Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 тамыздағы N 833 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
1) 1-тармақта:
"1230826352" деген сандар "1241736393" деген сандармен ауыстырылсын;
"1090664073" деген сандар "1101574114" деген сандармен ауыстырылсын;
"1196359917" деген сандар "1208793150" деген сандармен ауыстырылсын;
"34466435" деген сандар "32943243" деген сандармен ауыстырылсын;
"100228111" деген сандар "98704919" деген сандармен ауыстырылсын;
"2000000" деген сандар "3523192" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрiстер" деген бөлiмде:
"1230826352" деген сандар "1241736393" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" деген санаттағы:
"1090664073" деген сандар "1101574114" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" деген сыныптағы "514856479" деген сандар "524393349" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" деген iшкi сыныптағы "514856479" деген сандар "524393349" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" деген ерекшелiктегі "23531000" деген сандар "3306787" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар" деген сыныптағы "511784834" деген сандар "513158005" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсiмдер" деген iшкі сыныптағы "209156867" деген сандар "210530038" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" деген ерекшелiктегi "16141453" деген сандар "17514624" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" деген бөлiмде:
"1196359917" деген сандар "1208793150" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" деген функционалдық топтағы
"146685266" деген сандар "159118499" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" деген iшкi функциядағы "146685266" деген сандар "159118499" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" деген әкiмшi бойынша "146685266" деген сандар "159118499" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2005 года N 833.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "1230826352" заменить цифрами "1241736393";
цифры "1090664073" заменить цифрами "1101574114";
цифры "1196359917" заменить цифрами "1208793150";
цифры "34466435" заменить цифрами "32943243";
цифры "100228111" заменить цифрами "98704919";
цифры "2000000" заменить цифрами "3523192";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1230826352" заменить цифрами "1241736393";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1090664073" заменить цифрами "1101574114";
в классе 01 "Подоходный налоге цифры "514856479" заменить цифрами "524393349";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "514856479" заменить цифрами "524393349";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "23531000" заменить цифрами "33067870";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "511784834" заменить цифрами "513158005";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "209156867" заменить цифрами "210530038";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "16141453" заменить цифрами "17514624";
в разделе II "Затраты":
цифры "1196359917" заменить цифрами "1208793150";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "146685266" заменить цифрами "159118499";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "146685266" заменить цифрами "159118499";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "146685266" заменить цифрами "159118499";

066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берілетiн ресми трансферттер" деген бағдарламадағы "13657725" деген сандар "26090958" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетін жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" деген кiшi бағдарламадағы "0" деген сан "10910041" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегi және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiкті жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" деген кiшi бағдарламадағы "0" деген сан "1523192" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" деген бөлiмдегi "34466435" деген сандар "32943243" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген бөлiмдегi "100228111" деген сандар "98704919" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетін түсімдер" деген жолдағы "2000000" деген сандар "3523192" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетін түсiмдер" деген санаттағы "2000000" деген сандар "3523192" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетін түсiмдер" деген сыныптағы "2000000" деген сандар "3523192" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетін түсiмдер" деген iшкi сыныптағы "2000000" деген сандар "3523192" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Республикалық меншiктегi заңды тұлғалардың қатысу үлестерiн, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсiмдер" деген ерекшелiктен кейiн мынадай мазмұндағы 03 ерекшелiкпен толықтырылсын:
"03 Республикалық меншiктегі және тау-кен әрі өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлiктi жекешелендіруден түсетін түсімдер 1523192".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "13657725" заменить цифрами "26090958";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифру "0" заменить цифрами "10910041";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифру "0" заменить цифрами "1523192";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "34466435" заменить цифрами "32943243";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "100228111" заменить цифрами "98704919";
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "2000000" заменить цифрами "3523192";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "2000000" заменить цифрами "3523192";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "2000000" заменить цифрами "3523192";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "2000000" заменить цифрами "3523192";
после специфики 01 "Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в республиканской собственности" дополнить спецификой 03 следующего содержания:
"03 Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям 1523192".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан