Об утверждении Плана мероприятий по передислокации Агентства Республики Казахстан по статистике из города Алматы в город Астану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 159
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по передислокации Агентства Республики Казахстан по статистике из города Алматы в город Астану.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 марта 2006 года N 159
План
мероприятий по передислокации
Агентства Республики Казахстан по статистике
из города Алматы в город Астану
N
п/п
Мероприятие
Форма
завер-
шения
Ответст-
венные
испол-
нители
Срок
испол-
нения
Предпо-
лагаемые
расходы,
тыс.
тенге
Источник
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Вынести на рас-
смотрение Рес-
публиканской
бюджетной комис-
сии предложения
по выделению
дополнительных
средств из рес-
публиканского
бюджета 2006
года на проведе-
ние мероприятий
по передислока-
ции Агентства
Республики
Казахстан по
статистике из
города Алматы в
город Астану
Предло-
жение
Прави-
тель-
ству
Респуб-
лики
Казах-
стан
АС,
МЭБП
Март
2006
года
Не тре-
буется
2.
Разработать
проект постанов-
ления Правитель-
ства Республики
Казахстан "О пе-
редислокации
Агентства
Республики
Казахстан по
статистике из
города Алматы в
город Астану"
Проект
поста-
новле-
ния
Прави-
тель-
ства
Респуб-
лики
Казах-
стан
АС
В тече-
ние 3
квар-
тала
2006
года
Не тре-
буется
3.
Создать в Агент-
стве Республики
Казахстан по
статистике
комиссию по пе-
редислокации
Агентства Рес-
публики Казах-
стан по статис-
тике из города
Алматы в город
Астану
Приказ
АС
АС
Март
2006
года
Не тре-
буется
4.
Рассмотреть воз-
можность выделе-
ния помещения в
административном
здании Дома
Министерств
(новый центр)
города Астаны
для размещения
Агентства Рес-
публики Казах-
стан по статис-
тике и республи-
канского госу-
дарственного
предприятия
"Информационно-
вычислительный
центр Агентства
Республики
Казахстан по
статистике"
Предло-
жение
Прави-
тель-
ству
Респуб-
лики
Казах-
стан
УДП РК
(по
согла-
сованию)
Июнь
2006
года
Не тре-
буется
Примечание:
Объемы финансирования будут уточняться при формировании республиканского бюджета на соответствующий финансовый год.
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АС - Агентство Республики Казахстан по статистике
УДП РК - Управление делами Президента Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiн Алматы қаласынан Астана қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы N 159 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiн Алматы қаласынан Астана қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 14 наурыздағы
N 159 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiн
Алматы қаласынан Астана қаласына көшiру
жөнiндегi iс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шара
Аяқтау
нысаны
Жауапты
орын-
аушылар
Орындау
мерзiмi
Болжамды
шығыс-
тар,
мың
теңге
Қаржы-
лан-
дыру
көзi
1
2
3
4
5
6
7
1.
2006 жылға
арналған
республикалық
бюджеттен
Қазақстан
Республикасы
Статистика
агенттiгiн
Алматы қаласынан
Астана қаласына
көшiру жөнiндегi
іс-шараларды
жүргізуге
қосымша қаражат
бөлу жөнiнде
Республикалық
бюджет
комиссиясының
қарауына
ұсыныстар енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныс
СА,
ЭБЖМ
2006
жылғы
наурыз
Талап
етiл-
мейдi
2.
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiн Алматы қаласынан
Астана қаласына
көшiру туралы"
Қазақстан
Республикасының
Үкiметi
қаулысының
жобасын әзiрлеу
ҚазақстанРеспубли-
касының
Үкiметi
қаулы-
сының
жобасы
СА
2006 жылғы
3-тоқсанiшiнде
Талап
етiл-
мейді
3.
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттiгiнде Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiн Алматы қаласынан
Астана қаласына
көшiру жөнiнде
комиссия құру
СА-ның
бұйрығы
СА
2006
жылғы
наурыз
Талап
етiл-
мейдi
4.
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттiгiн және Республикасының
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң
Ақпараттық есептеу орталығы"
республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнын орналастыру
үшiн Астана қаласы
Министрлiктер үйiнiң
әкiмшiлiк ғимаратында
(жаңа орталық) үй-жай бөлу
мүмкiндiгiн қарастыру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныс
ҚР ПIБ
(келiсiм
бойынша)
2006
жылғы
маусым
Талап
етiл-
мейдi
Ескертпе:
Қаржыландыру көлемi тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджеттi қалыптастыру кезiнде нақтыланады.
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
СА - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
ҚР ПIБ - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы.