала,";
в строке, порядковый номер 6, слова "63 депутатов маслихатов вместо выбывших" заменить словами "85 депутатов маслихатов вместо выбывших, акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков, акимов районов. Проведение семинаров с членами избирательных комиссий.";
в приложении 402 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1328048 тысяч тенге (один миллиард триста двадцать восемь миллионов сорок восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. Приобретение специального оборудования: накопитель-считыватель - 2856 единиц, терминал голосования для республиканского избирательного участка - 19992 единицы, электронная карточка избирателя - 57120 единиц, элементы питания - 77000 единиц.
5. Приобретение вычислительной техники: компьютеров - 310 единиц, принтеров - 210 единиц, источников бесперебойного питания - 210 единиц, сетевых фильтров - 210 единиц, концентраторов - 210 единиц, серверов - 16 единиц, межсетевых экранов - 17 единиц.";
дополнить пунктами 6, 7 следующего содержания:
"6. Приобретение программного обеспечения СУБД Oracle Lite - 800 лицензий и антивирусной программы - 1000 единиц.
7. Приобретение телекоммуникационных услуг по развитию транспортной среды АИС "Сайлау".";
дополнить приложением 402-1 к указанному постановлению согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
по Управлению делами Президента Республики Казахстан:
в приложении 403 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5737825 тысяч тенге (пять миллиардов семьсот тридцать семь миллионов восемьсот двадцать пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:

"1. Құны: 932168 мың теңге (тоғыз үш жүз отыз екi миллион бiр жүз алпыс сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "46" деген сандар "51" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолдағы "телевизорлардың астына қоятын тумба - 23 дана" деген сөздерден кейiн ", офистiк жиһаз креслолар - 25 дана, кiлем бұйымдары - 20 дана; екi залға конференц-жүйесiн сатып алу және орнату" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолда:
"46 дана құралдарына" деген сөздерден кейiн "жүйенi әкiмшiлендiру, жүйелiк қызмет көрсету, желiлердi әкiмшілендiру, жабдық орнату және реттеу, жергілiктi есептеу желiсiн жобалау, жедел және" деген сөздермен толықтырылсын;
"3600 дана принтердi" деген сөздерден кейiн ", CКC монтаждау, инженерлiк-техникалық персоналды оқыту" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 6-жолда "мәслихаттардың 63 депутатының сайлауын әзiрлеу және өткiзудi ұйымдастыру" деген сөздер "мәслихаттардың 85 депутатының, ауылдық (селолық) округтер, ауылдар (селолар), кенттер әкiмдерiнiң, аудандар әкiмдерiнiң сайлауын әзiрлеу және өткiзудi ұйымдастыру. Сайлау комиссияларының мүшелерiмен семинарлар өткiзу." деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 402-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1328048 мың теңге (бiр миллиард үш жүз жиырма сегiз миллион қырық сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Арнайы жабдықты: жинақтаушы-есептеуiш - 2856 бiрлiк, республикалық сайлау учаскесi үшiн дауыс беру терминалы - 19992 бiрлiк, сайлаушының электронды карточкасы - 57120 бiрлiк, қоректендiру элементтерi - 77000 бiрлiк сатып алу.
5. Есептеу техникасын сатып алу: компьютерлер - 310 бiрлiк, принтерлер - 210 бiрлiк, үздiксiз қоректендiру көздерi - 210 бiрлiк, желiлiк фильтрлер - 210 бiрлiк, концентраттар - 210 бiрлiк, серверлер - 16 бiрлiк, желіаралық экрандар - 17 бiрлiк.";
мынадай мазмұндағы 6, 7-тармақтармен толықтырылсын:
"6. Oracle Lite - СУБД-мен бағдарламалық қамтамасыз етудi - 800 лицензия және 1000 бiрлiк вирусқа қарсы бағдарламаларды сатып алу.
7. "Сайлау" ААЖ-нiң көлiктiк ортасын дамыту жөнiндегi телекоммуникациялық қызметтердi сатып алу.";
осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес көрсетiлген қаулыға 402-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы бойынша:
көрсетiлген қаулыға  403-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5737825 мың теңге (бес миллиард жетi жүз отыз жетi миллион сегiз жүз жиырма бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:

в строке, порядковый номер 2, в пункте 8:
цифры "247", "12000", "308703", "1170" заменить соответственно цифрами "1097", "16000", "322168", "2690";
после слов "удостоверений к ним" дополнить словами ", 10000 юбилейных медалей "10 лет Конституции Республики Казахстан", 10000 документов к ним, 15000 памятных значков "10 лет Конституции Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 5:
подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"1) Вычислительное и периферийное оборудование, в том числе: flash drive - 2 единицы, сервер - 4 единицы, рабочие станции - 92 единицы, ноутбук - 40 единиц, принтер - 96 единиц, сканер офисный - 5 единиц; источники бесперебойного питания - 5 единиц; телекоммуникационное оборудование - 2 единицы, компьютерное звукозаписывающее и проекционное оборудование, в том числе: сервер звукозаписи - 5 единиц, проектор с экраном - 1 единица;
2) Лицензионное программное обеспечение - 15 единиц, в том числе: Microsoft Windows/Office - 1 единица, антивирусная программа - 1 единица, Open View - 1 единица, Fine Reader 7.0 - 1 единица, CorelDraw 12 - 7 единиц, Photoshop 8.0 - 4 единиц).
Приобретение услуг по сопровождению информационных систем и программных продуктов, обслуживанию вычислительного оборудования, в том числе персональных компьютеров в количестве - 1166 единиц, серверов - 25 единиц, принтеров - 648 единиц, сканеров - 52 единицы.";
в приложении 404 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 40864 тысячи тенге (сорок миллионов восемьсот шестьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 405 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1562961 тысяча тенге (один миллиард пятьсот шестьдесят два миллиона девятьсот шестьдесят одна тысяча тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение магнитно-резонансного томографа для Республиканского государственного казенного предприятия "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" города Астаны - 1 единица.";
в приложении 406 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 32423 тысячи тенге (тридцать два миллиона четыреста двадцать три тысячи тенге).";
в приложении 407 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 244193 тысячи тенге (двести сорок четыре миллиона сто девяносто три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6, после слов "Первого Президента Республики Казахстан" дополнить словами ", 18 видеофильмов, направленных на освещение социальных аспектов государственной политики.";
в приложении 408 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

реттiк нөмiрi 2-жолдағы 8-тармақшада:
"247", "12000", "308703", "1170" деген сандар тиiсiнше "1097", "16000", "322168", "2690" деген сандармен ауыстырылсын;
"куәлiгiмен" деген сөзден кейiн "Қазақстан Республикасының Конституциясына 10 жыл" 10000 мерекелiк медальдары, оларға 10000 құжаттар, "Қазақстан Республикасының Конституциясына 10 жыл" 15000 омырауға тағатын естелiк белгілер" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолда:
1) және 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Есептеу және перефириялық жабдық, оның iшiнде: flash drive - 2 бiрлiк, сервер - 4 бiрлiк, жұмыс станциялары - 92 бiрлiк, ноутбук - 40 бiрлiк, принтер - 96 бiрлiк, офистiк сканер - 5 бiрлiк; үздiксiз қоректендiру көздерi - 5 бiрлiк; телекоммуникациялық жабдық - 2 бiрлiк, компьютерлiк дыбыс жазатын және проекциялық жабдық, оның iшiнде: дыбыс жазу серверi - 5 бiрлiк, экраны бар проектор - 1 бiрлiк;
2) Лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз ету - 15 бiрлiк, оның iшiнде: Microsoft Windows\Office - 1 бiрлiк, вирусқа қарсы бағдарлама - 1 бiрлiк, Open View - 1 бiрлiк, Fine Reader 7.0 - 1 бiрлiк, CorelDraw 12 - 7 бiрлiк, Photoshop 8.0 - 4 бiрлiк).
Ақпараттық жүйелер мен бағдарламалық өнiмдердi сүйемелдеу, есептеу жабдығына қызмет көрсету жөнiндегi қызметтердi, оның iшiнде дербес компьютер - саны 1166 бiрлiк, серверлер - 25 бiрлiк, принтерлер - 648 бiрлiк, сканерлер - 52 бiрлiк сатып алу.";
көрсетілген қаулыға 404-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 40864 мың теңге (қырық миллион сегіз жүз алпыс төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 405-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1562961 мың теңге (бiр миллиард бес жүз алпыс екі миллион тоғыз жүз алпыс бір мың мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы медициналық орталығының ауруханасы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны үшiн магнитті-резонанстық томограф сатып алу - 1 бiрлiк.";
көрсетiлген қаулыға 406-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 32423 мың теңге (отыз екі миллион төрт жүз жиырма үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 407-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 244193 мың теңге (екі жүз қырық төрт миллион бір жүз тоқсан үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "12 деректi фильм" деген сөздерден кейiн ", мемлекеттiк саясаттың әлеуметтiк аспектiлерiн жария етуге бағытталған 18 бейнефильмдер" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 408-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 135231 тысяча тенге (сто тридцать пять миллионов двести тридцать одна тысяча тенге).";
в приложении 409 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 15272328 тысяч тенге (пятнадцать миллиардов двести семьдесят два миллиона триста двадцать восемь тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Реализация инвестиционных проектов Управления делами Президента Республики Казахстан в соответствии с утвержденной в установленном законодательством порядке проектно-сметной документацией на мероприятия по:
1) строительству:
Дома Министерств;
Дворца Мира и Согласия;
стадиона на левом берегу реки Ишим;
крытого гаража на 400 легковых автомобилей с вспомогательными помещениями на левом берегу реки Ишим;
Института стратегических исследований, офиса и фонда в городе Алматы;
большого фонтана в Резиденции Президента Республики Казахстан в городе Астане;
внешних инженерных сетей и встроенной котельной общежития Парламента Республики Казахстан на 90 квартир в городе Астане;
2) проведению дополнительных работ по завершению следующих объектов:
здания Мажилиса Парламента Республики Казахстан с залом совместных заседаний на 400 мест на левом берегу реки Есиль в городе Астане;
административного здания на левом берегу реки Есиль в городе Астане (Дом Правительства);
Резиденции Президента Республики Казахстан в городе Астане с инженерными коммуникациями (благоустройство);
учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки в городе Астане.";
в пункте 7 после слов "офиса и фонда в г. Алматы," дополнить словами "здания Мажилиса Парламента Республики Казахстан с залом совместных заседаний на 400 мест на левом берегу реки Есиль в городе Астане, административного здания на левом берегу реки Есиль в городе Астане (Дом Правительства), большого фонтана в Резиденции Президента Республики Казахстан в городе Астане, Резиденции Президента Республики Казахстан с инженерными коммуникациями, внешних инженерных сетей и встроенной котельной общежития Парламента Республики Казахстан на 90 квартир в городе Астане, учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки в городе Астане,";
в приложении 410 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "56" заменить цифра 60".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509

"1. Құны: 135231 мың теңге (бір жүз отыз бес миллион екi жүз отыз бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 409-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакция жазылсын:
"1. Құны: 15272328 мың теңге (он бес миллиард екі жүз жетпiс екi миллион үш жүз жиырма сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президентi Iс басқармасының инвестициялық жобаларын заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтілген:
1) мыналарды:
Министрлiктер үйiн;
Бейбiтшілiк және Келiсiм сарайын;
Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында стадион;
Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында 400 жеңiл автомобильге арналған қосалқы үй-жайлары бар жабық гараж;
Алматы қаласында Стратегиялық зерттеулер институтын, офисi мен қорын;
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясында үлкен бұрқақ;
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 90 пәтерге арналған жатақханасының сыртқы инженерлiк желiлерi мен қоса салынған қазандығын салу;
2) мынадай объектілердi:
Астана қаласында Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң 400 орынға арналған бiрлескен отырыс залы бар ғимаратын;
Астана қаласында Есіл өзенiнiң сол жақ жағалауында әкiмшiлiк ғимаратын (Үкiмет Үйiн);
Астана қаласында инженерлiк коммуникациялары бар Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясын (көркейту);
Астана қаласында концерт залы бар Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусын салуды аяқтау бойынша қосымша жұмыстар жүргiзу жөнiндегi iс-шараларға арналған жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес iске асыру.";
7-тармақтағы "офисi мен қор ғимаратының," деген сөздерден кейiн "Астана қаласында Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілiсiнiң 400 орынға арналған бiрлескен отырыс залы бар ғимараты, Астана қаласында Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауында әкiмшiлiк ғимараты (Үкiмет Үйi), Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясында үлкен бұрқақ, инженерлiк коммуникациялары бар Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясы, Астана қаласында Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 90 пәтерге арналған жатақханасының сыртқы инженерлiк желiлерi мен қоса салынған қазандығы, Астана қаласында концерт залы бар Қазақ ұлттық музыка академиясының оқу корпусы" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 410-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "56" деген сандар "60" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына

Приложение 6-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
102 - Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Строительство и реконструкция объектов ХОЗУ
Парламента Республики Казахстан" на 2005 год
1. Стоимость: 184875 тысяч тенге (сто восемьдесят четыре миллиона восемьсот семьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Конституционный Закон Республики Казахстан от 16 октября 1995 года "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов";  Бюджетный Кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Положение "О Хозяйственном управлении Парламента Республики Казахстан", утвержденное Управлением делами Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N УД 01/42.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: эффективное функционирование объекта ХОЗУ Парламента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение завершения строительства здания Сената
Парламента Республики Казахстан в г. Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Строитель-
ство и ре-
конструкция
объектов
ХОЗУ Парла-
мента
Республики
Казахстан
Реализация ин-
вестиционных
проектов по
перечню и в
пределах сумм
согласно при-
ложению 2 к
постановлению
Правительства
Республики
Казахстан от
8 декабря 2004
года N 1289
"О реализации
Закона Респуб-
лики Казахстан
"О республи-
канском бюдже-
те на 2005 год", в том
числе на за-
вершение
строительства
здания Сената
для выполнения
дополнительныхработ в соот-
ветствии с заключением Государствен-
ной экспертизы
от 28.02.2005г.
N 2-104/05.
В тече-
ние
второго
полуго-
дия
2005
года
Хозяйст-
венное
управление
Парламента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: сдача и ввод в эксплуатацию здания Сената Парламента Республики Казахстан в г. Астане.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509
Приложение 57-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
202 - Министерство по чрезвычайным cитуациям Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы для
обеспечения противолавинной и противооползневой безопасности"
на 2005 год

6-1-қосымша
102 - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
003 "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық
басқармасы объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 184875 мың теңге (бiр жүз сексен төрт миллион сегіз жүз жетпiс бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" 1995 жылғы 16 қазандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңы ; 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджет  Кодексi ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы бекiткен "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы туралы" 2000 жылғы 29 қарашадағы N IБ 01/42 Ереже.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы объектілерiнiң тиiмдi жұмыс iстеуi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының ғимараты құрылысын бiтiрудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   003      Қазақстан     "2005 жылға арналған  2005   Қазақстан
Республикасы  республикалық бюджет жылдың  Республикасы
Парламентi-   туралы" Қазақстан    екiншi  Парламентi-
нiң           Республикасының      жарты   нің
Шаруашылық    Заңын iске асыру     жылды-  Шаруашылық
басқармасы    туралы" Қазақстан    ғы      басқармасы
объектіле-    Республикасы
рiн салу      Үкiметінің 2004
және қайта    жылғы 8 желтоқсан-
жаңарту       дағы N 1289 қаулы-
сының 2 қосымшасына
сәйкес инвестиция-
лық жобаларды тiзбе
бойынша және бөлiн-
ген сома шеңберiнде
iске асыру, оның
iшінде 28.02.2005
ж. N 2-104/05
мемлекеттiк сарап-
таманың қорытындысы-
на сәйкес қосымша
жұмыстарды орындау
үшін Сенат ғимараты-
ның құрылысын
аяқтауға.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың ықтимал нәтижелерi:
Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының
ғимаратын тапсыру және пайдалануға беру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
4 қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
57-1-қосымша
202 - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
005 "Көшкiнге қарсы және жардың құлауына қарсы
қауiпсiздiктi қамтамасыз ету үшiн Алматы қаласының
бюджетiн дамытуға арналған нысаналы трансферттер"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 500000 тысяч тенге (пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 5 июля 1996 года "О чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера";  Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1997 года N 1286 "О мерах по снижению ущерба от разрушительных землетрясений в сейсмоопасных регионах республики".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация приоритетных направлений совершенствования государственной системы предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций в г. Алматы.
5. Задачи бюджетной программы: проведение превентивных мероприятий по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций в г. Алматы, противооползневых мероприятий на горе Кок-Тобе, стабилизации русла реки "Есентай", ремонту вододелителя "Дамба".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы*:
N№ п/п
Код про-гра-
ммы
Код
под-про-
гра-
ммы
Наименова-
ние программы
(подпрог-
раммы)
Мероприятия
по реализа-
ции програм-
мы (подпро-
грамм)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Целевые
трансферты
на развитие
бюджету го-
рода Алматы
для обеспе-
чения про-
тиволавин-
ной и про-
тивоополз-
невой безо-
пасности
Перечисление
целевых    трансфертов
на развитие
бюджету
города Алматы  для обеспечения проти-
волавинной и
противоопол-
зневой бе-
зопасности.
В течение
второго
полугодия
2005 года
Министерство
чрезвычайныхситуаций
Республики
Казахстан,
Аким города
Алматы
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение превентивных
мероприятий по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций в г. Алматы.
*Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей бюджетной программы.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509
Приложение 71-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
204-Министерство иностранных дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
010 "Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан,
незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами
торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений
и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах"
на 2005 год

1. Құны: 500000 мың теңге (бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар туралы" 1996 жылғы 5 шiлдедегi Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 тамыздағы "Республиканың сейсмикалық қауiптi өңiрлерiндегі қиратушы жер сiлкiнiстерiнiң шығынын төмендету жөнiндегi шаралар туралы" N 1286  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Алматы қаласында төтенше жағдайлардың алдын алу және жою мемлекеттік жүйесiн жетілдiрудiң басым бағыттарын iске асыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндетi: Алматы қаласында төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi ескертпелi шараларын, Көктөбе тауында жардың құлауына қарсы, "Есентай" өзенінің арнасын тұрақтандыру "Дамба" су бөлуiн жөндеу iс-шараларын жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|   Бағдарламаны     | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |(кіші бағдарламаны) | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|іске асыру жөніндегі|мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   005      Көшкiнге      Көшкінге қарсы және   2005   Қазақстан
қарсы және    жардың құлауына      жылдың  Республикасы
жардың құлау- қарсы қауіпсiздiктi  екiншi  Төтенше
ына қарсы     қамтамасыз ету үшін  жарты   жағдайлар
қауiпсiздiк-  Алматы қаласының     жылы    министрлігі,
тi қамтама-   бюджетiн дамытуға    ішінде  Алматы
сыз ету үшін  арналған нысаналы            қаласының
Алматы        трансферттердi               әкімі
қаласының     аудару.
бюджетін
дамытуға
арналған
нысаналы
трансферттер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
Алматы қаласында төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi
ескертпелi iс-шаралар өткiзу.
*Ескерту: Iске асыру жөнiндегі iс-шаралар тiзбесi,
республикалық бюджеттен трансферттердi игеру шеңберiнде күтілетін
нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi
бюджеттік бағдарламаның паспортында көрiнiс табады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
5 қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
71-1-қосымша
204-Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
010 "Қазақстан Республикасының шетелдiк мемлекеттерге
заңсыз әкелiнген және сауда-саттық құрбандары болған,
сондай-ақ шет елдерде басқа қылмыстардан зардап шеккен
және форс-мажорлық жағдайларда қалған азаматтарына
қаржылық көмек көрсету" деген республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 13170 тысяч тенге (тринадцать миллионов сто семьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Конституция Республики Казахстан от 30 августа 1995 года;  Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";   Закон Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе"; Консульский устав, утвержденный  Указом Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217;
постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2004 года N 219 "О Плане
мероприятий Правительства Республики Казахстан по борьбе, предотвращению и профилактике преступлений по торговле людьми на 2004-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: защита прав и интересов граждан Республики Казахстан за
рубежом.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования расходов граждан Республики Казахстан, пострадавшими за рубежом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программ
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программ
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственный
исполнитель
1
2
3
4
5
6
7
1
10
Оказание фи-
нансовой по-
мощи гражда-
нам Респуб-
лики Казах-
стан,
незаконно
ввезенным в
иностранные
государства  и ставшими
жертвами
торговли, а
также пост-
радавшим за
рубежом от
других прес-
туплений и
оказавшимся
в форс-ма-
жорных обс-
тоятельствах
Оплата транс-
портных рас-
ходов для
возвращения
граждан
Республики
Казахстан на
родину;
выплата еди-
новременной
материальной  помощи пост-
радавшим ли-
цам на пита-
ние, прожи-
вание и при-
обретение
вещей первой
необходимос-
ти; оплата
переводческихи адвокатских
услуг.
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство
иностранных
дел
Республики
Казахстан,
загрануч-
реждения
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах, с целью возвращения в Республику Казахстан.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509
Приложение 141-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
213 - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
019 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов социального обеспечения"
на 2005 год

1. Құны: 13170 мың теңге (он үш миллион бiр жүз жетпiс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1995 жылғы 30 тамыздағы Қазақстан Республикасының  Конституциясы ; 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексi ; Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасының "Дипломатиялық қызметi туралы" 2002 жылғы 7 наурыздағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 27 қыркүйектегi N 217  Жарлығымен бекiтiлген Консулдық Жарғы; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Адамдармен сауда жасау жөнiндегi қылмыстарға қарсы күрес, оны болдырмау және алдын алу бойынша 2004-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 ақпандағы N 219  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде құқықтары мен мүдделерiн қорғау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шетелде зардап шеккен Қазақстан Республикасы азаматтарының шығыстарын қаржыландыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   10       Қазақстан     Қазақстан Республи-   2005   Қазақстан
Республика-   касы азаматтарының   жылдың  Республика-
сының         отанына оралуы үшін  екінші  сының
шетелдiк      көліктік шығыстарын  жарты   Сыртқы істер
мемлекеттерге төлеу, зардап шеккен жылдығы министрлігі
заңсыз әке-   адамдардың тамақта-          және шетел-
лiнген және   нуы, пәтерақысы              дегі
сауда-саттық  және бiрiншi қажет-          мекемелері
құрбандары    тілiктегi заттарды
болған,       сатып алуы үшін
сондай-ақ     бiр жолғы материал-
шет елдерде   дық жәрдем төлеу,
басқа         аудармашылық және
қылмыстардан  адвокаттық қызмет-
зардап шеккен терге ақы төлеу.
және форс-
мажорлық
жағдайларда
қалған
азаматтарына
қаржылық
көмек көрсету
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Қазақстан Республикасына оралту мақсатында шетелдiк мемлекеттерге
заңсыз түрде әкелiнген және сауданың құрбандары болған, сондай-ақ
шетелде басқа да қылмыстардан зардап шеккен және кездейсоқ
жағдайларға тап болған Қазақстан Республикасының азаматтарына
қаржылық көмек көрсету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
6 қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
141-1-қосымша
213 - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлiгі
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
019 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне әлеуметтік қамсыздандыру
объектілерiн салуға және қайта жаңартуға берiлетін
нысаналы даму трансферттерi" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 1500000 тысяч тенге (один миллиард пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный Кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Закон Республики Казахстан от 21 июня 1991 года "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1758 "О программе реабилитации инвалидов на
2002-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение социальной защиты ветеранов, инвалидов и престарелых.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для осуществления строительства Дома-интерната для ветеранов, инвалидов и престарелых.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы*:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программ
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
019
Целевые
трансферты
на развитие
областным
бюджетам,
бюджетам го-
родов Астаны
и Алматы на
строитель-
ство и ре-
конструкцию
объектов со-
циального
обеспечения
Перечисление
трансфертов
на развитие
бюджету горо-
да Астаны на
развитие со-
циальной сфе-
ры в пределах
сумм согласно
приложению 2  к постановле-
нию Прави-
тельства
Республики
Казахстан от
8 декабря
2004 года
N 1289 "О ре-
ализации За-
кона Респуб-
лики Казах-
стан "О рес-
публиканском  бюджете на
2005 год" на
начало строи-
тельства До-
ма-интерната
для ветера-
нов, инвали-
дов и преста-
релых в горо-
де Астане
(заключение
Государствен-
ной эксперти-
зы от 10 мар-
та 2005 года
N 2-121/05).
В течение
второгополу-
годия
2005
года
Министерствотруда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан,
аким
г. Астаны
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение объема работ по строительству Дома-интерната для ветеранов, инвалидов и престарелых в городе Астане в соответствии с проектно-сметной документацией, прошедшей в законодательном порядке государственную вневедомственную экспертизу, ввод в эксплуатацию объекта.
*Примечание: перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509

1. Құны: 1500000 мың теңге (бip миллиард бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттік  Кодексi ; "Қазақстан Республикасында мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 21 маусымдағы Заңы; "Мүгедектердi оңалтудың 2002-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 1758  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ардагерлердi, мүгедектер мен қарттарды әлеуметтiк қорғауымен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне Астана қаласында Ардагерлерге, мүгедектер мен қарттарға арналған интернат-үйiн салуды жүзеге асыруға республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   019      Облыстық      Астана қаласының      2005   Қазақстан
бюджеттерге,  бюджетіне "2005      жылдың  Республика-
Астана және   жылға арналған       екінші  сының
Алматы        республикалық        жарты   Еңбек және
қалаларының   бюджет туралы"       жылдығы халықты
бюджеттеріне  Қазақстан Республи-          әлеуметтік
әлеуметтiк    касының Заңын іске           қорғау
қамсыздандыру асыру туралы"                министрлігі,
объектiлерiн  Қазақстан Республи-          Астана
салуға және   касы Үкіметінің              қаласының
қайта жаңар-  2004 жылғы 8 желтоқ-         әкімі
туға беріле-  сандағы N 1289
тін нысаналы  қаулысына 2-қосым-
даму          шаға сәйкес сомалар
трансферттері шегінде Астана
қаласында Ардагер-
лерге, мүгедектер
мен қарттарға арнал-
ған интернат-үйiнің
құрылысын бастауға
трансферттер аудару
(Meмлекеттік сарап-
таманың 2005 жылғы
10 наурыздағы
N 2-121/05
қорытындысы).
____________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Астана қаласында Ардагерлерге, мүгедектер мен қарттарға арналған
интернат-үйiн салу жөнiндегі жұмыстар көлемiнiң мемлекеттiк
ведомстволық емес сараптамадан заңды тәртiппен өткен жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес орындалуы, нысанды пайдалануға беру.
*Ескерту: iске асыру жөнiндегi іс-шаралар тізбесi,
республикалық бюджеттен берілетін трансферттердi игеру шегіндегі
күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер
тиiсті жергiліктi бюджеттік бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
7 қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына

Приложение 141-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
213 - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
020 "Целевые текущие трансферты областному бюджету Кызылординской
области для оказания государственной адресной социальной помощи
населению Аральского и Казалинского районов"
на 2005 год
1. Стоимость: 40000 тысяч тенге (сорок миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи";  Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного бюджета Кызылординской области в целях оказания населению Аральского и Казалинского районов Кызылординской области государственной адресной социальной помощи.
6. План мероприятии по реализации бюджетной программы"*:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наимено-
вание
программ
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
20
Целевые те-
кущие транс-
ферты об-
ластному
бюджету Кы-
зылординской области для
оказания го-
сударствен-
ной адресной
социальной
помощи насе-
лению Араль-
ского и Ка-
залинского
районов
Обеспечение
выделения
трансфертов
из республи-
канского бюджета Кы-
зылординско-
му областно-
му бюджету
для оказания
адресной со-
циальной по-
мощи населе-
нию Аральс-
кого и Каза-
линского
районов
В
течение
второго
полуго-
дия 2005
года
Министерствотруда и со-
циальной за-
щиты населе-
ния
Республики
Казахстан,
аким Кызыл-
ординской
области
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание государственной
адресной социальной помощи населению Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.
*Примечание: перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509

141-2-қосымша
213 - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
020 "Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы
әлеуметтiк көмек көрсету үшiн Қызылорда облыстық
бюджетiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 40000 мың теңге (қырық миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегі  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының халқын әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Қызылорда облыстық бюджетiн қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |(кіші бағдарламаны) | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|іске асыру жөніндегі|мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   20       Арал және     Арал және Қазалы      2005   Қазақстан
Қазалы        аудандарының халқына  жылдың Республика-
аудандарының  атаулы әлеуметтік     екінші сының
халқына       көмек көрсету үшін    жарты  Еңбек және
атаулы әлеу-  республикалық        жылдығы халықты
меттiк көмек  бюджеттен Қызылорда          әлеуметтік
көрсету үшін  облыстық бюджетiне           қорғау
Қызылорда     мақсатты трансферт-          министрлігі,
облыстық      тер бөлінуін                 Қызылорда
бюджетіне     қамтамасыз ету               облысының
берілетін                                  әкімі
ағымдағы
нысаналы
трансферттер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Қызылорда облысының Арал және Қазалы аудандарының халқына
мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету.
*Ескертпе: iске асыру жөніндегі iс-шаралардың тiзбесi,
республикалық бюджеттен бөлiнетiн трансферттердi игеру шеңберiнде
күтілетін нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер
тиісті жергіліктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында
көрсетiледі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
8 қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына

Приложение 141-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
213 - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
021 "Целевые текущие трансферты областному бюджету Актюбинской области
для оказания государственной адресной социальной помощи
населению Шалкарского района"
на 2005 год
1. Стоимость: 20000 тысяч тенге (двадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи";  Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения Шалкарского района Актюбинской области.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного бюджета Актюбинской области в целях оказания населению Шалкарского района государственной адресной социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы*:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программ
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
021
Целевые те-
кущие транс-
ферты об-
ластному
бюджету Ак-
тюбинской
области для  оказания го-
сударствен-
ной адресной
социальной
помощи насе-
лению Шал-
карского
района
Обеспечение
выделения
трансфертов из
республиканс-
кого бюджета
Актюбинскому
областному
бюджету для
оказания госу-
дарственной
адресной со-
циальной помо-
щи населению
Шалкарского
района.
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерствотруда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан,
аким
Актюбинской
области
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание государственной адресной социальной помощи населению Шалкарского района Актюбинской области.
*Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509

141-3-қосымша
213 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
021 "Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтiк көмек
көрсету үшiн Ақтөбе облыстық бюджетiне берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер" республикалық
бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 20000 мың (жиырма миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының  1-9-баптары ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Ақтөбе облысы Шалқар ауданының халқын әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында Ақтөбе облыстық бюджетiн қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |(кіші бағдарламаны) | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|іске асыру жөніндегі|мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   021      Шалқap        Шалқap ауданының      2005   Қазақстан
ауданының     халқына атаулы әлеу-  жылдың Республика-
халқына       меттік көмек көрсету  екінші сының Еңбек
атаулы        үшiн республикалық    жарты  және халықты
әлеуметтік    бюджеттен Ақтөбе     жылдығы әлеуметтік
көмек көрсету облыстық бюджетіне           қорғау
үшiн Ақтөбе   мақсатты трансферттер        министрлігі,
облыстық      бөлінуін қамтамасыз          Ақтөбе
бюджетіне     ету                          облысының
берiлетін                                  әкімі
ағымдағы
нысаналы
трансферттер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Ақтөбе облысының Шалқар ауданының халқына мемлекеттік атаулы
әлеуметтiк көмек көрсету.
*Ескертпе: iске асыру жөніндегi iс-шаралардың тізбесi,
республикалық бюджеттен бөлiнетiн трансферттердi игеру шеңберiнде
күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер
тиісті жергілікті бюджеттік бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
9 қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына

Приложение 173-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
217-Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
009 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на увеличение заработной платы государственным
служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся
государственными служащими, и работникам казенных предприятий"
на 2005 год
1. Стоимость: 31018414 тысяч тенге (тридцать один миллиард восемнадцать миллионов четыреста четырнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Послание Главы государства народу Казахстана "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации" от 18 февраля 2005 года;  Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N№1284 "О единой
системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального банка Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе
оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными
служащими и работников казенных предприятий".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: компенсация потерь нижестоящих бюджетов, вытекающих из принятия вышестоящими органами нормативных правовых актов, влекущих увеличение расходов в период действия трехлетних объемов официальных трансфертов общего характера.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение выплаты заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими и работникам казенных предприятий с учетом ее увеличения с 1 июля 2005 года в среднем на 32 %.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы*:
N
п/п
Код про-
гра-ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программ
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программ
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
009
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
увеличение
заработной
платы госу-
дарственным
служащим,
работникам
государст-
венных уч-
реждений,
не являю-
щимся госу-
дарственны-
ми служащи-
ми, и ра-
ботникам
казенных
предприятий
Выделение
финансовых
средств из
республикан-
ского бюджета
в областные
бюджеты, бюд-
жеты городов
Астаны и
Алматы для
финансирова-
ния дополни-
тельных рас-
ходов, связа-
нных с увели-
чением зара-
ботной платы
государствен-
ным служащим,
работникам
государствен-
ных учрежде-
ний, не яв-
ляющимся го-
сударствен-
ными служащими и работникам  казенных
предприятий
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство
финансов
Республики
Казахстан,
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы

173-1-қосымша
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiлiгi
2005 жылға арналған
009 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне мемлекеттiк қызметшiлердiң, мемлекеттік
мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын
қызметкерлерiнiң және қазыналық кәсiпорындар
қызметкерлерiнiң жалақысын ұлғайтуға берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер" республикалық
бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 31018414 мың теңге (отыз бiр миллиард он сегiз миллион төрт жүз он төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексi ; Мемлекет басшысының 2005 жылғы 18 ақпандағы "Қазақстан экономикалық, әлеуметтiк және саяси жедел жаңару жолында" Қазақстан халқына  Жолдауы ; "2005 жылға республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы органдарының мемлекеттік бюджет есебiнен және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджет) есебiнен ұсталатын қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес және қазыналық кәсiпорындардың жұмыскерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жоғары тұрған органдардың нормативтiк құқықтық кесiмдер қабылдауынан туындайтын жалпы сипаттағы үш жылдық ресми трансферттердiң қолданылуы кезiнде шығыстардың ұлғаюына әкеп соғатын төмен тұрған бюджеттердiң шығынын өтеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлерге, мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттік қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың жұмыскерлерiне 2005 жылдан 1 шiлдеден бастап орташа 32 пайызға ұлғаюды ескере отырып жалақы төлеудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   009      Облыстық      Мемлекеттік қызмет-   2005   Қазақстан
бюджеттерге,  шілердің, мемлекет-  жылдың  Республика-
Астана және   тік мекемелердің     екінші  сы Қаржы
Алматы        мемлекеттік қызметші жарты   министрлігі,
қалаларының   емес және қазыналық  жылдығы облыстардың,
бюджеттерiне  кәсіпорындардың              Астана және
мемлекеттiк   жұмыскерлерінің              Алматы
қызметшілер-  жалақыларын ұлғай-           қалаларының
дiң, мемле-   тылуына байланысты           әкімдері
кеттiк меке-  республикалық
мелердiң      бюджеттен облыстық
мемлекеттік   бюджеттерге, Алматы
қызметші      және Астана
болып табыл-  қалаларының бюджет-
майтын        теріне қосымша
қызметкер-    шығыстарды қаржы-
лерінің және  ландыру үшін
қазыналық     қаржы қаражатын
кәсіпорындар  бөлу.
қызметкерле
-рінің
жалақысын
ұлғайтуға
берілетін
ағымдағы
нысаналы
трансферттер
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выплата заработной платы
государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся
государственными служащими и работникам казенных предприятий, содержащихся за счет средств
местного бюджета.
*Примечание: перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509
Приложение 214-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
221-Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
010 "Обеспечение деятельности центров обслуживания населения
по принципу "одного окна"
на 2005 год
1. Стоимость: 500000 тысяч тенге (пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс);  Земельный кодекс Республики Казахстан от 20 июня 2003 года;  Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Послание Президента Республики Казахстан народу Казахстана "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации" от 18 февраля 2005 года; статьи  8__ ,  9__ ,  18_ ,  19_ Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции";  Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1127 "Некоторые вопросы Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год";  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2005 года N 14 "Об
утверждении Положения Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центров обслуживания населения по принципу "одного окна" для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций, в том числе функций по государственной регистрации юридических лиц, прав на земельные участки и сделок с ними, документированию и регистрации населения, регистрации актов гражданского состояния и апостилированию документов, в сфере налогового законодательства.

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер:
мемлекеттiк қызметшiлерге, мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк
қызметшi емес қызметкерлерiне және жергілiктi бюджет есебiнен
ұсталатын қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне жалақы төлеу.
*Ескерту: Iске асыру жөнiндегi шаралар тiзбесi, республикалық
бюджеттен берілетiн трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн
нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiсті
жергілiктi бюджеттік бағдарлама паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
10 қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
114-1-қосымша
221 - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiлiгi
2005 жылға арналған
010 "Халыққа "Бiр терезе" қағидаты бойынша қызмет
көрсететiн орталықтардың қызметiн қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 500000 мың теңге (бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы  кодексi ; Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер  кодексi ; Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексi ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан экономикалық, әлеуметтік және саяси жедел жаңару жолында" Қазақстан халқына 2005 жылғы 18 ақпандағы  Жолдауы ; "Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының  8 ,   9 ,    18,   19-баптары ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 29 қазандағы N 1127  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінiң мәceлeлepi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120  қаулысы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң ережесiн бекiту туралы" 2005 жылғы 14 қаңтардағы N 14  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүктелген функцияларды, соның iшiнде салық заңнамасы саласында заңды тұлғаларды, жер учаскелерiне құқықтар мен олармен жасалатын мәмілелердi мемлекеттiк тiркеу, халықты құжаттандыру мен тiркеу, азаматтық хал актiлерiн тiркеу, құжаттарды апостильдеу жөнiндегi функцияларды барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн халыққа "Бiр терезе" қағидаты бойынша қызмет көрсететiн орталықтардың қызметiн қамтамасыз ету.

5. Задачи бюджетной программы: содержание центров обслуживания населения по принципу "одного окна" в городах Астане и Алматы, материально-техническое оснащение центров обслуживания населения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код про-
гра-мм
Код под-
про-гра-
мм
Наиме-
нование
программ
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
010
Обеспечение
деятельностицентров обс-
луживания
населения по
принципу
"одного ок-
на"
Содержание 9
Центров обс-
луживания на-
селения в го-
родах Астане
и Алматы.
Капитальный
ремонт адми-
нистративных
зданий с оп-
латой соот-
ветствующих
работ и ус-
луг.
Приобретение мебели,
компьютерногои офисного
оборудования
(компьютеры
- 270 единиц,
принтеры - 243 единиц, источники бес-
перебойного
питания - 9
единиц), сер-
верного и се-
тевого обору-
дования - 20 единиц, кон-
диционеров -  36 единиц,
копировальных аппаратов -
36 единиц,
9 мини-АТС,
программных
продуктов.
Оплата услуг
по подключе-
нию к ведом-
ственным се-
тям передачи
данных, пре-
доставлению
трафика, тех-
ническому обслуживанию  компьютерного
оборудования,
построению
локальных се-
тей.
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство
юстиции
Республики
Казахстан,
Департаменты
юстиции
городов
Астаны и
Алматы
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение качества оказания государственных услуг населению.
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509
Приложение 235-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
016 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий студентам,
обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа местных исполнительных органов"
на 2005 год
1. Стоимость: 772684 тысячи тенге (семьсот семьдесят два миллиона шестьсот восемьдесят четыре тысячи тенге).

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана және Алматы қалаларында халыққа "Бiр терезе" қағидаты бойынша қызмет көрсететiн орталықтарды ұстау және ол орталықтарды материалдық-техникалық жарақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   010      Халыққа       Астана және Алматы   2005   Қазақстан
"Бip терезе"  қалаларында 9        жылдың Республикасы
қағидаты      халыққа қызмет       екінші Әділет
бойынша       көрсету орталықтарын жарты  министрлігі,
қызмет        ұстау.               жылды- Астана және
көрсететiн    Тиісті жұмыстар мен   ғы    Алматы
орталықтардың қызметтерге ақы             қалаларының
қызметiн      төлей отырып, әкім-         Әділет
қамтамасыз    шiлік ғимараттарды          департамент-
ету           күрделi жөндеу.             тері
Жиһаздар, компью-
терлiк және офистiк
жабдықтар (компью-
терлер - 270 бiрлiк,
принтерлер - 243
бiрлiк, үздiксiз
қуаттандыру көздерi
- 9 бiрлiк),
серверлiк және
желмек жабдықтар -
20 бiрлiк, ауа
баптағыштар - 36
бiрлiк, көшiрме
аппараттары - 36
бiрлiк, 9 шағын
АТС, бағдарламалық
өнiмдер сатып алу.
Деректердi берудi
ведомстволық желi-
лерге қосу, компью-
терлiк жабдықтарға
техникалық қызмет
көрсетуде график
ұсыну, жергілікті
желiлердi құру
жөнiндегi қызметтерге
ақы төлеу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
халыққа мемлекеттiк қызмет көрсету сапасын арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
235-1-қосымша
225 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
016 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жергiлiкті атқарушы
органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсiптiк
орта оқу орындарында оқитын студенттердiң
стипендиялары мөлшерiн нығайтуға берілетiн ағымдағы
нысаналы трансферттер" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 772684 мың теңге (жетi жүз жетпiс екi миллион алты жүз сексен төрт мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Послание Президента Республики Казахстан народу Казахстана "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации" от 18 февраля 2005 года;  статья 36 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании";  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1903 "Об утверждении Инструкции о порядке назначения и выплаты
государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка учащихся, обучающихся в организациях среднего профессионального образования в рамках государственного заказа.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка бюджетов областей, городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы*:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наиме-
нование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
016
Целевые те-
кущие трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
увеличение
размера
стипендий
студентам,
обучающимся в средних
профессио-
нальных
учебных
заведениях
на основа-
нии госу-
дарственно-
го заказа
местных ис-
полнитель-
ных органов
Перечисление  целевых теку-
щих трансфер-
тов из рес-
публиканского
бюджета об-
ластным бюд-
жетам, бюдже-
там городов
Астаны и
Алматы на
увеличение
размера сти-
пендий сту-
дентам, обу-
чающимся в
средних про-
фессиональных учебных заве-
дениях на ос-
новании госу-
дарственного
заказа мест-
ных исполни-
тельных орга-
нов согласно
решению Пра-
вительства
Республики
Казахстан
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерствообразования
и науки
Республики
Казахстан,
Акимы
областей,
городов
Астаны,
Алматы

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына 2005 жылғы 18 ақпандағы  Жолдауы ; "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасындағы 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының  36-бабы ; "Мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарында жекелеген санаттарына мемлекеттiк стипендиялар тағайындауды және төлеудiң тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсанындағы N 1903  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік тапсырыс шеңберiнде кәсiптiк орта бiлiм беру ұйымдарындағы бiлiм алушы студенттердi әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жергілiктi атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негiзiнде кәсіптiк орта оқу орындарында оқитын студенттердiң стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға облыстық бюджеттерге, Алматы және Астана қалаларының бюджеттерiне қаржылай көмек көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   016      Облыстық      Қазақстан Республи-  2005   Қазақстан
бюджеттерге,  касы Үкіметінің      жылдың Республикасы
Астана және   шешiмiне сәйкес      екінші Білім және
Алматы        облыстық бюджеттер-  жарты  ғылым
қалаларының   ге, Астана және     жылдығы министрлігі,
бюджеттерiне  Алматы қалаларының          облыстардың,
жергілiктi    бюджеттерiне                Астана және
атқарушы      республикалық               Алматы
органдардың   бюджеттен жергілiктi        қалаларының
мемлекеттік   атқарушы органдардың        әкімдері
тапсырысы     мемлекеттік тапсыры-
негізiнде     сы негізiнде кәсіп-
кәсіптік      тiк орта оқу
орта оқу      орындарында оқитын
орындарында   студенттердiң
оқитын        стипендиялары мөлше-
студенттерiн  рiн ұлғайтуға
стипендиялары берілетiн ағымдағы
мөлшерiн      нысаналы трансферт-
ұлғайтуға     тер аудару
берілетiн
ағымдағы
нысаналы
трансферттер
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: социальная поддержка учащихся, обучающихся в организациях среднего профессионального образования.
*Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509
Приложение 248-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
030 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов"
на 2005 год
1. Стоимость: 247022 тысячи тенге (двести сорок семь миллионов двадцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка учащихся, обучающихся в организациях среднего профессионального образования в рамках государственного заказа.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка бюджетов областей, городов Астаны и Алматы на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы*:
N
п/п
Код про-
гра-
ммы
Код под-
про-
гра-
ммы
Наиме-
нование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
030
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
выплату
компенсаций
на проезд
для обучаю-
щихся в
средних профессио-
нальных
учебных
заведениях
на основа-
нии госу-
дарственно-
го заказа
местных ис-
полнитель-
ных органов
Перечисление
целевых те-
кущих транс-
фертов из
республикан-
ского бюдже-
та областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
выплату
компенсаций
на проезд
для обучаю-
щихся в средних про-
фессиональ-
ных учебных
заведениях
на основании
государст-
венного за-
каза местных
исполнитель-
ных органов
согласно ре-
шению Прави-
тельства
Республики
Казахстан.
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство
образования  и науки
Республики
Казахстан,
Акимы
областей,
городов
Астаны,
Алматы

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
кәсiптiк орта оқу орындарындағы бiлiм алушы оқушыларды әлеуметтiк
қолдау.
*Ескерту: Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi,
республикалық бюджеттен түсетiн трансферттердi игеру шеңберiнде
күтілетiн нәтижелер сипатталатын сандық және сапалық көрсеткiштер
тиiсті жергiлiктi бюджетi бағдарламасының паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
248-1-қосымша
225 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2005 жылға арналған
030 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк
тапсырысы негізiнде кәсiптік орта оқу орындарында оқып
жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы төлеуге берілетiн ағымдағы
нысаналы трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 247022 мың теңге (екi жүз қырық жетi миллион жиырма екi мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шiлдедегi Заңының  6-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде кәсiптiк орта бiлiм беру ұйымдарындағы бiлiм алушы оқушыларды әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсiптiк орта оқу орындарында оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы төлеуге қаржылай көмек көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   030      Облыстық      Қазақстан Республи-  2005    Қазақстан
бюджеттерге,  касы Үкiметiнiң      жылдың  Республикасы
Астана және   шешiмiне сәйкес      екінші  Білім және
Алматы        облыстық бюджеттерге, жарты  ғылым
қалаларының   Астана және Алматы   жылдығы министрлігі,
бюджеттерiне  қалаларының бюджет-          облыстардың,
жергілікті    терiне республика-           Астана және
атқарушы      лық бюджеттен                Алматы
органдардың   жергілiктi атқарушы          қалаларының
мемлекеттік   органдардың мемле-           әкімдері
тапсырысы     кеттік тапсырысы
негiзiнде     негiзiнде кәсіптiк
кәсіптiк      орта оқу орында-
орта оқу      рында оқып
орындарында   жатқандар үшін жол
оқып          жүруге өтемақы төлеу-
жатқандар     ге берілетiн ағымда-
үшін жол      ғы нысаналы
жүруге өтем-  трансферттер аудару.
ақы төлеуге
берілетiн
ағымдағы
нысаналы
трансферттер
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: социальная поддержка учащихся, обучающихся в организациях среднего профессионального образования.
*Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509
Приложение 249-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
032 "Институциональное развитие образования и науки"
на 2005 год
1. Стоимость: 720000 тысяч тенге (семьсот двадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  статья 4 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании";  Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 470 "Об утверждении Правил отбора претендентов и присуждения международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение процесса образовательного кредитования через банки второго уровня; обеспечение подготовки кадров за рубежом в рамках программы "Болашак".
5. Задачи бюджетной программы: создание инфраструктуры по обеспечению гарантирования студенческих кредитов в банках второго уровня и администрирования подготовки специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием за рубежом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код про-
гра-
ммы
Код под-про-
гра-
ммы
Наиме-
нование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
032
Институцио-
нальное развитие
образования
и науки
2
100
Организация
администри-
рования международ-
ных программ  в области
образования
и науки
Формирование
уставного
капитала АО
"Центр меж-
дународных
программ"
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство образования  и науки
Республики
Казахстан
3
101
Организация  системы га-
рантирования
студенческих кредитов в
банках вто-
рого уровня
Формирование
уставного
капитала АО
"Финансовый
центр", в
том числе
на обеспече-
ние гаранти-
рования сту-
денческих
кредитов в
банках вто-
рого уровня
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство образования  и науки
Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
кәсіптiк орта оқу орындарындағы бiлiм алушы оқушыларды әлеуметтiк
қолдау.
*Ескерту: Iске асыру жөнiндегі iс-шаралар тiзбесi,
республикалық бюджеттен түсетін трансферттердi игеру шеңберiнде
күтілетін нәтижелер сипатталатын сандық және сапалық көрсеткіштер
тиiстi жергілікті бюджеттiк бағдарламасының паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
249-1-қосымша
225 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2005 жылға арналған
032 "Білiм берудi және ғылымды институционалдық
дамыту" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 720000 мың теңге (жетi жүз жиырма миллион теңге ).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттік  кодексi ; "Бiлiм туралы" 1999 жылғы 7 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының  4-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң халықаралық "Болашақ" стипендиясына үмiткерлердi iрiктеудiң және берудiң Ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 12 қазандағы N 470  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттің қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: екiншi деңгейдегi банктер арқылы білiм берудiң кредиттеу процесiн қамтамасыз ету; "Болашақ" бағдарламасы шеңберiнде кадрлар даярлауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: екiншi деңгейдегi банктерде студенттік кредиттерді кепiлдендiру жөнiндегi инфрақұрылым жасау және шет елде жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауды әкiмшілендiру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   032      Білiм берудi
және ғылымды
институцио-
налдық
дамыту
2       100  Білім беру    "Халықаралық бағдар- 2005   Қазақстан
және ғылым    ламалар орталығы"    жылдың Республикасы
саласындағы   АҚ-ның жарғылық      екінші Білім және
халықаралық   капиталын қалыптас-  жарты  ғылым
бағдарлама-   тыру.               жылдығы министрлігі
ларды
әкiмшілен-
дiрудi
ұйымдастыру
3      101   Екiншi        "Қаржы орталығы"     2005   Қазақстан
деңгейдегі    АҚ-ның оның iшiнде   жылдың Республикасы
банктерде     екінші деңгейдегi    екінші Білім және
студенттік    банктерде студент-   жарты  ғылым
кредиттерге   тік кредиттерге     жылдығы министрлігі
кепілдік      кепiлдiк беру
беру жүйесiн  жарғылық капиталын
ұйымдастыру   қалыптастыру.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное заключение контрактов со стипендиатами "Болашак" и перечисление средств за их обучение; своевременное поступление кредитных ресурсов на счета вузов и гарантия возвратности кредитных средств банкам второго уровня.
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N№509
Приложение 272-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
226 - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
013 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий студентам,
обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа местных исполнительных органов"
на 2005 год
1. Стоимость: 83259 тысяч тенге (восемьдесят три миллиона двести пятьдесят девять
тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании"; пункт 5  статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан";  Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года";  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1903 "Об утверждении Инструкции о порядке назначения и выплаты государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования";  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка учащихся, обучающихся в организациях среднего медицинского и фармацевтического образования в рамках государственного заказа.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка бюджетов областей, городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних медицинских и фармацевтических учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы*:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наиме-
нование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
013
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
увеличение
размера сти-
пендий сту-
дентам, обу-
чающимся в
средних про-
фессиональ-
ных учебных
заведениях   на основании
государст-
венного за-
каза местных
исполнитель-
ных органов
Перечисление  целевых те-
кущих транс-
фертов из
республикан-
ского бюджета
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
увеличение
размера сти-
пендий сту-
дентам, обу-
чающимся в
средних меди-
цинских и
фармацевти-
ческих учеб-
ных заведе-
ниях на осно-
вании госу-
дарственного  заказа мест-
ных исполни-
тельных орга-
нов согласно
решению
Правительства
Республики
Казахстан.
В
течениевторого полу-
годия
2005
года
Министерствоздравоохра-
нения
Республики
Казахстан,
Акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
"Болашақ" стипендиаттарымен уақытылы шарт жасасу және оларды
оқытуға қаражаттар аудару; жоғары оқу орындарының есеп шоттарына
кредиттік ресурстардың уақытылы түсуi және кредиттiк қаражаттардың
екiншi деңгейдегi банктерге қайтарылу кепiлдiгi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
272-1-қосымша
226 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
013 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы
органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсiптiк
орта оқу орындарында оқитын студенттердiң стипендиялары
мөлшерiн ұлғайтуға берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер" республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 83259 мың теңге (сексен үш миллион екi жүз елу тоғыз мың теңге);
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасындағы 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шiлдедегi Заңының  6-бабының 5) тармағы; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстанның 2030 жылға дейiн Даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956  Жарлығы ; "Мемлекеттік бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың жекелеген санаттарына мемлекеттiк стипендиялар тағайындау мен төлеу тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 1903  қаулысы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты;
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы шеңберiнде орта медициналық және фармацевтикалық бiлiм беру ұйымдарында оқушыларды, оқитындарды әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк білiм беру тапсырысы шеңберiнде орта медициналық және фармацевтикалық бiлiм беру ұйымдарында оқитын студенттердiң стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   013      Облыстық      Қазақстан Республи-  2005   Қазақстан
бюджеттерге,  касы Үкіметінің      жылдың Республикасы
Астана және   шешімiне сәйкес      екінші Денсаулық
Алматы        облыстық бюджеттер-  жарты  сақтау
қалаларының   ге, Астана және     жылдығы министрлігі,
бюджеттерiне  Алматы қалаларының          облыстардың,
жергілікті    бюджеттеріне                Алматы және
атқарушы      республикалық               Астана
органдардың   бюджеттен жергілік-         қалаларының
мемлекеттік   ті атқарушы                 әкімдері
тапсырысы     органдардың мемле-
негізінде     кеттік тапсырысы
кәсіптік      негізінде орта
орта оқу      медициналық және
орындарында   фармацевтикалық
оқитын        оқу орындарында
студенттердiң оқитын студент-
стипендиялары тердің стипендия-
мөлшерiн      лары мөлшерін
ұлғайтуға     ұлғайтуға берілетін
берiлетiн     ағымдағы нысаналы
ағымдағы      трансферттерді
нысаналы      аудару.
трансферттер
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: социальная поддержка учащихся, обучающихся в организациях среднего медицинского и фармацевтического образования.
*Примечание: Перечень мероприятий по реализации бюджетной программы, количественные
и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N 509
Приложение 279-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
226 - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
021 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на выплату компенсаций на проезд для обучающихся
в средних профессиональных учебных заведениях на основании
государственного заказа местных исполнительных органов"
на 2005 год
1. Стоимость: 24236 тысяч тенге (двадцать четыре миллиона двести тридцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан";  Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года";  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики
Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка учащихся, обучающихся в организациях среднего медицинского и фармацевтического образования в рамках государственного заказа.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка бюджетов областей, городов Астаны и Алматы на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних медицинских и фармацевтических учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы*:
N
п/п
Код про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наиме-
нование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
021
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
выплату
компенсаций
на проезд
для обучаю-
щихся в
средних профессио-
нальных
учебных за-
ведениях на
основании
государст-
венного за-
каза мест-
ных испол-
нительных
органов
Перечисление
целевых теку-
щих трансфер-
тов из респуб-
ликанского
бюджета об-
ластным бюд-
жетам, бюдже-
там городов
Астаны и Ал-
маты на вып-
лату компен-
саций на
проезд для
обучающихся в
средних меди-
цинских и фар-
мацевтических
учебных заве-
дениях на ос-
новании госу-
дарственного
заказа местных
исполнительных
органов сог-
ласно решению
Правительства
Республики
Казахстан
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство
здравоохра-
нения
Республики
Казахстан,
Акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: орта
медициналық және фармацевтикалық бiлiм беру ұйымдарында оқушыларды,
оқитындарды әлеуметтiк қолдау.
*Ескерту: Іске асыру жөніндегі іс-шаралар тізбесі,
республикалық бюджеттен түсетін трансферттерді игеру шеңберінде
күтілетін нәтижелер сипатталатын сандық және сапалық көрсеткіштер
тиісті жергілікті бюджеттік бағдарламасының паспортында көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
279-1-қосымша
226 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгі
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
021 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы
органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсiптiк
орта оқу орындарында оқып жатқандар үшiн жол жүруге
өтемақы төлеуге берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 24236 мың теңге (жиырма төрт миллион екi жүз отыз алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шiлдедегi Заңының  6-бабының 5) тармағы; "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстанның 2030 жылға дейiн Даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956  Жарлығы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік бiлiм беру тапсырысы шеңберiнде орта медициналық және фармацевтикалық бiлiм беру ұйымдарында оқушыларды, оқитындарды әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк білiм беру тапсырысы негiзiнде орта медициналық және фармацевтикалық оқу орындарында оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы төлеуге қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары*:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   021      Облыстық      Қазақстан Республи-  2005   Қазақстан
бюджеттерге,  касы Үкiметiнiң      жылдың Республикасы
Астана және   шешімiне сәйкес      екінші Денсаулық
Алматы        облыстық бюджеттер-  жарты  сақтау
қалаларының   ге, Астана және     жылдығы министрлігі,
бюджеттерiне  Алматы қалаларының          облыстық,
жергілiкті    бюджеттеріне респуб-        Астана мен
атқарушы      ликалық бюджеттен           Алматы
органдардың   жергілiкті атқарушы         қалаларының
мемлекеттiк   органдардың мемле-          әкімдері
тапсырысы     кеттiк тапсырысы
негізiнде     негiзiнде орта
кәсiптiк орта медициналық және
оқу орында-   фармацевтикалық оқу
рында оқып    орындарында оқып
жатқандар     жатқандар үшiн жол
үшiн жол      жүруге өтемақы
жүруге өтем-  төлеуге берілетiн
ақы төлеуге   ағымдағы нысаналы
берілетiн     трансферттер аудару
ағымдағы
нысаналы
трансферттер
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: социальная поддержка учащихся, обучающихся в организациях среднего медицинского и фармацевтического образования.
*Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из Республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N 509
Приложение 299-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
231 - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
007 "Создание технопарка "Парк ядерных технологий" в городе Курчатове"
на 2005 год
1. Стоимость: 273000 тысяч тенге (двести семьдесят три миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание и внедрение новых технологий и высокотехнологичных разработок.
5. Задачи бюджетной программы: создание современной инфраструктуры для обеспечения продвижения высокотехнологичных разработок на рынок, внедрения их в промышленное производство, развития новых технологий и решения существующих социально-экономических проблем в городе Курчатове.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п№
Код про-гра-
ммы
Код
под-про-
гра-
ммы
Наиме-
нование
(программы (подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
007
Создание
технопарка
"Парк ядер-
ных техно-
логий"»в
городе Кур-
чатове
Формирование
уставного ка-
питала акцио-
нерного об-
щества для создания тех-
нопарка ядер-
ных технологий
в городе Кур-
чатове на ме-
роприятия по:
1) обеспечению
функционирова-
ния создавае-
мого юридичес-
кого лица;

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
орта медициналық және фармацевтикалық бiлiм беру ұйымдарында
оқушыларды, оқитындарды әлеуметтiк қолдау.
*Ескерту: Іске асыру жөніндегі іс-шаралар тізбесі,
республикалық бюджеттен түсетін трансферттерді игеру шеңберінде
күтілетін нәтижелер сипатталатын сандық және сапалық көрсеткіштер
тиісті жергілікті бюджеттік бағдарламаның паспортында көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
299-1-қосымша
231 - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
007 "Курчатов қаласындағы "Ядролық технологиялар
паркi" технопаркiн құру" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 273000 мың теңге (екi жүз жетпiс үш миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджет  Кодексi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Курчатов қаласында "Ядролық технологиялар паркiн" құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жоғары технологиялық әзiрлемелердi нарыққа шығаруды қамтамасыз ету үшiн қазiргi заманға инфрақұрылым құру, оларды өнеркәсiптiк өндiрiске енгізу, жаңа технологияларды дамыту және Курчатов қаласының қазiргi әлеуметтiк-экономикалық мәселелердi шешу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   007      Курчатов      Курчатов қаласында   2005   Қазақстан
қаласындағы   ядролық технология-  жылдың Республика-
"Ядролық      лар технопаркiн      екінші сының
технология-   құру үшiн акционер-  жарты  Энергетика
лар паркі"    лік қоғамның        жылдығы және
технопаркін   жарғылық капиталын          минералдық
құру          қалыптастыру:               ресурстар
1) құрылатын заңды          министрлігі
тұлғаның қызмет етуiн
қамтамасыз ету;

2) разработке
проектно-смет-
ной документа-
ции (далее -
ПСД) (рабочих
проектов) зда-
ний админист-
ративно-произ-
водственного
сектора (адми-
нистративное
здание, центр
инжиниринга,
бизнес-
инкубатор).
Проведению го-
сударственной
экспертизы;
3) разработке
ПСД инженерных
сетей водо-
снабжения, ка-
нализации, теплоснабже-
ния, энерго-
снабжения,
подъездных
путей, дорог.
Проведению го-
сударственной
экспертизы;
4) началу раз-
работки проек-
тов комплексов
радиационных
технологий.
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: организационное и инфраструктурное обеспечение начала деятельности технопарка "Парк ядерных технологий" в городе Курчатове.
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N 509
Приложение 307-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
231 - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
016 "Увеличение уставного капитала АО "НК "КазМунайГаз"
на 2005 год
1. Стоимость: 1000000 тысяч тенге (один миллиард тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 25 "Об одобрении Концепции развития газовой отрасли Республики
Казахстан до 2015 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие системы газоснабжения южных регионов Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение дополнительной капитализации АО "НК "КазМунайГаз".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п№
Код про-гра-
ммы
Код под-про-
гра-
ммы
Наиме-
нование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
016
Увеличение
уставного
капитала
АО "НК
"КазМунай-
Газ"
Дополнитель-
ная капитали-
зация АО
"Национальная компания
"КазМунайГаз"
для развития
системы газо-
снабжения юж-
ных регионов
Республики
Казахстан.
В
течение
второго
полу-
годия
2005
года
Министерство
энергетики
и минераль-
ных ресурсов
Республики
Казахстан

2) әкiмшілiк-өндi-
рiстік сектордың
(әкiмшілік ғимараты,
инжиниринг орталығы,
бизнес-инкубатор)
ғимараттарының
жобалық-сметалық
құжаттамасын (бұдан
әрi - ЖСҚ) әзiрлеу.
Мемлекеттiк сарап-
тама жүргізу;
3) сумен жабдықтау,
канализация, жылумен
жабдықтау, энергия-
мен жабдықтау,
кiреберiс жолдар,
жолдар инженерлiк
желілерiнiң ЖСҚ-сын
әзiрлеу;
4) радиациялық
технологиялар кешен-
дерiн жобаларын
әзiрлеудi бастау
жөнiндегі iс-шаралар-
ға арналған.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Курчатов қаласындағы "Ядролық технологиялар паркi" технопаркiнiң
қызметiн басталуы үшiн ұйымдық және инфрақұрылымдық қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
307-1-қосымша
231 - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
016 "ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1000000 мың теңге (бip миллиард теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджеттiк  кодексi ; "Қазақстан Республикасының газ саласын 2015 жылға дейiн дамыту тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 25  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының оңтүстiк өңiрлерiн газбен жабдықтау жүйесiн дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ-ты қосымша капиталдандыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   016      "ҚазМұнайГаз" Қазақстан Республи-   2005   Қазақстан
ҰК" AҚ-ның    касының оңтүстiк      жылдың Республикасы
жарғылық      өңiрлерiн газбен      екінші Энергетика
капиталын     жабдықтау жүйесін     жарты  және
ұлғайту       дамыту үшін          жылдығы минералдық
"ҚазМұнайГаз" Ұлттық         ресурстар
компаниясы" АҚ-ты            министрлігі
қосымша капиталдан-
дыру.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение дополнительной капитализации АО "Национальная компания "КазМунайГаз" для развития системы газоснабжения
южных регионов Республики Казахстан.
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2005 года N 509
Приложение 402-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
690 - Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Создание инженерно-технического центра"
на 2005 год
1. Стоимость: 9710 тысяч тенге (девять миллионов семьсот десять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Конституционный закон Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан";  Закон Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии";  Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи";  Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";   Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Закон Республики Казахстан от 16 мая 2005 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание инженерно-технического центра с целью совершенствования выборного процесса и обеспечения прозрачности проведения выборов.
5. Задачи бюджетной программы: формирование уставного капитала.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наиме-
нование
программ
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Создание
инженер-
но-техни-
ческого
центра
Формирование
уставного
капитала РГП
"Инженерно-
технический
центр"
В течение
второго
полу-
годия
2005
года
Центральная
избиратель-
ная комиссия
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация процесса организации и проведения выборов, достижение их прозрачности, обеспечение избирательных прав граждан.

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
Қазақстан Республикасының оңтүстiк өңiрлерiн газбен жабдықтау
жүйесiн дамыту үшiн "ҚазМұнайГаз" Ұлттық компаниясы" АҚ-ты қосымша
капиталдандыруды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 мамырдағы
N 509 қаулысына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
402-1-қосымша
690 - Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
003 "Инженерлiк-техникалық орталық құру"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 9710 мың теңге (тоғыз миллион жетi жүз он мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңы ; "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 2003 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы .
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: сайлау процесiн жетілдiру және сайлауларды өткiзудiң мөлдiрлігін қамтамасыз ету мақсатымен инженерлiк-техникалық орталық құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жарғылық капиталды қалыптастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   003      Инженерлiк-   "Инженерлiк-техника-  2005   Қазақстан
техникалық    лық орталықтың"       жылдың Республика-
орталық       PMК-нiң жарғылық      екінші сының
құру          капиталын қалыптас-   жарты  Орталық
тыру                 жылдығы сайлау
комиссиясы
____________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер:
сайлауларды ұйымдастыру және өткiзу процесін автоматтандыру,
олардың мөлдірлігіне қол жеткізу, азаматтардың сайлау құқықтарын
қамтамасыз ету.