О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года N 744. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 339.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года N 744 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47 "Об утверждении лимитов штатной численности" следующие изменения:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 5, в графе 3 "Лимит штатной численности":
цифры "299" заменить цифрами "321";
цифры "553" заменить цифрами "558";
в строке, порядковый номер 15:
в графе 2 "Наименование":
слова "кроме того:
Представитель Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан в городе Женева (Швейцарская
Конфедерация)" исключить;
в графе 3 "Лимит штатной численности" цифру "5" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 744 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген министрлiктердің, агенттiктер мен ведомстволардың қызметкерлерi штат санының лимиттерiнде:
реттiк нөмiрi 5-жолда, "Штат санының лимитi" деген 3-бағандағы:
"299" деген сандар "321" деген сандармен ауыстырылсын;
"553" деген сандар "558" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 15-жолда:
"Атауы" деген 2-бағандағы:
"бұдан басқа:
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Женева қаласындағы (Швейцария Конфедерациясы) өкiлi" деген сөздер алынып тасталсын;
"Штат санының лимитi" деген 3-бағандағы "5" деген сан алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі