О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2005 года N 1246
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
в программе 008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан":
в строке "Строительство Дома Министерств в городе Астане (Корпорация "Куат")" цифры "8000000" заменить цифрами "8200000";
строку "Строительство крытого гаража на 400 легковых автомобилей с вспомогательными помещениями на левом берегу реки Ишим в городе Астане 200000" исключить;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении  409 к указанному постановлению:
абзац пятый подпункта 1) графы 5 строки порядковый номер 1 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" исключить;
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы слова ", крытого гаража на 400 легковых автомобилей с вспомогательными помещениями на левом берегу реки Ишим" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 және 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 желтоқсандағы N 1246 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" әкімшісі бойынша:
008 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және қайта жаңарту" бағдарламасында:
"Астана қаласында Министрліктер үйін салу ("Қуат" корпорациясы) деген жолдағы "8000000" деген сандар "8200000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында Есіл өзенінің сол жақ жағалауында қосалқы үй-жайларымен 400 жеңіл автомобильге арналған жабық гараж салу 200000" деген жол алынып тасталсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  409-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағаны 1) тармақшасының бесінші абзацы алынып тасталсын.
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтағы ", Есіл өзенінің сол жақ жағалауындағы қосымша орын-жайларымен 400 жеңіл автомобильге арналған жабық гаражы" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі