О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 363-р
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 95
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 363-р.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2006 года N 95
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра
Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 363-р
1.  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 июня 2006 года N  600 ).
2. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 1851 "Об утверждении доклада о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин":
в докладе о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце четвертом пункта 48 цифры "2001" заменить словами "1 квартале 2007".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31 марта 2006 года N 222.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 2 февраля 2007 года N 79.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
7. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2004 года N 1295 "Об утверждении доклада о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин":
в докладе о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце четвертом подраздела "Насилие в отношении женщин" раздела 1 "Cтрана и население (основные гендерные характеристики) части 1 "Общие сведения" слова "во втором квартале 2006 года" и цифры "2005-2007" заменить словами "в первом квартале 2007 года" и цифрами "2006-2007" соответственно.
8. В  распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 363-р "О Плане мероприятий по реализации задач, поставленных Президентом Республики Казахстан на IV Форуме женщин Казахстана 7 сентября 2004 года":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 95 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө өкiмiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 9 ақпандағы
N 95 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы
13 желтоқсандағы N 363-ө өкiмiне енгiзiлетiн өзгерiстер
мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.29 N 600 қаулысымен.
2. "Әйелдерге қатысты кемсiтушiлiктiң барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы баяндаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 1851 қаулысында:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Әйелдерге қатысты кемсiтушiлiктiң барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы баяндамада:
48-тармақтың төртiншi абзацындағы "2001" деген сандар "2007 жылғы 1-тоқсанда" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.31 N 222 қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.02 N 79 қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19 N 1411 Қаулысымен.
7. "Әйелдерге қатысты кемсiтушiлiктiң барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы баяндаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 желтоқсандағы N 1295 қаулысында:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Әйелдерге қатысты кемсiтушiлiктiң барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы баяндамада:
"Жалпы мәлiметтер" деген 1-бөлiктiң "Ел және халық (негiзгi гендерлiк сипаттамалар)" деген 1-бөлiмiнiң "Әйелдерге қатысты зорлық" деген кiшi бөлiмiнiң төртiншi абзацындағы "2006 жылғы 2-тоқсанда" деген сөздер және "2005 - 2007" деген сандар тиiсiнше "2007 жылғы 1-тоқсанда" деген сөздермен және "2006 - 2007" деген сандармен ауыстырылсын.
8. "2004 жылғы 7 қыркүйекте Қазақстан әйелдерiнiң IV Форумында Қазақстан Республикасының Президентi қойған мiндеттердi iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 желтоқсандағы
N 363-ө өкiмiнде:

в Плане мероприятий по реализации задач, поставленных Президентом Республики Казахстан на IV Форуме женщин Казахстана 7 сентября 2004 года, утвержденном указанным распоряжением:
графу 5 строки, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
"I квартал 2007 г.".

көрсетiлген өкiммен бекiтiлген 2004 жылғы 7 қыркүйекте Қазақстан әйелдерiнiң IV Форумында Қазақстан Республикасының Президентi қойған мiндеттердi iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 25-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 ж. I тоқсан".