О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2005 года N 509м
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие изменения:
по Министерству образования и науки Республики Казахстан:
в  приложении 246  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Организация питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования" заменить словами "Организация и проведение тестирования";
слова "Перечисление трансфертов областным бюджетам на питание, проживание и подвоз" заменить словами "Организация питания, проживания и подвоза".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 509м Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға  246-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"Балалардың тамақтануын, тұруын және оларды тестiлеу пункттерiне жеткiзудi ұйымдастыру" деген сөздер "Тестiлеудi ұйымдастыру және өткiзу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттерге тамаққа, жатын орынға, балаларды тестiлеу пункттерiне жеткiзуге трансферттер аудару" деген сөздер "Тамақтандыруды, тұруын және балаларды тестiлеу пункттерiне жеткiзудi ұйымдастыру" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі