Об утверждении Правил организации и проведения приемки в эксплуатацию объектов недвижимого имущества, легализованных в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2006 года N 770.
В соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан от 5 июля 2006 года "Об амнистии в связи с легализацией имущества" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила организации и проведения приемки в эксплуатацию объектов недвижимого имущества, легализованных в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 августа 2006 года N 770
Правила
организации и проведения приемки в эксплуатацию
объектов недвижимого имущества, легализованных
в соответствии с Законом Республики Казахстан
"Об амнистии в связи с легализацией имущества"
1. Общие положения
1. Настоящие Правила организации и проведения приемки в эксплуатацию объектов недвижимого имущества, легализованных в соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2006 года "Об амнистии в связи с легализацией имущества" (далее - Правила), устанавливают особый порядок приемки в эксплуатацию зданий и сооружений, ранее завершенных строительством, но не принятых в установленном порядке в эксплуатацию и не прошедших государственную регистрацию с оформлением прав на это недвижимое имущество в соответствии с законодательством Республики Казахстан (далее - Легализованный объект).
2. На действие настоящих Правил не распространяются положения статей 74-78 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", а также нормативные правовые акты, регулирующие порядок:
1) прохождения разрешительных процедур на строительство (производство строительно-монтажных работ);
2) присоединения легализованного объекта к внешним сетям теплоснабжения, электроснабжения, газоснабжения, водопровода, канализации и радиофикации;
3) формирования состава приемочных комиссий и приемки завершенного объекта в эксплуатацию.
2. Порядок организации и проведения
приемки в эксплуатацию легализованного объекта
3. Местные исполнительные органы в течение двух рабочих дней со дня вынесения соответствующей комиссией по проведению легализации недвижимого имущества (далее - Комиссия) решения о легализации недвижимого имущества организуют проведение приемки в эксплуатацию легализованного объекта. Приемка в эксплуатацию легализованного объекта осуществляется в течение десяти рабочих дней.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 8 ноября 2006 года N 1070 .

"Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген жылжымайтын мүлiк объектiлерiн пайдалануға қабылдауды ұйымдастыру және жүргiзу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 тамыздағы N 770 Қаулысы.
"Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шілдедегі Заңының 12-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған "Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген жылжымайтын мүлiк объектiлерiн пайдалануға қабылдауды ұйымдастыру және жүргiзу ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 тамыздағы
N 770 қаулысымен
бекiтiлген
"Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген
жылжымайтын мүлiк объектiлерiн пайдалануға қабылдауды
ұйымдастыру және жүргiзу
ережесi
1. Жалпы ережелер
1. "Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шiлдедегi Заңына сәйкес жария етiлген жылжымайтын мүлiк объектiлерiн пайдалануға қабылдауды ұйымдастыру және жүргiзу ережесi (бұдан әрi - Ереже) құрылысы бұрын аяқталған, бiрақ белгiленген тәртiппен пайдалануға қабылданбаған және осы жылжымайтын мүлiкке құқықтарды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес құқықты ресiмдей отырып, мемлекеттiк тiркеуден өтпеген ғимараттар мен құрылыстарды (бұдан әрi - Жария етiлген объект) пайдалануға қабылдаудың ерекше тәртiбiн белгiлейдi.
2. Осы Ереже "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 74-78-баптарының ережелерiне, сондай-ақ:
1) құрылысқа (құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргiзуге) рұқсат беретiн рәсiмдердi өткiзу;
2) жария етiлген объектiнi сыртқы жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау, газбен жабдықтау, су құбыры, кәрiз және радиоландыру желiлерiне қосу;
3) қабылдау комиссияларының құрамын қалыптастыру және құрылысы аяқталған объектiнi пайдалануға қабылдау тәртiбiн реттейтiн нормативтiк құқықтық кесiмдерге қолданылмайды.
2. Жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдауды
ұйымдастыру және жүргiзу тәртiбi
3. Жергiлiктi атқарушы органдар жылжымайтын мүлiктi жария етудi жүргiзу жөнiндегi тиiстi комиссия (бұдан әрi - Комиссия) жылжымайтын мүлiктi жария ету туралы шешiм шығарған күннен бастап екi жұмыс күнi iшiнде жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдауды жүргiзудi ұйымдастырады. Жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдау он жұмыс күнi iшiнде жүзеге асырылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2006.11.08. N 1070 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі) қаулысымен.

4. Местным исполнительным органом приемка в эксплуатацию легализованного объекта осуществляются путем:
1) установления соответствия градостроительным регламентам, противопожарным и иным нормативным требованиям в части размещения (расположения) легализованного объекта в системе застройки по фактическому состоянию;
2) обследования на наличие субъективных условий эксплуатации легализованного объекта, допускающих нежелательные воздействия на окружающую среду, устойчивое функционирование других объектов, а также нарушающих законные интересы частных лиц, общественности и (или) государства;
3) визуальной, а при необходимости лабораторной проверки соответствия легализованного объекта нормативным требованиям к прочности и надежности несущих и ограждающих конструкций, а также санитарной, экологической, радиационной, пожарной и взрывной безопасности;
4) визуального обследования, а при необходимости, контрольного опробования инженерных систем (автономного или централизованного отопления, электро-энергопотребления, водопровода и канализации, газификации, радиофикации), а также технологического производственного оборудования в целях комплексной проверки их готовности (годности) к эксплуатации по заявленному субъектом легализации функциональному назначению (предназначению) легализованного объекта;
5. По результатам проведенного комплексного осмотра легализованный объект принимается в эксплуатацию.
6. Принятие легализованного объекта в эксплуатацию оформляется актом приемки в соответствии с типовой формой, прилагаемой к настоящим Правилам.
В акте приемки могут быть дополнительно отражены сведения, связанные с особенностями местоположения, целевого и функционального назначения легализованного объекта.
7. После оформления акта приемки легализованного объекта в эксплуатацию данный документ направляется местным исполнительным органом в Комиссию, которой ранее было принято решение о дальнейшем рассмотрении документов.
8. Организация и проведение приемки в эксплуатацию легализованного объекта осуществляются на безвозмездной основе.
Приложение
к Правилам организации и
проведения приемки в
эксплуатацию объектов
недвижимого имущества,
легализованных в соответствии
с Законом Республики Казахстан
"Об амнистии в связи с
легализацией имущества"
Типовая форма акта
о приемке легализованного объекта
строительства в эксплуатацию
Утвержден
постановлением акима (акимата)
______________________________________
(наименование области, города, района)
от "___" ________ 200_г. N ___
______________________________________
(подпись, фамилия и инициалы акима)
АКТ
приемочной комиссии о приемке
легализованного объекта строительства в эксплуатацию
От "___" ________ 200_г. ___________________________
(местонахождение объекта)
Приемочная комиссия, назначенная решением акима (наименование
органа, назначившего комиссию) от "___" ________ 200_г.____________
в составе:
председателя ___________________________ _______________________
(фамилия, имя, отчество) (должность)
заместителя председателя - представителя государственной
архитектурно-строительной инспекции
___________________________ _______________________
(фамилия, имя, отчество) (должность)
членов комиссии-представителей:
заказчика
___________________________ _______________________
(фамилия, имя, отчество) (должность)
эксплуатационной организации
___________________________ _______________________
(фамилия, имя, отчество) (должность)
органов государственной санитарно-эпидемиологической службы
___________________________ _______________________
(фамилия, имя, отчество) (должность)
органов государственного пожарного надзора
___________________________ _______________________
(фамилия, имя, отчество) (должность)
представитель местного исполнительного органа
___________________________ _______________________
(фамилия, имя, отчество) (должность)
Установила:

4. Жергiлiктi атқарушы орган жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдауды:
1) жария етiлген объектiнi iс жүзiндегi жай-күйi бойынша құрылыс салу жүйесiне жайластыру (орналастыру) бөлiгiнде қала құрылысы регламенттерiне, өртке қарсы және өзге де нормативтiк талаптарға сәйкестiгiн белгiлеу;
2) жария етiлген объектiнi пайдаланудың қоршаған ортаға, басқа объектiлердiң тұрақты жұмыс iстеуiне жағымсыз әсер етуге жол беретiн, сондай-ақ жеке тұлғалардың, қоғамның және (немесе) мемлекеттiң заңды мүдделерiн бұзатын субъективтi жағдайларының болуын тексеру;
3) жария етiлген объектiнiң тiреу және қоршау құрастырмаларының төзiмдiлiгi мен сенiмдiлiгiне, сондай-ақ санитарлық, экологиялық, радиациялық, өрт және жарылыс қауiпсiздiгiне қойылатын нормативтiк талаптарға сәйкестiгiн көзбен шолып байқау, ал қажет болған кезде зертханалық тексеру;
4) жария етiлген объектiнiң жария етушi субъектi мәлiмдеген функционалдық мақсаты (тиесiлiгi) бойынша пайдалануға олардың әзiрлiгiн (жарамдылығын) кешендi тексеру мақсатында инженерлiк (автономды немесе орталықтандырылған жылыту, электр-энергия тұтыну, су құбыры және кәрiз, газдандыру, радиоландыру) жүйелердi, сондай-ақ технологиялық өндiрiстiк жабдықтарды көзбен шолып байқау, ал қажет болған кезде бақылап сынау жолымен жүзеге асырады.
5. Жүргiзiлген кешендi байқау нәтижелерi бойынша жария етiлген объект пайдалануға қабылданады.
6. Жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдау осы Ережеге қоса берiлiп отырған үлгі нысанға сәйкес қабылдау актiсiмен ресiмделедi.
Қабылдау актiсiнде жария етiлген объектiнiң орналасқан жерiнiң, нысаналы және функционалдық мақсатының ерекшелiктерiне байланысты мәлiметтер қосымша көрсетiлуi мүмкiн.
7. Жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдау актiсi ресiмделгеннен кейiн бұл құжатты жергiлiктi атқарушы орган бұрын құжаттарды одан әрi қарау туралы шешiм қабылдаған Комиссияға жiбередi.
8. Жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдауды ұйымдастыру және жүргiзу өтеусiз негiзде жүзеге асырылады.
"Мүлiктi жария етуге байланысты
рақымшылық жасау туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына
сәйкес жария етiлген жылжымайтын
мүлiк объектiлерiн пайдалануға
қабылдауды ұйымдастыру және
жүргiзу ережесiне
қосымша
Жария етiлген құрылыс объектiсiн
пайдалануға қабылдау туралы актiнiң үлгi нысаны
___________________________________
(облыстың, қаланың, ауданның атауы)
әкiмiнiң (әкiмдiгiнiң)
200__ жылғы "___" _________________
N___ қаулысымен бекiтiлген
___________________________________
(әкiмнiң қолы, тегi және аты-жөнi)
Қабылдау комиссиясының
жария етiлген құрылыс объектiсiн
пайдалануға қабылдау туралы
АКТIСI
200__жылғы "__"_____________
___________________________
(объектiнiң орналасқан жерi)
_________________________________________________________(комиссияны
тағайындаған органның атауы) әкiмiнiң 200__ жылғы "___"_____________
шешiмiмен тағайындалған қабылдау комиссиясы мына құрамда:
төраға_________________________________ ____________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты) (лауазымы)
төрағаның орынбасары - мемлекеттiк сәулет-құрылыс инспекциясының
өкiлi
_______________________________________ ____________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты) (лауазымы)
комиссия мүшелерi - өкiлдер:
тапсырысшы ____________________________ ____________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты) (лауазымы)
пайдаланушы ұйым ___________________________ _______________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты) (лауазымы)
мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызмет органдары
________________________________________ ___________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты) (лауазымы)
мемлекеттiк өрттi қадағалау органдары
________________________________________ ___________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты) (лауазымы)
жергiлiктi атқарушы органның өкiлi
________________________________________ ___________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты) (лауазымы)
Анықталды:

1. Заказчиком (подрядчиком совместно с заказчиком)____________
____________________________________________________________________
(наименование организации)
предъявлен к приемке в эксплуатацию ________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование объекта и вид строительства (новое, расширение,
реконструкция, техническое перевооружение)
по адресу: _________________________________________________________
____________________________________________________________________
(область, район, населенный пункт, микрорайон, квартал, улица,
номер дома (корпуса)
2. Предъявленный к приемке в эксплуатацию объект имеет
следующие основные показатели мощности, производительности,
производственной площади, протяженности, вместимости, объема,
пропускной способности, провозной способности, число рабочих мест и
т.п.; (заполняется по всем объектам (кроме жилых домов) в единицах
измерения соответственно целевой продукции или основным видам
услуг): ____________________________________________________________
____________________________________________________________________
Мощность,
производи-
тельность
и т.д.
Единица
измере-
ния
По проекту
Фактически
общая
(с учетом
ранее
принятых)
в том
числе
пускового
комплекса
или очереди
общая (с
учетом
ранее
принятых)
в том
числе
пускового
комплекса
или
очереди
Выпуск продукции (оказание услуг), предусмотренной проектом в
объеме, соответствующем нормам освоения проектных мощностей в
начальный период __________________________________________________
___________________________________________________________________
(факт начала выпуска продукции с указанием объема)
Предъявленный к приемке в эксплуатацию жилой дом имеет
следующие показатели:
Показатели
Единица
измерения
По
проекту
Фактически
Общая площадь
м 2
Число этажей
этаж
Общий строительный объем
м 3
В том числе подземной части
м 3
Площадь встроенных,
встроенно-пристроенных
и пристроенных помещений
м 2
Показатели
По проекту
Фактически
Число
квар-
тир
Площадь
квартир, м 2
Число
квар-
тир
Площадь
квартир, м 2
общая
жилая
общая
жилая
Всего
квартир в
том числе:
однокомнатных
двухкомнатных
трехкомнатных
четырехком-
натных и
более
_______________________________________________________________
3. Технологические и архитектурно-строительные решения по
объекту характеризуются следующими данными: _______________________
___________________________________________________________________
(краткие технические характеристики по особенностям его размещения,
по планировке, этажности, основным материалам и конструкциям,
инженерному и технологическому оборудованию)

1. Тапсырысшы (тапсырысшымен бiрге мердiгер) _________________
____________________________________________________________________
(ұйымның атауы)
_________________________________________________мекен-жайы бойынша
(облыс, аудан, елдi мекен, шағын аудан, махалла, көше, үйдiң
____________________________________________________________________
(корпустың)
____________________________________________________________________
нөмiрi)
____________________________________________________________________
(объектiнiң атауы және құрылыстың түрi (жаңадан салу, кеңейту, қайта
____________________________________________________________________
жаңарту, техникалық қайта жарақтандыру)
пайдалануға қабылдауды ұсынды.
2. Пайдалануға беруге ұсынылған объектiнiң мынадай қуаттылық, өнiмдiлiк, өндiрiстiк алаң, ұзақтық, сыйымдылық, көлем, өткiзу қабiлетi, алып жүру қабiлетi, жұмыс орындарының саны және с.с. негiзгi көрсеткiштерi бар (мақсатты өнiмдерге немесе негiзгi қызметтердiң түрлерiне сәйкес барлық объектi (тұрғын үйлерден басқа) бойынша өлшем бiрлiктерiмен толтырылады):
Қуаттылық, өнiмдiлiк және т.б.
Өлшем бiрлiгi
Жоба бойынша
Іс жүзiнде
жалпы (бұрын қабылдан ғандарды ескере отырып
оның iшiнде iске қосу кешенi немесе кезегi
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның iшiнде iске қосу кешенi немесе кезегi
Бастапқы кезеңде жобалық қуатты игеру нормаларына сәйкес жобада
көзделген көлемде өнiмдердi шығару (қызметтер көрсету)______________
____________________________________________________________________
(көлемiн көрсете отырып, өнiмдердi шығарудың басталу фактiсi)
Пайдалануға қабылдауға ұсынылған тұрғын үйдiң мынадай көрсеткiштерi
бар:
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Жоба бойынша
Іс жүзінде
Жалпы алаңы
м 2
Қабаттар саны
қабат
Жалпы құрылыс көлемi
м 3
Оның iшiнде жер асты бөлiгi
м 3
Жапсарлас салынған, жапсарлас-жанаса салынған және жанаса салынған үй-жайлар алаңы
м 2
Көрсеткіштер
Жоба бойынша
Іс жүзінде
Пәтерлер саны
Пәтерлер алаңы, м 2
Пәтерлер саны
Пәтерлер алаңы, м 2
жалпы
тұрғын
жалпы
тұрғын
Барлық пәтерлер, оның iшiнде: бiр бөлмелi
екi бөлмелi
үш бөлмелi
төрт және одан көп бөлмелi
3. Объект бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешiмдерi мынадай деректермен сипатталады:____________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(оны орналастыру ерекшелiктерi бойынша, жоспарлау, қабаттылығы,
негiзгi материалдар мен құрастырмалар, инженерлiк және
технологиялық жабдықтар бойынша қысқаша техникалық
сипаттамалар)

4. На объекте установлено предусмотренное проектом
оборудование в количестве согласно актам о его приемке после
индивидуального испытания и комплексного опробования (перечень
указанных актов приведен в приложении ... к настоящему акту).
5. Мероприятия по охране труда, обеспечению
взрывобезопасности, пожаробезопасности, охране окружающей природной
среды и антисейсмические мероприятия, предусмотренные проектом
___________________________________________________________________
(сведения о выполнении)
Характеристика мероприятий приведена в приложении... к акту.
6. Внешние наружные коммуникации холодного и горячего
водоснабжения, канализации, теплоснабжения, газоснабжения,
энергоснабжения и связи обеспечивают нормальную эксплуатацию
объекта и приняты городскими эксплуатационными организациями.
Перечень справок городских эксплуатационных организаций приведен в
приложении... к акту.
7. Недоделки и дефекты, выявленные рабочими комиссиями,
устранены.
8. Работы по озеленению, устройству верхнего покрытия
подъездных дорог к зданиям, тротуаров, хозяйственных, игровых и
спортивных площадок, а также отделке элементов фасадов зданий
должны быть выполнены:
Виды работ
Единица
измерения
Объем работ
Срок выполнения
9. Сметная стоимость по утвержденной проектно-сметной
документации: всего ___ тыс. тенге., в том числе:
строительно-монтажных работ ____ тыс.тенге, оборудования,
инструмента и инвентаря ____ тыс. тенге.
10. Сметная стоимость основных фондов, принимаемых в
эксплуатацию ____ тыс.тенге, в том числе: стоимость
строительно-монтажных работ ____ тыс. тенге, стоимость
оборудования, инструмента и инвентаря ___ тыс.тенге.
11. На основании осмотра объекта и ознакомления с
соответствующей документацией даны оценки прогрессивности решений:
технологических __________________________________________________
__________________________________________________________________
(по жилым домам не заполняется)
архитектурно-строительных (включая объемно-планировочные и по
применению материалов и конструкций) _____________________________
Решение приемочной комиссии
Предъявленный к приемке __________________________________________
(наименование объекта)
Принять в эксплуатацию
Председатель
приемочной комиссии _____________________________
(подпись)
Заместитель председателя
приемочной Комиссии _____________________________
(подпись)
Члены приемочной комиссии: _____________________________
(подпись)
Примечание: датой ввода в эксплуатацию считается дата утверждения акта.

4. Объектiде жобада көзделген, жеке сынағаннан және кешендi сынап байқалғаннан кейiн оны қабылдау туралы актiлерге (көрсетiлген актiлердiң тiзбесi осы актiге... қосымшада берiлген) сәйкес мөлшерде жабдық орнатылған.
5. Жобада көзделген еңбектi қорғау, жарылыс қауiпсiздiгiн, өрт қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, қоршаған табиғи ортаны қорғау жөнiндегi iс-шаралар және сейсмикаға қарсы iс-шаралар ______________
____________________________________________________________________
(орындалуы туралы мәлiметтер)
Iс-шаралардың сипаттамасы актiге... қосымшада берiлген.
6. Суық және ыстық сумен жабдықтаудың, кәрiздiң, жылумен жабдықтаудың, газбен жабдықтаудың, энергиямен жабдықтаудың және байланыстың тыстағы сыртқы коммуникациялары объектiнi қалыпты пайдалануды қамтамасыз етедi және қалалық пайдаланушы ұйымдар қабылдаған. Қалалық пайдаланушы ұйымдардың анықтамалық тiзбесi актiге... қосымшада берiлген.
7. Жұмыс комиссиясы анықтаған шалағайлықтар мен ақаулар жойылды.
8. Көгалдандыру ғимараттарға, жаяу жолдарға, шаруашылық, ойын және спорт алаңдарына кiреберiс жолдардың бетiн жабу, сондай-ақ ғимараттар қасбетiнiң элементтерiн әрлеу жөнiндегi жұмыстар орындалуы тиiс:
Жұмыстың түрлері
Өлшем бірлігі
Жұмыстың көлемі
Орындалу мерзімі
9. Бекiтiлген жобалау-смета құжаттамасы бойынша сметалық құн:
барлығы ____ мың теңге, оның iшiнде: құрылыс-монтаж жұмыстары
_______ мың теңге, жабдықтар, аспаптар және мүкәммал ____ мың теңге.
10. Пайдалануға қабылданатын негiзгi қорлардың сметалық құны:
_________ мың теңге, оның iшiнде: құрылыс-монтаж _________ жұмыстары
_________ мың теңге, жабдықтар, аспаптар және мүкәммал____мың теңге.
11. Объектiнi тексеру және тиiстi құжаттамамен танысу
негiзiнде:
технологиялық ______________________________________________________
(тұрғын үйлер бойынша толтырылмайды)
сәулет-құрылыс (көлем-жоспарлау және материалдар мен құрастырмаларды
қолдану жөнiндегiнi қоса алғанда) шешiмнiң озықтығына баға берiлдi.
Қабылдау комиссиясының шешiмi
Қабылдауға ұсынылған__________________________________________
(объектiнiң атауы)
Пайдалануға қабылдансын.
Қабылдау
комиссиясының төрағасы _______________________________________
(қолы)
Қабылдау комиссиясы
төрағасының орынбасары _______________________________________
(қолы)
Қабылдау
комиссиясының мүшелерi: ______________________________________
(қолдары)
Ескертпе: Акт бекiтiлген күн пайдалануға берiлген күн болып саналады.