О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 и от 21 июля 2006 года N 699
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2006 года N 1241
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 13 "Прочие", в подфункции 09 "Прочие" по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан", в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" затраты увеличить на сумму 27022000 (двадцать семь миллионов двадцать две тысячи) тенге;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2006 года N 699 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 цифры и слова "35258000 (тридцать пять миллионов двести пятьдесят восемь тысяч) тенге" заменить цифрами и словами "8236000 (восемь миллионов двести тридцать шесть тысяч) тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 және 2006 жылғы 21 шілдедегі N 699 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 желтақсандағы N 1241 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  1-қосымшада :
II "Шығындар" бөлімінде:
13»"Басқалар" функционалдық тобында, 09 "Басқалар" ішкі функциясында 217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша 010 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві" бағдарламасында, 101 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві" кіші бағдарламасындағы шығындар 27022000 (жиырма жеті миллион жиырма екі мың) теңге сомасына ұлғайтылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі N 699  қаулысында :
1-тармақта "35258000 (отыз бес миллион екі жүз елу сегіз мың) теңге" деген сандар мен сөздер "8236000 (сегіз миллион екі жүз отыз алты мың) теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі