О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2006 года N 1196
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в Перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы:
в подразделе "Государственная программа развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 30:
в графе 4 цифры "2006" заменить цифрами "2007";
в графе 5 цифры "48887443" заменить цифрами "55553216";
в графе 6 цифры "45426976" заменить цифрами "45592749";
в графе 7 цифры "3460467" заменить цифрами "6339600";
графу 8 дополнить цифрами "3620867";
в строке, порядковый номер 32:
в графе 4 цифры "2009" заменить цифрами "2010";
в графе 5 цифры "47094824" заменить цифрами "83404492";
в графе 6 цифры "136355" заменить цифрами "195755";
в графе 7 цифры "3080110" заменить цифрами "2400502";
в графе 8 цифры "8488401" заменить цифрами "2872000";
в графе 9 цифры "10884259" заменить цифрами "5579617";
в графе 10 цифры "24505699" заменить цифрами "72356618";
в строке, порядковый номер 33:
в графе 4 цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в графе 5 цифры "29674342" заменить цифрами "36147806";
в графе 6 цифры "13198315" заменить цифрами "13152570";
в графе 7 цифры "10824271" заменить цифрами "9807138";
в графе 8 цифры "5651756" заменить цифрами "5851133";
графу 9 дополнить цифрами "7336965";
в строке, порядковый номер 35:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 1196 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының орта мерзiмдi жоспарында:
"2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
2006-2008 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 30-жолда:
4-бағандағы "2006" деген сандар "2007" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "48887443" деген сандар "55553216" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "45426976" деген сандар "45592749" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3460467" деген сандар "6339600" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "3620867" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 32-жолда:
4-бағандағы "2009" деген сандар "2010" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "47094824" деген сандар "83404492" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "136355" деген сандар "195755" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3080110" деген сандар "2400502" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "8488401" деген сандар "2872000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "10884259" деген сандар "5579617" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "24505699" деген сандар "72356618" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 33-жолда:
4-бағандағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "29674342" деген сандар "36147806" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "13198315" деген сандар "13152570" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "10824271" деген сандар "9807138" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "5651756" деген сандар "5851133" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "7336965" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 35-жолда:

в графе 7 цифры "20000" заменить цифрами "42350";
строку, порядковый номер 51 исключить:
в строке, порядковый номер 52:
в графе 5 цифры "30000" заменить цифрами "23500"
в графе 7 цифры "30000" заменить цифрами "23500";
в строке, порядковый номер 53:
в графе 5 цифры "30500" заменить цифрами "30250";
в графе 7 цифры "30500" заменить цифрами "30250";
в строке, порядковый номер 55:
в графе 5 цифры "24000" заменить цифрами "23500";
в графе 7 цифры "24000" заменить цифрами "23500";
в строке "Итого по Программе":
в графе 8 цифры "53631571" заменить цифрами "64907250";
в графе 9 цифры "55805132" заменить цифрами "88175912";
в графе 10 цифры "161377059" заменить цифрами "195471010";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников" цифры "30581961" заменить цифрами "27702828";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "5681762" заменить цифрами "8560895";
в  приложении 2  к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников" цифры "30581961", "10824271", "1000000", "4000000", "3080110", "6008078", "93400", "46000", "12500", "40000", "20000", "30000", "30500", "24000" заменить соответственно цифрами "27702828", "9807138", "1250000", "2100000", "2400502", "6508078", "93269", "45630", "38745", "39656", "42350", "23500", "30250", "23500";
строку "Реконструкция автодороги Ушарал - Достык 32392" исключить;
строку "Разработка новой проектно-сметной документации участка Алматы - Хоргос автодороги Хоргос - Алматы - Кордай - Тараз - Шымкент - граница Узбекистана 40500" исключить;
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "5681762", "2212421" заменить соответственно цифрами "8560895", "5091554";

7-бағандағы "20000" деген сандар "42350" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 51-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 52-жолда:
5-бағандағы "30000" деген сандар "23500" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "30000" деген сандар "23500" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 53-жолда:
5-бағандағы "30500" деген сандар "30250" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "30500" деген сандар "30250" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 55-жолда:
5-бағандағы "24000" деген сандар "23500" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "24000" деген сандар "23500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "53631571" деген сандар "64907250" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "55805132" деген сандар "88175912" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "161377059" деген сандар "195471010" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасында:
005 "Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "30581961" деген сандар "27702828" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "5681762" деген сандар "8560895" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасында:
005 "Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "30581961", "10824271", "1000000", "4000000", "3080110", "6008078", "93400", "46000", "12500", "40000", "20000", "30000", "30500", "24000" деген сандар тиiсiнше "27702828", "9807138", "1250000", "2100000", "2400502", "6508078", "93269", "45630", "38745", "39656", "42350", "23500", "30250", "23500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Yшарал - Достық автожолын оңалту 32392" деген жол алынып тасталсын;
"Xopгoc - Алматы - Қордай - Тараз - Шымкент - Өзбекстан шекарасы автожолының Алматы - Хоргос участкесiнiң жаңа жобалық-сметалық құжатын әзiрлеу 40500" деген жол алынып тасталсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "5681762", "2212421" деген сандар тиiсiнше "8560895", "5091554" деген сандармен ауыстырылсын;

3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год":
в  приложении 158  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 3:
подпункт 8) исключить;
в подпункте 12) слова "- Ташкент - Шымкент - Тараз - Алматы - Хоргос;" исключить;
в  приложении 159  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
цифры "4615143", "7389447", "4943552" заменить соответственно цифрами "4709843", "7121947", "5116352";
в подпункте 3) после слов "капитальный ремонт зданий, производственных баз" дополнить словами ", ликвидация последствий чрезвычайных ситуаций на автодорогах "Сары-Озек - Коктал" и "Алматы - Космостанция";
в подпункте 5) после слов "капитальный ремонт зданий, производственных баз" дополнить словами ", ликвидация последствий чрезвычайной ситуации на автодороге "Алматы - Усть-Каменогорск";
в подпункте 14) после слов "капитальный ремонт зданий, производственных баз" дополнить словами ", ликвидация последствий чрезвычайной ситуации на автодороге "граница Российской Федерации (на Самару) - Шымкент через города Уральск, Актобе, Кызылорду".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

3) "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  158-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 3-жолдың 5-бағанында:
8) тармақша алынып тасталсын;
12) тармақшадағы "- Ташкент - Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас;" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 159-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанда:
"4615143", "7389447", "4943552" деген сандар тиiсiнше "4709843", "7121947", "5116352" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу" деген сөздерден кейiн ", "Сарыөзек - Көктал" және "Алматы - Космостанция" автожолдарындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақшадағы "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу" деген сөздерден кейiн ", "Алматы - Өскемен" автожолындағы төтенше жағдайдың салдарын жою" деген сөздермен толықтырылсын;
14) тармақшадағы "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу" деген сөздерден кейiн ", "Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға) - Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы Шымкент" автожолындағы төтенше жағдайдың салдарын жою" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі