О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1469
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 16. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года N 157
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.03.2010 № 157 (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 1050 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1469 "О мерах по дальнейшему совершенствованию медицинского образования в республике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 48, ст. 450) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле слова "государственной программы "Здоровье народа", утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года" заменить словами "Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы, утвержденной  Указом  Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года N 1438";
по всему тексту слова ", образования и спорта" исключить;
абзац второй пункта 1 дополнить словами "и возмещения коммунальных платежей";
абзац второй пункта 3 после слова "педиатрия" дополнить словами ", начиная с 2006/2007 учебного года, по специальностям "стоматология" и "восточная медицина";
в перечне больниц, поликлиник и врачебных амбулаторий, являющихся клиническими базами государственных высших медицинских организаций образования, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Клинические базы Казахской государственной медицинской академии" дополнить строками следующего содержания:
"Акмолинское региональное управление санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
Областная психиатрическая больница акимата Северо-Казахстанской области;
Областной онкологический диспансер акимата Северо-Казахстанской области;
Областной кожно-венерологический диспансер акимата Северо-Казахстанской области;
Областной противотуберкулезный диспансер акимата Северо-Казахстанской области;
N 2 городская больница акимата Северо-Казахстанской области;
Областной перинатальный центр акимата Северо-Казахстанской области;
Костанайская областная детская больница акимата Костанайской области;
Костанайский родильный дом акимата Костанайской области;
Костанайский областной противотуберкулезный диспансер акимата Костанайской области;
Костанайский областной кожно-венерологический диспансер акимата Костанайской области;
Станция скорой неотложной медицинской помощи города Костаная акимата Костанайской области;
Костанайская городская больница акимата Костанайской области";
раздел "Клинические базы Южно-Казахстанской государственной медицинской академии" дополнить строкой следующего содержания:
"Семейная врачебная амбулатория "Айкап" акимата Южно-Казахстанской области";
после раздела "Клинические базы Южно-Казахстанской государственной медицинской академии" дополнить разделом следующего содержания:
"Клинические базы Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави:
Туркестанская городская центральная больница акимата Южно-Казахстанской области;
Туркестанская городская детская больница акимата Южно-Казахстанской области;
Туркестанский противотуберкулезный диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Туркестанский кожно-венерологический диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Кентауская центральная городская клиническая больница акимата Южно-Казахстанской области;
Кентауский городской родильный дом акимата Южно-Казахстанской области;
Кентауская городская инфекционная больница акимата Южно-Казахстанской области;
Кентауский городской противотуберкулезный диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Кентауский кожно-венерологический диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Кентауский городской психоневрологический диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Областная клиническая больница акимата Южно-Казахстанской области;
Психоневрологический диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Областная офтальмологическая больница акимата Южно-Казахстанской области;
Областной эндокринологический диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Областной противотуберкулезный диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Областная детская больница акимата Южно-Казахстанской области;
Областной дермато-венерологический диспансер акимата Южно-КазахстанскоЙ области;
Областной онкологический диспансер акимата Южно-Казахстанской области;
Шымкентская городская детская больница N 2 акимата Южно-Казахстанской области;
Шымкентская городская поликлиника N 5 акимата Южно-Казахстанской области;
Шымкентская городская детская поликлиника N 3 акимата Южно-Казахстанской области;
Шымкентская городская больница скорой медицинской помощи акимата Южно-Казахстанской области;
Шымкентская городская станция скорой медицинской помощи акимата Южно-Казахстанской области;
Шымкентская городская инфекционная больница акимата Южно-Казахстанской области;
Южно-Казахстанский филиал Центра судебной медицины Министерства здравоохранения Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 28 қыркүйектегi N 1469 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 16 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 157 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.03.02 № 157 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жығы 13 қазандағы N 1050 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикада медициналық бiлiм берудi одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 қыркүйектегi N 1469 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 48, 450-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
кiрiспесiндегi "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қарашадағы Жарлығымен бекiтiлген "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасының" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 13 қыркүйектегi N 1438 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының" деген сөздермен ауыстырылсын;
бүкiл мәтiн бойынша ", бiлiм және спорт" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтың екiншi абзацы "алмай-ақ" деген сөзден кейiн "және коммуналдық төлемдер өтелмей" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақтың екiншi абзацы "мамандықтары бойынша" деген сөздерден кейiн ", 2006/2007 оқу жылынан бастап "стоматология" және "шығыс медицинасы" мамандықтары бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жоғары медициналық бiлiм беру ұйымдарының клиникалық базасы болып табылатын ауруханалардың, емханалар мен дәрiгерлiк амбулаториялардың тiзбесiнде:
"Қазақ мемлекеттiк медицина академиясының клиникалық базалары" деген бөлiм мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң Ақмола өңiрлiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы;
Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық психиатриялық ауруханасы;
Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық онкологиялық диспансерi;
Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық терi-венерологиялық диспансерi;
Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық туберкулезге қарсы диспансерi;
Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң N 2 қалалық ауруханасы;
Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық перинатальдық орталығы;
Қостанай облысы әкiмдiгiнiң Қостанай облыстық балалар ауруханасы;
Қостанай облысы әкiмдiгiнiң Қостанай перзентханасы;
Қостанай облысы әкiмдiгiнiң Қостанай облыстық туберкулезге қарсы диспансерi;
Қостанай облысы әкiмдiгiнiң Қостанай облыстық терi-венерологиялық диспансерi;
Қостанай облысы әкiмдiгi Қостанай қаласының жедел шұғыл медициналық жәрдем станциясы;
Қостанай облысы әкiмдiгiнің Қостанай қалалық ауруханасы";
"Оңтүстiк Қазақстан мемлекеттiк медицина академиясының клиникалық базалары" деген бөлiм мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң "Айқап" отбасылық дәрiгерлiк амбулаториясы";
"Оңтүстiк Қазақстан мемлекеттiк медицина академиясының клиникалық базалары" деген бөлiмнен кейiн мынадай мазмұндағы бөлiммен толықтырылсын:
"Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiнiң клиникалық базалары:
"Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Түркiстан қалалық орталық ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Түркiстан қалалық балалар ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Түркiстан туберкулезге қарсы диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Түркiстан терi-венерологиялық диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Кентау қалалық орталық клиникалық ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Кентау қалалық перзентханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Кентау қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Кентау қалалық туберкулезге қарсы диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Кентау терi-венерологиялық диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Кентау қалалық психо-неврологиялық диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық клиникалық ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң психоневрологиялық диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық офтальмологиялық ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық эндокринологиялық диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық туберкулезге қарсы диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық балалар ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық терi-венерологиялық диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң облыстық онкологиялық диспансерi;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Шымкент қалалық N 2 балалар ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Шымкент қалалық N 5 емханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Шымкент қалалық N 3 балалар емханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Шымкент қалалық медициналық жедел жәрдем ауруханасы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Шымкент қалалық медициналық жедел жәрдем станциясы;
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Шымкент қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Сот медицинасы орталығының Оңтүстiк Қазақстан филиалы".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі