О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года N 405
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 мая 2006 года N 405
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
3. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "г. Алматы":
в графе 3 строки, порядковый номер 92, аббревиатуру "АОЗТ" заменить аббревиатурой "АО";
строки, порядковые номера 123-27 и 123-29, исключить;
в графе 3 строки, порядковый номер 123-33, аббревиатуру "ЗАО" заменить аббревиатурой "ТОО";
дополнить строками, порядковые номера 123-102, 123-103 и 123-104, следующего содержания:
"123-102. ТОО "Дирекция художественных выставок и аукционов"
123-103. ТОО "Институт культурной политики и искусствознания"
123-104. ТОО "Казахский научно-исследовательский институт по проблемам культурного наследия номадов";
в разделе "Карагандинская область":
в графе 3 строки, порядковый номер 214-2, аббревиатуру "ОАО" заменить аббревиатурой "АО".
4. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Комитету информации и архивов Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан":
в заголовке слова ", информации и спорта" заменить словами "и информации";
в графе 3 строки, порядковый номер 224-6, аббревиатуру "ЗАО" заменить аббревиатурой "ТОО";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 405 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiліп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 16 мамырдағы
N 405 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
3. "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Алматы қаласы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 92-жолдың 3-бағанындағы "ЖҮАҚ" деген аббревиатура "АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрлерi 123-27 және 123-29-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 123-33-жолдың 3-бағанындағы "ЖАҚ" деген аббревиатура "ЖШС" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 123-102, 123-103 және 123-104-жолдармен толықтырылсын:
"123-102. "Көркемсурет көрмелерi және аукциондар дирекциясы"
ЖШС
123-103. "Мәдени саясат және өнертану институты" ЖШС
123-104. "Көшпелiлердiң мәдени мұрасы проблемалары жөнiндегi қазақ ғылыми-зерттеу институты" ЖШС.";
"Қарағанды облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 214-2-жолдың 3-бағанындағы "ААҚ" деген аббревиатура "АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
4. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Ақпарат және мұрағат комитетi" деген бөлiмде:
тақырыбындағы ", ақпарат және спорт" деген сөздер "және ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 224-6-жолдың 3-бағанындағы "ЖАҚ" деген аббревиатура "ЖШС" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в графе 3 строки, порядковый номер 224-7, аббревиатуру "ОАО" заменить аббревиатурой "АО";
строку, порядковый номер 224-19, изложить в следующей редакции:
"224-19      АО "Казахстанские телекоммуникации";
строку, порядковый номер 224-25, исключить;
после раздела "Комитету информации и архивов Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан" дополнить разделом следующего содержания:
"Министерству культуры и информации Республики Казахстан
224-26   АО "Қазақ әуендері"
224-27   ТОО "Дирекция художественных выставок и аукционов"
224-28   ТОО "Казахский научно-исследовательский институт по проблемам культурного наследия номадов"
224-29   ТОО "Институт культурной политики и искусствознания"".
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.
6. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 103 "Вопросы Комитета по языкам Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 6, ст. 53):
в заголовке и пункте 1 слова ", информации и спорта" заменить словами "и информации";
в положении о Комитете по языкам Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и тексте слова ", информации и спорта" заменить словами "и информации";
1) в структуре Комитета по языкам Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в заголовке слова ", информации и спорта" заменить словами "и информации";
2) в Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета по языкам Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова ", информации и спорта" заменить словами "и информации".

реттiк нөмiрi 224-7-жолдың 3-бағанындағы "ААҚ" деген аббревиатура "АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 224-19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"224-19 "Қазақстан телекоммуникациясы" АҚ";
реттiк нөмiрi 224-25-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Ақпарат және мұрағат комитетi" деген бөлiмнен кейiн мынадай мазмұндағы бөлiммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi
224-26 "Қазақ әуендерi" АҚ
224-27 "Көркемсурет көрмелерi және аукциондар дирекциясы" ЖШС
224-28 "Көшпелілердiң мәдени мұрасы проблемалары жөнiндегi қазақ ғылыми-зерттеу институты" ЖШС
224-29 "Мәдени саясат және өнертану институты" ЖШС".
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
6. "Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Тiл комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 4 ақпандағы N 103  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 6, 53-құжат):
тақырыбындағы және 1-тармақтағы ", ақпарат және спорт" деген сөздер "және ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Тiл комитетi туралы ережеде:
тақырыбындағы және мәтiндегi ", ақпарат және спорт" деген сөздер "және ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Тiл комитетiнiң құрылымында:
тақырыбындағы ", ақпарат және спорт" деген сөздер "және ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Тiл комитетiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
тақырыбындағы ", ақпарат және спорт" деген сөздер "және ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын.