О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 118 и от 31 августа 2004 года N 917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2005 года N 538
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 118 "Об утверждении Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 5, ст. 56):
пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
"2. Ежегодно к 1 февраля и к 1 августа представлять в Правительство Республики Казахстан информацию о ходе реализации Программы:
Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан - по республиканской собственности;
акимам областей, городов Астаны и Алматы - по коммунальной собственности.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С.";
в Отраслевой программе повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Программы":
в строках, порядковые номера 2.2., 2.11., 2.17., 3.3., в графе 3 слова ", информация в КГИП МФ", ", информация в КГИП МФ (по коммунальной собственности)" соответственно исключить;
в строке, порядковый номер 1.6., графу 4 изложить в следующей редакции:
"МЭБП, МФ";
в строке, порядковый номер 2.4.:
графу 3 дополнить словами ", акиматы административно-территориальных единиц";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Центральные исполнительные органы и иные государственные органы (по согласованию), исполнительные органы коммунальной собственности";
в строках, порядковые номера 2.5., 2.6., графу 3 дополнить словами "(по республиканской собственности)";
в строке, порядковый номер 2.7., в графе 2 слова "от 9 апреля 2001 года N 182" заменить словами "от 2 апреля 2003 года N 135";
в строке, порядковый номер 2.8.:
в графе 2 слова "от 9 апреля 2001 года N 182" заменить словами "от 2 апреля 2003 года N 135";
графу 3 дополнить словами "(по республиканской собственности)";
в строке, порядковый номер 2.9.:
в графе 2 слова "от 9 апреля 2001 года N 182" заменить словами "от 2 апреля 2003 года N 135";
графу 3 дополнить словами "(по республиканской собственности)";
в графе 4 аббревиатуры "МЭМР, МТК, МСХ" заменить словами "Центральные исполнительные органы и иные государственные органы (по согласованию)";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 қапандағы N 118 және 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 мамырдағы N 538 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн арттырудың 2003-2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 118  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 5, 56-құжат):
2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жыл сайын 1 ақпан мен 1 тамызға:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi - республикалық меншiк бойынша;
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi -  коммуналдық меншiк бойынша Қазақстан Республикасының Үкiметiне Бағдарламаны iске асыру барысы туралы ақпарат ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары А.С. Есiмовке жүктелсiн.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудің тиiмдiлiгiн арттырудың 2003-2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi 2003-2005 жылдарға iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 2.2., 2.11., 2.17., 3.3-жолдардағы, 3-бағанда "ҚарМ ММЖК-ге ақпарат беру", "ҚарМ ММЖК-ге ақпарат беру (коммуналдық меншiк бойынша)" деген сөздер тиiсiнше алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 1.6-жолда 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭБЖМ, ҚapM";
реттiк нөмiрi 2.4-жолда:
3-баған "ҚарМ ММЖК-ге" деген сөздерден кейiн ", әкiмшілiк-аумақтық бiрлiктердiң әкiмдiктерімен" деген сөздермен толықтырылсын;
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Орталық атқарушы органдар және өзге де мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша), коммуналдық меншіктің атқарушы органдары";
реттiк нөмiрлерi 2.5., 2.6-жолдардағы 3-баған "(республикалық меншiк бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 2.7-жолдағы 2-бағанда ("2001 жылғы 9 сәуiрдегi  N 182 " деген сөздер "2003 жылғы 2 сәуiрдегі  N 135 " деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2.8-жолда:
2-бағанда "2001 жылғы 9 сәуiрдегi N 182" деген сөздер "2003 жылғы 2 ақпандағы N 135" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-баған "(республикалық меншiк бойынша)"деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 2.9-жолда:
2-бағанда "2001 жылғы 9 сәуiрдегi N 182" деген сөздер "2003 жылғы 2 ақпандағы N 135" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-баған "(республикалық меншiк бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
4-бағанда "ЭMPM, ККМ, АШМ" деген аббревиатуралар "Орталық атқарушы органдар және өзге де мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 2.14., в графе 2 цифру "2)," исключить;
в строке, порядковый номер 4.1., графу 2 изложить в следующей редакции:
"Обеспечить осуществление государственного мониторинга собственности в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение, по перечню объектов, утверждаемому Правительством Республики Казахстан";
строку, порядковый номер 4.2., исключить;
в строке, порядковый номер 4.3.:
в графе 2 слова ", доверительными управляющими, концессионерами и арендаторами" исключить;
в графе 3 слова ", информация в КГИП МФ (по коммунальной собственности)" исключить;
в графе 4 аббревиатуру "КФК МФ" исключить;
2) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в перечне действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2005-2007 годы (раздел 4):
в главе "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
в параграфе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
дополнить строкой, порядковый номер 64-2, следующего содержания:
"64-2   Программа      2006-      МЭБП,   Не          Не         Не
повышения      2008 гг.   МФ      требуется   требуется  требуется
эффективности
управления
государствен-
ным имущест-
вом и прива-
тизации на
2006-2008
годы (разра-
батывается
в соответ-
ствии с
пунктом 1.6.
Плана
мероприятий
по реализации
Отраслевой
программы
повышения
эффективности
управления
государствен-
ным имуществом
и приватизации
на 2003-2005
годы)                                                             ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрi 2.14-жолдағы 2-бағанда "2)," деген сан алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 4.1-жолдағы 2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiтетiн объектiлердiң тiзбесi бойынша экономиканың стратегиялық мәнi бар салаларында меншiктiң мемлекеттiк мониторингiн жүзеге асыруды қамтамасыз ету";
реттiк нөмiрi 4.2-жол алынып тасталсын;
peттік нөмiрi 4.3-жолда:
2-бағанда ", сенiмгерлiк басқарушылардың, концессияшылардың және жалгерлердiң" деген сөздер алынып тасталсын;
3-бағанда "ҚарМ ММЖК-ге ақпарат беру (коммуналдық меншiк бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
4-бағанда "ҚарМ ҚБК" деген сөздер алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысына :
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленiп жатқан мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тiзбесінде (4-бөлiм):
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі" деген тарауда:
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарлама" деген параграфта:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 64-2-жолмен толықтырылсын:
"64-2 Мемлекеттiк     2006    - ЭБЖМ,  Талап    Талап     Талап
мүлікті         2008 жж.  ҚарМ   етiлмейдi етілмейдi етiлмейдi
басқарудың және
жекешелендiрудiң
тиiмділігiн
арттырудың
2006-2008
жылдарға арналған
бағдарламасы
(Мемлекеттiк
мүлiктi
басқарудың және
жекешелендiрудiң
тиiмділігiн
арттырудың
2003-2005
жылдарға арналған
салалық
бағдарламасын
iске асыру
жөнiндегi iс-шаралар
жоспарының 1.6-
тармағына сәйкес
әзiрленедi)                                            ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі