О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года N 795. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 марта 2006 года N 222 (P060222)
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 365) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "10. Обеспечение безопасности государства, укрепление правопорядка и борьба с преступностью":
в строке, порядковый номер 10.23., в графе 5 слова "1 июля" заменить словами "5 сентября".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 903 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 795 Қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.31. N 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 903  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 365-құжат) мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
"10. Мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, құқықтық тәртiптi нығайту және қылмысқа қарсы күрес" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 10.23.-жолда, 5-бағанда "1 шiлдеге" деген сөздер "5 қыркүйекке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі