О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2005 года N 644.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2005 года N 644
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1272
"О подготовке и проведению празднования 10-летия принятия Конституции Республики
Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 48, ст. 610):
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав комиссии по подготовке и проведению празднования 10-летия принятия Конституции Республики Казахстан Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Жумабекова Оналсына Исламовича.
5. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 254-р "О создании рабочей группы по изучению функций государственных органов и выработке рекомендаций по сокращению контрольно-надзорных функций":
ввести в состав рабочей группы по изучению функций государственных органов и выработке рекомендаций по сокращению контрольно-надзорных функций Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан, заместителем руководителя;
вывести из состава указанной рабочей группы Жумабекова Оналсына Исламовича.
6. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 287-р "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449":
в приложении 2 к указанному распоряжению:
ввести в состав рабочей группы по внесению изменений и дополнений в законодательные акты по вопросам реализации административной реформы органов государственного управления Республики Казахстан Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан, руководителем;
вывести из состава указанной рабочей группы Жумабекова Оналсына Исламовича.

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 маусымдағы N 644 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Укiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiліп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкіметінің
2005 жылғы 28 маусымдағы
N 644 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
өкiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1272 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 48, 610-құжат):
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамына Балиева Зағипа Яхияқызы - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi енгiзiлсiн;
көрсетiлген комиссияның құрамынан Жұмабеков Оңалсын Исламұлы шығарылсын.
5. "Мемлекеттiк органдардың функцияларын зерделеу және бақылау-қадағалау функцияларын қысқарту бойынша ұсынымдар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 254-ө өкiмiне :
мемлекеттiк органдардың функцияларын зерделеу және бақылау-қадағалау функцияларын қысқарту бойынша ұсынымдар әзiрлеу жөнiндегі жұмыс тобының құрамына Балиева Зағипа Яхияқызы - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi жетекшiнің орынбасары болып енгiзiлсiн;
көрсетілген жұмыс тобының құрамынан Жұмабеков Оңалсын Исламұлы шығарылсын.
6. "Қазақстан Республикасы Президентiнің 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 287-ө өкiмiне :
көрсетiлген өкiмге 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдарының әкiмшілiк реформасын iске асыру мәселелерi бойынша заңнамалық кесiмдерге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөніндегi жұмыс тобының құрамына Балиева Зағипа Яхияқызы - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi жетекшi болып енгiзiлсiн;
көрсетiлген жұмыс тобының құрамынан Жұмабеков Оңалсын Исламұлы шығарылсын.

7. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 марта 2005 года N 68-р "О создании информационно-пропагандистских групп по разъяснению и продвижению Послания Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева народу Казахстана":
в приложении 1 к указанному распоряжению:
ввести в состав информационно-пропагандистских групп по разъяснению Послания Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в регионах по Южно-Казахстанской области Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан, руководителем;
вывести из состава указанной группы Жумабекова Оналсына Исламовича;
в приложении 2 к указанному распоряжению:
в графике выезда информационно-пропагандистских групп по разъяснению Послания Главы государства народу Казахстана, Южно-Казахстанская область:
в графе "Ф.И.О" строки, порядковый номер 7, слова "Жумабеков О.И." заменить словами "Балиева З.Я.".

7. "Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауын түсiндiру және алға жылжыту жөнiндегi ақпараттық-насихаттау топтарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 26 наурыздағы N 68-ө өкімiне :
көрсетiлген өкiмге 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың Жолдауын Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша өңiрлерде түсiндiру жөнiндегi ақпараттық-насихаттау топтарының құрамына Балиева Зағипа Яхияқызы - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi жетекшi болып енгiзiлсiн;
көрсетiлген топтың құрамынан Жұмабеков Оңалсын Исламұлы шығарылсын;
көрсетiлген өкiмге 2-қосымшада:
Мемлекет басшысының Қазақстан халқына Жолдауын түсiндiру жөнiндегi ақпараттық-насихаттық топтардың жол жүру кестесiнде, Оңтүстік Қазақстан облысы:
реттiк нөмiрi 7-жолдың "Т.А.Ә" бағанында "О.И.Жұмабеков" деген сөздер "З.Я.Балиева" деген сөздермен ауыстырылсын.