О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года N 1292
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
Об изменениях в административно-территориальном
устройстве Акмолинской области
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Перенести административный центр Целиноградского района Акмолинской области из поселка Коктал города Астаны в село Малиновка Малиновского сельского округа Целиноградского района.
2. Правительству Республики Казахстан до 1 апреля 2007 года принять необходимые меры по реализации пункта 1 настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Ақмола облысының әкiмшілiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 1292 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Ақмола облысының әкiмшілiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Ақмола облысының әкiмшілiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының  9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Ақмола облысы Целиноград ауданының әкiмшiлiк орталығы Астана қаласының Көктал кентiнен Целиноград ауданы Малиновка ауылдық округiнiң Малиновка ауылына көшiрiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi 2007 жылғы 1 сәуiрге дейiн осы Жарлықтың 1-тармағын iске асыру жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi