О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2005 года N 1100
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 59-4, следующего содержания:
"59-4 О внесении     МЗ     октябрь  ноябрь  декабрь   Белоног А.А.
изменений и
дополнений
в Закон
Республики
Казахстан
"О профилактике
заболевания
СПИД"                                                          ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 қарашадағы N 1100 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 59-4-жолмен толықтырылсын:
"59-4  "ЖҚТБ ауруының   ДСМ  қазан  қараша  желтоқсан   А.А.Белоног
алдын алу
туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы                                            ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі