Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2005-2007 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2005 года N 862. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2007 года N 965
Сноска. Постановление Правительства РК от 22 августа 2005 г. N 862 утратило силу постановлением Правительства РК от 18 октября 2007 г. N  965 .
В целях реализации Концепции развития акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2005-2007 годы, утвержденной  постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года N 397, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Концепции развития акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2005-2007 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам и заинтересованным организациям (по согласованию) принять соответствующие меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан обеспечить представление в Правительство Республики Казахстан информации о ходе исполнения Плана два раза в год, к 25 числу месяца, следующего за отчетным полугодием.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 августа 2005 года N 862
План мероприятий
по реализации Концепции развития акционерного общества
"Фонд развития малого предпринимательства"
на 2005-2007 годы
N
Мероприятия
Форма завер-
шения
Ответст-
венные за исполнение
Срок
испол-
нения
Предпола-
гаемые расходы
(млн. тенге)
Источ-
ники
финан-
сиро-
вания
1
2
3
4
5
6
7
I. Финансово-кредитная поддержка субъектов
малого предпринимательства
1
Развитие системы микро-
кредитования:
1.1.
Создание микро-
кредитных организаций с долевым
участием АО "ФРМП" и их ресурсная поддержка
(300 микро-
кредитных организаций)
Отчет
Прави-
тель-
ству
Респуб-
лики
Казах-
стан
МИТ (созыв), АО "ФРМП"
(по согла-
сованию)
Раз в полу-
годие к 25 января и к 25 июля
2005 г.-
400,0 2006 г.-
1500,0
СС
1.2.
Кредитование  действующих
микрокредитных
организаций
Отчет
Прави-
тель-
ству
Респуб-
лики Казах-
стан
МИТ
(созыв),
АО "ФРМП"
(по согла-
сованию)
Раз в полу-
годие к 25 января и к 25 июля
2005 г.- 1500,0
2006 г.- 2300,0
2007 г.-
3800,0
CC
1.3.
Создание и функциони-
рование микро-
кредитного
центра АО "ФРМП"»
Инфор-
мация в МИТ
АО "ФРМП"
(по согла-
сованию)
4 квар-
тал еже-
годно
2005 г. -

"Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 тамыздағы N 862 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 18 қазандағы N 965 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 18 қазандағы  N 965 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 28 сәуiрдегi
N 397  қаулысымен бекiтiлген "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған тұжырымдамасын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған "Шағын кәсiпкерлiкті дамыту қоры" акционерлiк қоғамын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтілсiн.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттiк органдар мен мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шараларды iске асыру жөнiнде тиiстi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi жылына екi рет есептiк жарты жылдықтан кейiнгi айдың 25 күнiне Жоспардың орындалу барысы туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат берудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметiнің
2005 жылғы 22 тамыздағы
N 862 қаулысымен
бекітілген
"Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлік
қоғамын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған
тұжырымдамасын iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары
P/c
N
Iс-шаралар
Аяқталу
нысаны
Орын-
дауға
жауап-
тылар
Орын-
далу
мерзiмi
Бол-
жамды
шығыстар
(млн.
теңге)
Қаржы-
лан-
дыру
көз-
дері
1
2
3
4
5
6
7
I. Шағын кәсіпкерлiк субъектілерін қаржылық-кредиттік қолдау
1.
Микрокредит
беру жүйесiн
дамыту:
1.1
"ШКДҚ" АҚ-тың үлестік
қатысуымен микрокредит-
тiк ұйымдар құру және оларды ресурстық қолдау (300 микрокре-
диттік
ұйымдар)
Қазақстан
Респуб-
ликасы-
ның Үкi-
метіне
есеп
ИСМ
(жинақ-
тау),
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Жарты
жылда
бiр
рет
25 қаң-
тарға
және 25
шiлдеге
2005 ж. -
1400,0
2006 ж. -
1500,0
МҚ
1.2
Жұмыс iстеп
тұрған микрокре-
диттiк
ұйымдарға
кредит беру
Қазақстан
Респуб-
ликасы-
ның Үкi-
метіне
есеп
ИСМ
(жинақ-
тау),
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Жарты
жылда
бiр
рет
25 қаң-
тарға
және 25
шiлдеге
2005 ж. -
1400,0
2006 ж. -
2300,0
2007 ж. -
3800,0
МҚ
1.3
"ШКДҚ" АҚ-тың
микрокредит-
тік орталығын
құру және оның жұмыс
істеуі
ИСМ-ге ақпарат
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Жыл
сайын
4 тоқсан
2005 ж. -

90,0
2006 г.-
191,0*
2007 г.- 191,0*
СС
2.
Гарантирование кредитов:
2.1.
Презентовать  программу    гарантирования для банков второго
уровня,
филиалов АО
"ФРМП", СМП,
в т.ч. в регионах
Отчет в МИТ
АО "ФРМП"
(по согла-
сованию)
3 квар-
тал еже-
годно
Не требуется
2.2.
Разработать и принять типовые формы
договоров о сотрудничестве с банками второго уровня
Решение прав-
ления АО "ФРМП"»
АО "ФРМП"
(по согла-
сованию)
2 квар-
тал 2005г.
Не требуется
2.3.
Приступить к гарантированию кредитов,
выдаваемых СМП банками второго уровня
Отчет в МИТ
АО "ФРМП"
(по согла-
сованию)
4 квар-
тал
2005- 2007 г.г.
2005 г.-
4000,0 2006 г.-
5000,0
2007 г.- 6000,0
СС
2.4.
Внедрить систему страхования рисков, связанных с кредитованием СМП банками второго уровня. Суб-
сидирование страховых премий при
страховании кредитных гарантий АО "ФРМП"
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
4 квар-
тал
2005- 2007 г.г.
2005г.-
700,0**
2006 г.-
750,0*** 2007 г.-
900,0***
РБ
2.5.
Осуществить  мониторинг  портфеля   гарантии в
отраслевом и региональном разрезе, а также в
разрезе банков-
партнеров
Отчет в МИТ
АО "ФРМП"
(по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
Не требуется
2.6.
Поэтапно размещать средства, выделенные на
гаранти-
рование, в ценные бумаги листинга "А"
Казахстанской фондовой биржи
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Раз в полу-
годие
Не требуется
3
Проектное финансирование и лизинг:
3.1.
Разработка и обеспечение принятия Положения о специальных  кредитных линиях для  оралманов,
молодежи, потенциальных предпри-
нимателей
пенсионного возраста, ремесленников, инвалидов
Поста-
новление
совета дирек-
торов АО "ФРМП"»
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
3 квар-
тал 2005г.
Не требуется
3.2.
Финансирование кредитных
линий для оралманов,
молодежи,     потенциальных  предпри-
нимателей
пенсионного возраста,
ремесленников, инвалидов
Отчет в МИТ
АО "ФРМП"
(по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
2005 г.-
100,0
2006 г.- 200,0
СС
3.3.
Разработка проекта постановления Правительства Республики Казахстан о финансировании АО "ФРМП" СМП (возмещение 50% затрат от всей стоимости проекта), внедряющим систему менеджмента качества с указанием условий выде-
ления денежных
средств
Поста-
новление
Прави-
тельства
Респуб-
лики Казах-
стан
МИТ (созыв),
МЭБП, АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
4 квар-
тал 2005г.
Не требуется
3.4.
Финансирование возмещения 50
% затрат СМП,
внедряющим международные стандарты качества
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
2005 г.-
40,0**
2006 г.- 70,0***
2007г.-
100,0***
РБ
3.5.
Разработка Положения о кредитовании
факторинговых операций
Поста-
новление совета дирек-
торов АО "ФРМП"»
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
3 квар-
тал 2005г.
Не требуется
3.6.
Финансирование факторинговых и франчайзин-
говых операций
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
2005 г.-

90,0
2006 ж.-
191,0*
2007 ж. -
191,0*
МҚ
2.
Кредиттерге
кепілдік
беру:
2.1
Екінші деңгейдегi банктер,
"ШКДҚ" АҚ филиалдары, ШКС үшін,
оның iшiнде өңiрлерде
кепілдік
беру бағдар-
ламасының
тұсаукесерін
өткiзу
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Жыл
сайын
3 тоқсан
Талап
етілмейдi
2.2
Екiнші деңгейдегi банктермен
ынтымақ-
тастық
туралы
шарттардың
үлгілік
нысандарын
әзiрлеу және
қабылдау
"ШКДҚ"
АҚ
басқар-
масының
шешімі
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005 жылғы
2 тоқсан
Талап
етілмейдi
2.3
Екiнші деңгейдегi банктердің
ШКС-ке
беретiн кредиттеріне кепілдік
беруге кiрiсу
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005-
2007
жыл-
дарғы
4 тоқсан
2005 ж. -
4000,0
2006 ж.-
5000,0
2007 ж. -
6000,0
МҚ
2.4
Екiнші деңгейдегi банктердің
"ШКС-ке"
кредит беру-
іне байла-
нысты тәуе-
келдердi
сақтандыру жүйесiн енгiзу. "ШКДҚ"
АҚ-тың кредиттік кепілдік-
терді сақтан-
дыру кезінде
сақтандыру
сыйақыларын
субсидиялау
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005-
2007
жыл-
дарғы
4 тоқсан
2005 ж. -
700,0**
2006 ж.-
750,0***
2007 ж. -
900,0***
РБ
2.5
Салалық және өңiрлiк бөлінiсте,
сондай-ақ әріптес-
банктер
бөлінісінде кепілдiк қоржыны
мониторингін
жүзеге асыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
Талап
етілмейдi
2.6
Қазақстан қор биржа-
сының "А"
листингінің
құнды қағаз-
дарына кепіл-
дендiруге
бөлiнген
қаражатты
кезең-
кезеңiмен
орналастыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Жарты
жылда
бір рет
Талап
етілмейдi
3.
Жобалық
қаржыландыру
және лизинг:
3.1
Оралмандарға, жастарға,
зейнеткерлiк жастағы әлеуеттi
кәсiпкер-
лерге, қол өнершілерге,
мүгедектерге арналған арнайы кре-
диттік желі-
лер туралы
ереженi
әзiрлеу және
оның қабыл-
дануын қам-
тамасыз ету
"ШКДҚ"
АҚ
Дирек-
торлар
кеңе-
сінің
қаулысы
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
3 тоқсан
Талап
етілмейдi
3.2
Оралмандарға, жастарға,
зейнеткерлiк жастағы әлеуетті
кәсіпкер-
лерге, қол өнершілерге,
мүгедектерге арналған кредиттiк
желілерді қаржыландыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
2005 ж. -
100,0
2006 ж.-
200,0
МҚ
3.3
Ақша қаражатын бөлудің
шарттарын көрсете отырып, сапа
менеджменті жүйесін енгiзетін
"ШКДҚ" АҚ-тың қаржы-
ландыруы
(жобаның барлық құны
шығындарының 50%-ын
өтеу) туралы Қазақстан
Республикасы-
ның Үкiметi
қаулысының жобасын әзiрлеу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үкi-
метіне
есеп
ИСМ
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
4 тоқсан
Талап
етілмейдi
3.4
Халықаралық сапа стан-
дартын енгі-
зетін ШКС
шығындарының
50%-ын өтеуді
қаржыландыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
2005 ж. -
40,0**
2006 ж.-
70,0***
2007 ж. -
100,0***
РБ
3.5
Факторингтік операцияларға
кредит беру туралы
ережені
әзiрлеу
"ШКДҚ" АҚ
Дирек-
торлар
кеңесінің
қаулысы
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
3 тоқсан
Талап
етілмейдi
3.6
Факторингтік және франчай-
зингтік
операцияларды
қаржыландыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
2005 ж. -

400,0
2006 г.- 420,0
СС
3.7.
Разработка
Положения об особых усло-
виях при
кредитовании участников инфраструктуры
поддержки СМП
Поста-
новление
совета дирек-
торов АО
"ФРМП"»
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
3 квар-
тал 2005г.
Не требуется
3.8.
Финансирование участников инфраструктуры
поддержки СМП
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
2005 г.- 70,0
2006 г.- 80,0
СС
3.9.
Финансирование кредитной линии для поэтапной
капитализации предприятий малого бизнеса
за счет заемных
средств
АО "ФРМП"
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
2005 г.-
1530,0
СС
3.
10.
Финансирование проектов по лизингу,
предусматри-
вающих обновление и модернизацию
основных фондов СМП
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
2005 г. -
900,0
2006 г.-
300,0
СС
II. Учебно-методическая, информационно-аналитическая и
консалтинговая поддержка предпринимательства
4.
Анализ и мониторинг развития
предпринима-
тельства:
4.1.
Проведение анализа развития
предпринима-
тельства в Казахстане
Инфор-
мация в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
Не требуется
4.2.
Разработка предложений по развитию
предпринима-
тельства с учетом между-
народного опыта
Инфор-
мация в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
4 квар-
тал
еже-
годно
Не требуется
5
Развитие ин-
формационной базы поддержки
предпринима-
тельства:
СС
5.1.
Презентация информационной системы
поддержки предпринима-
тельства через веб-сайт
Отчет
Прави-
тельству
Респуб-
лики
Казах-
стан
МИТ (созыв), АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
4 квар-
тал 2005г.
Не требуется
5.2.
Организация дистанционного консалтинга и
элементов дистанционного обучения пред-
принимателей
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
4 квар-
тал
2006- 2007 гг.
2006 г.-
26,0***
РБ
6
Организацион-
ное, методо-
логическое и
информационное обеспечение системы обуче-
ния предприни-
мателей:
6.1.
Создание и организация работы учебно-
аналитического центра на базе
АО "ФРМП"»
Решение прав-
ления АО
"ФРМП"»
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
3 квар-
тал 2005г.
Не требуется
6.2.
Разработка методологии обучения по
микро-
кредитованию
Инфор-
мация в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
4 квар-
тал 2005г.
2005 г.- 10,0
2006 г. -
9,0
2007 г. -
9,0
СС
6.3.
Проведение тренингов,
семинаров для СМП по  вопросам
развития и поддержки
предпринима-
тельства
Тренинги    и
семинары
МИТ (созыв), АО "ФРМП" (по согла-
сованию), акиматы областей,
гг. Астана
и Алматы
Раз в полу-
годие
2005г.-
20,0**** 2006 г.-
20,0**** 2007 г.-
20,0****
СС
7
Консалтинговая поддержка СМП:
7.1.
Создание ЦПП при террито-
риальных под-
разделениях АО "ФРМП"
Норма-
тивно-
правовой акт МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
2-4
квар-
тал
2005г.
2005 г.-
45,0
СС
7.2.
Консалтинговая поддержка СМП по всему
спектру пре-
доставляемых АО "ФРМП"
финансовых услуг через ЦПП при тер-
риториальных подразделениях АО "ФРМП"
Инфор-
мация в
МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
Не требуется
7.3.
Мониторинг деятельности ЦПП при региональных филиалах АО "ФРМП"
Отчет в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Раз в полу-
годие
Не требуется
8
Обеспечение информирования населения о
проводимой работе АО "ФРМП":
8.1.
Пропаганда развития предпринима-
тельства среди
населения и информирование о результатах
деятельности АО "ФРМП"  через средства
массовой информации
Инфор-
мация в МИТ
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Раз в полу-
годие
Не требуется
8.2.
Проведение конференции по микро-
кредитованию
Конфе-
ренция
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
4 квар-
тал 2005г.

400,0
2006 ж.-
420,0
МҚ
3.7
ШКС-тi қолдау
инфрақұры-
лымының
қатысушыла-
рына кредит
беру кезін-
дегі ерекше
шарттар
туралы
ережені әзірлеу
"ШКДҚ" АҚ
Дирек-
торлар
кеңесінің
қаулысы
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
3 тоқсан
Талап
етілмейдi
3.8
ШКС-ті қолдау
инфрақұры-
лымының
қатысушыларын қаржыландыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ (келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
2005 ж. -
70,0
2006 ж.-
80,0
МҚ
3.9
Шағын бизнес кәсіпорын-
дарын кезең-
кезеңімен
капиталдан-
дыру үшін
"ШКДҚ" АҚ-тың қарыз
қаражаты есебінен кредит беру
желілерін қаржыландыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
2005 ж. -
1530,0
МҚ
3.10
ШКС-тің негiзгі қорларын
жаңартуды және жаңғыр-
туды көздей-
тін лизинг
бойынша
жобаларды
қаржыландыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
2005 ж. -
900,0
2006 ж.-
300,0
МҚ
ІІ. Кәсіпкерлікті оқу-әдістемелік,
ақпараттық-талдамалық және консалтингтік қолдау
4.
Кәсіпкерлікті дамытуды талдау және
мониторин-
гілеу:
4.1
Қазақстанда кәсіпкерлiк-
тің дамуына
талдау
жүргізу
ИСМ-ге
ақпарат
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
Талап
етілмейдi
4.2
Халықаралық тәжiрибенi
ескере оты-
рып, кәсіп-
керлiктi
дамыту
жөнiнде
ұсыныстар
әзiрлеу
ИСМ-ге
ақпарат
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Жыл
сайын
4 тоқсан
Талап
етілмейдi
5.
Кәсiпкерлікті қолдаудың
ақпараттық
базасын
дамыту:
МҚ
5.1
Веб-сайт арқылы кәсiпкерлiкті
қолдаудың ақпараттық жүйесiнiң
тұсаукесері
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үкi-
метіне
есеп
ИСМ
(жинақ-
тау),
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
4 тоқсан
Талап
етілмейдi
5.2
Қашықтық консалтингi мен кәсiп-
керлердi
қашықтықтан
оқытудың
элементтерiн
ұйымдастыру
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2006-
2007
жылдарғы
4 тоқсан
2006 ж. -
26,0***
РБ
6.
Кәсіпкер-
лердi оқыту
жүйесін
ұйымдастыру-
шылық, әдіс-
намалық және
ақпараттық
қамтамасыз
ету:
6.1
"ШКДҚ" АҚ базасында оқыту-талдау орталығын құру және оның жұмысын
ұйымдастыру
"ШКДҚ"
АҚ
басқар-
масының
шешімі
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
3 тоқсан
Талап
етілмейдi
6.2
Микрокредит
беру жөнінде
оқыту әдiс-
намаларын
әзiрлеу
ИСМ-ге
ақпарат
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
4 тоқсан
2005 ж. -
10,0
2006 ж.-
9,0
2007 ж. -
9,0
МҚ
6.3
Кәсiпкерлік-
тi дамыту
мен қолдау
мәселелерi бойынша ШКС
үшiн тренинг-
тер, семинар-
лар өткiзу
Тренинг-
тер мен
семинар-
лар
ИСМ
(жинақ-
тау),
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойын-
ша),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкім-
діктері
Жарты
жылда
бір рет
2005 ж. -
20,0****
2006 ж.-
20,0****
2007 ж. -
20,0****
МҚ
7.
ШКС-ті кон-
салтингтік
қолдау:
7.1
"ШКДҚ" АҚ аумақтық
бөлiмшеле-
рінің жаны-
нан КҚО құру
ИСМ-нің
норма-
тивтік-
құқықтық
кесімі
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
2-4
тоқсан
2005 ж.-
45,0
МҚ
7.2
"ШКДҚ" АҚ аумақтық
бөлiмшеле-
рiнiң жанын-
дағы КҚО
арқылы "ШҚДҚ" АҚ қаржылық
қызметтерін ұсынатын барлық спектр
бойынша
ШКС-ті кон-
салтингтік
қолдау
ИСМ-ге
ақпарат
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
Талап
етілмейдi
7.3
"ШКДҚ" АҚ өңiрлiк фили-
алдарының жанындағы КҚО
қызметінiң
мониторингі
ИСМ-ге
есеп
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Жарты
жылда
бір рет
Талап
етілмейдi
8.
"ШКДҚ" АҚ жүргiзетін жұмыс туралы
халықты
хабардар
етудi қамта-
масыз ету:
8.1
Бұқаралық ақпарат құралдары
арқылы халық арасында
кәсіпкер-
лiкті дамы-
туды насихат-
тау және
"ШКДҚ" АҚ қызметінiң
нәтижелерi туралы
хабардар ету
ИСМ-ге
ақпарат
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Жарты
жылда
бір рет
Талап
етілмейдi
8.2
Микрокредит беру жөнiнде
конференция
өткiзу
Конфе-
ренция
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
2005
жылғы
4 тоқсан

18,3
СС
8.3.
Выпуск рекламной продукции
Статьи, брошюры,
нагляд-
ная агитация,
интервью
АО "ФРМП" (по согла-
сованию)
Еже-
квар-
тально
14,4
СС
ИТОГО (объемы финансирования по годам)
2005 г.-
10837,7 2006 г.-
10866,0 2007 г.-
11020,0
Примечание:
расходы, предусмотренные на реализацию мероприятий в 2006-2007 годах за счет собственных, средств АО "ФРМП", подлежат уточнению с учетом средств, выделяемых на капитализацию АО "ФРМП" в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год;
* - предполагаемые суммы расходов на 2006-2007 годы предусмотрены для функционирования микрокредитного центра в АО "ФРМП";
** - предполагаемая сумма расходов на 2005 год требует дополнительного бюджетного финансирования;
*** - предполагаемые суммы расходов на 2006-2007 годы подлежат уточнению при формировании республиканского бюджета на соответствующий год;
**** - предполагаемые суммы расходов на 2005-2007 годы подлежат уточнению на заседании совета директоров АО "Фонд развития малого предпринимательства" при формировании Плана финансово-хозяйственной деятельности на соответствующий год.
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан;
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
АО "ФРМП" - акционерное общество "Фонд развития малого предпринимательства";
СС - собственные средства акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства";
ЦПП - центр поддержки предпринимательства;
СМП - субъекты малого предпринимательства;
РБ - республиканский бюджет

18,3
МҚ
8.3
Жарнама
өнiмдерiн
шығару
Мақала-
лар,
кітап-
шалар,
көрнекті
насихат,
сұхбат
"ШКДҚ" АҚ
(келiсім
бойынша)
Тоқсан
сайын
14,4
МҚ
ЖИЫНЫ (жыл-
дар бойынша
қаржыландыру
көлемi)
2005 ж. -
10837,7
2006 ж.-
10866,0
2007 ж. -
11020,0
Ескерту:
"ШКДҚ" АҚ-тың жеке қаражаты есебiнен 2006-2007 жылдарда іс-шараларды iске асыруға көзделген шығыстар тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджетте "ШКДҚ" AҚ-ты капиталдандыруға бөлінетін қаражатты ескере отырып нақтылауға жатады;
* - 2006-2007 жылдарға арналған шығыстардың болжамды сомасы "ШКДҚ" АҚ-тағы микрокредит беру орталығының жұмыс істеуi үшін көзделген;
** - 2005 жылға арналған шығыстардың болжамды сомасы қосымша бюджеттік қаржыландыруды талап етедi;
*** - 2006-2007 жылдарға арналған шығыстардың болжамды сомасы тиісті жылға арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде нақтылауға жатады;
**** - 2005-2007 жылдарға арналған болжамды шығыстар сомасы "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-тың Директорлар кеңесiнiң мәжілісінде тиiсті жылға арналған қаржы-шаруашылық қызметiнiң жоспарын қалыптастыру кезiнде нақтылауға жатады;
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі;
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі;
"ШКДҚ" АҚ - "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы;
МҚ - "Шағын кәсiпкерліктi дамыту қоры" акционерлік қоғамының жеке меншiк қаражаты;
КҚО - кәсiпкерлiкті қолдау орталығы;
ШКС - шағын кәсіпкерлiк субъектiсі;
РБ - республикалық бюджет.