О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 и 23 февраля 2006 года N 117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2006 года N 1179
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 117 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 января 2006 года N 50" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 7, ст. 53):
в Меморандуме об основных принципах деятельности акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Основные принципы деятельности АО "Холдинг "Самрук":
дополнить абзацами пятым и шестым следующего содержания:
"разработка концептуальных инвестиционных решений национального и межотраслевого масштаба;
обеспечение реализации инвестиционных проектов.";
абзац пятый дополнить словами "и исполнение инвестиционных функций";
раздел 3 "Функции АО "Холдинг "Самрук" дополнить словами ", а также осуществляет следующие инвестиционные функции:
разработка концептуальных инвестиционных решений национального и межотраслевого масштаба и соответствующих ТЭО;
сопровождение проектов и структуризация их участников;
софинансирование проектов";
в разделе 4 "Вопросы управления АО "Холдинг "Самрук":
второе предложение абзаца первого исключить;
в абзаце третьем:
первое предложение после слов "директор АО "Холдинг "Самрук" дополнить словами "и иные лица";
второе предложение исключить;
абзац десятый дополнить словами "и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан. На финансирование инвестиционной деятельности направляются также доходы от продажи пакетов акций Компаний.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051 және 2006 жылғы 23 ақпандағы N 117 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 1179 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен).
2) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 28 қаңтардағы N 50 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 23 ақпандағы N 117 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 7, 53-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамы қызметiнiң негiзгi қағидаттары туралы меморандумда:
"Самұрық" холдингi" АҚ қызметiнiң негiзгi қағидаттары" деген 2-бөлiмде:
мынадай мазмұндағы бесiнші және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"ұлттық және салааралық ауқымдағы тұжырымдамалық инвестициялық шешiмдердi әзiрлеу;
инвестициялық жобаларды iске асыруды қамтамасыз ету.";
бесiншi абзац "өкiлдiк ету" деген сөздерден кейiн "және инвестициялық функцияларды орындау" деген сөздермен толықтырылсын;
"Самұрық" холдингi" АҚ-тың функциялары" деген 3-бөлiм ", сондай-ақ мынадай инвестициялық функцияларды iске асырады:
ұлттық және салааралық ауқымдағы тұжырымдамалық инвестициялық шешiмдердi және тиiстi ТЭН әзiрлеу;
жобаларды сүйемелдеу және оларға қатысушыларды құрылымдау;
жобаларды бiрлесiп қаржыландыру" деген сөздермен толықтырылсын;
"Самұрық" холдингi" АҚ-ты басқару мәселелерi" деген 4-бөлiмде:
бiрiншi абзацтың екiншi сөйлемi алынып тасталсын;
үшiншi абзацта:
бiрiншi сөйлем "Самұрық" холдингi" АҚ-тың атқарушы директоры" деген сөздерден кейiн "және өзге де тұлғалар" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi сөйлем алынып тасталсын.
оныншы абзац "кiрiстер" деген сөзден кейiн "және Қазақстан Республикасының заңнамасымен тыйым салынбаған өзге көздер" деген сөздермен және "Компаниялардың акциялары пакеттерiн сатудан түскен кiрiстер де инвестициялық қызметтi қаржыландыруға жiберiледi" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі