О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года N 1032
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова" Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - предприятие).
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию предприятия в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2)  (утратил силу постановлением Правительства РК от 29 декабря 2007 года  N 1400 (вводится в действие с 1 января 2008 года) ;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінiң "А.Н.Сызғанов атындағы Хирургия ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы N 1032 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "А.Н.Сызғанов атындағы Хирургия ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "А.Н.Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - кәсiпорын) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) кәсiпорынның әдiлет органдарында мемлекеттік қайта тiркелуiн қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2)  (күші жойылды - 2007 жылғы 29 желтоқсандағы  N 1400 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қауылысымен.
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796; 23.09.2014 № 1005 қаулыларымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі