О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1351 и от 10 мая 2006 года N 377
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2006 года N 1124
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1351 "Об утверждении Программы развития транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49, ст. 564):
в  Программе развития транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы развития транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
в подразделе 1 "Институциональное укрепление и развитие транспортных коридоров и транзитных маршрутов":
в главе 1.1 "На международном уровне (через структуры ООН, международные региональные и транспортные организации):":
строку, порядковый номер 1.1.2.6, исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.09.2010 N 1006.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1351 және 2006 жылғы 10 мамырдаы N 377 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 қарашадағы N 1124 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының транзит-көлік әлеуетін дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1351  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 49, 564-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының транзит-көлік әлеуетін дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасының транзит-көлік әлеуетін дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Көлік дәліздерді және транзиттік бағыттарды институционалды күшейту мен дамыту" деген 1-кіші бөлімде:
"Халықаралық деңгейде (БҰҰ құрылымдары, халықаралық өңірлік және көлік ұйымдары арқылы):" деген 1.1-тарауда:
реттік нөмірі 1.1.2.6-жол алынып тасталсын;
2) (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.30 N 1006 Қаулысымен).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі