Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной монополии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1254
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной монополии", внесенный  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 518.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік монополия мәселелері жөніндегі өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1254 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы
N 518  қаулысымен  енгізілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік монополия мәселелері жөніндегі өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі