О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 155
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2006 года N 994. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 155 "Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 8, ст. 71) следующее дополнение:
в перечне регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий, утвержденном указанным постановлением:
абзац третий пункта 10 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) телефонного трафика операторов IP-телефонии (Интернет-телефонии).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 14 наурыздағы N 155 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 994 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiнiң (тауарларының, жұмыстарының) тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 14 наурыздағы N 155  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2006 ж., N 8, 71-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiнiң (тауарларының, жұмыстарының) тiзбесiнде:
10-тармақтың үшiншi абзацы 5) тармақшадағы "трафигiн" деген сөзден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) IР-телефония (Интернет-телефония) операторларының телефон трафигiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі