О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 145
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2005 года N 920
В целях дальнейшей реструктуризации железнодорожного транспорта Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 145 "Об утверждении Программы реструктуризации железнодорожного транспорта Республики Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 6, ст. 84) следующие изменения и дополнения:
в Программе реструктуризации железнодорожного транспорта Республики Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 3. "Анализ современного состояния проблемы":
в подразделе 3.5. "Итоги реструктуризации железнодорожного транспорта 2001-2003 годов и необходимость дальнейшей реструктуризации":
в абзаце третьем:
после слов "Жол жөндеуші" дополнить словами ", "Теміржол жөндеу";
после слова "локомотивов," дополнить словами "Ремвагон" - по ремонту вагонов,";
в абзаце четвертом слова "таких предприятий как:" заменить словами "ЗАО "НК "ҚТЖ" и акционерных обществ:";
после абзаца четвертого дополнить абзацами следующего содержания:
"После анализа специализации ремонтных организаций для дальнейшего развития конкуренции в сфере ремонта подвижного состава в конце 2003 года проведены мероприятия по:
созданию акционерным обществом "Желдорреммаш" акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью на базе имущества локомотиворемонтных депо, расположенных на станциях Шалкар, Орал, Жамбыл, Агадырь, Кусмурын, Павлодар, Шу, Казалы и Атбасар;
созданию акционерным обществом "Ремлокомотив" товариществ с ограниченной ответственностью на базе имущества локомотиворемонтных депо, расположенных на станциях Макат, Защита, Жамбыл, Костанай, Сексеул, Арыс, Астана, Аягоз, Актобе и Караганды;
созданию акционерным обществом "Ремвагон" товариществ с ограниченной ответственностью на базе имущества вагоноремонтных депо, расположенных на станциях Акжайык, Защита, Жамбыл, Павлодар, Караганды, Шымкент и Екибастуз.";
в абзаце девятом слова "осуществляющего межгосударственные и специальные перевозки" заменить словами "осуществляющего грузовые перевозки и оказывающего услуги по предоставлению грузовых вагонов другим перевозчикам";
в абзаце десятом после слов "выполняющая функции диспетчерского управления движением поездов" дополнить словами ", планирования перевозок, организации грузовой и коммерческой работы";
в разделе 5. "Основные направления и механизм реализации Программы":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 6 ақпандағы N 145 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қыркүйектегі N 920 Қаулысы
Темiр жол көлігiн одан әрi қайта құрылымдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының темiр жол көлiгiн қайта құрылымдаудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 6 ақпандағы N 145  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 6, 84-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының темiр жол көлiгiн қайта құрылымдаудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Проблеманың қазiргi жай-күйiн талдау" деген 3-бөлiмде:
"2001-2003 жылдары темiр жол көлiгiн қайта құрылымдау қорытындылары және одан әрi қайта құрылымдаудың қажеттiгi" деген 3.5-кiшi бөлiмде:
үшіншi абзацта:
"Жол жөндеушi" деген сөздерден кейiн ", "Темiр жол жөндеу" деген сөздермен толықтырылсын;
"локомотивтердi жөндеу бойынша," деген сөздерден кейiн "Вагонжөндеу" - вагондарды жөндеу бойынша," деген сөздермен толықтырылсын;
төртiншi абзацтағы "Локомотив жөндеу", "Темiржолмашжөндеу" және "Жолаушылар тасымалы" сияқты кәсіпорындар" деген сөздер "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" және "Локомотив жөндеу", "Вагонжөндеу", "Темiржолмашжөндеу" және "Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жылжымалы құрамды жөндеу саласында бәсекелестікті одан әрi дамыту үшiн жөндеу ұйымдарының мамандануы талданған соң 2003 жылдың соңында мыналар бойынша іс-шаралар жүргiзілдi;
"Темiржолмашжөндеу" акционерлiк қоғамының Шалқар, Орал, Жамбыл, Ағадыр, Құсмұрын, Павлодар, Шу, Қазалы және Атбасар станцияларында орналасқан локомотив жөндеу деполарының мүлкi негiзiнде акционерлiк қоғамдар мен жауапкершілiгi шектеулi серіктестіктер құруы;
"Локомотивжөндеу" акционерлiк қоғамының Мақат, Защита, Жамбыл, Қостанай, Сексеуiл, Арыс, Астана, Аягөз, Ақтөбе және Қарағанды станцияларында орналасқан локомотив жөндеу деполарының мүлкi негiзiнде жауапкершілігі шектеулi серiктестiктер құруы;
"Вагонжөндеу" акционерлiк қоғамының Ақжайық, Защита, Жамбыл, Павлодар, Қарағанды, Шымкент және Екiбастұз станцияларында орналасқан вагон жөндеу деполарының мүлкi негiзiнде жауапкершілігі шектеулi серiктестіктердi құруы.";
тоғызыншы абзацтағы "мемлекетаралық және арнаулы тасымалдарды жүзеге асыратын" деген сөздер "жүк тасымалдарын жүзеге асыратын және жүк вагондарын басқа тасымалдаушыларға беру жөнiндегi қызметтердi көрсететiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "поездардың қозғалысын диспетчерлiк басқару" деген сөздерден кейiн ", тасымалдарды жоспарлау, жүк және коммерциялық жұмысты ұйымдастыру" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бағдарламаны iске асырудың негізгi бағыттары мен тетігі" деген 5-бөлiмде:

в подразделе 5.1. "Реструктуризация обеспечивающей деятельности":
в абзаце шестом, седьмом, десятом, одиннадцатом и тринадцатом аббревиатуру "ЗАО "НК "ҚТЖ" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";
абзацы первый, второй, третий, четвертый и пятый изложить в следующей редакции:
"После создания на базе локомотиворемонтных и вагоноремонтных депо юридических лиц осуществить в соответствии с действующим законодательством продажу долей участия в них и пакетов акций на торгах, организация которых будет осуществлена АО "НК "ҚТЖ" с участием Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов и других заинтересованных государственных органов.
Кроме того, до второго полугодия 2005 года будут проведены следующие мероприятия по:";
в абзаце восьмом предложение второе исключить;
в абзаце двенадцатом слова "2004 года" заменить словами "2004-2005 годов";
абзацы четырнадцатый и пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"26 % пакета акций АО "Транстелеком" будет сохранено в собственности АО "НК "ҚТЖ", оставшиеся 74 % пакета акций будут реализованы на торгах в соответствии с действующим законодательством, организация которых будет осуществлена АО "НК "ҚТЖ" с участием Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов и других заинтересованных государственных органов.
100 % пакета акций акционерного общества "Военизированная железнодорожная охрана" будет сохранено в собственности АО "НК "ҚТЖ" и не подлежит реализации.";
после абзаца пятнадцатого дополнить абзацами следующего содержания:
"На базе имущества, числящегося на балансе филиалов АО "НК "ҚТЖ" - Акжайыкская, Павлодарская и Казыкуртская промывочно-пропарочные станции, предполагается создать юридические лица с дальнейшей продажей долей участия на торгах в соответствии с действующим законодательством, организация которых будет осуществлена АО "НК "ҚТЖ" с участием Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов и других заинтересованных государственных органов.
В целях выделения непрофильной деятельности по содержанию и восстановлению защитных лесонасаждений на базе имущества, числящегося на балансе филиалов АО "НК "ҚТЖ" - дистанциях защитных лесонасаждений, расположенных на станциях Алматы, Астана и Актобе, предлагается создать товарищество с ограниченной ответственностью "Лесозащита" с последующей продажей доли участия на торгах в соответствии с действующим законодательством, организация которых будет осуществлена АО "НК "ҚТЖ" с участием Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов и других заинтересованных государственных органов.";

"Қамтамасыз ету қызметін қайта құрылымдау" деген 5.1-кiшi бөлiмде:
алтыншы, жетiншi, оныншы, он бiрiншi және он үшiншi абзацтардағы "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура "ҚТЖ" ҰК" АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
бiрiншi, екiншi, үшiншi, төртiншi және бесiншi абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Локомотив жөндеу және вагон жөндеу деполарының негiзiнде заңды тұлғаларды құрғаннан кейiн олардағы қатысу үлестерi мен акциялар пакеттерiн қолданыстағы заңнамаға сәйкес Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң және басқа да мүдделi мемлекеттiк органдардың қатысуымен "ҚТЖ" ҰК" АҚ ұйымдастыруды жүзеге асыратын сауда-саттықтарда сатуды жүзеге асыру.
Бұдан басқа, 2005 жылдың екiншi жарты жылдығына дейiн мыналар бойынша iс-шаралар жүргiзіледі:";
сегiзiншi абзацтағы екiншi сөйлем алынып тасталсын;
он екiншi абзацтағы "2004 жылы" деген сөздер "2004-2005 жылдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
он төртiншi және он бесiншi абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Көлiктелеком" АҚ-тың акциялар пакетінiң 26%-ы "ҚТЖ" ҰК" АҚ меншiгiнде сақталатын болады, акциялар пакетiнiң қалған 74%-ы қолданыстағы заңнамаға сәйкес Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң және басқа да мүдделi мемлекеттiк органдардың қатысуымен "ҚТЖ" ҰК" АҚ ұйымдастыруды жүзеге асыратын сауда-саттықтарда сатылатын болады;
"Әскерилендiрілген темiр жол күзетi" акционерлiк қоғамы акциялар пакетінiң 100%-ы "ҚТЖ" ҰК" АҚ-тың меншiгiнде сақталатын болады және сатуға жатпайды.";
он бесiншi абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ҚТЖ" ҰК" АҚ-тың Ақжайық, Павлодар және Қазықұрт жуу-булау станциялары - филиалдарының теңгерімiнде тұрған мүлiктiң негiзiнде кейiннен қатысу үлестерiн қолданыстағы заңнамаға сәйкес Қаржы министрлігі Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң және басқа да мүдделi мемлекеттік органдардың қатысуымен "ҚТЖ" ҰК" АҚ ұйымдастыруды жүзеге асыратын сауда-саттықтарда сатып, заңды тұлғалар құру болжанып отыр.
Қорғағыш екпе ағаштарды күту және қалпына келтiру жөнiндегi бейiндiк емес қызметті бөлiп шығару мақсатында "ҚТЖ" ҰК" АҚ-тың филиалдарының теңгерiмiнде тұрған мүлiктiң негiзiнде - Алматы, Астана және Ақтөбе станцияларында орналасқан қорғағыш екпе ағаштар дистанциялары кейiннен қатысу үлесiн қолданыстағы заңнамаға сәйкес Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң және басқа да мүдделi мемлекеттік органдардың қатысуымен "ҚТЖ" ҰК" АҚ ұйымдастыруды жүзеге асыратын сауда-саттықтарда сатып, "Орманқорғау" жауапкершілiгi шектеулi серiктестігiн құру ұсынылып отыр.";

в подразделе 5.3.1. "Реструктуризация обеспечивающей и сервисной деятельности пассажирских перевозок":
в абзацах втором и третьем аббревиатуру "ЗАО "НК "ҚТЖ" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";
в абзаце втором слово "дальнейшем" заменить словами "4 квартале 2006 года";
в абзаце шестом предложение первое изложить в следующей редакции:
"До внедрения конкуренции в основную деятельность будет проведен конкурс на предоставление права обслуживания пассажиров в вагонах-ресторанах частным предпринимателям. После появления новых пассажирских перевозчиков каждый из них самостоятельно будет решать вопрос необходимости курсирования в его составах вагонов-
ресторанов.";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"В 2004 году будет создано АО "Вокзалсервис" на базе вокзального хозяйства АО "Пассажирские перевозки", единственным акционером которого является АО "Пассажирские перевозки".";
в абзаце восьмом слова "государственную собственность с последующей передачей прав владения и пользования Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить словами "собственность АО "НК "ҚТЖ";
в абзаце одиннадцатом предложение второе изложить в следующей редакции:
"В 2005 году 100 % пакета акций АО "Вагонсервис" в установленном законодательством порядке будет передано в собственность АО "НК "ҚТЖ".";
после абзаца одиннадцатого дополнить абзацем следующего содержания:
"На базе имущества по ремонту пассажирских вагонов, расположенных на станциях Кызылорда и Актобе, предлагается создать товарищества с ограниченной ответственностью с дальнейшей продажей их долей участия на торгах в соответствии с действующим законодательством, организация которых будет осуществлена АО "НК "ҚТЖ" с участием Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов и других заинтересованных государственных органов.";
в подразделе 5.3.2. "Реструктуризация основной деятельности пассажирских перевозок":
в абзаце девятом аббревиатуру "ЗАО "НК "ҚТЖ" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";
в абзаце третьем слова "по проекту Закона "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам железнодорожного транспорта" (далее - законопроект)" заменить словами "согласно  Закону  Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"После решения вопросов о субсидировании пригородных пассажирских перевозок из местных бюджетов пакеты акций (доли участия) юридических лиц, созданных в регионах, будут переданы в коммунальную собственность соответствующих исполнительных органов или реализованы на торгах в соответствии с действующим законодательством. До решения вопросов полноценного субсидирования пригородных пассажирских перевозок 100 % пакета акций АО "Пригородные перевозки" в установленном законодательством порядке будет передано в собственность АО "НК "ҚТЖ".";
после абзаца пятого дополнить абзацами следующего содержания:

"Жолаушылар тасымалдарының қамтамасыз ету және сервистiк қызметiн қайта құрылымдау" деген 5.3.1-кiшi бөлiмде:
екiншi және үшiншi абзацтардағы "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура "ҚТЖ" ҰК" АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
екiншi абзацтағы "кейiн" деген сөз "2006 жылдың 4-тоқсанында" деген сөздермен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы бiрiншi сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Негiзгi қызметке бәсекелестіктi енгiзгенге дейiн жолаушыларға вагон-мейрамханаларда қызмет көрсету құқығын жеке кәсiпкерлерге беруге конкурс өткiзiлетiн болады. Жаңа жолаушы тасымалдаушылар пайда болғаннан кейiн олардың әрқайсысы өз құрамында вагон-мейрамханалардың жүру қажеттiлiгi мәселесiн дербес шешетiн болады.";
жетiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылы "Жолаушылар тасымалы" АҚ-тың вокзал шаруашылығының негiзiнде "Вокзалсервис" АҚ құрылатын болады, "Жолаушылар тасымалы" АҚ оның жалғыз акционерi болып табылады.";
сегiзiншi абзацтағы "содан кейiн оның акциялар пакетiнiң иелену және пайдалану құқығын Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне беру арқылы мемлекеттік меншiкке" деген сөздер "оның акциялар пакетi "ҚТЖ" ҰК" АҚ меншiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
он бiрiншi абзацтағы екiншi сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылы "Вагонсервис" АҚ акциялар пакетiнiң 100 %-ы заңнамада белгіленген тәртiппен "ҚТЖ" ҰК" АҚ меншігiне берілетiн болады.";
он бiрiншi абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қызылорда және Ақтөбе станцияларында орналасқан жолаушы вагондарын жөндеу жөнiндегі мүлiктің негізiнде кейiннен қатысу үлестерiн қолданыстағы заңнамаға сәйкес Қаржы министрлiгi Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетінің және басқа да мүдделi мемлекеттік органдардың қатысуымен "ҚТЖ" ҰК" АҚ ұйымдастыруды жүзеге асыратын сауда-саттықтарда сатып, жауапкершілігi шектеулi серiктестiк құру ұсынылып отыр.";
"Жолаушылар тасымалдарының негiзгi қызметiн қайта құрылымдау" деген 5.3.2-кiшi бөлiмде:
тоғызыншы абзацтағы "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура "ҚТЖ" ҰК" АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "Темiр жол көлiгiнiң мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасының кейбiр заң актілерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" (бұдан әрi - Заң жобасы) Заң жобасына сәйкес" деген сөздер "Темiр жол көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қала маңындағы жолаушылар тасымалын жергілiкті бюджеттерден субсидиялау туралы мәселелер шешілгеннен кейiн өңiрлерде құрылған заңды тұлғалардың акциялар пакеттepi (қатысу үлестepi) тиісті атқарушы органдардың коммуналдық меншiгiне берілетiн немесе қолданыстағы заңнамаға сәйкес сауда-саттықтарда сатылатын болады. Қала маңындағы жолаушылар тасымалын толыққанды субсидиялау мәселелерiн шешкенге дейін "Қала маңындағы тасымал" АҚ акциялар пакетінiң 100%-ы заңнамада белгіленген тәртiппен "ҚТЖ" ҰК" АҚ-тың меншігіне берілетiн болады.";
бесiнші абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жолаушылар тасымалы" АҚ-тың тасымалдау қызметiне бәсекелестiк енгiзу мақсатында уәкілеттi орган өткiзетiн әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды анықтау жөнінде ашық конкурсқа қатысатын облысаралық жолаушылар тасымалын жүзеге асыру үшiн өңiрлiк филиалдарымен "Жолсерiк-Алматы" жауапкершілігі шектеулi серiктестігін құру. Кейiннен аталған жауапкершілiгi шектеулi серiктестік акционерлiк қоғам болып қайта құрылады.

"В целях введения конкуренции в перевозочной деятельности АО "Пассажирские перевозки" учредить товарищество с ограниченной ответственностью "Жолсерік-Алматы" с региональными филиалами для осуществления межобластных пассажирских перевозок, которое будет участвовать на открытом конкурсе по определению перевозчиков, осуществляющих социально значимые пассажирские перевозки, проводимом уполномоченным органом. В дальнейшем, названное товарищество с ограниченной ответственностью преобразуется в акционерное общество. В 2005 году 100 % пакета акций АО "Жолсерік-Алматы" в установленном законодательством порядке будет передано в собственность АО "НК "ҚТЖ". В 2006 году 100 % пакета акций будет реализовано на торгах в соответствии с действующим законодательством, организация которых будет осуществлена АО "НК "ҚТЖ" с участием Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов и других заинтересованных государственных органов.
В связи с появлением на рынке частных перевозчиков для обеспечения доступа к автоматизированным рабочим местам автоматизированной системе управления "Экспресс" и услугам координации процесса перевозки пассажиров, осуществляемой объединенным дорожным бюро, в 3 квартале 2005 года будет создано товарищество с ограниченной ответственностью "Оперативно-технологический центр управления пассажирскими перевозками", учредителем которого будет АО "Пассажирские перевозки". В 2005 году для обеспечения равного доступа всех перевозчиков к его услугам 100 % доли участия созданного товарищества с ограниченной ответственностью в установленном законодательством порядке будет передано в собственность АО "НК "ҚТЖ".";
в абзаце шестом после слов "услуг по" дополнить словом "перевозке,";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"Созданное АО "Багажные перевозки" будет на договорной основе брать в аренду багажные вагоны, закупать услуги по их прицепке к составам поездов и оказывать услуги клиентам востребованных форм, таких как "от двери до двери". В 2005 году 100% пакета акций АО "Багажные перевозки" в установленном законодательством порядке будет передано в собственность АО "НК "ҚТЖ".";
в абзаце девятом предложение первое изложить в следующей редакции:
"Парк вагонов испанской фирмы "Талго", приобретенных за счет кредитных средств, останется в собственности АО "Пассажирские перевозки".";
абзац двадцать первый исключить;
в подразделе 5.4.1. "Усиление роли Уполномоченного органа":
в абзаце втором аббревиатуру "ЗАО "НК "ҚТЖ" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";
в разделе 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в тексте аббревиатуру "ЗАО "НК "ҚТЖ" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";
в разделе 7. "Ожидаемые результаты от реализации Программы":
в абзаце тринадцатом, шестнадцатом и в таблице аббревиатуру "ЗАО "НК "КТЖ" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";

2005 жылы "Жолсерiк-Алматы" АҚ акциялар пакетiнiң 100%-ы заңнамада белгiленген тәртiппен "ҚТЖ" ҰК" АҚ-тың меншiгiне берілетін болады. 2006 жылы акциялар пакетінің 100 %-ы қолданыстағы заңнамаға сәйкес Қаржы министрлiгi Мемлекеттік мүлік және жекешелендiру комитетiнiң және басқа да мүдделi мемлекеттiк органдардың қатысуымен "ҚТЖ" ҰК" АҚ ұйымдастыруды жүзеге асыратын сауда-саттықтарда сатылатын болады.
Рынокта жеке тасымалдаушылардың пайда болуына байланысты "Экспресс" автоматтандырылған басқару жүйесiнiң автоматтандырылған жұмыс орындарына және бiрлескен жол бюросы жүзеге асыратын жолаушылар тасымалы процесiн үйлестiру қызметтерiне қол жеткiзудi қамтамасыз ету үшін 2005 жылғы 3-тоқсанда құрылтайшысы "Жолаушылар тасымалы" АҚ болатын "Жолаушылар тасымалын басқару жедел-технологиялық орталығы" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi құрылатын болады. 2005 жылы оның қызметiне барлық тасымалдаушылардың тең қол жеткiзуiн қамтамасыз ету үшiн құрылған жауапкершілiгi шектеулi серiктестiктің қатысу үлесiнiң 100 %-ы заңнамада белгiленген тәртіппен "ҚТЖ" ҰК" АҚ-тың меншiгiне берілетiн болады.";
алтыншы абзацтағы "Халыққа багажды" деген сөздерден кейiн "тасымалдау," деген сөзбен толықтырылсын;
жетiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Құрылған "Багаж тасымалы" АҚ шарттық негiзде багаж вагондарын жалға алатын, оларды поездар құрамына тiркеу жөнiндегi қызметтердi сатып алатын және клиенттерге "есiктен есiкке дейiн" сияқты талап етілетiн нысандағы қызметтердi көрсететiн болады. 2005 жылы "Багаж тасымалы" АҚ акциялар пакетінің 100 %-ы заңнамада белгіленген тәртiппен "ҚТЖ" ҰК" АҚ-тың меншiгiне берiлетiн болады.";
тоғызыншы абзацтағы бiрiншi сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Талго" испан фирмасының кредиттік қаражат есебiнен сатып алынған вагондар паркi "Жолаушылар тасымалы" АҚ-тың меншiгiнде қалады.";
жиырма бiрiншi абзац алынып тасталсын;
"Уәкілетті органның рөлiн күшейту" деген 5.4.1-кiшi бөлiмде:
екiншi абзацтағы "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура "ҚТЖ" ҰК" АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар және қаржыландыру көздерi" деген 6-бөлiмде:
мәтiндегі "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура "ҚТЖ" ҰК" AҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны iске асырудан күтілетін нәтижелер" деген 7-бөлiмде:
он үшiншi, он алтыншы абзацтардағы және кестедегі "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура "ҚТЖ" ҰК" АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы реструктуризации железнодорожного транспорта Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
строки, порядковые номера 1, 2, 3, исключить;
в графе "Мероприятия", строк, порядковые номера 6, 8, 10, 14, 21, 28, аббревиатуру "ЗАО "НК "ҚТЖ" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";
в графе "Ответственные за исполнение (реализацию)", строк, порядковые номера 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 21, 26, 39, 40, аббревиатуру "ЗАО "НК "ҚТЖ" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";
графу "Срок исполнения (реализации)":
строк, порядковые номера 4, 5, 6, 8, 13, 23, изложить в следующей редакции: "3 квартал 2005 года";
строк, порядковые номера 9, 10, 26, изложить в следующей редакции: "4 квартал 2005 года";
в графе "Источник финансирования", строк, порядковые номера 4, 5, слова "Не требуются" заменить словами "Собственные средства";
дополнить строками, порядковые номера 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, следующего содержания:
"9-1 Создание на базе  Свиде-      АО       4        Не     Соб-
имущества, чис-   тельство    "НК      квар-    тре-   ст-
лящегося на ба-   о ре-       "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
лансе филиалов    гистра-              2005     фи-    ные
АО "НК "КТЖ" Ак-  ции                  года     нанси- сред-
жайыкская, Пав-                                 рова-  ства
лодарская и Ка-                                 ния из
зыкуртская про-                                 госу-
мывочно-пропа-                                  дарст-
рочные станции                                  вен-
юридических лиц                                 ного
бюд-
жета
9-2 Реализация долей   Договор     АО       1        Не     Соб-
участия в юри-     купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
дических лицах,    продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
созданных на базе                       2006     фи-    ные
имущества филиа-                        года     нанси- сред-
лов АО "НК "ҚТЖ"                                 рова-  ства
- Акжайыкская,                                   ния из
Павлодарская и                                   госу-
Казыкуртская,                                    дарст-
промывочно-пропа-                                вен-
рочные станции на                                ного
торгах в соответ-                                бюд-
ствии с действую-                                жета
щим законодатель-
ством
9-3 Создание на базе   Свиде-      АО       3        Не     Соб-
имущества, числя-  тельство    "НК      квар-    тре-   ст-
щегося на балансе  о ре-       "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
филиалов АО "НК    гистра-              2005     фи-    ные
"ҚТЖ" - дистанций  ции                  года     нанси- сред-
защитных лесона-                                 рова-  ства
саждений товари-                                 ния из
щество с ограни-                                 госу-
ченной ответст-                                  дарст-
венностью "Лесо-                                 вен-
защита"                                          ного
бюд-
жета
9-4 Реализация доли    Договор     АО       4        Не     Соб-
участия в создан-  купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
ном товарищест-    продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
ве с ограниченной                       2005     фи-    ные
ответственностью                        года     нанси- сред-
"Лесозащита" на                                  рова-  ства
торгах в соответ-                                ния из
ствии с действую-                                госу-
щим законодатель-                                дарст-
ством                                            вен-
ного
бюд-
жета      ";

"Қазақстан Республикасының темiр жол көлiгiн қайта құрылымдаудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттiк нөмiрлерi 1, 2, 3-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмiрлерi 6, 8, 10, 14, 21, 28-жолдардың "Iс-шаралар" деген бағанындағы "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура "ҚТЖ" ҰК" АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 21, 26, 39, 40-жолдардың "Орындауға (iске асыруға) жауаптылар" деген бағанындағы "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура "ҚТЖ" ҰК" АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Орындалу (iске асыру) мерзiмi" деген бағанда:
peттiк нөмiрлерi 4, 5, 6, 8, 13, 23-жолдар мынадай редакцияда жазылсын: "2005 жылғы 3-тоқсан";
реттiк нөмiрлерi 9, 10, 26-жолдар мынадай редакцияда жазылсын: "2005 жылғы 4-тоқсан";
реттік нөмiрлерi 4, 5-жолдардың "Қаржыландыру көзi" деген бағанындағы "Талап етілмейдi" деген сөздер меншiктi қаражат" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 9-1, 9-2, 9-3, 9-4-жолдармен толықтырылсын:
"9-1  "ҚТЖ" ҰК" АҚ      Тiркеу  "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншiктi
филиалдары -      туралы   ҰК"    жылғы   тiк бюджет-  қаражат
Ақжайық, Павлодар куәлiк   АҚ     4-тоқ-  тен қаржы-
және Қазықұрт                      сан    ландыруды
жуу-булау стан-                           талап
цияларынын тең-                           етпейдi
герiмiнде тұрған
мүлiк негiзiнде
заңды тұлғалар
құру
9-2   "ҚТЖ" ҰК" АҚ     Сатып    "ҚТЖ"   2006    Мемлекет-   Меншiктi
филиалдары - Ақ- алу-сату  ҰК"    жылғы   тiк бюджет-  қаражат
жайық, Павлодар  шарты     АҚ     1-тоқ-  тен қаржы-
және Қазықұрт                     сан     ландыруды
жуу-булау стан-                           талап
цияларының мүлкі                          етпейдi
негiзiнде құрыл-
ған заңды
тұлғалардағы
қатысу үлестерiн
қолданыстағы заң-
намаға сәйкес сау-
да-саттықтарда
сату
9-3   "ҚҰЖ" ҰК" АҚ     Тiркеу   "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншiктi
филиалдары -     туралы    ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
қорғағыш екпе    куәлiк    АҚ      3-тоқ- тен қаржы-
ағаштар дистан-                    сан    ландыруды
цияларының                                талап
теңгерiмiнде                              етпейдi
тұрған мүлiк
негiзiнде "Орман-
қорғау" жауапкер-
шiлiгi шектеулi
серiктестiгiн
құру
9-4   Құрылған "Орман- Сатып    "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншiктi
қорғау" жауап-   алу-сату   ҰК"    жылғы  тiк бюджет-  қаражат
кершiлiгi        шарты      АҚ     4-тоқ- тен қаржы-
шектеулi серiк-                    сан    ландыруды
тестігiндегі                              талап
қатысу үлесiн                             етпейдi
қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
сауда-саттық-
тарда сату                                                  ";

дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"10-1 Реализация 74 %  Договор     АО       4        Не     Соб-
пакета акций АО    купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
"Транстелеком",    продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
принадлежащих АО                        2005     фи-    ные
"НК "ҚТЖ", на                           года     нанси- сред-
торгах в соответ-                                рова-  ства
ствии с дейст-                                   ния из
вующим законо-                                   госу-
дательством                                      дарст-
вен-
ного
бюд-
жета         ";
строку, порядковый номер 11, исключить;
строку, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"12  Приобретение АО   Договор     АО       4        Не     Соб-
"НК "ҚТЖ" всех    купли-      "ЦТС",   квар-    тре-   ст-
подъездных путей, продажи     АО       тал      бует   вен-
использующихся                "НК      2005     фи-    ные
несколькими гру-              "ҚТЖ"    года     нанси- сред-
зоотправителями                                 рова-  ства
и находящихся в                                 ния из
собственности АО                                госу-
"Центр транспорт-                               дарст-
ного сервиса"                                   вен-
ного
бюд-
жета       ";
дополнить строкой, порядковый номер 12-1, следующего содержания:
"12-1 Продажа вагон-   Договор     АО       4        Не     Соб-
ного парка, не     купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
вошедшего в        продажи     "ҚТЖ",   тал      бует   вен-
оптимальный парк,              АО       2005     фи-    ные
в собственность                "ЦТС"    года     нанси- сред-
АО "Центр транс-                                 рова-  ства
портного сервиса"                                ния из
госу-
дарст-
вен-
ного
бюд-
жета         ";
в графе "Ответственные за исполнение (реализацию)" строки, порядковый номер 13, аббревиатуру "ЗАО "НК "ҚТЖ"," исключить;
строку, порядковый номер 15, исключить;
строки, порядковые номера 16, 17, изложить в следующей редакции:
"16 Передача имущест-  Акт         АО       3        Не     Соб-
ва ремонтных баз,  приема-     "НК      квар-    тре-   ст-
числящихся на ба-  пере-       "ҚТЖ",   тал      бует   вен-
лансе филиалов АО  дачи        АО       2005     фи-    ные
"НК "ҚТЖ" эксплуа-             "Каз-    года     нанси- сред-
тационных депо на              жел-              рова-  ства
ст. Арысь, Балхаш,             дор-              ния из
Кусмурын и Орал в              транс"            госу-
собственность АО                                 дарст-
"Казжелдортранс"                                 вен-
ного
бюд-
жета
17  Реализация 100 %   Договор     АО       4        Не     Соб-
пакета акций АО    купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
"Центр транспорт-  продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
ного сервиса",                          2005     фи-    ные
принадлежащих АО                        года     нанси- сред-
"НК "ҚТЖ", на тор-                               рова-  ства
гах в соответст-                                 ния из
вии с действующим                                госу-
законодательством                                дарст-
вен-
ного
бюд-
жета          ";

мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 10-1-жолмен толықтырылсын:
"10-1 "Көлiктелеком"   Сатып    "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншікті
АҚ-тың "ҚТЖ"     алу-сату  ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
ҰК" АҚ-қа тиесілi шарты    АҚ      4-тоқ- тен қаржы-
акциялар пакетi-                   сан    ландыруды
нiң 74 %-ын                               талап
қолданыстағы заң-                         етпейдi
намаға сәйкес
сауда-саттық-
тарда сату                                                  ";
peттік нөмiрi 11-жол алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"12   "ҚТЖ" ҰК" АҚ-    Сатып    "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншікті
тың бiрнеше жүк  алу-сату  ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
жөнелтушілер     шарты     АҚ      4-тоқ- тен қаржы-
пайдаланатын              "КCO"    сан    ландыруды
және "Көлiктік             АҚ             талап
сервис орталығы"                          етпейдi
АҚ-тың мен-
шігiндегi барлық
кiрме жолдарды
сатып алуы                                                 ";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 12-1-жолмен толықтырылсын:
"12-1 Оңтайлы паркке   Сатып    "КСО"    2005   Мемлекет-   Меншiктi
кiрмеген вагон   алу-сату  АҚ,     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
паркін "Көлiктiк шарты    "ҚТЖ"    4-тоқ- тен қаржы-
сервис орталығы"           ҰК"     сан    ландыруды
АҚ меншiгiне сату          АҚ             талап
етпейдi           ";
реттік нөмiрi 13-жолдың "Орындауға (iске асыруға) жауаптылар" деген бағанындағы "ҚТЖ" ҰК" ЖАҚ" деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 15-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмірлері 16, 17-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"16   "ҚТЖ" ҰК" АҚ     Қабыл-   "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншiкті
филиалдарының    дау-      ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
теңгерiмiнде     тапсыру   АҚ      3-тоқ- тен қаржы-
тұрған жөндеу    актісi   "Қаз-    сан    ландыруды
базаларының,              темiр-          талап
Арыс, Балқаш,             жол-            етпейдi
Құсмұрын және             көлiк"
Орал станция-               АҚ
ларындағы пайда-
лану деполарының
мүлкін
"Қазтемiржолкө-
лік" АҚ-тың мен-
шiгiне беру
17    "Көлiктік сервис Сатып    "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншiктi
орталығы" АҚ-тың алу-сату  ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
акциялар пакетi- шарты     АҚ      4-тоқ- тен қаржы-
тінің "ҚТЖ" ҰК"                    сан    ландыруды
АҚ-қа тиесілі                             талап
100%-ын қолда-                            етпейдi
ныстағы заң-
намаға сәйкес
сауда-саттықтар-
да сату                                                     ";

дополнить строкой, порядковый номер 17-1, следующего содержания:
"17-1 Приобретение     Договор     АО       3        Не     Соб-
АО "НК "ҚТЖ"       купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
25,5 % пакета      продажи     "ҚТЖ",   тал      бует   вен-
акций АО "Каз-                 АО       2005     фи-    ные
кортранссервис"                "Каз-    года     нанси- сред-
транс-            рова-  ства
сервис"           ния из
госу-
дарст-
вен-
ного
бюд-
жета        ";
строки, порядковые номера 18, 19, 22, изложить в следующей  редакции:
"18 Реализация 74 %    Договор     АО       4        Не     Соб-
пакета акций       купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
АО "Казтранс-      продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
сервис", при-                           2005     фи-    ные
надлежащих АО                           года     нанси- сред-
"НК "ҚТЖ", на                                    рова-  ства
торгах в соот-                                   ния из
ветствии с дей-                                  госу-
ствующим законо-                                 дарст-
дательством                                      вен-
ного
бюд-
жета
19  Реализация 33 %    Договор     АО       1        Не     Соб-
пакета акций АО    купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
"Кедентранссер-    продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
вис", принадлежа-                       2006     фи-    ные
щих АО "НК "ҚТЖ",                       года     нанси- сред-
на торгах в соот-                                рова-  ства
ветствии с дейст-                                ния из
вующим законода-                                 госу-
тельством                                        дарст-
вен-
ного
бюд-
жета
22 Реализация 100 %    Договор     АО       4        Не     Соб-
пакета акций АО     купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
"Алматинский ваго-  продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
норемонтный завод"                       2006     фи-    ные
на торгах в соот-                        года     нанси- сред-
ветствии с дейст-                                 рова-  ства
вующим законода-                                  ния из
тельством                                         госу-
дарст-
вен-
ного
бюд-
жета          ";
в графе "Ответственные за исполнение (реализацию)" строки, порядковый номер 23, слова "ОАО "Пассажирские перевозки" заменить аббревиатурой "АО "НК "ҚТЖ";
дополнить строками, порядковые номера 24-1, 25-1 и 25-2, следующего содержания:
"24-1 Создание това-   Свиде-      АО       3        Не     Соб-
рищества с огра-   детель-     "Пасса-  квар-    тре-   ст-
ниченной ответст-  ство о      жирские  2005     фи-    вен-
венностью "Опера-  регист-     пере-    года     нанси- ные
тивно-технологи-   рации       возки",           рова-  сред-
ческий центр уп-               АО                ния из ства
равления пасса-                "НК               госу-
жирскими перевоз-              ҚТЖ"              дарст-
ками"                                            вен-
ного
бюд-
жета
25-1 Создание товари-  Свиде-      АО       3        Не     Соб-
ществ с ограни-    детель-     "Пасса-  квар-    тре-   ст-
ченной ответст-    ство о      жирские  2005     фи-    вен-
венностью на ба-   регист-     пере-    года     нанси- ные
зе имущества по    рации       возки"            рова-  сред-
ремонту пассажир-                                ния из ства
ских вагонов,                                    госу-
расположенных на                                 дарст-
станциях Кызыл-                                  вен-
орда и Актобе                                    ного
бюд-
жета
25-2 Реализация 100 %  Договор     АО       3        Не     Соб-
долей участия в    купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
товариществах с    продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
ограниченной от-                        2005     фи-    ные
ветственностью,                         года     нанси- сред-
созданных на базе                                рова-  ства
имущества по ре-                                 ния из
монту пассажирс-                                 госу-
ких вагонов на                                   дарст-
станциях Кызылор-                                вен-
да и Актобе, на                                  ного
торгах в соответ-                                бюд-
ствии с действую-                                жета
щим законодатель-
ством                                                         ";
строку, порядковый номер 32, изложить в следующей редакции:
"32 Передача 100 %     Акт         АО       4        Не     Соб-
пакета акций АО    приема-     "Пасса-  квар-    тре-   ст-
"Пассажирская      пере-       жирские  2005     фи-    вен-
лизинговая вагон-  дачи        пере-    года     нанси- ные
ная компания" в                возки",           рова-  сред-
государственную                КГИП              ния из ства
собственность с                МФ,               госу-
последующей пере-              МТК               дарст-
дачей прав владе-                                вен-
ния и пользования                                ного
пакетом акций Ми-                                бюд-
нистерству транс-                                жета
порта и коммуни-
каций                                                         ";

мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 17-1-жолмен толықтырылсын:
"17-1 "ҚТЖ" ҰК" АҚ-    Сатып    "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншiктi
тың "Каскоркөл-  алу-сату  ҰК"     жылғы  тiк бюджет- қаражат
лік-cepвиc"      шарты     АҚ      3-тоқ- тен қаржы-
АҚ-тың акциялар           "Қаз-    сан    ландыруды
пакетiнiң 25,5            көлiк-          талап
%-ын сатып                сер-            етпейдi
алуы                      вис"
АҚ                                ";
реттік нөмiрлерi 18, 19, 22-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"18   "Қазкөлiксервис" Сатып    "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншікті
АҚ акциялар      алу-сату  ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
пакетінiң "ҚТЖ"  шарты     АҚ      4-тоқ- тен қаржы-
ҰК" АҚ-қа тиесiлi                  сан    ландыруды
74 %-ын қолданыс-                         талап
тағы заңнамаға                            етпейдi
сәйкес сауда-
саттықтарда сату
19    "Кеденкөлiксер-  Сатып    "ҚТЖ"    2006   Мемлекет-   Меншiктi
вис" АҚ-тың      алу-сату  ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
акциялар пакетi- шарты     АҚ      1-тоқ- тен қаржы-
нің "ҚТЖ" ҰК"                      сан    ландыруды
АҚ-қа тиесілi                             талап
33 %-ын қолда-                            етпейдi
ныстағы заңна-
маға сәйкес
сауда-саттықтар-
да сату
22    "Алматы вагон    Сатып    "ҚТЖ"    2006   Мемлекет-   Меншікті
жөндеу зауыты"   алу-сату  ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
АҚ акциялар      шарты     АҚ      4-тоқ- тен қаржы-
пакетiнiң                          сан    ландыруды
100 %-ын                                  талап
қолданыстағы                              етпейдi
заңнамаға сәйкес
сауда-саттық-
тарда сату                                                  ";
реттік нөмiрi 23-жолдың "Орындауға (iске асыруға) жауаптылар" деген бағанындағы "Жолаушылар тасымалы" ААҚ" деген сөздер "ҚТЖ" ҰК" АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 24-1, 25-1 және 25-2-жолдармен толықтырылсын:
"24-1 "Жолаушылар та-  Тiркеу   "Жолау-  2005   Мемлекет-   Меншiктi
сымалын басқару  туралы   шылар    жылғы  тiк бюджет-  қаражат
жедел-техно-     куәлiк   тасы-    3-тоқ- тен қаржы-
логиялық                  малы"    сан    ландыруды
орталығы"                 АҚ,             талап
жауапкершілiгі            "ҚТЖ"           етпейдi
шектеулi                  ҰК" АҚ
серiктестігiн
құру
25-1 Қызылорда және    Тiркеу   "Жолау-  2005   Мемлекет-   Меншiкті
Ақтөбе станция-  туралы   шылар    жылғы  тік бюджет-  қаражат
ларында орналас- куәлiк   тасы-    3-тоқ- тен қаржы-
қан жолаушы               малы"    сан    ландыруды
вагондарын жөн-           АҚ              талап
деу жөнiндегi                             етпейдi
мүлiктің негізiнде
жауапкершілiгi
шектеулi
cepiкcтeстік
құру
25-2  Қызылорда және   Сатып    "ҚТЖ"    2005   Мемлекет-   Меншікті
Ақтөбе станция-  алу-сату  ҰК"     жылғы  тiк бюджет-  қаражат
ларындағы         шарты    АҚ      3-тоқ- тен қаржы-
жолаушы                            сан    ландыруды
вагондарын жөн-                           талап
деу жөнiндегi                             етпейдi
мүлiктің негiзiнде
құрылған
жауапкершілiгi
шектеулi
серiктестіктер-
дегі қатысу
үлестерінің 100
%-ын қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
сауда-саттықтарда
сату                                                       ";
реттік нөмiрi 32-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"32   Акциялар пакетiн Қабылдау- "Жолау- 2005   Мемлекет-   Меншiкті
иелену және      тапсыру   шылар   жылғы  тiк бюджет-  қаражат
пайдалану құқық- актісi    тасы-   4-тоқ- тен қаржы-
тарын Көлiк және           малы"   сан    ландыруды
коммуникация               АҚ,            талап
министрлiгiне              Қаржы-         етпейдi
кейiннен беру              минiнің
арқылы "Жолаушы            ММЖК,
лизингілік вагон           ККM
компаниясы" АҚ-
тың акциялар
пакетiнiң 100%-ын
мемлекеттiк
меншiкке беру                                               ";

дополнить строками, порядковые номера 32-1 и 32-2, следующего содержания:
"32-1 Передача 100%    Акт         АО       4        Не     Соб-
пакетов акций АО   приема-     "Пас-    квар-    тре-   ст-
"Вокзалсервис",    передачи    сажир-   тал      бует   вен-
АО "Вагонсер-                  ские     2005     фи-    ные
вис", АО "При-                 пере-    года     нанси- сред-
городные перевоз-              возки",           рова-  ства
ки", АО "Багаж-                АО                ния из
ные перевозки",                "НК               госу-
АО "Жолсерік-                  "ҚТЖ"             дарст-
Алматы", а также                                 вен-
100 % доли учас-                                 ного
тия в ТОО "Опера-                                бюд-
тивно-технологи-                                 жета
ческий центр уп-
равления пасса-
жирскими перевоз-
ками" в собствен-
ность АО "НК "ҚТЖ"
32-2  Реализация       Договор     АО       4        Не     Соб-
100 % пакета ак-   купли-      "НК      квар-    тре-   ст-
ций АО "Жолсерік-  продажи     "ҚТЖ"    тал      бует   вен-
Алматы" на торгах                       2006     фи-    ные
в соответствии с                        года     нанси- сред-
действующим зако-                                рова-  ства
нодательством                                    ния из
госу-
дарст-
вен-
ного
бюд-
жета         ";
строку, порядковый номер 33, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 32-1, 32-2-жолдармен толықтырылсын:
"32-1 "Вокзалсервис"   Қабылдау- "Жолау- 2005   Мемлекет-   Меншiктi
АҚ, "Вагонсер-   тапсыру   шылар   жылғы  тiк бюджет-  қаражат
вис" АҚ, "Қала   актісi    тасы-   4-тоқ- тен қаржы-
маңындағы тасы-            малы"   сан    ландыруды
мал" АҚ; "Багаж             АҚ,           талап
тасымалы" АҚ,              "ҚТЖ"          етпейдi
"Жолсерік-                 ҰК" АҚ
Алматы" АҚ
акциялар пакет-
терiнiң 100 %-ын
сондай-ақ
"Жолаушылар та-
сымалын басқару
жедел-
технологиялық
орталығы" ЖШС
қатысу үлесiнiң
100 %-ын "ҚTЖ"
ҰК" АҚ-тың
меншiгiне беру
32-2  "Жолсерiк-Алма-  Сатып    "ҚТЖ"    2006   Мемлекет-   Меншікті
ты" АҚ акциялар  алу-сату ҰК" АҚ   жылғы  тiк бюджет-  қаражат
пакетiнiң        шарты             4-тоқ- тен қаржы-
100 %-ын                           сан    ландыруды
қолданыстағы                              талап
заңнамаға сәйкес                          етпейдi
сауда-саттықтарда
сату                                                        ";
реттiк нөмiрi 33-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі