О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2005 года N 1197
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 149 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 6, ст. 88);
2) подпункт 1) пункта 1  постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1375 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 149 и от 23 ноября 2004 года N 1229";
3) пункт 14 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2005 года N 73 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 4, ст. 40).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 желтоқсандағы N 1197 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамытудың және қолдаудың 2004-2006 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 ақпандағы N 149  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 6, 88-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 ақпандағы N 149 және 2004 жылғы 23 қарашадағы N 1229 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1375  қаулысының  1-тармағының 1) тармақшасы;
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 73  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 14-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,, N 4, 40-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі